Киев, Позняки, ул. А. Ахматовой, 32/18
Пн-Сб с 9:00 до 21:00
Протезування зубів
Без болю
Клініка S'DentaL обладнана передовим обладнанням для виконання різних хірургічних втручань в області стоматології. Ми проводимо операції за допомогою лазерної установки - безкровно, атравматично, безболісно. Також ми пропонуємо загальний наркоз.

Травма або повна відсутність зуба приносить людині, як естетичний, так і функціональний дискомфорт. Порушення жування, артикуляції, нерівномірний розподіл жувального тиску призводить до деформації кісткової тканини. Протезування – це методика заміщення втрачених зубів протезами. Ці конструкції дозволяють відновити естетичний вигляд та функціональність. Допоможуть зробити усмішку по-справжньому здоровою та красивою. Вибір того чи іншого методу протезування обирають перш за все від показань, різновиду дефекту та стану зубощелепної системи, рекомендацій лікаря, естетичних потреб, властивостей та переваг матеріалу виготовлення, бюджету пацієнта. Сучасна стоматологія дає змогу виготовити протези, які відрізнити від здорових зубів майже неможливо.

Показання до протезування:

  • часткові та повні дефекти зубного ряду
  • значні каріозні дефекти (ураження карієсом або його ускладненнями більш ніж на 50%)
  • скол, тріщина або перелом коронки зуба 
  • некаріозні дефекти емалі
  • патологічне стирання зубів 

Методи протезування зубів 

Існує безліч методів протезування, які відновлять красиву та здорову посмішку. Завдяки великому вибору протезів можливо усунути майже всі види дефектів зубного ряду. Різновиди протезування зубів: 

Незнімні протези — встановлюють як на фронтальну, так і на жувальну групу зубів. Розрізняють такі види: коронки повторюють анатомічну форму зуба. Їх виготовляють з металу, металокераміки, кераміки, пластмаси, цирконію. Вкладки дозволяють відновити будову жувальних зубів при значному каріозному порушенні. Вініри зазвичай встановлюють на фронтальну групу зубів, дають змогу змінити форму, колір зубів. Мостоподібні протези встановлюють при відсутності декількох зубів. Протез кріпиться на два опорні зуба або на імплантати.

Знімні та частково знімна протези дають можливість швидко відновити часткові та повні дефекти зубів. Бюгельні протези ─ це частково знімна конструкція з металевим каркасом, що забезпечує рівномірне навантаження. Акрилові - допоможуть вирішити проблему втрати великої кількості зубів. Повністю знімні використовують при повній втраті зубів.

Правильний вибір конструкції, матеріалів виготовлення, способів кріплення забезпечить зручність та тривалий термін використання. Рекомендується регулярна професійна гігієна зубів. Щоденний догляд за ротовою порожниною та протезами. Знімні рекомендується щоденно знімати для очищення їх поверхні, що допоможе зберегти їх колір та блиск. Незнімні потрібно стандартно очищувати зубною щіткою. Це дозволить продовжити термін користування протезами.


Як записатися на прийом в стоматологію S`DentaL 

Щоб записатися на консультацію, зателефонуйте за будь-яким з номерів (067) 422-05-03(093) 422-05-03 або (099) 422-05-03 з понеділка до суботи з 09-00 до 21-00. Центр розташований за адресою: м Київ, Позняки, вул. А. Ахматової, 32/18.

Ціни
* Всі ціни вказані в гривнях на 2020 р.
Протезування
Вкладки
Керамічна вкладка (оклюзійна пресована вкладка E.max)
3500 грн.
Керамічна вкладка (оклюзійна пресована вкладка E.max) після лікування (глибокого) карієсу
3500 грн.
Керамічна вкладка (оклюзійна пресована вкладка E.max) після ендодонтичного лікування
3500 грн.
Коронки
Цирконієва коронка
5700 грн.
Цирконієва коронка на імплантат (+ абатмент / платформа)
8000-8700 грн.
Керамічна коронка
5700 грн.
Металокерамічна коронка
3700 грн.
Металокерамічна коронка на імплантат (+ абатмент / платформа)
7000-7700 грн.
Лита металева коронка
1200 грн.
Знімні протези
Нічна профілактична капа від патологічного стирання зубів
1200 грн.
Капа при бруксизмі
1700 грн.
Акриловий протез
от 3000-4700 грн.
Нейлоновий протез "Deflex"
4700 грн.
Бюгельні протези
Бюгельний знімний протез на опорно-утримуючих кламмерах
7700 грн.
Бюгельний знімний протез із замковою фіксацією
8700 грн.
Бюгельний знімний протез з «ацеталю»
6500 грн.
Наші стоматологи
Одне з головних багатств стоматології S'DentaL - наші фахівці. У нашій клініці працюють одні з кращих стоматологів Києва.
Наші стоматологи
Записатися на прийом в S'DentaL
Надішліть заявку і наш адміністратор зв'яжеться з вами для її підтвердження
Записатися
на прийом
в S’DentaL
Залиште заявку, і наш
адміністратор зв'яжеться з Вами для
її підтвердження
Заповніть поле
Заповніть поле

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close