Киев, Позняки, ул. А. Ахматовой, 32/18
Пн-Сб з 9:00 до 21:00
(067) 422-05-03

Протезування зубів

Ми використовуємо виключно сертифіковані передові технології від всесвітньо відомих виробників, які працюють на ринку медичного обладнання багато років.
Протезування зубів київ

Кліника стоматології S`DentaL проводить протезування зубів у Києвіз використанням високоякісних матеріалів і інноваційних технологій. На високому професійному рівні стоматологи-ортопеди проконсультують і підберуть сучасний вид протезування зубів, який ідеально підійде саме Вам.

Нові технології сучасної стоматології надають можливість використовувати різні варіанти для повного відновлення зруйнованих, частково чи повністю втрачених зубів.

У нас використовується тільки індивідуальний підхід, ми підберемо потрібний саме Вам вид протезування на Позняках, детально поінформуємо про всі особливості процедури і забезпечимо неперевершений результат.


Які види протезування ми пропонуємо

Протезування зубів проводять як при повній їх відсутності, так і при частковому. Розрізняють декілька видів зубних протезів, вони можуть бути: незнімні, знімні і частково-знімні. Вибір виду та методу протезування здійснюється з урахуванням важливих факторів, включаючи протипоказання, вік та побажання пацієнта.
Відновлення зубного ряду в клініці S`Dental проводиться з використанням таких протезів як:
Коронок із металокераміки
Коронок із металокераміки
Така коронка складається з металевого каркаса і нанесеної на нього кераміки. Вона поєднує в собі міцність металу і естетику кераміки. Протезування зубів металокерамічними коронками є одним з найпоширеніших.
Коронки із цирконію
Коронки із цирконію
Є більш естетичною альтернативою металокераміці при протезуванні зубів. Виготовляються вони з дуже міцного матеріалу - діоксиду цирконію. Вони не мають металевого каркаса і володіють неймовірною міцністю і надійністю.
Бюгельні протези
Бюгельні протези
Вони мають металевий каркас, який покритий рівномірним акриловим шаром. Опорою для закріплення є власні зуби.
Керамічні вкладки
Керамічні вкладки
Реставрація вкладками позволет відновити зуб зі значними ушкодженнями. Вони мають високий рівень зносостійкості і не стираються.
протезування зубів ціна київ

Проведення зубного протезування в клініці S`Dental

  • При першому візиті проводиться консультацію лікаря, під час якої здійснюватиметься огляд ротової порожнини для оцінки стану стан зубів, щелеп, ясен і слизової оболонки. За результатами огляду лікарем визначається оптимальний варіант протезування, який підходить пацієнту за всіма параметрами і не має протипоказань.
  • Далі ведеться підготовка до протезування в залежності від виду протеза.
  • Перед установкою прямих вінірів емаль зубів очищається від нальоту і обезжиривается. А якщо мова йде про встановлення керамічних накладок, то в цьому випадку потрібно обробка емалі обточування.
  • Перед установкою коронок при необхідності проводиться повна санація ротової порожнини, включаючи лікування зубів.
  • Виготовлення коронок, мостів або керамічних вінірів здійснюється після зняття зліпків з допомогою цифрових технологій і без використання слепочной маси. Для надійної фіксації коронки при установці на підготовлений зуб використовується спеціальний цементний склад.

Вартість протезування зубів формується з урахуванням виду протезування, матеріалу, складності протеза, обсягу робіт і узгоджується з клієнтом.

Протезування на імплантатах
Протезування на імплантатах
Сьогодні це один з найпоширеніших методик протезування, за допомогою якого вдається відновити зубний ряд у практично природному вигляді, навіть якщо зубні коріння повністю відсутні.

Крім чудових естетичних якостей імпланти зубів в Києві забезпечують надійну фіксацію конструкцію і повноцінні жувальні функції.

Протезування на імплантатах відрізняється рядом незаперечних переваг:
➤ виключає потрапляння в міжзубні проміжки, і тим самим запобігати розвитку запальних процесів;
➤ техніка установки імплантатів не передбачає обточування зуба, в результаті чого зберігається цілісність сусідніх одиниць.

Пацієнти, що пройшли протезування імплантацією у нас, залишилися задоволені роботою лікарів-стоматологів клініки S`Dental, які повернули їм гарну посмішку і гарний настрій!
Коронки
Коронки
Даний вид протезування включає установку коронок з використанням кращих матеріалів. Коронки - довговічна стаціонарна конструкція, або поодинокі коронки, успішно відновлюють зубний ряд пацієнта. Вони покривають видиму частину пошкоджених або зруйнованих зубів, відновлюють їх форму і функції.

Коронки розрізняють за матеріалом, з якого виготовляється каркас коронок: металокераміки і безметалловой кераміки: керамічні коронки, коронки з діоксиду цирконію.

Застосування сучасного обладнання та нових технологій дає можливість виготовляти протези, які завдяки особливостям конструкції, не впливають на жування і не доставляють дискомфорту.
Вініри
Вініри
Мікропротезування з використанням вінірів є найкращим варіантом для усунення будь-яких естетичних недоліків зубного ряду.
Вініри являють собою невеликі і тонкі фарфорові пластини (керамічні вкладки), які встановлюються на зуби. Встановлюються вініри досить просто, завдяки чому знижується травматизація тканин при установці, а матеріал має високу міцність і чудовими естетичними властивостями.

Пацієнтам нашої стоматологічної клініки в Позняки ми пропонуємо встановити вініри двох видів: непрямі і прямі. Це тонкі накладні пластини, за допомогою яких можна вирішити одночасно кілька проблем:
➤ приховати жовтизну і відколи на емалі;
➤ відкоригувати форму зуба;
➤ усунути щілини в зубному ряді;
➤ при необхідності накладки можна в будь-який час зняти без пошкодження цілісності зубів.

Ціни на протезування зубів

Металокерамічна коронка
4700 грн.
Керамічна, цирконієва коронка
7000 грн.
Металокерамічна коронка на імплантаті
від 8000 до 8700 грн.
Цирконієва коронка на імплантаті
від 9000 до 9700 грн.
Вінір
від 7000 до 7700 грн.
Керамічна накладка
3500 грн.
Капа
від 1200 до 1700 грн.
Акриловий знімний протез
від 4000 до 5000 грн.
Нейлоновий протез
5000 грн.
Бюгельний знімний протез
від 7000 до 9000 грн.
Наші стоматологи
Максимально позитивний результат - правильно обраний метод лікування.
Тому ми запропонуємо Вам:
✓ Рентгенологічне дослідження.
✓ Комплексну діагностику за допомогою лицьової дуги і артикулятора Amann Girrbach.
✓ Детальну консультацію всіх фахівців стоматологів: хірурга, ортопеда, ортодонта, терапевта.
✓ Індивідуальний комплексний план лікування.
Перед протезуванням пролікувати всі хворі зуби і ясна, а також проведемо професійну гігієну порожнини рота.
Записатися на прийом в S'DentaL
Надішліть заявку і наш адміністратор зв'яжеться з вами для її підтвердження
Записатися
на прийом
в S’DentaL
Залиште заявку, і наш
адміністратор зв'яжеться з Вами для
її підтвердження
Заповніть поле
Заповніть поле

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close