Киев, Позняки, ул. А. Ахматовой, 32/18
Пн-Сб з 9:00 до 18:00
Facebook Instagram Youtube
(067) 422-05-03

Шинування зубів

Установка шин допомагає зменшити амплітуду зубної рухливості, рівномірно розподілити на них навантаження. Таким чином зупинити руйнування зубного ложа і прогресування захворювання.
Шинування зубів київ

Шинування зубів - це лікувальна процедура, дія якої спрямована на зміцнення зубів і запобігання їх випадіння. Процедура проходить комфортно і безболісно для пацієнта, а результат видно відразу ж. Встановлена ​​шина на зуби дає можливість повноцінно харчуватися, не побоюючись їх випадання або зміщення під час жування.

У своїй роботі ми застосовуємо комплексний підхід, і поєднуємо шинування з іншими ефективними методами (вектор терапією, лазерним лікуванням, плазмотерапією і ін). Це дає можливість досягати хороших результатів лікування і запобігти необхідність в протезуванні.

шинування щелепи ціна київ

Коли призначають шинування зубів?

В яких випадках призначають шинування зубів? - Найчастіше така методика використовується при вираженій рухливості зубів, викликаної захворюваннями пародонту, опорно-зв'язкового апарату.

До основних показань установки шин належать такі захворювання:

  • Пародонтит, запалення тканин пародонту. Це захворювання найчастіше починається із запалення ясен, і прогресуючи, призводить до формування ясенних кишень. Шинування зубів при пародонтиті допомагає рівномірно розподілити на них навантаження при жуванні і зупинити руйнування зубної лунки.
  • Пародонтоз, дегенеративно-деструктивне ураження пародонту, при якому патологічний процес може охоплювати відразу обидві щелепи і приводити до повної зубної втрати. Шинування зубів при пародонтозі дає можливість пацієнту зберегти власні зуби, і в тяжких випадках проводиться відразу на нижню і верхню щелепу.

Крім захворювань пародонту, шинування може бути призначено в наступних випадках:

  • перелом щелепи;
  • гострі запальні стоматологічні захворювання (наприклад, остеомієліт);
  • неправильний прикус;
  • після зняття брекет-систем.

Рішення про проведення такої процедури приймає лікар стоматолог після огляду і детального обстеження пацієнта. Шини найчастіше встановлюються на період лікування, і знімаються, після його завершення.

Етапи проведення процедури

01
Проводиться санація ротової порожнини, а при необхідності лікування запальних захворювань (наприклад, карієсу, пульпіту).
02
Вводиться анестетик. Вся процедура проводиться під місцевою анестезією, і пацієнт не відчуває болю і дискомфорту.
03
Лікар робить борозну на внутрішній, або зовнішній стороні емалі і заповнює її спочатку скловолокном, а потім - пломбувальним композитним матеріалом. Колір пломби ідентичний натуральному.
04
Після застигання пломбувального матеріалу утворюється міцна шина, що забезпечує надійну фіксацію. Стоматолог дає пацієнтові рекомендації і призначає дату наступного візиту.
шини на зуби київ

Способи шинування рухливих зубів у S`DentaL

Як довго слід носити зубні шини після їх установки? - Все індивідуально, і залежить від причин та від вираженості патологічного процесу.

Залежно від тривалості застосування, шинування може бути:

  • Тимчасовим (від 1 дня до 3-х місяців). Тимчасове накладення шин найчастіше показано при переломі щелепи, різних травмах, гострих запальних процесах в ротовій порожнині.
  • Довготривалим (до 1 року). Найчастіше проводиться при терапії патологій пародонту.
  • Постійним (терміном понад 1 року). Вони використовуються при необхідності тривалого фіксування. Для постійного застосування найчастіше використовуються коронки, але іноді і бюгельні протези.
види шинування зубів

Які види шинування ми пропонуємо

У своїй практиці ми використовуємо різні види шин, індивідуально підбираючи їх для кожного пацієнта. Виготовляються вони з гіпоалергенних сертифікованих матеріалів.

Шини можуть накладатися як на всю щелепу, так і на певні її ділянки. Вони не завдають шкоди ні зубах, ні слизовій оболонці ротової порожнини, і підвищують рівень комфорту життя пацієнта, дозволяючи посміхатися і повноцінно харчуватися. Зубні шини можуть бути як знімними, так і постійними. Після їх установки, стоматолог розповідає про особливості догляду за ними і дає рекомендації.

 ➤ Шинування скловолокном. Під час проведення цієї процедури на внутрішній або зовнішній поверхні зубної емалі висвердлюється горизонтальна борозна, глибиною 2 мм, в яку закладається скловолоконна нитка. Потім борозна заповнюється композитним пломбувальних матеріалів. Після його застигання, утворюється міцна цільна шина, надійно зв'язує між собою рухливі зуби. По краях шина охоплює нерухомі зуби, таким чином максимально фіксуючи рухливу ділянку.

 ➤ Шинування коронками. При проведенні цього методу, стоматолог пломбує зубні канали та встановлює на зуби спаяні між собою коронки, що є єдиним цілісним блоком. Таке лікування показане при вираженій зубної рухливості, і дає можливість максимально міцно зміцнити проблемні зуби. Матеріал коронок вибирає сам пацієнт, вони можуть бути з кераміки, металокераміки або металеві.

 ➤ Шинування бюгельнимі протезами. За допомогою цього методу можна проводити шинування щелепи, фіксувати весь зубний ряд. Протез міцно скріплює всі зуби, не даючи можливості їм розхитуватися. Бюгельний протез - це міцна металева дуга, яка фіксується на крайні зуби спеціальними гачками (кламмерами). На відміну від коронок зі скловолокна, бюгельні протези є знімною конструкцією, і при необхідності можуть зніматися пацієнтом самостійно.

Ціни на шинирование зубів київ

Вартість шинування зубів в Києві

Яка вартість установки зубної шини? На шинування зубів ціна (Київ) в клініці S'Dental, залежить від виду і розміру шини, обсягу роботи.

У нашій стоматології ціни на шинування доступні. Точну вартість процедури вам зможе назвати стоматолог після проведення огляду і лікування. Ми настійно рекомендуємо, при появі перших тривожних симптомів, не відкладати візит до стоматолога. Чим раніше буде розпочато лікування, тим більше шансів на збереження здорової і красивої посмішки.

Ціни на шинирование зубів
Пародонтологія
Використання методики A-PRF - Плазмоліфтінг
700 грн.
Зняття пігментованого зубного нальоту + Десенсітайзінг (одна щелепа)
800 грн.
Лікування пародонтиту апаратом «VEСTOR» 2 щелепи
4000 грн.
Кюретаж одного квадранта
Закритий
1500 грн.
Відкритий
2800 грн.
Скейлінг одного квадранта
Скейлінг одного секстанта
1000 грн.
I складності
1400 грн.
II складності
1600 грн.
III складності
1800 грн.
Записатися на прийом в S'DentaL
Надішліть заявку і наш адміністратор зв'яжеться з вами для її підтвердження
Записатися
на прийом
в S’DentaL
Залиште заявку, і наш
адміністратор зв'яжеться з Вами для
її підтвердження
Заповніть поле
Заповніть поле

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close