Киев, Позняки, ул. А. Ахматовой, 32/18
Пн-Сб з 9:00 до 18:00
Facebook Instagram Youtube
(067) 422-05-03

Кісткова пластика

Кісткова пластика київ

Для успішної фіксації і приживлення імплантату більшості пацієнтів проводиться аугментація, тобто кісткова пластика в усіх зонах щелеп. Наші стоматологи здійснюють цю операцію з метою відтворити відсутній обсяг кісткової тканини. Він необхідний для закріплення імплантату (штучного кореня) заради відновлення втраченого зуба.

Завдяки цьому в ході імплантації вдасться зафіксувати елемент в щелепних костях. Таким чином, імплантат може грати роль опори для знімної або незнімної конструкції. Кісткова пластика в Києві починається з діагностики, в ході якої стоматолог вимірює необхідний обсяг трансплантата.

нарощування кісткової тканини київ

Показання до кісткової пластики при імплантації зубів

До свідчень для проведення цієї стоматологічної процедури відносяться:

  • атрофія кісткової тканини після видалення зуба;
  • травматичне видалення зуба;
  • прогресивний запальний процес в тканинах;
  • пародонтит і пародонтоз;
  • підвищена чутливість ясен.

Атрофія тканини відбувається в результаті травм щелепи і посилення запальних процесів. Якщо клітин стало менше, то можуть виникнути деформації щелепи, з'являться дисфункції мови, в гіршу сторону зміниться форма особи. Кісткова імплантація зубів і проведення пластики дозволять уникнути подальших ускладнень.

Кісткова пластика має на увазі певний період загоєння, але найголовніше - створює добротний каркас для майбутніх імплантатів, гарантуючи довгостроковість і надійність їх фіксації.

Етапи проведення кісткової пластики в стоматології S`DentaL

01
Спочатку лікар уважно досліджує пацієнта, призначає рентгенографію.
02
Вводиться місцева анестезія. Якщо пацієнт надмірно вразливий і високочутливий, то лікарі можуть застосувати неглибокий загальний наркоз.
03
Для доступу до кісткової тканини надрізається надкісничний клапоть. Стоматолог оцінює масштаб і ступінь дистрофії і підбирає достатній обсяг матеріалу для трансплантації.
04
Проводиться нарощування по підібраній методиці. Після хірург стоматолог зашиває шматок тканини над яснами саморозсмоктуваними нитками.
Кісткова пластика ціна Київ

Методи нарощування кісткової тканини при імплантації

Іноді імплантація зубів не може бути проведена. Причиною цього може бути значна недостатність кісткової тканини. Це призводить до зміни положення збережених зубів, порушень травлення, деформації овалу обличчя. Для розв'язання цієї проблеми і проведення надалі імплантації зубів хірург призначає синус-ліфтинг.

Суть цієї операції полягає в наповненні простору за гайморовою пазухою синтетичним кістковим матеріалом. Ця процедура може бути відкритою, закритою або балонний.

Відкриті синус-ліфтинг в Києві призначають пацієнтам, у яких в бічних областях верхньої щелепи спостерігається сильна нестача кісткового матеріалу. Як синтетичної тканини може використовуватися ВМР-морфогенетичний протеїн, який служить стимулятором відновлення кістки.

Закритий синус-ліфтинг зубів призначається пацієнтам з кісткою висотою до 8 мм. Це більш м'який тип оперативного втручання. В такому випадку лікар робить отвір в місці, де планується встановлювати імплантат. Далі за допомогою остеотоми (спеціальний інструмент) стоматолог переміщує гайморову пазуху, а в звільнений простір заливається гранульований кістково-пластичний матеріал. Таким чином, дно пазухи стає вище і з'являється отвір для введення імплантату.

Кісткова пластика - ціна у Києві
* Всі ціни вказані в гривнях на 2021 р.
Кісткова пластика
Закритий синус-ліфтинг (без урахування кісткового матеріалу)
7000 грн
Відкритий синус-ліфтинг (без урахування кісткового матеріалу)
11000 грн
Забір кісткового аутотрансплантату
3000 грн
Аугментація кісткової тканини (без урахування біоматеріалу) в ділянці 1-2 зубів
2500 грн
Аугментація кісткової тканини (без урахування біоматеріалу) в ділянці 2-4 зубів
5000 грн
кісткова пластика в стоматології київ

Рекомендації після операції

За пів року в залежності від регенеративних особливостей організму пацієнта кістковий матеріал приживається і зростається з кісткою. Після операції потрібно дотримуватись рекомендацій лікаря. Ретельно доглядати за порожниною рота і післяопераційним місцем. Чи не їсти тверду їжу, направляти жувальний тиск на іншу сторону. Відмовитися від будь-яких фізичних навантажень. Виконуючи ці рекомендації, ви зможете отримати чудовий результат.

Кісткова пластика має на увазі певний період загоєння, але найголовніше, - створює добротний каркас для майбутніх імплантатів, гарантує довгостроковість і надійність їх фіксації. Ефект після операції залишиться назавжди, що дозволить відновити естетичну і жувальну функцію.

Записатися на прийом в S'DentaL
Надішліть заявку і наш адміністратор зв'яжеться з вами для її підтвердження
Записатися
на прийом
в S’DentaL
Залиште заявку, і наш
адміністратор зв'яжеться з Вами для
її підтвердження
Заповніть поле
Заповніть поле

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close