Киев, Позняки, ул. А. Ахматовой, 32/18
Пн-Сб з 9:00 до 18:00
Facebook Instagram Youtube
(067) 422-05-03

Протезування зубів на імплантатах

Протезування на імплантатах дозволяє використовувати весь спектр ортопедичних конструкцій як для верхньої, так і нижньої щелепи!
Протезування на імплантатах київ

Відсутність зубів негативно впливає не тільки на зовнішній вигляд посмішки, але і на якість життя, здоров'я, адже не повноцінне пережовування їжі може викликати захворювання травної системи, серед яких гастрит, виразкова хвороба, дуоденіт.

Відновити зубний ряд можна за допомогою установки імплантатів - це найсучасніший і надійний спосіб, який зараз широко застосовується в усьому світі. Зубні протези на імплантатах виглядають гармонійно і природно, і за зовнішнім виглядом і функціональності не відрізняються від власних зубів. Протезування на імплантатах в Києві, в стоматологічній клініці S'Dental, проводиться із застосуванням сучасного обладнання та якісних матеріалів, які пройшли необхідне сертифікування. Всі процедури здійснюються безболісно, ​​з використанням місцевої анестезії і при бажанні пацієнта - в медикаментозному сні.

зубні протези на імплантатах київ

Плюси і мінуси протезування на імплантатах

Протезування на імплантатах має багато переваг перед іншими способами:

  • Зовні протез не можна відрізнити від власних зубів пацієнта.
  • Висока функціональність, що дозволяє якісно пережовувати навіть тверді продукти.
  • На відміну від знімних протезів, не відбувається натирання ясен при жуванні.
  • Імплантати довговічні, термін їх служби перевищує 15 років.
  • Безпека. Всі матеріали, повністю гіпоалергенні і нетоксичні.

Незважаючи на всі переваги і плюси імплантування, така методика підходить не всім. Основні протипоказання: онкологічні захворювання; патології згортання крові; гострі інфекційні захворювання, ВІЛ / СНІД, туберкульоз; цукровий діабет в стадії декомпенсації; вагітність і період лактації; імунодефіцитні стани, наявність алергічної реакції на препарати, що застосовуються для місцевої та загальної анестезії.

Важливо! Вибором способу протезування займається стоматолог, після повного обстеження пацієнта.

Етапи протезування на імплантатах в клініці СДентал

01
Діагностичний етап. Стоматолог проводить огляд, збір анамнезу, призначає додаткове обстеження: 3D-томографія, загальний аналіз крові та інше. При необхідності може призначатися консультація інших лікарів. За результатами обстеження, лікар приймає рішення про проведення процедури.
02
Підготовчий етап. Проводиться професійна чистка та санація ротової порожнини, повне лікування супутніх стоматологічних захворювань (карієсу, пульпіту і т.д).
03
Хірургічний етап. Після знеболювання, хірург розрізає ясна, отримує доступ до кісткової тканини і формує ложе для імплантату. Потім він поміщає імплантат в ложі, і зашиває м'які тканини.
04
Ортопедичний етап. Після повного приживлення імплантатів (від 4 до 6 місяців), робиться відбиток щелепи і виготовляється протез. Потім пацієнта запрошують на примірку коронки. Якщо вона підходить, лікар фіксує її на абатмент імплантата.
види протезів на імплантатах фото

Види протезування зубів на імплантатах

У нашій клініці проводиться установка різних видів протезів на імпланти. Їх вибір залежить від стану зубного ряду пацієнта, кількості відсутніх зубів. Наші лікарі підбирають найбільш відповідне рішення для кожного пацієнта, адже тільки так можна домогтися гарної посмішки і комфорту.

➥ Незнімні протези на імплантатах застосовуються при відсутності одного або навіть всіх зубів. При відсутності одного зуба, на імплантат встановлюється коронка - металокераміка або кераміка. Зубний міст на імплантатах складається з декількох коронок, і може відшкодовувати велика кількість зубних одиниць. Також можлива установка незнімного протеза на 4 імплантатах або 6-ти. Такий спосіб повного відновлення зубного ряду можливий при відсутності атрофії кісткової тканини.

➥ Знімні протези на імплантатах показані пацієнтам з повною відсутністю зубного ряду. При цьому на щелепу імплантується 2 імплантати, на які в майбутньому надаватися знімна конструкція. На знімний протез на імплантатах ціна вище, ніж на вставну щелепу. Але різниця у вартості повністю компенсується комфортом для пацієнта.

➥ Умовно - знімні протези на імплантатах застосовуються при відсутності більшості або всіх зубів. Такі протези використовують у випадках, коли є протипоказання до установки постійних конструкцій, або ж з метою економії (вони дешевші). Зовні вони виглядають естетично та комфортні при прийомі їжі - таке протезування є надійним і довговічним.

Ціни на протезування зубів на імплантатах в Києві
Протезування на імплантатах
Металокерамічна коронка на імплантаті (K3PRo, Straumann)
8 700 грн.
Керамічна, цирконієва коронка на імплантаті "K3PRO" Німеччина
9 700 грн.
Керамічна, цирконієва коронка на імплантаті "Straumann" Швейцарія
9 700 грн.
ціна протезування на імплантатах київ позняки

Інноваційне рішення при повній відсутності зубів

При повній відсутності власних зубів, ми пропонуємо інноваційне рішення: імплантація: "All on 4" і "All on 6", що не має аналогів в сучасній стоматології. Суть методу полягає в тому, що лікар під час одного оперативного втручання вживляє пацієнтові відразу 4 імплантати (All on 4, зубні протези на 4 імплантатах) або 6 імплантатів (All on 6, протезування все на 6), і потім відразу ж одягає на щелепи тимчасовий акриловий протез. Потім, після повного приживлення імплантатів на них фіксуються постійні протези, виготовлені за індивідуальним відбитком.

Завдяки цьому методу, пацієнт отримує повний "комплект" повноцінних зубів, який, при належному догляді, може прослужити не одне десятиліття. Виглядають такі конструкції максимально натурально і природно, а також забезпечують повний комфорт при носінні.

Процедура одномоментної установки 4 або 6 імплантатів проводиться безболісно, по бажанню використовується медикаментозний сон. Після операції, лікар дає рекомендації, і може призначити медикаментозну терапію на період реабілітації.

Яка ціна протезування на імплантатах?

Швидко відновити один втрачений зуб або весь ряд може тільки протезування на імплантатах. Ціна на цю процедуру залежить від багатьох факторів (обсягу роботи, виду і матеріалів протеза, необхідності проведення додаткового стоматологічного лікування і діагностики).

Точну вартість ви зможете дізнатися на консультації у стоматолога, після його огляду. Лікар допоможе підібрати вам вид протеза, максимально відповідний вам не тільки по анатомічним особливостям, а й фінансовим можливостям.

Наші лікарі
Максимально позитивний результат - правильно обраний метод лікування.
Перед протезуванням ми проліковуємо всі хворі зуби і ясна, а також проводимо професійну гігієну порожнини рота.
Записатися на прийом в S'DentaL
Надішліть заявку і наш адміністратор зв'яжеться з вами для її підтвердження
Записатися
на прийом
в S’DentaL
Залиште заявку, і наш
адміністратор зв'яжеться з Вами для
її підтвердження
Заповніть поле
Заповніть поле

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close