Киев, Позняки, ул. А. Ахматовой, 32/18
Пн-Сб з 9:00 до 18:00
Facebook Instagram Youtube
(067) 422-05-03

Лікування пародонтозу

Робота наших докторів спрямована на зупинку прогресування атрофії і збереження власних зубів пацієнтів.
Лікування пародонтоза київ

Пародонтоз - це хронічне дегенеративно-деструктивне захворювання, при якому відбувається ураження тканин пародонта, опорно-зв'язкового зубного апарату. Атрофічні зміни пародонту розвиваються, як правило, одночасно на верхній і нижній щелепі. Поступово відбувається оголення зубних шийок, між зубами збільшується відстань і вони стають рухливими.

Зверніть увагу, що захворювання може тривалий час не проявлятися ніякими симптомами і поступово приводити до втрати зубів.

У клініці S'DentaL проводиться лікування пародонтоза в Києві різного ступеня тяжкості і складності.

зміцнення ясен при пародонтозі

Перші симптоми пародонтозу і його стадії розвитку

Пародонтоз часто плутають з пародонтитом, запальним ураженням пародонту. Головною відмінністю пародонтиту від пародонтозу, є запальний процес в тканинах і більш сприятливий прогноз при лікуванні.

При лікуванні пародонтозу, ціна залежить від стадії хвороби і ступеня атрофії пародонтальних тканин. Залежно від вираженості атрофічного і дегенеративного процесу в яснах, виділяють легку, середню і важку ступеня тяжкості пародонтозу.

Для легкої форми характерні відчуття дискомфорту, свербежу та печіння в роті, ясна зменшуються в розмірі і оголюють зубної корінь на третину. При цьому може з'являтися неприємний запах з рота, повишаеться чутливість зубів.

При середній і важкій формах пародонтозу відбувається прогресування атрофії, зубні коріння оголюються все більше, проміжки між зубами ростуть. При відсутності лікування, результат у важкого пародонтозу один - повна втрата зубів.

Методи лікування пародонтоза

Лікування пародонтоза - складний і тривалий процес, що вимагає терпіння і старання від пацієнта. Чим раніше воно буде розпочато, тим вище шанси на повне відновлення пародонту. Найскладніше піддається терапії запущений пародонтоз, так як він супроводжується повною атрофією не тільки ясен, але і кісткової тканини.
У своїй практиці ми використовуємо тільки перевірені та ефективні методики, і намагаємося підходити до кожного пацієнта індивідуально. Ми лікуємо пародонтоз комплексно, поєднуючи між собою різні методи, тільки таким чином вдається домогтися найкращого результату.
Медикаментозна терапія
Медикаментозна терапія
При лікуванні атрофії пародонту можуть бути призначені системні і місцеві препарати. Антибактеріальні засоби найчастіше призначаються у вигляді гелів та мазі. Їх дія спрямована на профілактику інфікування в ротовій порожнині. Також можуть призначатися гормональні препарати, для зупинки прогресування атрофічних процесів, і вітаміни, з метою поліпшення мікроциркуляції і зміцнення ясен при пародонтозі. Якщо у людини є супутні захворювання, наприклад, цукровий діабет, важливо паралельно проходити їх лікування у лікарів відповідних спеціалізацій.
Лікування пародонтозу лазером
Лікування пародонтозу лазером
Є безболісною і ефективною методикою. За допомогою лазера можна ретельно очищати ясенні канали від патогенної мікрофлори, не травмуючи при цьому слизову оболонку. Лікування за допомогою лазера абсолютно безболісно і має мало протипоказань. Воно може проводитися навіть під час вагітності та лактації. Помітний результат від лазерної терапії настає вже після першої процедури. Знижується кровоточивість ясен, в них поліпшується мікроциркуляція і відновлюються обмінні процеси в слизовій ротовій оболонці.
Хірургічне лікування
Хірургічне лікування
Направлено на видалення вже відмерлих і атрофованих ділянок, очищення ясенних кишень і на відновлення структури пародонту. При вираженій рухливості зубів проводиться їх шинування, фіксація. Таким чином знижується навантаження на них, і зупиняється процес кісткової деградації. Все хірургічне лікування проводиться під місцевою анестезією, і під час операції пацієнт не відчуває болю або дискомфорту. При необхідності, хірургічне втручання може проводитися під медикаментозним сном. Після завершення процедури, лікар дає пацієнтові рекомендації і призначає дату наступного прийому.
Діагностика пародонтозу київ

Діагностика пародонтозу в клініці СДентаЛ

У нашій клініці лікування пародонтозу починається тільки після детального обстеження. Спочатку стоматолог оглядає пацієнта, визначає стадію захворювання, а потім призначає необхідні додаткові методи діагностики.

Найбільш ефективним методом вважається 3D-томографія, так як вона дає можливість детально візуалізувати в тривимірній проекції всі тканини в ротовій порожнині, визначити ступінь деградації пародонта і паралельно оцінити стан інших структур (коренів, пульпи і т.д.).

У нашій клініці ви можете пройти таке обстеження. Наш апарат не дає більшу променеве навантаження і є абсолютно безпечним для пацієнта.

Також, в стоматології S'Dental можна зробити панорамний рентгенівський знімок верхньої та нижньої щелепи, ортопантомограмму.

профілактика пародонтозу

Профілактика захворювання

Причин пародонтозу безліч. До його розвитку можуть привести як локальні проблеми в ротовій порожнині, так і системні захворювання, включаючи ендокринологічну патологію.

Але за допомогою профілактичних заходів можна звести ризики розвитку цього захворювання до мінімуму.

Для запобігання атрофічного ураження тканин пародонта ми рекомендуємо:

  • ретельно дотримуватися гігієни ротової порожнини, користуватися зубною ниткою, регулярно, раз в 3 місяці, міняти зубну щітку;
  • 2 рази на рік проходити плановий огляд у стоматолога;
  • робити регулярну професійну чистку ротової порожнини в стоматології, адже тільки таким чином, можна запобігти розвитку зубного каменю, що провокує атрофію ясен;
  • відмовитися від куріння і зловживання спиртними напоями;
  • стежити за станом свого організму, при наявності системних хронічних захворювань, проводити їх лікування та корекцію;
  • стежити за своїм харчуванням, робити його різноманітним, збагаченим мікроелементами і вітамінами;
  • за найменших симптомів пародонтозу, негайно звертатися за стоматологічною допомогою.
Ціни на лікування пародонтозу в Києві
Пародонтологія
Використання методики A-PRF - Плазмоліфтінг
700 грн.
Зняття пігментованого зубного нальоту + Десенсітайзінг (одна щелепа)
800 грн.
Лікування пародонтиту апаратом «VEСTOR» 2 щелепи
4000 грн.
Кюретаж одного квадранта
Закритий
1500 грн.
Відкритий
2800 грн.
Скейлінг одного квадранта
Скейлінг одного секстанта
1000 грн.
I складності
1400 грн.
II складності
1600 грн.
III складності
1800 грн.
Наші стоматологи
Ми пропонуємо своїм пацієнтам тільки кращі прогресивні методики лікування.
Професійний підхід і прекрасний результат - наш девіз!
Записатися на прийом в S'DentaL
Надішліть заявку і наш адміністратор зв'яжеться з вами для її підтвердження
Записатися
на прийом
в S’DentaL
Залиште заявку, і наш
адміністратор зв'яжеться з Вами для
її підтвердження
Заповніть поле
Заповніть поле

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close