Киев, Позняки, ул. А. Ахматовой, 32/18
Пн-Сб з 9:00 до 18:00
Facebook Instagram Youtube
(067) 422-05-03

Металеві брекети

У стоматологічній клініці S'Dental установка металевих брекетів (Київ) проводиться досвідченими лікарями ортодонтами. Ми пропонуємо тільки ефективні рішення, використовуючи в роботі брекет системи ORMCO (Roth Mini) і Damon Q.
металеві брекети київ

Чи потрібно турбуватися і соромитися своєї посмішки, якщо вона від природи не ідеальна? Звичайно ж ні! Сучасна стоматологія з легкістю вирішить цю проблему. Найпопулярнішим у світі методом корекції зубного ряду є брекет-системи з металу. З їх допомогою вже мільйони людей знайшли посмішку своєї мрії та відчули себе впевненіше.

Металеві брекети - це ефективний і результативний метод виправлення патологічного прикусу і нерівності зубів. Складається конструкція з металевої дуги і спеціальних кріплень.

Брекети Даймон металеві працюють за принципом пасивного самолігування, при якому використовується низьке тертя і малі сили, що запускають роботу остеокластів і остеобластів. При цьому не порушується кровопостачання м'яких тканин ротової порожнини. Металева брекет система ORMCO (Roth Mini) відрізняється зручною конструкцією з м'якими, плавними краями, що не викликають дискомфорту під час використання.

установка металевих брекетів київ позняки

Показання до встановлення металевих брекетів

У яких випадках слід поставити металеві брекети? Основні показання до установки:

 • дефекти й нерівності зубного ряду (скручування і неправильне розміщення зубів, їх нахил і т.д.);
 • наявність треми або діастеми (збільшена відстань між зубами);
 • втрата зубів, яка привела до зміщення і спотворення зубного ряду;
 • неправильний прикус;
 • непропорційність верхньої і нижньої щелепи;
 • "Посмішка вампіра" - піднесення (дистопія) іклів;
 • асиметричне змикання щелепи.

Існує ряд протипоказаннь для використання брекетів: скреготіння зубами (бруксизм), відсутність великої кількості власних зубів, онкологічні захворювання, гострі порушення в роботі серцево-судинної системи, захворювання крові (анемія, лейкемія, гемоліз), патології скронево-щелепного суглоба, захворювання пародонту (пародонтоз, пародонтит) і алергія на метали, що застосовуються в конструкції.

Хочемо звернути вашу увагу, що рішення про установку тієї, чи іншої конструкції, що виправляє зубний ряд і прикус, приймається виключно лікарем ортодонтом після огляду і повноцінного обстеження пацієнта. Наші лікарі індивідуально підходять до кожного клінічного випадку, завдяки чому досягається бажаний результат.

Як встановлюються металеві брекети?

01
Діагностичний етап. Лікар оглядає пацієнта, призначає необхідне обстеження (3D томографію або панорамний рентгенівський знімок). Після отримання результатів діагностики, ортодонт вибирає оптимальний для пацієнта вид брекет-систем і складає план підготовки до їх фіксації.
02
Підготовчий етап. Проводиться лікування всіх стоматологічних захворювань (наприклад, карієсу, пульпіту, гінгівіту), санація ротової порожнини, професійна чистка.
03
Установка брекет-системи. Кожен брекет окремо фіксується на зуби фотополімерним цементом, а потім встановлюється дуга з кріпленнями. Лікар дає пацієнтові рекомендації, і призначає дату наступного візиту.
04
Ретенційний етап. Починається після зняття брекетів. На внутрішній зубній поверхні встановлюються ретейнери, що фіксують зуби в потрібному положенні. Тривалість їх використання індивідуальна, і визначається стоматологом в кожному окремому випадку.
залізні брекети київ ціна

Які види металевих брекет-систем ми ставимо?

На металеві брекети ціна (Київ, стоматологія S'Dental) залежить від виду конструкції, її складності й локалізації (можуть встановлюватися на 1 або 2 щелепи). Залежно від локалізації брекет-системи з металу бувають таких видів:

Вестибулярні металеві брекети

Закріплюються із зовнішнім (видимої) сторони зубного ряду і помітні під час посмішки. Такі конструкції комфортні і зручні, пацієнт до них швидко звикає. При розмові вестибулярні конструкції не спотворюють мову, можуть використовуватися на обох щелепах і підходять для вирішення практично будь-якої проблеми прикусу або будови зубного ряду.

Лінгвальні брекети

Закріплюються з внутрішньої сторони зубного ряду, абсолютно не помітні в зоні посмішки. На початкових етапах їх використання, у пацієнта може виникнути незначне спотворення дикції і мікротравми мови, це пов'язано з розташуванням конструкції.

Ціна на металеві лінгвальні брекети, трохи вище, ніж на вестибулярні. Це пояснюється складністю такої конструкції. У 90% випадків, лінгвальні брекет-системи підходять для корекції зубного ряду тільки на нижній щелепі.

Також, залізні брекети відрізняються між собою за типом конструкції:

Металеві лігатурні брекети

Дуга кріпиться до брекетів за допомогою спеціальних гумок (лігатур) або дротів, які необхідно регулярно міняти, приблизно 1 раз на місяць. Підходять для вестибулярних і лінгвальних конструкцій. Лігатурні брекет-системи здатні впорається навіть з найскладнішими аномаліями прикусу.

Безлігатурні брекети

Металеві самолігуючі брекети Damon Q комфортні для пацієнта і забезпечують естетичний вигляд, можуть використовуватися при вестибулярному і лінгвальному розташуванні конструкції. Дуга закріплюється за допомогою мініатюрних замків, практично не помітних при посмішці. Такі конструкції більш простіші в догляді, пацієнту не потрібно часто відвідувати стоматолога. Приходити на огляд слід, в середньому, один раз в 3-4 місяці.

Безлігатурні брекет-системи підходять не всім. З їх допомогою неможливо впоратися з серйозними проблемами прикусу або вираженими нерівностями зубного ряду.

поставити металеві брекети в киеве

Переваги і недоліки

Металеві брекети широко використовуються у всьому світі, вони ефективні, надійні і фінансово доступні.

Основні переваги:

можуть впоратися навіть з патологіями прикусу і нерівностями зубного ряду будь-якої складності;

доступна вартість (в порівнянні з керамічними і сапфіровими конструкціями);

забезпечують найбільш швидкий результат;

відрізняються високою міцністю і надійністю;

не фарбує продуктами або напоями;

прості в установці і знятті.

Але незважаючи на всі плюси таких конструкцій, вони мають і ряд недоліків:

➤ менш естетичний вигляд, брекети з металу більш помітні ніж керамічні або сапфірові (відноситься тільки до вестибулярних систем);

➤ при використанні лінгвальних систем можлива систематична травматизація мови;

➤ можуть провокувати розвиток алергічних реакцій.

Ціни установки металевих брекетів в Києві
* Всі ціни вказані в гривнях на 2021 р.
Брекет-системи
Металева брекет-система Roth Mini (ORMCO) на одну щелепу
9000 грн.
Сапфірова брекет-система Inspire ICE (ORMCO) на одну щелепу
14000 грн.
Металева брекет-система (самолігуюча) Damon Q (ORMCO) на одну щелепу
16000 грн.
Сапфірова брекет-система Damon Clear (ORMCO) на одну щелепу
20000 грн.
Керамічна брекет система Insignia (США)
80 000 грн
Металева брекет система Insignia (США)
70 000 грн
домашній догляд при носінні брекетів з металу

Правила догляду при носінні брекетів з металу

Під час корекції аномалій прикусу і нерівностей зубного ряду за допомогою брекет-систем, пацієнту необхідно дотримуватися особливих правил догляду за ротовою порожниною:

 • Проводити чистку ротової порожнини слід не тільки вранці і ввечері, але і після кожного прийому їжі.
 • Під час чищення зубів потрібно використовувати спеціальну V-образну щітку, йоржики, суперфлоси і іригатори.
 • Після чистки користуватися ополіскувачем для ротової порожнини.
 • На час лікування відмовитися від вживання твердих і в'язких продуктів, через те, що вони можуть порушити цілісність конструкції.
 • Регулярно робити професійну чистку зубів у стоматолога (при використанні брекетів ми проводимо чистку за допомогою ультразвуку або системи AirFlow).

Ми рекомендуємо регулярно відвідувати лікаря ортодонта для огляду і корекції. При використанні лігатурних систем 1 раз на місяць, а безлігатурні - 1 раз в 3-4 місяці. Зверніть увагу, що якщо відбулося порушення цілісності конструкції, слід негайно звертатися до лікаря. Категорично заборонено самостійно намагатися її полагодити.

Наші стоматологи
Одне з головних багатств стоматології S'DentaL - наші фахівці. У нашій клініці працюють одні з кращих стоматологів Києва.
Записатися на прийом в S'DentaL
Надішліть заявку і наш адміністратор зв'яжеться з вами для її підтвердження
Записатися
на прийом
в S’DentaL
Залиште заявку, і наш
адміністратор зв'яжеться з Вами для
її підтвердження
Заповніть поле
Заповніть поле

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close