Киев, Позняки, ул. А. Ахматовой, 32/18
Пн-Сб з 9:00 до 18:00
Facebook Instagram Youtube
(067) 422-05-03

Нарощування зуба

Завдяки нарощуванню зуба можна відновити його анатомічну цілісність і повернути колишній зовнішній вигляд.
нарощування зубів фото

Сколений, відламаний зуб приносить не тільки естетичний дискомфорт, а й заважає повноцінному пережовуванню їжі, може привести до зубної втрати, запального процесу.

Нарощування пошкодженого або відколотого зуба - це сучасний і ефективний спосіб зубної реставрації. Наші лікарі за допомогою цього методу не тільки відновлюють зубну структуру, а й повертають зубу його природний вигляд, пломбувальний матеріал візуально не виділяється.

При нарощуванні зубів в нашому Центрі стоматології SDental в Києві на Позняках використовуються якісні і сертифіковані матеріали. Наші лікарі індивідуально для кожного пацієнта вибирають найбільш відповідний матеріал. На нарощування зуба в нашій клініці ціна доступна, залежить від обсягу та складності роботи, матеріалу пломби.

наростити зуб київ фото

В яких випадках проводять нарощування зубів?

Нарощування - ідеальний метод відновлення як передніх, так і жувальних зубів. Матеріали, що застосовуються при роботі, досить міцні, їх колір і відтінок можна підібрати залежно від натурального кольору всього зубного ряду.

За допомогою цього методу можна виправити такі стоматологічні дефекти як:

  • каріозне пораження емалі.
  • відколи, тріщини внаслідок травматичного пошкодження.
  • бажання пацієнта змінити, поліпшити свою посмішку.
  • трема, діастема - велика відстань між зубами.
  • зміна кольору, потемніння емалі. Як правило, це трапляється внаслідок каріозного ураження, або ж прийому деяких лікарських препаратів, антибіотиків.
  • незначні відхилення прикусу, невеликі нерівності зубного ряду. У цьому випадку лікування проводиться після консультації лікаря ортодонта, який дає свої рекомендації по корекції прикусу.
  • необхідність збільшити обсяг нижньої третини особи для гармонізації зовнішнього вигляду.
  • вікове витончення емалі, підвищення її чутливості.

Також, нарощування зубної емалі допомагає впоратися з підвищеною чутливістю до змін температури, гострим продуктам.

Як нарощують зуби в клініці СДентал

01
Підготовчий етап. Стоматолог оглядає, консультує пацієнта, вирішує, яким методом краще наростити пошкоджені ділянки. При необхідності пацієнту може бути призначено додаткове обстеження (КТ, рентген). У нашій клініці доступні всі види стоматологічної діагностики.
02
Очищення. За допомогою бормашини стоматолог очищає зубну поверхню, прибирає всі каріозної уражені, хворі тканини.
03
Лікування. У разі запальних процесів в кореневому каналі, пульпіті, лікар проводить депульпування, прочищає, лікує і пломбує кореневі канали. Хочемо звернути вашу увагу, що всі маніпуляції проводяться з використанням якісної місцевої анестезії. Ви не будете відчувати болю чи дискомфорту.
04
Нарощування. Підготовлена ​​зубна поверхня нарощується за допомогою композиту, або іншого матеріалу, підібраного лікарем. Якщо пацієнту встановлюється коронка, спочатку знімаються зліпки, по яких вона виготовляється в лабораторії.
нарощування зубів фото до і після

Варіанти відновлення зуба

У нашій клініці S'Dental використовуються різні сучасні матеріали для якісного та естетичного нарощування зубів. Лікар стоматолог під час консультації та огляду підбирає для пацієнта найбільш відповідний варіант.

Нарощування композитним матеріалом

Композитні склади ідеально підходять для зубного відновлення. Завдяки великій колірній палітрі, стоматолог підбирає з точністю необхідний відтінок, що не виділяється на тлі всього зубного ряду.

Композитним складом можна наростити як передні, так і жувальні зубні одиниці. Він естетично виглядає, але і досить міцний, здатний встояти при жувальному навантаженні. Процедура проходить швидко і комфортно, може проводитися дітям, на молочних та тимчасових зубах.

Нарощування зуба на корінь - коронки

Нарощувати зуб за допомогою коронок рекомендується при великій площі його руйнування. Матеріал і колір коронок підбираються стоматологом індивідуально.

Спочатку, в перші відвідини стоматолога проводиться лікування каналів зуба, усунення карієсу, потім лікар знімає зліпок, по якому коронка виготовляється зубним техніком в лабораторії. Правильно встановлена ​​коронка служить додатковим захистом для зубних тканин від кислот, патогенних бактерій.

Штифтове нарощування (Культова вкладка)

Установка штифта дозволяє відновити навіть сильно зруйновані зуби, він виступає в ролі опорної конструкції, який приймає на себе жувальне навантаження. Штифт являє собою тонкий стрижень (зі скловолокна або металу), він вводиться в попередньо пролікований зубний корінь.

Така процедура передбачає кілька відвідувань стоматолога. У перший прийом лікується корінь, у другій - встановлюється штифт і знімається зліпок, потім на штифт надаватися виготовлена ​​в лабораторії коронка.

Реставрація зуба вінірами

За допомогою вінірів можна нарощувати передні зуби, але не не жувальні. Вініри - це тонкі керамічні пластинки. Їх форма, колір і розмір підбирається стоматологом в залежності від побажань пацієнта.

Вінірами можна створити ідеальну "голівудсткую" посмішку навіть тим пацієнтам, у яких від природи не ідеально рівні і красиві власні зуби.

Вініри можуть застосовуватися для корекції одного сколотого зуба, або ж для створення повноцінного ідеального зубного ряду. З їх допомогою навіть можна коригувати пропорції обличчя і лінію посмішки.

Питання - відповіді
Нарощування зубів - це боляче?
Практично всі етапи відновлення проходять безболісно і комфортно. При виконанні, наприклад, лікування та пломбування каналів, а також установку штифта, використовується місцева анестезія. Завдяки їй всі етапи лікування проходять без больових відчуттів.
Скільки за часом нарощують зуб?
Час нарощування залежить від обраної стоматологом методики. При використанні композитного матеріалу, вся процедура займає не понад годину. Якщо пацієнту необхідна коронка, штифт або вініри, потрібно кілька відвідувань клініки. Спочатку лікуються кореневі канали, встановлюється штифт і знімаються зліпки, на основі яких виготовляються коронки.
Ціни на нарощування зубів
Нарощування зубів
Реставрація фронтального зуба
Одна поверхня зуба
1 900 грн
Дві поверхні
2 200 грн
Три поверхні
2 500 грн
Культьова вкладка (штифт)
Культова вкладка (штифт литий)
1 600 грн
Культова вкладка (штифт скловолоконний)
1 600 грн
Безметалова пресова вкладка (е-max)
2 500 грн
Цирконієва вкладка
2 500 грн
Вінір керамічний E-max з облицюванням
7 000 грн
нарощування емалі зубів фото

Скільки коштує наростити зуб?

Ціна нарощування зуба в Києві, на Позняках, в нашій стоматологічній клініці СДентал доступна, вона залежить від:

➤ методу нарощування;

➤ використовуваного матеріалу;

➤ обсягу діагностики перед лікуванням (КТ, рентген, панорамний знімок);

➤ необхідного обсягу лікування перед реставрацією.

Ми використовуємо у своїй роботі тільки якісні, безпечні та надійні матеріали. При виборі методики зубного відновлення, лікар враховує не тільки анатомічні особливості пацієнта, але і його побажання, фінансові можливості.

Записатися на прийом в S'DentaL
Надішліть заявку і наш адміністратор зв'яжеться з вами для її підтвердження
Записатися
на прийом
в S’DentaL
Залиште заявку, і наш
адміністратор зв'яжеться з Вами для
її підтвердження
Заповніть поле
Заповніть поле

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close