Киев, Позняки, ул. А. Ахматовой, 32/18
Пн-Сб з 9:00 до 21:00
(067) 422-05-03

Імплантати Straumann

Вибирайте краще з кращого: Ваш Результат - наша Репутація!
Імплантати Straumann київ

Швейцарський бренд Straumann - один з кращих виробників імплантатів в сегменті «преміум». Застосування таких імплантатів характеризується універсальністю, простотою догляду, довговічністю, функціональною та естетичною природністю. Такі властивості обумовлені інноваційною технологією і біосумісним матеріалом, з якого імпланти виготовлені - титан плюс діоксид цирконію.

Зубні імплантати Straumann - оптимальне рішення при необхідності відновити зубний ряд. Це преміальні швейцарські дентальні протези з приживлюваністю в 98% випадків, тому ризик їх відторгнення організмом мінімальний. Решта 2% відторгнень, як правило, пов'язані з персональною непереносимістю медичного титану.

Чому Straumann - найкращі імплантати для зубів?

01
Тривалий термін служби.

Виробник гарантує, що з цим імплантатом ви зможете ходити все життя, і у вас не буде потреби в його заміні, а це найкращий показник якості. Зубні імпланти Штрауман виготовлені з чистого титану і цирконію, тому відрізняються високою біосумісністю, повністю безпечні для організму і гіпоалергенні, а їх поверхня краще і швидше зростається з кісткою.
02
Широка сфера застосування.

Такий варіант оптимальний в самих різних ситуаціях. І при втраті зуба внаслідок руйнування або травми, і при вроджених важких аномаліях зубощелепного апарату. Тобто, імплантати Штрауман можуть застосовуватися як при повній адентії, так і при фрагментарному або одиничному протезуванні.
03
Максимальна наближеність імпланта за параметрами до природного кореня зуба.

Тому організм сприймає його як власний. Це можливо завдяки конусоподібної форми виробу, анатомічно схожою з кореневої альвеолою і специфіці обробки поверхні.
04
Мінімум обмежень для установки.

Характеристики і особливі властивості імпланту дозволяють встановлювати його навіть при вірусному гепатиті, цукровому діабеті, курінні і малому обсязі щелепної кістки.
05
Повна стерильність.

Імплантати поставляються в спеціальних контейнерах з підтримуваним на потрібному рівні показником вологості для стерильності і збереження предмета. Також контейнер захищає його від механічних пошкоджень.
Установка імплантата Штрауман київ

Установка імплантата Штрауман в клініці S`DentaL

Установка імплантатів Штрауман можлива після попередньої консультації та детальної діагностики стану ротової порожнини. При необхідності проводиться гігієнічна чистка або терапевтичне лікування за показаннями.

Обов'язковим пунктом є проходження комп'ютерної томографії, щоб точно розрахувати міжзубну відстань, виявити наявність дефектів, а також дослідити рівень кістки і її щільність.

Якщо в ході огляду будуть виявлені які-небудь фактори, що заважають переходу до установки, пацієнту буде призначено попереднє лікування. На основі отриманих даних здійснюється моделювання установки імпланта (глибина, кут нахилу та ін.).

Ціни на імпланти Straumann
Імплантація - Все включено. Без додаткових прихованих доплат
Хірургічний шаблон
3 000 грн
Система Straumann SLActive Roxolid (Швейцарія). Імплантат + формувач ясен
14 000 грн
Система Straumann SLA Roxolid (Швейцарія). Імплантат + формувач ясен
12 000 грн
Система Straumann SLA Ti (Швейцарія). Імплантат + формувач ясен
10 000 грн
Система K3pro (Німеччина). Імплантат + формувач ясен
8 000 грн
Загальна вартість імплантації та протезування (анестезія, установка імпланта, формувач ясен, відбитки, абатмент і фіксація коронки)
З установкою імпланта K3PRO
17 700 грн
З установкою імпланта Straumann SLA Ti
19 700 грн
З установкою імпланта Straumann SLA Roxolid
21 700 грн
З установкою імпланта Straumann SLActive
23 700 грн
Імплантати SLA Roxolid київ

Особливості та види зубних імплантів Штрауман

У клініці S`DentaL ля відновлення зубного ряду стоматолог використовує дві серії імплантів Straumann, ціна на які відрізняється - SLActive Roxolid і SLA Roxolid.

Імплантати SLActive Roxolid

Одна з останніх розробок компанії, яка від інших відрізняється новою поверхнею, завдяки чому загоєння відбувається у 2 рази швидше. Вона гідрофільна і легко змочується, що впливає на швидше доставляння крові до поверхні, сприяючи формуванню кісткових тканин навколо імплантата. Завдяки цьому вони сприяють швидкому терміну загоєння - 3-4 тижні замість стандартних 8-ми.

Також імплантат відрізняється високим рівнем приживлюваності. Вже через два тижні після установки показники контактності імплантата з кісткою на 60% вище, ніж в інших імплантів.

Імплантати SLA Roxolid

Виготовлений зі сплаву цирконію і титану, внаслідок чого він на 30% міцніше, звичайних титанових імплантів. Має довічну гарантію від виробника!

Структура Straumann Roxolid ідентична людської кістки, тому така поверхня забезпечує відмінні результати навіть при поганій якості кістки у пацієнта. На приживлення йде не більше трьох-чотирьох тижнів.

Завдяки прискореній остеоінтеграції та підвищеної міцності цей імплантат використовується в ситуаціях, коли наявний обмежений простір між зубами. Також вони можуть використовуватися в умовах, де раніше могло знадобитися збільшення кісткового об'єму.

Популярні питання - Відповіді

Скільки часу займає установка імплантатів?
Установка одного імплантату займає від 15 до 40-ка хвилин. Все залежить від психоемоційного настрою людини, анатомічних особливостей щелепи і позиції імплантату.
Який показник приживлюваності імплантатів Штрауман?
Імплантати Straumann відрізняються дуже швидкою Остеоінтеграції в кісткові тканини з максимально високим відсотком приживлюваності (на 100 виробів через 10 років непрацездатними стають не більше одного-трьох виробів).
Яка гарантія на імпланти Straumann?
Виробник надає довічну гарантію на свої вироби.
Straumann ціна установки позняки

Імпланти Штрауман під ключ в клініці на Позняках

Успіх імплантації багато в чому залежить від якості витратних матеріалів, послідовності маніпуляцій і звичайно ж, від професіоналізму стоматолога-хірурга. Звернувшись до Центру імплантації S`DentaL, ви точно отримаєте гідне обслуговування на вищому рівні, адже тут працюють тільки справжні професіонали з дотриманням міжнародних стандартів безпеки та надійності. У своїй роботі вони застосовують тільки якісну перевірену продукцію від кращих європейських брендів.

➜ Скільки коштує встановити імплант Straumann?

У нашій клініці діє унікальна послуга «Все включено і оплачено». Ціна імплантів Штрауман включає: знеболювання, установка імпланта, формувач ясен і використання стерильного хірургічного набору - ні за що з цих та інших процедур пацієнту не потрібно доплачувати, всі необхідні маніпуляції вже входять в пакет «Все включено і оплачено».

Наші стоматологи
У нашій клініці працюють тільки професіонали високого класу, які досконало володіють теоретичною базою і практичними навичками. Вони докладають усіх зусиль, щоб найкращим чином подбає про здоров'я і красу Вашої посмішки.
Записатися на прийом в S'DentaL
Надішліть заявку і наш адміністратор зв'яжеться з вами для її підтвердження
Записатися
на прийом
в S’DentaL
Залиште заявку, і наш
адміністратор зв'яжеться з Вами для
її підтвердження
Заповніть поле
Заповніть поле

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close