Киев, Позняки, ул. А. Ахматовой, 32/18
Пн-Сб з 9:00 до 18:00
Facebook Instagram Youtube
(067) 422-05-03

Лікування карієсу у дітей

Згідно зі статистичними даними, карієс зустрічається у більш ніж 80% дітей. Це захворювання може вражати молочні зуби відразу ж після їх прорізування, приносячи маляті хворобливі відчуття і дискомфорт при жуванні.
Лікування карієсу у дітей київ позняки

Лікування карієсу у дітей дозволяє зберегти здорові зуби і запобігти розвитку його ускладнень, серед яких пульпіт, періодонтит, гнійне ураження м'яких тканин ротової порожнини та інші.

Карієс у дітей категорично не можна ігнорувати, адже від стану молочних зубів безпосередньо залежить здоров'я постійного зубного ряду і прикус.

Лікування карієсу молочних зубів у Києві, в стоматологічній клініці S'Dental, проводиться з використанням не інвазивних і малотравматичних технік без свердління. Така терапія можлива на ранніх стадіях каріозного ураження, тому так важливо вчасно звертатися за медичною допомогою і проходити профілактичні огляди у стоматолога.

карієс у дітей причини

Причини карієсу у дітей

Молочний карієс у дітей розвивається через виділення патогенними бактеріями кислот, які роз'їдають зубну емаль і сприяють її демінералізації. Основні фактори, що провокують розвиток його появи, є:

 • недостатня гігієна ротової порожнини;
 • спадкова схильність;
 • зловживання солодким, простими вуглеводами;
 • вроджені патології емалі;
 • недостатнє надходження в організм кальцію і фтору;
 • захворювання імунної системи, імунодефіцит.

У малюків з 6 місяців до 3 років найчастіше розвивається пляшковий карієс, що провокується звичкою пити молоко з пляшечки перед сном. Патогенні мікроорганізми, накопичуючись в ротовій порожнині та провокують каріозне ураження зубів.

Важливо! Хочемо звернути вашу увагу, що молочні зуби з карієсом вимагають невідкладного своєчасного лікування незалежно від причин захворювання.

дитячий карієс лікування в киеве

Важливість лікування карієсу у дітей

Чи потрібно лікувати молочні зуби? Обов'язково, і чим раніше - тим краще. Втрата навіть одного молочного зуба може привести до серйозного порушення прикусу і до нерівності всього зубного ряду.

Потрібно привчати малюка з дитинства до правильної гігієни ротової порожнини і профілактичним регулярним відвідинам стоматолога, адже на ранніх стадіях лікування абсолютно безболісне і комфортне. Своєчасно не пролікований карієс у дітей призводить до таких наслідків як: пульпіт, гнійне ураження тканин ротової порожнини, рання втрата зубів, порушення прикусу.

лікування карієсу молочних зубів київ

Методи лікування карієсу молочних зубів

Лікування карієсу дитячих зубів в нашій клініці проходить з використанням сучасних атравматичних методів. Чим раніше буде виявлено захворювання, тим менш інвазивною буде терапія.

Після ретельного огляду та збору анамнезу призначається лікування карієсу. При необхідності призначається додаткове обстеження. Найчастіше для діагностики стоматологічних патологій у дітей ми застосовуємо рентгенографію, наш сучасний апарат не дає високої променевого навантаження і безпечний для здоров'я малюка.

 • Озонотерапія - лікування з використанням озону. На уражену зубну поверхню наноситься газоподібний озон, що виходить під великим тиском, який її знезаражує, знищує всі патогенні мікроорганізми. Процедура займає менше однієї хвилини, проходить безболісно і комфортно для малюка. Озонотерапія підходить тільки для початкової стадії ураження емалі.
 • Процедура ремінералізація  передбачає нанесення на емаль спеціального розчину, насичуючи її всіма необхідними речовинами, серед яких фтор, фосфор, магній, кальцій та інші. Така процедура здатна зупинити розвиток каріозного ураження на ранніх етапах. За допомогою ремінералізації проводиться як профілактика захворювання, а також цей спосіб часто використовується перед установкою брекет-систем.
 • Повітряно-абразивний метод дозволяє проводити лікування без застосування бормашини. Його використовують при наявності поверхневого карієсу і для усунення емалевих плям різної етіології. На уражені ділянки емалі подаються під великим тиском мікрочастинки, які усувають патологічний осередок. При цьому не відбувається травмування здорових тканин.
 • Лікування лазером проходить безболісно без використання місцевої анестезії. Стоматологічний лазер усуває всі патогенні мікроорганізми шляхом випаровування тканин. Цей метод лікування проводиться при терапевтичному лікуванні на ранніх етапах або в комплексному лікуванні важчих випадків.
 • Методика ICON передбачає використання матеріалу, який усуває карієс на ранніх етапах розвитку. Така терапія дає можливість запобігати прогресуванню патологічного процесу. Процедура проходить безболісно без застосування місцевої анестезії. За одну процедуру можна перелічити відразу кілька зубних одиниць.
Ціни на лікування карієсу у дітей в Києві
* Всі ціни вказані в гривнях на 2021 р.
Дитяча стоматологія
Акція! Чистка зубів (Air Flow + Поліровка), Фторування зубів та консультація
1000 грн
Консультація дитячого стоматолога
250 грн
Комплексна гігієна порожнини рота
Зняття зубних відкладень Air Flow+Поліровка (Дві щелепи)
1 000 грн
Над'ясенний скейлінг + щітка-паста (Дві щелепи)
900 грн
Зняття зубних відкладень (Щітка-паста) (Дві щелепи)
800 грн
Контроль гігієни порожнини рота (Щітка-паста) (Дві щелепи)
400 грн
Лікування каріозних уражень молочних зубів
Мікроінвазивне лікування початкового карієсу в стадії плями. Без препарування. Метод інфільтрації. Препарат «ICON» DMG, Німеччина
1 500-2 500 грн
Відновлення емалі препаратом «Innodent»
1 500-2 500 грн
Фотополімерна реставрація фронтального зуба
700 грн
Фотополімерна реставрація. Поверхневий карієс
800 грн
Фотополімерна реставрація. Середній карієс
900 грн
Фотополімерна реставрація. Глибокий карієс
1 000 грн
Фотополімерна реставрація. Глибокий карієс. Використанням МТА
1 400 грн
Ендодонтичне лікування молочних зубів
Накладання девіталізуючої пасти + тимчасова пломба
500 грн
Ендодонтичне лікування молочного зуба (I - Етап)
650 грн
Ендодонтичне лікування молочного зуба (I - Етап - Повторно)
400 грн
Ендодонтичне лікування молочного зуба (II - Етап)
750 грн
Стандартні дитячі коронки на молочні зуби
Металева коронка
1 500 грн
Естетична коронка
3 500 грн
Профілактика карієсу молочних зубів
Герметизація фісур (один молочний зуб) не інвазивна
600 грн
Герметизація фісур (один молочний зуб) інвазивна
700 грн
Глибоке фторування одного зуба
200 грн
Видалення Зуба
Видалення молочного зуба при фізіологічній зміні
400 грн
Видалення молочного зуба при ускладненій формі карієсу
600 грн
Пластика вуздечки
Пластика вуздечки верхньої губи
1 200 грн
Пластика вуздечки нижньої губи
1 200 грн
Пластика верхньої губи за допомогою лазера
1 400 грн
Пластика нижньої губи за допомогою лазера
1 400 грн
Пластика язика
1 400 грн
Пластика язика за допомогою лазера
1 600 грн
Профілактика карієсу молочних зубів

Профілактика карієсу молочних зубів

Формування постійних зубів безпосередньо залежить від стану молочних. Більшість мікробів з каріозних вогнищ можуть переміщатися по каналах і вражати зачатки постійних зубів, спровокувавши тим самим їх запалення або навіть загибель.

Запобігти появі карієсу у дитини можна за допомогою однієї з процедур:

 • Герметизація фісур - покриття фиссур (горбки зубів, між якими скупчуються залишки їжі) герметиком з подальшим закріпленням світловою лампою і фінальним поліруванням.
 • Фторування - процедура, спрямована на знищення хвороботворних бактерій і зведення ризику виникнення карієсу до мінімуму. Буває двох видів:
 • Просте фторування - нанесення на поверхню зубів фторовмісних препаратів за допомогою кап або покриття спеціальним лаком.
 • Глибоке фторування - обробка зубного ряду, на емаль наносять препарати, які спонукають до накопичення фтору в тканинах зуба.
Наші стоматологи
Звертайтеся в стоматологічний центр S'DentaL (Київ, Позняки, Осокорки), щоб максимально подбати про здоров'я й психологічний комфорт Ваших дітлахів!
Записатися на прийом в S'DentaL
Надішліть заявку і наш адміністратор зв'яжеться з вами для її підтвердження
Записатися
на прийом
в S’DentaL
Залиште заявку, і наш
адміністратор зв'яжеться з Вами для
її підтвердження
Заповніть поле
Заповніть поле

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close