Киев, Позняки, ул. А. Ахматовой, 32/18
Пн-Сб з 9:00 до 18:00
Facebook Instagram Youtube
(067) 422-05-03

Імплантація зубів All-on-4

Імплантація зубів all on 4 київ

Повна втрата зубів - проблема, з якою зустрічається величезна кількість людей. Знімні протези, найбільш часто використовувані в цих випадках, приносять багато дискомфорту, натирають ясна, випадають, не дозволяють вживати деякі продукти.

Імплантація all on 4 - це інноваційна запатентована методика, що дозволяє за одну процедуру відновити весь зубний ряд і повернути красиву посмішку. При цьому зубні протези фіксуються всі на 4 імплантатах, які імплантуються в кісткову тканину одномоментно, за одне оперативне втручання. Така маніпуляція проводиться з негайним жувальним навантаженням, і відразу ж після операції, на імплантати встановлюється тимчасовий знімний протез, а після їх повного приживлення - постійний.

Імплантація all on 4 в Києві, в стоматологічній клініці S'Dental, проводиться абсолютно безболісно і комфортно для пацієнта. При необхідності, ми можемо запропонувати проведення операції в стані медикаментозного сну (загального наркозу).

зуби на 4 імплантатах ціна київ

Кому підходить імплантація зубів «Все на чотирьох»?

 • Залишилося мало власних зубів, або вони повністю відсутні (адонтія).
 • Є захворювання тканин пародонта (пародонтоз, пародонтит) на термінальних стадіях, при яких вже неможливо зберегти власні зуби.
 • Бажання відновити весь зубний ряд всього лише за 1 день.
 • Наявність знімного протеза і бажання його замінити на більш комфортну і функціональну конструкцію.
 • Не має протипоказань до установки імплантатів.

Також дана техніка відновлення зубного ряду показана при незначному вираженому дефіциті кісткової тканини. Імплантація all on four передбачає вживлення довгих імплантатів, так як тільки на них чотирьох відбуватиметься все навантаження під час жування.

Рішення про проведення відновлення зубів приймається стоматологом після огляду і обстеження пацієнта. Якщо при діагностиці виявляється значна кісткова атрофія, методом вибору буде методика All-on-6, вона дозволяє використовувати імплантати меншої довжини.

Етапи імплантації All-on-4 з установкою протеза
01
Діагностичний етап.Після огляду та збору анамнезу, лікар призначає 3D-томографію. Ці обстеження допомагають оцінити ступінь атрофії кісткової тканини, виявити можливі супутні стоматологічні проблеми.
02
Імплантація. За одну операцію пацієнтові імплантують 4 імпланта. Операція триває до 1,5 години, під час неї застосовується місцева анестезія, або медикаментозний сон. Потім імпланти відразу ж навантажуються тимчасовим акриловим протезом.
03
Остеоінтеграція. У цей період встановлені імплантати повністю приживаються. В середньому, він триває 6 місяців.
04
Встановлення постійного протеза, виготовленого за індивідуальним відбитком. Матеріалом для нього може служити кераміка, цирконій або металокераміка.
імплантація все на 4 київ позняки

Переваги імплантації зубів за технологією All-on-4

Імплантація все на 4 проводиться за запатентованою технологією. Головною перевагою цього методу є його доступна вартість. На all on 4 імплантацію під ключ, ціна в кілька разів менше, ніж на класичне імплантування, при якому відбувається вживлення 8-10 імплантатів.

Імплантація 4 all в Києві, в клініці S'Dental, має такі переваги:

 • Раннє навантаження. Відразу ж після приживлення імплантатів фіксується тимчасовий знімний протез.
 • Швидкість процедури. Всього за півтори години можна отримати повноцінний і функціональний зубний ряд.
 • Результативність. Завдяки точній діагностиці і тривимірному комп'ютерному моделюванню, наші лікарі встановлюють імплантати з високою точністю.
 • У своїй роботі ми використовуємо тільки сертифіковані матеріали, що не викликають алергічні реакції.
Ціна імплантації зубів All On 4
Імплантація
Хірургічний шаблон
3 000 грн
Система K3pro (Німеччина). Імплантат + формувач ясен
8 000 грн
Система Straumann SLA Ti (Швейцарія). Імплантат + формувач ясен
10 000 грн
Система Straumann SLA Roxolid (Швейцарія). Імплантат + формувач ясен
12 000 грн
Система Straumann SLActive Roxolid (Швейцарія). Імплантат + формувач ясен
14 000 грн
Протезування зубів All on 4 київ

Протезування Аll on 4 при відсутності зубів

Імплантація 4 all, в Києві, в стоматологічній клініці S'Dental відповідально підходить для вирішення проблеми при повній втраті зубів - адентії. Це прекрасна альтернатива знімних протезів, які викликають дискомфорт і часто натирають ясна і щоки.

Установка зубного протеза на 4 імплантатах - бюджетний, і водночас результативний спосіб швидкого і повноцінного відновлення всього зубного ряду. Такий варіант не вимагає дорогих і травматичних оперативних втручань, як, наприклад синус ліфтинг, кісткова пластика. Вся операція проходить комфортно і безболісно. При бажанні, може проводитися під загальним наркозом. Під час приживлення імплантатів ставлять тимчасовий протез, який має естетичний вигляд.

Постійні протези при імплантування "все на 4" можуть виготовлятися з:

 • металокераміки;
 • цирконію;
 • кераміки.

Матеріал для незнімного протеза на 4 імплантатах підбирає стоматолог, виходячи з індивідуальних особливостей пацієнта і його фінансових можливостей. При виготовленні протезів ми використовуємо тільки якісні та безпечні матеріали, які пройшли сертифікацію.

Наші стоматологи
Одне з головних багатств стоматології S'DentaL - наші фахівці. У нашій клініці працюють одні з кращих стоматологів Києва.
Записатися на прийом в S'DentaL
Надішліть заявку і наш адміністратор зв'яжеться з вами для її підтвердження
Записатися
на прийом
в S’DentaL
Залиште заявку, і наш
адміністратор зв'яжеться з Вами для
її підтвердження
Заповніть поле
Заповніть поле

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close