Киев, Позняки, ул. А. Ахматовой, 32/18
Пн-Сб з 9:00 до 18:00
Facebook Instagram Youtube
(067) 422-05-03

Коронка з металокераміки

Виділяються високою функціональністю, надійністю і гарним зовнішнім виглядом.
металокерамічна коронка київ фото

Коронка з металокераміки - це протез, який одягатися на зубну куксу, штифт або імплантат. Вони відрізняються своєю міцністю і довголіттям, а їх зовнішній вигляд наближений до натурального.

Металокерамічні зубні протези мають двошарову конструкцію. Внутрішній шар виготовляється з металу, а зовнішній - з кераміки. Зовні вони виглядають більш природно, ніж металеві, але поступаються керамічним.

Установка металокерамічних коронок в Києві, в стоматологічній клініці S'Dental проводиться досвідченими лікарями стоматологами та протезистом за індивідуальним відбитком. Всі етапи протезування проходять безболісно і комфортно для пацієнта. Ціни на металокерамічні коронки (Київ) в клініці S'Dental фіксована: в неї входить анастезія, відбитки і фіксація на коронку.

установка коронки з металокераміки київ позняки

Переваги таких коронок

Коронки на зуби з металокераміки найбільш мають попит і популярні. І це не дивно, адже вони мають велику кількість переваг, серед яких:

  • Доступна вартість. У порівнянні з керамічними, протезування зубів металокерамікою істотно дешевше.
  • Висока міцність і надійність. Такі протези здатні служити довгі роки, зберігаючи свою функціональність. Вони ідеально підходять для пережовування навіть твердих продуктів.
  • Тривале збереження кольору і красивого зовнішнього вигляду, які, при дотриманні правильного домашнього догляду, не змінюються з часом.
  • Безпека. Ризик розвитку алергічної реакції мінімальний.
  • Конструкція коронки цільна і не виділяється над рівнем ясен.
  • Металокерамічні коронки не схильні до впливу зовнішніх факторів (мікроорганізмів, високих або низьких температур, кислот, сигаретному димові).

Термін служби і гарантії установки металокерамічних коронок

Як довго будуть служити зубні конструкції, виготовлені з металокераміки? Середній термін їх служби складає 8-10 років. При правильному догляді і дбайливого ставлення він може збільшуватися до 15 років. На металокерамічні коронки (Київ) в стоматологічній клініці S'Dental, діє гарантійний термін, 12 місяців.


Раз середній термін служби коронки 8 років, чому гарантія дається тільки на 1 рік? Гарантійний період і термін експлуатації - не одне і теж. Якщо при виготовленні конструкції були допущені неточності, вони встигнуть проявитися за 12 гарантійних місяців.

Протезування зубів коронками в Києві (Позняки)
Чекаємо Вас!
Не ховайте ваші зуби!
Професійно і якісно виконати протезування зубів гарантують наші ортопеди.
протезування металокерамікою в Києві

Показання до протезування металокерамікою

Найчастіше протезування із застосуванням коронки використовується в тих випадках, коли зубна частина, що височіє над яснами, зруйнована більш ніж на 50%, і немає можливості її відновити за допомогою пломбування. До основних показань належать:

➤ Сильне каріозне ураження зуба.

➤ Відбулася травма зуба, на його поверхні є виражені відколи та поздовжні тріщини.

➤ Природна зубна форма не ідеальна, і псує естетичний вигляд посмішки.

➤ Імплантація. Часто встановлюють металокерамічні коронки на імпланти, оскільки вони відрізняються своєю міцністю і зовні схожі на справжні.

Рішення про необхідність проведення протезування приймається лікарем стоматологом після детального огляду та обстеження пацієнта.

Етапи установки металокерамічної коронки

01
Підготовчий етап. Стоматолог проводить огляд пацієнта, при необхідності призначає йому обстеження (рентген, КТ). Потім проводиться лікування наявних стоматологічних захворювань (наприклад, карієсу, пульпіту) і професійна чистка ротової порожнини (AirFlow, ультразвукова).
02
Підготовка зубних тканин до протезування. Виконується їх лікування, очищення та пломбування каналів. Потім стоматолог препарує зуб (підпилює його під потрібну форму).
03
З препарованого і пролікованого зуба знімається відбиток і медичний технік приступає до виготовлення коронки.
04
Коли конструкція готова, пацієнта запрошують на примірку, і якщо вона йому підходить, проводиться фіксація на тимчасовий цемент. Такий "тест-драйв" необхідний для виявлення можливих дрібних недоліків в конструкції, і триває він від 1 до 3 місяців, після чого коронка фіксується на постійний цемент.
Ціна металокерамічної коронки в Києві
Коронки
Керамічна коронка
7 000 грн
Цирконієва коронка
7 000 грн
Цирконієва коронка на імплантаті (+ абатмент / платформа)
9 700 грн
Металокерамічна коронка
5 000 грн
Металокерамічна коронка на імплантаті (K3PRo, Straumann)
8 700 грн
ціна металокерамічної коронки київ позняки

Препарування під металокерамічну коронку

Поставити металокерамічні коронки неможливо без спеціальної підготовки - препарування. Правильно виконане препарування є одним з найважливіших етапів протезування, адже від нього залежить термін служби протеза і комфорт пацієнта при його використанні.

Ця маніпуляція проводиться з метою формування місця для майбутнього протеза, щоб він щільно прилягав до зуба, не виступав над рівнем зубного ряду і гармонійно виглядав. При проведенні препарування, стоматолог обточує зубні тканини, так, щоб конструкція змогла зайти під ясна, не виділяючись над її поверхнею. Процедура проходить безболісно, ​​при необхідності можуть бути використані місцеві анестетики.

Альтернатива металокераміки

Головний недолік металокерамічних коронок - це не 100% відповідність натуральному зовнішнім виглядом. При виконанні протезування передніх зубів, ми рекомендуємо встановлювати керамічні коронки, через те, що саме вони нічим зовні не відрізняються від власних зубів пацієнта.

Металокерамічні протези, своєю чергою, ідеально підходять для жувальних зубів, бо мають високу міцність і функціональністю.

Наші стоматологи
Максимально позитивний результат - правильно обраний метод лікування.
Перед протезуванням ми пролікувуємо всі хворі зуби і ясна, а також проводимо професійну гігієну порожнини рота.
Записатися на прийом в S'DentaL
Надішліть заявку і наш адміністратор зв'яжеться з вами для її підтвердження
Записатися
на прийом
в S’DentaL
Залиште заявку, і наш
адміністратор зв'яжеться з Вами для
її підтвердження
Заповніть поле
Заповніть поле

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close