Киев, Позняки, ул. А. Ахматовой, 32/18
Пн-Сб з 9:00 до 18:00
Facebook Instagram Youtube
(067) 422-05-03

Протезування зубів

Ми використовуємо виключно сертифіковані передові технології від всесвітньо відомих виробників, які працюють на ринку медичного обладнання багато років.
Протезування зубів київ

Кліника стоматології S`DentaL проводить протезування зубів у Києві з використанням високоякісних матеріалів і інноваційних технологій. На високому професійному рівні стоматологи-ортопеди проконсультують і підберуть сучасний вид протезування зубів, який ідеально підійде саме Вам.

Нові технології сучасної стоматології надають можливість використовувати різні варіанти для повного відновлення зруйнованих, частково чи повністю втрачених зубів.

У нас використовується тільки індивідуальний підхід, ми підберемо потрібний саме Вам вид протезування на Позняках, детально поінформуємо про всі особливості процедури і забезпечимо неперевершений результат.

Які види протезування зубів ми пропонуємо

Протезування зубів проводять як при повній їх відсутності, так і при частковому. Розрізняють декілька видів зубних протезів, вони можуть бути: незнімні, знімні і частково-знімні. Вибір виду та методу протезування здійснюється з урахуванням важливих факторів, включаючи протипоказання, вік та побажання пацієнта.
Відновлення зубного ряду в клініці S`Dental проводиться з використанням таких протезів як:
Коронок із металокераміки
Коронок із металокераміки
Така коронка складається з металевого каркаса і нанесеної на нього кераміки. Вона поєднує в собі міцність металу й естетику кераміки. Протезування зубів металокерамічними коронками є одним з найпоширеніших.
Коронки із цирконію
Коронки із цирконію
Є більш естетичною альтернативою металокераміці при протезуванні зубів. Виготовляються вони з дуже міцного матеріалу - діоксиду цирконію. Вони не мають металевого каркаса і володіють неймовірною міцністю і надійністю.
Бюгельні протези
Бюгельні протези
Вони мають металевий каркас, який покритий рівномірним акриловим шаром. Опорою для закріплення є власні зуби.
Керамічні вкладки
Керамічні вкладки
Реставрація вкладками дозволяє відновити зуб зі значними ушкодженнями. Вони мають високий рівень зносостійкості та не стираються.
протезування зубів фото ціна

Проведення зубного протезування в клініці S`Dental

  • При першому візиті проводиться консультацію лікаря, під час якої здійснюватиметься огляд ротової порожнини для оцінки стану стан зубів, щелеп, ясен і слизової оболонки. За результатами огляду лікарем визначається оптимальний варіант протезування, який підходить пацієнту за всіма параметрами і не має протипоказань.
  • Далі ведеться підготовка до протезування в залежності від виду протеза.
  • Перед установкою прямих вінірів емаль зубів очищається від нальоту. А якщо мова йде про встановлення керамічних накладок, то в цьому випадку проводять обробку емалі обточуванням.
  • Перед установкою коронок при необхідності проводиться повна санація ротової порожнини, включаючи лікування зубів.
  • Виготовлення коронок, мостів або керамічних вінірів здійснюється після зняття зліпків з допомогою цифрових технологій.. Для надійної фіксації коронки при установці на підготовлений зуб використовується спеціальний цементний склад.

Вартість протезування зубів формується з урахуванням виду протезування, матеріалу, складності протеза, обсягу робіт і узгоджується з клієнтом.

Протезування на імплантатах
Протезування на імплантатах
Сьогодні це один з найпоширеніших методик протезування, за допомогою якого вдається відновити зубний ряд у практично природному вигляді, навіть якщо зубні коріння повністю відсутні.

Крім чудових естетичних якостей імпланти зубів забезпечують надійну фіксацію конструкцію і повноцінні жувальні функції.

Протезування на імплантатах відрізняється рядом незаперечних переваг:
➤ виключає потрапляння в міжзубні проміжки, і тим самим запобігати розвитку запальних процесів;
➤ техніка установки імплантатів не передбачає обточування зуба, в результаті чого зберігається цілісність сусідніх одиниць.

Пацієнти, що пройшли протезування імплантацією у нас, залишилися задоволені роботою лікарів-стоматологів клініки S`Dental, які повернули їм гарну посмішку і гарний настрій!
Коронки
Коронки
Даний вид протезування включає установку коронок з використанням кращих матеріалів. Коронки - довговічна стаціонарна конструкція, або поодинокі коронки, успішно відновлюють зубний ряд пацієнта. Вони покривають видиму частину пошкоджених або зруйнованих зубів, відновлюють їх форму і функції.

Коронки розрізняють за матеріалом, з якого виготовляється каркас коронок: металокераміки і безметаловій кераміки: керамічні коронки, коронки з діоксиду цирконію.

Застосування сучасного обладнання та нових технологій дає можливість виготовляти протези, які завдяки особливостям конструкції, не впливають на жування і не доставляють дискомфорту.
Вініри
Вініри
Мікропротезування з використанням вінірів є найкращим варіантом для усунення будь-яких естетичних недоліків зубного ряду.
Вініри являють собою невеликі і тонкі фарфорові пластини (керамічні вкладки), які встановлюються на зуби. Встановлюються вініри досить просто, завдяки чому знижується травматизація тканин при установці, а матеріал має високу міцність і чудовими естетичними властивостями.

Пацієнтам нашої стоматологічної клініки в Позняки ми пропонуємо встановити вініри двох видів: непрямі і прямі. Це тонкі накладні пластини, за допомогою яких можна вирішити одночасно кілька проблем:
➤ приховати жовтизну і відколи на емалі;
➤ відкоригувати форму зуба;
➤ усунути щілини в зубному ряді;
➤ при необхідності накладки можна в будь-який час зняти без пошкодження цілісності зубів.
Ціни на протезування зубів
Протезування
Коронки
Металокерамічна коронка
5 000 грн
Цирконієва коронка / Керамічна коронка
7 000 грн
Знімні протези
Нічна профілактична капа від патологічного стирання зубів
1 200 грн
Капа при бруксизмі
1 700 грн
Акриловий протез
4 000-5 000 грн
Нейлоновий протез "Deflex"
5 000 грн
Бюгельні протези
Бюгельний знімний протез на опорно-утримуючих кламмерах
8 000 грн
Бюгельний знімний протез із замковою фіксацією
7 000-9 000 грн
Бюгельний знімний протез з «ацеталю»
7000 грн
Протезування на імплантатах
Металокерамічна коронка на імплантаті (K3PRo, Straumann)
8 700 грн
Цирконієва коронка на імплантаті (+ абатмент / платформа)
9 700 грн
Керамічна, цирконієва коронка на імплантаті "K3PRO" Німеччина
9 700 грн
Керамічна, цирконієва коронка на імплантаті "Straumann" Швейцарія
9 700 грн
Накладки
Керамічна накладка
5 000 грн
Наші стоматологи
Максимально позитивний результат - правильно обраний метод лікування.
Перед протезуванням ми пролікувуємо всі хворі зуби і ясна, а також проводимо професійну гігієну порожнини рота.
Записатися на прийом в S'DentaL
Надішліть заявку і наш адміністратор зв'яжеться з вами для її підтвердження
Записатися
на прийом
в S’DentaL
Залиште заявку, і наш
адміністратор зв'яжеться з Вами для
її підтвердження
Заповніть поле
Заповніть поле

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close