Киев, Позняки, ул. А. Ахматовой, 32/18
Пн-Сб з 9:00 до 18:00
Facebook Instagram Youtube
(067) 422-05-03

Імплантати Straumann

Вибирайте краще з кращого: Ваш Результат - наша Репутація!
Імплантати Straumann київ

Швейцарський бренд Straumann - один з кращих виробників імплантатів в сегменті «преміум». Застосування таких імплантатів характеризується універсальністю, простотою догляду, довговічністю, функціональною та естетичною природністю. Такі властивості обумовлені інноваційною технологією і біосумісним матеріалом, з якого імпланти виготовлені - титан плюс діоксид цирконію.

Зубні імплантати Straumann - оптимальне рішення при необхідності відновити зубний ряд. Це преміальні швейцарські дентальні протези з приживлюваністю в 98% випадків, тому ризик їх відторгнення організмом мінімальний. Решта 2% відторгнень, як правило, пов'язані з персональною непереносимістю медичного титану.

Чому Straumann - найкращі імплантати для зубів?

01
Тривалий термін служби.

Виробник гарантує, що з цим імплантатом ви зможете ходити все життя, і у вас не буде потреби в його заміні, а це найкращий показник якості. Зубні імпланти Штрауман виготовлені з чистого титану і цирконію, тому відрізняються високою біосумісністю, повністю безпечні для організму і гіпоалергенні, а їх поверхня краще і швидше зростається з кісткою.
02
Широка сфера застосування.

Такий варіант оптимальний в самих різних ситуаціях. І при втраті зуба внаслідок руйнування або травми, і при вроджених важких аномаліях зубощелепного апарату. Тобто, імплантати Штрауман можуть застосовуватися як при повній адентії, так і при фрагментарному або одиничному протезуванні.
03
Максимальна наближеність імпланта за параметрами до природного кореня зуба.

Тому організм сприймає його як власний. Це можливо завдяки конусоподібної форми виробу, анатомічно схожою з кореневої альвеолою і специфіці обробки поверхні.
04
Мінімум обмежень для установки.

Характеристики і особливі властивості імпланту дозволяють встановлювати його навіть при вірусному гепатиті, цукровому діабеті, курінні і малому обсязі щелепної кістки.
05
Повна стерильність.

Імплантати поставляються в спеціальних контейнерах з підтримуваним на потрібному рівні показником вологості для стерильності і збереження предмета. Також контейнер захищає його від механічних пошкоджень.
Установка імплантата Штрауман київ

Установка імплантата Штрауман в клініці S`DentaL

Установка імплантатів Штрауман можлива після попередньої консультації та детальної діагностики стану ротової порожнини. При необхідності проводиться гігієнічна чистка або терапевтичне лікування за показаннями.

Обов'язковим пунктом є проходження комп'ютерної томографії, щоб точно розрахувати міжзубну відстань, виявити наявність дефектів, а також дослідити рівень кістки і її щільність.

Якщо в ході огляду будуть виявлені які-небудь фактори, що заважають переходу до установки, пацієнту буде призначено попереднє лікування. На основі отриманих даних здійснюється моделювання установки імпланта (глибина, кут нахилу та ін.).

Ціни на імпланти Straumann
Імплантація
Хірургічний шаблон
3 000 грн
Система K3pro (Німеччина). Імплантат + формувач ясен
8 000 грн
Система Straumann SLA Ti (Швейцарія). Імплантат + формувач ясен
10 000 грн
Система Straumann SLA Roxolid (Швейцарія). Імплантат + формувач ясен
12 000 грн
Система Straumann SLActive Roxolid (Швейцарія). Імплантат + формувач ясен
14 000 грн
Імплантати SLA Roxolid київ

Особливості та види зубних імплантів Штрауман

У клініці S`DentaL ля відновлення зубного ряду стоматолог використовує дві серії імплантів Straumann, ціна на які відрізняється - SLActive Roxolid і SLA Roxolid.

Імплантати SLActive Roxolid

Одна з останніх розробок компанії, яка від інших відрізняється новою поверхнею, завдяки чому загоєння відбувається у 2 рази швидше. Вона гідрофільна і легко змочується, що впливає на швидше доставляння крові до поверхні, сприяючи формуванню кісткових тканин навколо імплантата. Завдяки цьому вони сприяють швидкому терміну загоєння - 3-4 тижні замість стандартних 8-ми.

Також імплантат відрізняється високим рівнем приживлюваності. Вже через два тижні після установки показники контактності імплантата з кісткою на 60% вище, ніж в інших імплантів.

Імплантати SLA Roxolid

Виготовлений зі сплаву цирконію і титану, внаслідок чого він на 30% міцніше, звичайних титанових імплантів. Має довічну гарантію від виробника!

Структура Straumann Roxolid ідентична людської кістки, тому така поверхня забезпечує відмінні результати навіть при поганій якості кістки у пацієнта. На приживлення йде не більше трьох-чотирьох тижнів.

Завдяки прискореній остеоінтеграції та підвищеної міцності цей імплантат використовується в ситуаціях, коли наявний обмежений простір між зубами. Також вони можуть використовуватися в умовах, де раніше могло знадобитися збільшення кісткового об'єму.

Популярні питання - Відповіді

Скільки часу займає установка імплантатів?
Установка одного імплантату займає від 15 до 40-ка хвилин. Все залежить від психоемоційного настрою людини, анатомічних особливостей щелепи і позиції імплантату.
Який показник приживлюваності імплантатів Штрауман?
Імплантати Straumann відрізняються дуже швидкою Остеоінтеграції в кісткові тканини з максимально високим відсотком приживлюваності (на 100 виробів через 10 років непрацездатними стають не більше одного-трьох виробів).
Яка гарантія на імпланти Straumann?
Виробник надає довічну гарантію на свої вироби.
Straumann ціна установки позняки

Імпланти Штрауман під ключ в клініці на Позняках

Успіх імплантації багато в чому залежить від якості витратних матеріалів, послідовності маніпуляцій і звичайно ж, від професіоналізму стоматолога-хірурга. Звернувшись до Центру імплантації S`DentaL, ви точно отримаєте гідне обслуговування на вищому рівні, адже тут працюють тільки справжні професіонали з дотриманням міжнародних стандартів безпеки та надійності. У своїй роботі вони застосовують тільки якісну перевірену продукцію від кращих європейських брендів.

➜ Скільки коштує встановити імплант Straumann?

У нашій клініці діє унікальна послуга «Все включено і оплачено». Ціна імплантів Штрауман включає: знеболювання, установка імпланта, формувач ясен і використання стерильного хірургічного набору - ні за що з цих та інших процедур пацієнту не потрібно доплачувати, всі необхідні маніпуляції вже входять в пакет «Все включено і оплачено».

Наші стоматологи
У нашій клініці працюють тільки професіонали високого класу, які досконало володіють теоретичною базою і практичними навичками. Вони докладають усіх зусиль, щоб найкращим чином подбає про здоров'я і красу Вашої посмішки.
Записатися на прийом в S'DentaL
Надішліть заявку і наш адміністратор зв'яжеться з вами для її підтвердження
Записатися
на прийом
в S’DentaL
Залиште заявку, і наш
адміністратор зв'яжеться з Вами для
її підтвердження
Заповніть поле
Заповніть поле

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close