Киев, Позняки, ул. А. Ахматовой, 32/18
Пн-Сб з 9:00 до 21:00
(067) 422-05-03

Дитяча стоматологія

Багато батьків помилково вважають, що лікувати молочні зуби не потрібно, однак це не так. Відвідувати стоматолога необхідно з самого дитинства, адже це запорука здоров'я зубів в майбутньому. Чим раніше буде виявлена проблема, тим простіше і легше пройде її усунення.
дитячий стоматолог киев позняки

Дитяча стоматологія - один з основних напрямків в клініці S'DentaL, тому ми робимо все можливе, щоб лікування зубів для дітей було максимально комфортним і безболісним. Для цього до роботи в дитячу стоматологічну клініку залучаються кращі фахівці в цій області і використовуються найсучасніші малоінвазивні методики.

Стоматологія дитяча (Київ) пропонує широкий спектр послуг:

✓ пломбування та видалення молочних зубів;

✓ професійну гігієну ротової порожнини;

✓ лікування карієсу;

✓ діагностику розвитку зубощелепної системи для раннього виявлення можливих проблем;

✓ вирівнювання зубів і виправлення прикусу і ін.

При необхідності лікування здійснюється із застосуванням безпечної для дітей анестезії, що повністю виключає будь-які больові прояви в ході процедури. З цінами на лікування молочних зубів ви можете ознайомитися у розділі "Ціни".

Переваги лікування молочних зубів у S'DentaL

01
Лікування зубів без бормашини. У нашій клініці активно застосовуються ефективні малоінвазивні методики, що дозволяють швидко, якісно і безболісно лікувати хвороби твердих зубних тканин.
02
Повний спектр стоматологічних процедур для дітей - від пломбування до професійного чищення і реставрації. До нас ви можете звертатися з будь-якими проблемами, і бути впевненими в їх швидкому і якісному вирішенні. До того ж всі процедури проводяться з максимальним комфортом і в приємному для дитини оточуванні.
03
Команда кращих висококваліфікованих дитячих лікарів-стоматологів, прекрасно знають свою справу і специфіку роботи з дітьми. Наші стоматологи складають індивідуальний план лікування для окремого пацієнта з урахуванням всіх особливостей.
04
Невимушена атмосфера, яка точно сподобається дітям (веселе спілкування, дитячий кабінет, перегляд мультфільмів).
дитяча стоматологія недорого київ

Наші послуги дитячого стоматолога в Києві

Оснащення дитячої стоматології технікою експертного класу дозволяє проводити безболісні процедури для дітей будь-якого віку.

Ми надаємо весь спектр стоматологічних послуг - від обстеження до профільного лікування. Є можливість проходження медичного огляду перед дитячим садом і школою без довгих черг і зайвих нервів, а також відвідування регулярних профоглядів для особистого контролю.

Пломбування зубів у дітей

Лікування карієсу в S'DentaL - це безболісна, максимально комфортна процедура для дитини. При необхідності пломбування проводиться із застосуванням седації, що вводить дитини в стан релаксації, щоб заспокоїти його і провести лікування без болю.

У разі, коли карієс має форму невеликої плями, його усувають із застосуванням методики Icon: на пошкоджену ділянку емалі впливає рідкий світлокомпозитний матеріал. Цей метод усуває карієс на ранніх етапах розвитку, і дає можливість запобігати глибокому поширенню каріозного процесу і його ускладнень. Переваги цього методу: швидкість проведення, ефективність, безпека, не впливає на здорові тканини і відсутність необхідності препарування і пломбування.

Пломбування ж проводиться тільки при наявності утвореної порожнини. Стоматолог видаляє уражені тканини і встановлює пломбу на оброблену ділянку.

! У ситуації, коли на місці зруйнованого молочного зуба намічається новий постійний, лікування недоцільно, тому зуб при необхідності видаляється.

дитячий стоматолог в киеве

Видалення молочних зубів

Основною причиною для видалення зуба є ускладнений каріозний процес або травмування. Видалення може бути при цьому простим і складним.

Просте видалення зазвичай вибирається для однокореневих і рухливих зубів. Проводиться під місцевою анестезією, під дією якої зуб вилучають за допомогою спеціальних щипців, шляхом розхитування. Процедура триває не більше 5 хвилин.

Складне ж видалення виконується при атиповому розташуванні зубів, глибокому переломі зуба, видаленні непрорізавшихся зубних одиниць і вимагає хірургічного доступу.

Для цього робиться розріз на слизовій, зуб ділиться на фрагменти для більш швидкого і нетравматичний вилучення. Потім накладаються шви, а в лунку закладають препарати для стимуляції формування кісткових тканин.

Озонування зубів у дітей

Озонування - ефективна методика раннього лікування карієсу без застосування бормашини. За допомогою озону, що подається на зуб за допомогою спеціальної насадки, приєднаної до апарата, вдається знищити до 99% бактерій в області ураження. Потім стерильний зуб покривається спеціальним складом для профілактики карієсу і зміцнення емалі. Процедура швидка і повністю безболісна, не травмує м'які тканини і безпечна для дитини.

хороший дитячий стоматолог киев

Фторування зубів

В ході процедури емаль покривається фтором для знезараження поверхні зуба, відновлення і зміцнення його структури. Метод допомагає попередити карієс і позбутися від нього на самих ранніх стадіях без застосування бормашини.

Також, фторування призначається перед установкою брекет системи і після її зняття для додаткового захисту зубної емалі. Процедура знижує розвиток карієсу, захищає зуби від впливу кислот і бактерій, зміцнює емаль, забезпечує необхідну кількість фтору і мінералів.

Герметизація фісур

Це стоматологічна процедура, в ході якої запечатуються поглиблення в зубах для запобігання розвитку карієсу і руйнування емалі. У ролі герметика використовується пломбувальний рідкий матеріал з фтором і кальцієм.

Метод захищає зуби від карієсу і зупиняє його на ранніх стадіях. Для дитини така процедура проходить простіше і швидше, тому ми рекомендуємо приводити дітей на огляд ще до появи ознак руйнування емалі і інших насторожуючих симптомів.

Послуги дитячої стоматології
Без страху и стреса
У дитячій платній стоматології S'DentaL особлива увага приділяється діагностиці зубних хвороб на ранніх стадіях. Обстеження здійснюються з використанням комп'ютерного томографа, ортопантомографа і радиовизиографа, які більш безпечні для організму дитини, ніж рентгенівський апарат.
дитяча стоматологія на Позняках

Профілактика захворювань молочних зубів

Від постійних - молочні зуби відрізняються тим, що досить легко піддаються руйнуванню. Відразу ж після прорізування дитячі зуби починають зазнавати дії агресивних зовнішніх факторів. Мікроби осідають на зубах і утворюють плівку зубного нальоту, в якому активно виробляються кислоти, легко руйнують емаль молочних зубів і призводять до карієсу.

Тому так важливо своєчасно відвідувати стоматолога і регулярно виконувати гігієнічні процедури для порожнини рота, привчаючи до цього малюка з ранніх літ. Якщо самостійно батькам це не вдається, то дитячий стоматолог (Київ) вам в цьому допоможе і навчить дитину правильно доглядати за зубами.

При необхідності стоматолог випише вітамінні комплекси для зміцнення зубної емалі, а також призначить спеціальні профілактичні заходи, наприклад, герметизацію фісур, ремінералізуючу терапію тощо.

Ціни на послуги дитячої стоматології
* Всі ціни вказані в гривнях на 2021 р.
Дитяча стоматологія
Комплексна гігієна порожнини рота
Зняття зубних відкладень Air Flow+Поліровка (Дві щелепи)
900 грн
Над'ясенний скейлінг + щітка-паста (Дві щелепи)
800 грн
Зняття зубних відкладень (Щітка-паста) (Дві щелепи)
700 грн
Контроль гігієни порожнини рота (Щітка-паста) (Дві щелепи)
350 грн
Лікування каріозних уражень молочних зубів
Мікроінвазивне лікування початкового карієсу в стадії плями. Без препарування. Метод інфільтрації. Препарат «ICON» DMG, Німеччина
1500-2500 грн
Відновлення емалі препаратом «Innodent»
1500-2500 грн
Фотополімерна реставрація фронтального зуба
700 грн
Фотополімерна реставрація. Поверхневий карієс
700 грн
Фотополімерна реставрація. Середній карієс
800 грн
Фотополімерна реставрація. Глибокий карієс
900 грн
Фотополімерна реставрація. Глибокий карієс. Використанням МТА
1000 грн
Ендодонтичне лікування молочних зубів
Накладання девіталізуючої пасти + тимчасова пломба
500 грн
Ендодонтичне лікування молочного зуба (I - Етап)
600 грн
Ендодонтичне лікування молочного зуба (I - Етап - Повторно)
400 грн
Ендодонтичне лікування молочного зуба (II - Етап)
700 грн
Стандартні дитячі коронки на молочні зуби
Металева коронка
1500 грн
Естетична коронка
3500 грн
Профілактика карієсу молочних зубів
Герметизація фісур (один молочний зуб) не інвазивна
550 грн
Герметизація фісур (один молочний зуб) інвазивна
650 грн
Глибоке фторування одного зуба
200 грн
Видалення Зуба
Видалення молочного зуба при фізіологічній зміні
400 грн
Видалення молочного зуба при ускладненій формі карієсу
600 грн
Пластика вуздечки
Пластика вуздечки верхньої губи
1100 грн
Пластика вуздечки нижньої губи
1100 грн
Пластика верхньої губи за допомогою лазера
1300 грн
Пластика нижньої губи за допомогою лазера
1300 грн
Пластика вуздечки язика
1200 грн
Пластика язика за допомогою лазера
1400 грн
Записатися на прийом в S'DentaL
Надішліть заявку і наш адміністратор зв'яжеться з вами для її підтвердження
Записатися
на прийом
в S’DentaL
Залиште заявку, і наш
адміністратор зв'яжеться з Вами для
її підтвердження
Заповніть поле
Заповніть поле

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close