Киев, Позняки, ул. А. Ахматовой, 32/18
Пн-Сб з 9:00 до 21:00
(067) 422-05-03

Зубні коронки

Руйнування зуба призводить до функціональних (жувальних, артикуляційних) та естетичних порушень. Коронка – це незнімна конструкція, яка покриває повністю всю видиму частину зуба стане ідеальним рішенням для відновлення анатомічної форми, що допоможе повернути ідеальну усмішку.

Вибір того чи іншого протезу перш за все залежать від показів, рекомендацій лікаря, естетичних потребах, бюджету пацієнта. Показання: тріщини, сколи стінок, повна відсутність коронкової частини, зміна кольору та форми, ураження карієсом або його ускладненнями більш ніж на 50%, патологічне стирання, шинування у разі захворюваннях пародонту, для опори при частковому протезуванні та імплантації.

зубні коронки Київ, Позняки
зубні коронки в Києві на Позняках
За матеріалом виготовлення розрізняють такі види коронок:
  • Металеві. Виготовляють зі сплавів дорогоцінних (золото) або недорогоцінних металів. В сучасній стоматології практично не застосовують, оскільки вони відновлюють лише функцію і взагалі не естетичні.
  • Металокерамічні представлені металевим ковпачком який покривають керамікою. Виділяються високою функціональність, надійністю, гарним зовнішнім виглядом. 
  • Безметалеві поділяються: керамічні, оптимальний варіант для фронтальної групи зубів. Їх перевагою є максимальна естетика та схожість з емаллю зуба, не викликають алергічних реакцій. Цирконієві виділяються високою міцністю, низькою теплопровідністю, відсутністю пор та біосумісністю.   
  • Металопластмасові. Не висока ціна дозволяє використовувати їх для тимчасового протезування.  

Як і усі стоматологічні маніпуляції розпочинаються з огляду порожнини рота, досліджень рентгенограм, постановки діагнозу та складання плану лікування. Наступний етап зняття відбитків, виготовлення моделей, препарування твердих тканин. Після лабораторного виготовлення конструкцію приміряють та фіксують за допомогою спеціального цементу. Тому не зволікайте, якщо зуб зруйнований і його не можливо відновити пломбувальник матеріалом, на нього встановлюють коронку. Це відновить жувальну ефективність та естетику в короткий проміжок та на довгий час. Для найбільш довшого терміну використання протеза потрібно дотримуватися всіх рекомендацій лікаря: регулярно та ретельно доглядати за ротовою порожниною, не піддавати конструкцію перепадам температур, проводити професійну гігієну 1 раз на 6 місяців та регулярно відвідувати стоматологічний кабінет. 


Як записатися на прийом в стоматологію S`DentaL 

Щоб записатися на консультацію, зателефонуйте за будь-яким з номерів (067) 422-05-03(093) 422-05-03 або (099) 422-05-03 з понеділка до суботи з 09-00 до 21-00. Центр розташований за адресою: м Київ, Позняки, вул. А. Ахматової, 32/18.

Ціни
* Всі ціни вказані в гривнях на 2021 р.
Коронки
Цільнолита металева коронка
2000 грн.
Металокерамічна коронка
4700 грн.
Керамічна, цирконієва коронка
7000 грн.
Наші стоматологи
Одне з головних багатств стоматології S'DentaL - наші фахівці. У нашій клініці працюють одні з кращих стоматологів Києва.
Наші стоматологи
Записатися на прийом в S'DentaL
Надішліть заявку і наш адміністратор зв'яжеться з вами для її підтвердження
Записатися
на прийом
в S’DentaL
Залиште заявку, і наш
адміністратор зв'яжеться з Вами для
її підтвердження
Заповніть поле
Заповніть поле

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close