Киев, Позняки, ул. А. Ахматовой, 32/18
Пн-Сб з 9:00 до 21:00
(067) 422-05-03

Брекети

Ортодонтичне лікування — це комплекс процедур, спрямованих на виправлення зубощелепних аномалій і нормалізацію функціональних та естетичних функцій за допомогою спеціальних ортодонтичних апаратів. Брекет-система — це незнімний ортодонтичний апарат, який застосовують для корекції та лікування аномалій прикусу. Ці конструкції фіксуються на зуби з допомогою спеціального фотополімерного матеріалу та об’єднуються між собою дугою з пам’яттю форми, вона повільно розвертає коронки зубів у зворотному напрямку.

Показання до лікування брекетами:

  • патологічний прикус
  • аномалії розташування
  • скупчення зубів
  • треми, діастеми
  • створення місця для імплантата 

Для постановки діагнозу та вибору способу лікування проводиться ретельний огляд та діагностика. Для складання плану лікування лікар знімає відбитки зубів для виготовлення діагностичних моделей, робить панорамний знімок, телерентгенограмму в боковій і прямій проекції. Після детального вивчення знімків лікар складає відповідний план лікування. Перед встановленням конструкцій потрібно обов’язково провести професійну гігієну порожнини рота і санацію (пролікувати всі стоматологічні захворювання). За показаннями проводять пластику вуздечок та видаляють зуби мудрості. 

брекети Київ, Позняки
брекети в Києві на Позняках

Види та встановлення брекетів

Існує безліч видів брекет-систем їх розрізняють: 

  • За способом кріплення направляючої дуги: лігатурна система передбачає з’єднання дуги з брекетами за допомогою лігатур (невеликі гумові кільця). Це спосіб передбачає постійну корекцію та заміну гумок. Безлігатурні – це самолігуючі конструкції, що мають у собі фіксатори дуги.
  • За розташуванням: виділяють вестибулярні (на передній стороні коронки) і лінгвальні (зовнішня сторона зуба).
  • За матеріалом виготовлення. Металеві брекети: надійні, недорогі, прості у використанні та догляді. Конструкції бувають лігатурними й безлігатурними. Їхня дія легко контролюється, а переміщення проходить досить швидко. Сапфірові — майже непомітні, напівпрозорі та міцні. Недоліком є висока ціна. Керамічні виготовляють з міцної кераміки, колір підбирають індивідуально. Пластикові найбільш доступні системи, але головним недоліком є міцність та здатність змінювати колір. Титанові: міцні, біосумісні брекети, використовують при наявності алергічних реакцій у пацієнтів. 

Після зняття ортодонтичних конструкцій пацієнту встановлюють ретейнери, які допоможуть запобігти поверненню зубів у попереднє положення. Правильне лікування дасть можливість отримати красиві та рівні зуби.  


Як записатися на прийом в стоматологію S`DentaL 

Щоб записатися на консультацію, зателефонуйте за будь-яким з номерів (067) 422-05-03(093) 422-05-03 або (099) 422-05-03 з понеділка до суботи з 09-00 до 21-00. Центр розташований за адресою: м Київ, Позняки, вул. А. Ахматової, 32/18.

Ціни
* Всі ціни вказані в гривнях на 2021 р.
Брекет-системи
Металева брекет-система Roth Mini (ORMCO) на одну щелепу
9000 грн.
Сапфірова брекет-система Inspire ICE (ORMCO) на одну щелепу
14000 грн.
Металева брекет-система (самолігуюча) Damon Q (ORMCO) на одну щелепу
16000 грн.
Сапфірова брекет-система Damon Clear (ORMCO) на одну щелепу
20000 грн.
Записатися на прийом в S'DentaL
Надішліть заявку і наш адміністратор зв'яжеться з вами для її підтвердження
Записатися
на прийом
в S’DentaL
Залиште заявку, і наш
адміністратор зв'яжеться з Вами для
її підтвердження
Заповніть поле
Заповніть поле

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close