Киев, Позняки, ул. А. Ахматовой, 32/18
Пн-Сб з 9:00 до 20:00
Facebook Instagram Youtube
(067) 422-05-03

Консультація стоматолога

Вартість консультації стоматолога у клініці Сдентал доступна, коштує 250 грн.
консультація стоматолога Київ

Консультація та первинний огляд – необхідний початковий етап для виявлення та лікування стоматологічних захворювань. Консультація стоматолога на Позняках у клініці SDental проводиться кваліфікованим лікарем, який збирає повний анамнез, вислуховує скарги пацієнта, визначається з діагнозом та підбирає найефективніші методи лікування.

Під час консультації лікар:

 • оцінює загальний стан порожнини рота;
 • виявляє стоматологічні проблеми та захворювання (наприклад, карієс, зубні камені, пульпіт, пародонтоз);
 • за необхідності призначає пацієнту додаткові обстеження (рентген, комп'ютерну томограму);
 • складає план лікування;
 • дає рекомендації щодо домашнього догляду за ротовою порожниною;
 • якщо цього вимагає клінічний випадок, запрошує для огляду суміжного спеціаліста (ортодонта, хірурга тощо).

Бажаємо звернути вашу увагу, що під час первинного огляду слід повідомити лікаря про всі особливості свого організму, наприклад, вагітність/лактацію, прийом лікарських препаратів, супутні та хронічні захворювання, наявність алергії на лікарські препарати.

первинний прийом стоматолога фото

Прийом стоматолога терапевта в S'DentaL

Стоматолог-терапевт це зубний лікар широкого профілю. Саме до нього найчастіше звертаються пацієнти для профілактичного огляду або у разі виникнення болю в зубі. При необхідності зубний терапевт після огляду може направити на консультацію до стоматолога більш вузько спрямованої спеціалізації (ортодонту, хірургу, протезисту тощо).

➤ Послуги стоматолога терапевта включають лікування карієсу, пульпіту, періодонтиту, запальних процесів у зубних каналах та м'яких тканинах ротової порожнини.

Ми рекомендуємо регулярно приходити на профілактичний огляд до зубного терапевта не рідше 2 разів на рік, навіть за відсутності будь-яких симптомів. Багато стоматологічних захворювань на початкових стадіях ніяк не виявляються, тому виявити їх може лише лікар.

Записатися до стоматолога-терапевта ви можете за номерами телефону вказаними на сайті або заповнивши онлайн-форму. Наш адміністратор допоможе підібрати найбільш зручний для вас час.

! Вартість первинного огляду та консультації стоматолога-терапевта у клініці СДентал: 250 грн. До ціни не входить додаткове рентгенологічне обстеження.

консультація ортодонту фото київ

Ортодонт: консультація та прийом

Ортодонт - це вузькопрофільний стоматолог, який займається корекцією прикусу, створенням ідеальної красивої та здорової посмішки у дітей та дорослих.

Прийом ортодонту складається з:

 • огляду ротової порожнини;
 • виявлення проблем прикусу;
 • призначення обстеження (КТ, панорамна ортопантомограма, рентген);
 • підбору методик корекції прикусу;
 • складання плану лікування та підготовки (лікування карієсу, професійне чищення зубів тощо).

Лікарі рекомендують відвідувати ортодонта в дитинстві, на момент прорізування зубів та формування прикусу. У ранньому віці проблеми прикусу найлегше піддаються корекції, їх можна вирішити за допомогою знімних пластинок, кап, елайнерів. Але й у дорослому віці проблеми прикусу можна безболісно усунути, застосовуючи брекет-системи чи інші корекційні методики.

Записатися на прийом до ортодонта в нашу клініку можна або за номером телефону або заповнивши форму зворотного зв'язку на сайті.
прийом дитячого стоматолога позняки

Записатися до дитячого стоматолога

Молочні зуби дуже схильні до карієсу, можуть псуватися навіть у ранньому віці, відразу після прорізування. Всупереч поширеній думці, що їх і не потрібно лікувати, тому що вони й так випадуть, проводити їхню терапію необхідно, адже від стану молочних зубиків безпосередньо залежить здоров'я всієї ротової порожнини вже у дорослому віці.

У нашому центрі стоматології СДентал веде прийом висококваліфікований дитячий стоматолог. При лікуванні застосовуються гіпоалергенні та безпечні дитячому організму препарати.

Всі медичні маніпуляції та процедури для дітей проходять у спокійній та комфортній обстановці, без болю та сліз. Наші лікарі легко знаходять підхід до кожного малюка. Після лікування зубок у нашій клініці у малюків не формується страх лікарів та білих халатів.

За потреби лікування проводиться з використанням медикаментозного сну під контролем бригади анестезіологів. Ми рекомендуємо регулярно 2 рази на рік проводити дитину на профілактичний огляд та консультацію у стоматологію. Лікування карієсу на початкових етапах абсолютно безболісне, без використання бормашинки.

консультація щодо імплантації зубів Київ

Консультація стоматолога щодо імплантації зубів

Проведення імплантації у стоматолога – найкраще рішення для відновлення втрачених зубів. З допомогою цього можна відновити як один втрачений зуб, так і весь зубний ряд повністю. Імпланти зовні та функціонально повноцінні, виглядають природно, дозволяють повноцінно вживати їжу.

Консультація хірурга стоматолога, у клініці СДентал, перед імплантацією складається з таких етапів:

 • Огляд. Хірург підраховує кількість імплантів та оцінює загальний стан ротової порожнини.
 • Збір анамнезу. Лікар виявляє можливі протипоказання до протезування.
 • Діагностика. Найточнішою вважається тривимірна комп'ютерна томографія.
 • Складання плану підготовки та проведення імплантування. Перед процедурою проводиться санація всієї ротової порожнини, лікуються запальні процеси, забирається зубний наліт та каміння.

Платна консультація стоматолога-імплантолога у нашій клініці коштує 250 грн. Записатися на неї можна онлайн на сайті або за телефоном.

Записатися на прийом в S'DentaL
Надішліть заявку і наш адміністратор зв'яжеться з вами для її підтвердження
Записатися
на прийом
в S’DentaL
Залиште заявку, і наш
адміністратор зв'яжеться з Вами для
її підтвердження
Заповніть поле
Заповніть поле

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close