Киев, Позняки, ул. А. Ахматовой, 32/18
Пн-Сб с 9:00 до 21:00
Імплантати, які використовуються в стоматології S`DentaL

 Успіх імплантації залежить від декількох факторів - професіоналізму стоматолога-хірурга, послідовності виконання необхідних маніпуляцій та якості витратних матеріалів. Якщо ви звернулися до Центру імплантації S`DentaL у Києві, сумніватися в якості запропонованих послуг не доведеться. Тут працюють провідні фахівці столиці, які орієнтуються на міжнародні стандарти надійності і безпеки. А щоб гарантувати своїм пацієнтам довговічність і безпеку зубних імплантатів, вони віддають перевагу продукції провідних європейських брендів, визнаних еталоном якості в дентальній імплантації.

зубні імплантати K3PRO, Straumann у Києві на Позняках
зубні імплантати K3PRO, Straumann Київ, Позняки
Імплантати STRAUMANN (Швейцарія)

Виключна якість за адекватною ціною - саме так можна охарактеризувати імплантати STRAUMANN (Швейцарія). Використовуючи інноваційні технології та досягнення сучасної стоматології, компанія-виробник випускає унікальні вироби, які мають виняткові показники за ступенем приживлюваності, стабільності і надійності.

В асортименті виробів представлені:

- Імплантати SLActive® з пористою поверхнею за рахунок піскострумного напилення. Мають високий ступінь остеоінтеграції, механічно та функціонально стабільні, передбачають установку коронки через 4 тижні після вживлення імплантату. Поміщені в спеціальну рідину, що в декілька разів прискорює приживлення імплантату.

-Імплантати Roxolid®. Не мають аналогів в світі завдяки застосуванню високоміцного сплаву з титану та цирконію у співвідношенні 85% і 15%. Матеріал ідеально підходить для виготовлення будь-яких розмірів імплантів, що дозволяє з високою точністю імплантувати їх у будь-яку точку зубного ряду.

- Імплантати SLA виготовлені з титану. Універсальне рішення, витримане в рамках світових стандартів якості. Демонструють виняткову міцність, пропонують максимально лояльне лікування, дозволяючи відмовитися від тривалої кісткової пластики. 

Говорячи про численні переваги імплантатів STRAUMANN, варто особливо виділити:

- мікропористу поверхню, завдяки якій відбувається швидке вживлення імплантата в кісткову тканину;

- можливість вибору конструкцій з урахуванням особливостей щелепного ряду пацієнта;

- широкий спектр показань до застосування;

- надання пацієнту довічної гарантії.

Швейцарська система зубних імплантатів STRAUMANN - рішення на перспективу, яке позбавить вас від занепокоєння з приводу відсутності одного або декількох зубів і дозволить позбутися від комплексів з приводу власної зовнішності.

Імплантати K3PRO (Німеччина) 

Ще одне інноваційне рішення в сучасній дентальної імплантації, в якому поєднуються унікальні напрацювання і традиційні рішення, що багаторазово довели свою ефективність.

Забезпечити механічну стабільність імплантату K3PRO, виготовленого з медичного титану дозволяє його конусоподібний формат з незначним ухилом, відповідним анатомічній будові ясен.

В залежності від конструктивних особливостей виділяють:

- Моделі Rapid. Мають різьблення самонарізного типу, що спрощує установку, незалежно від анатомічних особливостей щелепи. Рекомендовані для відновлення зубів верхньої щелепи.

- Моделі Sure. Імплантати з компресійною різьбою, що гарантують стабільність конструкції і підходять для пацієнтів з будь-яким переліком показань.

У числі переваг імплантатів K3PRO:

- високий ступінь біосумісності з кістковою тканиною і тканиною ясен;

- комфортне розташування в яснах;

- відмінна остеоінтеграція завдяки шорсткому покриттю на поверхні імплантату;

- легкість установки;

- точність прилягання імплантата й абатмента, що гарантує механічну міцність конструкції.


Як записатися на прийом в стоматологію S`DentaL 

Щоб записатися на консультацію, зателефонуйте за будь-яким з номерів (067) 422-05-03(093) 422-05-03 або (099) 422-05-03 з понеділка до суботи з 09-00 до 21-00. Центр розташований за адресою: м Київ, Позняки, вул. А. Ахматової, 32/18.

Ціни
* Всі ціни вказані в гривнях на 2020 р.
Імплантація - Все включено. Без додаткових прихованих доплат
Система Straumann SLActive Roxolid (Швейцарія). Імплантат + формувач ясен
14000 грн
Система Straumann SLA Roxolid (Швейцарія). Імплантат + формувач ясен
11000 грн
Система K3pro (Німеччина). Імплантат + формувач ясен
8000 грн
Наші стоматологи
Одне з головних багатств стоматології S'DentaL - наші фахівці. У нашій клініці працюють одні з кращих стоматологів Києва.
Наші стоматологи
Записатися на прийом в S'DentaL
Надішліть заявку і наш адміністратор зв'яжеться з вами для її підтвердження
Записатися
на прийом
в S’DentaL
Залиште заявку, і наш
адміністратор зв'яжеться з Вами для
її підтвердження
Заповніть поле
Заповніть поле

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close