Киев, Позняки, ул. А. Ахматовой, 32/18
Пн-Сб с 9:00 до 21:00
Гігієна і пародонтологія
Без болю
Клініка S'DentaL обладнана передовим обладнанням для виконання різних хірургічних втручань в області стоматології. Ми проводимо операції за допомогою лазерної установки - безкровно, атравматично, безболісно. Також ми пропонуємо загальний наркоз.

Професійна гігієна ротової порожнини є ключовим аспектом у профілактиці захворювань порожнини рота. Правильний догляд за зубами та ротовою порожниною забезпечить здорові, білосніжні зуби. Професійна гігієна рота передбачає: бесіду про позитивні аспекти профілактики, навчання і корекцію умінь чищення зубів, підбір індивідуальних засобів гігієни та професійну чистку у кабінеті стоматолога.

Професійна гігієна проводиться лікарем-гігієністом. Ультразвуковим методом видаляють м’який наліт та мінералізовані зубні відкладення. Циркулярною щіточкою з полірувальною пастою згладжує поверхню емалі. Для гігієни порожнини рота в домашніх умовах вам знадобиться: зубна паста, ополіскувач для рота, щітка, флосс. Мало хто знає як правильно підібрати засоби для правильного догляду за зубами. При виборі зубної щітки важливо звертати увагу на жорсткість щетини, у більшості випадків підходить середня жорсткість. Правильна методика чищення також є дуже важливою. Щетину потрібно розміщувати під кутом 45 градусів до ясен, вимітаючими, легкими рухами чистимо зуби.

гігієна та пародонтологія Київ, Позняки

Пародонтологія

Пародонтологія ─ це розділ терапевтичної стоматології, що займається вивченням етіології, патогенезу і лікуванням захворювань пародонту. Пародонт містить в собі тканини, які оточують зуб (ясна, зв’язки зуба, цемент кореня зуба, кістка щелепи).

Поширені захворювання пародонту:

  • гінгівіт ─ це запалення ясен, що проявляється гіперемією, болем і кровоточивістю ясен. Використовують різні методи лікування: терапевтичне (проведення професійної гігієни та медикаментозного лікування);
  • пародонтит ─ це дистрофічно-запальне захворювання пародонту із залученням кісткової тканини. Проявляється ясенними кишенями, оголенням кісткової тканини та деструкцією зв’язкового апарату, надалі призведе до рухомості та втрати зубів. Отже, чим швидше розпочати лікування тим кращий результат отримаєте. 

Пародонтологічне лікування передбачає: професійну гігієну, видалення всіх відкладень, вектор-терапію, місцеве медикаментозне лікування, при сильній рухливості зубів проводять шинування. 

Необхідно пам’ятати, що лікування захворювань – це довгий процес, що потребує точного виконання всіх рекомендацій лікаря. Тому не потрібно забувати, що догляд за зубами повинен бути комплексним, важливо відвідувати стоматолога два рази на рік для комплексного обстеження та проведення професійної гігієни ротової порожнини. Це дасть змогу уникнути захворювань зубів та слизової оболонки.


Як записатися на прийом в стоматологію S`DentaL 

Щоб записатися на консультацію, зателефонуйте за будь-яким з номерів (067) 422-05-03(093) 422-05-03 або (099) 422-05-03 з понеділка до суботи з 09-00 до 21-00. Центр розташований за адресою: м Київ, Позняки, вул. А. Ахматової, 32/18.

Ціни
* Всі ціни вказані в гривнях на 2020 р.
Пародонтологія
Використання методики A-PRF - Плазмоліфтінг
700 грн.
Зняття пігментованого зубного нальоту + Десенсітайзінг (одна щелепа)
800 грн.
Лікування пародонтиту апаратом «VEСTOR» 2 щелепи
4000 грн.
Кюретаж одного квадранта
Закритий
1500 грн.
Відкритий
2800 грн.
Скейлінг одного квадранта
Скейлінг одного секстанта
1000 грн.
I складності
1400 грн.
II складності
1600 грн.
III складності
1800 грн.
Записатися на прийом в S'DentaL
Надішліть заявку і наш адміністратор зв'яжеться з вами для її підтвердження
Записатися
на прийом
в S’DentaL
Залиште заявку, і наш
адміністратор зв'яжеться з Вами для
її підтвердження
Заповніть поле
Заповніть поле

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close