Киев, Позняки, ул. А. Ахматовой, 32/18
Пн-Сб з 9:00 до 18:00
Facebook Instagram Youtube
(067) 422-05-03

Гігієна та профілактика

Головною умовою стоматологічного здоров'я є гігієна порожнини рота.
Професійна гігієна рота київ

Важливість гігієнічних і профілактичних процедур важко переоцінити. Про гігієну порожнини рота нам відомо з раннього віку. Навіть маленькі карапузи знають: треба регулярно чистити зубки. Якщо до щоденних чисток зубів в домашніх умовах додати професійні (раз на півроку), то відкладення у вигляді пігментного нальоту і зубного каменю вам не страшні.

Професійна гігієна рота передбачає: бесіду про позитивні аспекти профілактики, навчання і корекції навичок чищення зубів, підбір індивідуальних засобів гігієни та професійну чистку в кабінеті стоматолога.

Правильний догляд за зубами і порожниною рота забезпечить здорові, білосніжні зуби.

Профгігієна в стоматолога киев

Профгігієна в стоматолога клініки S`DentaL

Професійна гігієна проводиться лікарем-гігієністом. Лікар видаляє наліт і мінералізованих зубних відкладень ультразвуком. Циркулярною щіткою з полірувальною пастою згладжують поверхню емалі.

Для зміцнення зубної емалі при необхідності проводиться ремінералізацію. Це маніпуляція по насиченню емалі мінеральними речовинами, що містять кальцій і фтор, що роблять її міцнішою і захищеною. Широко і результативно застосовується також у дитячій стоматології.

Профілактичні стоматологічні огляди необхідно проходити не рідше одного разу на 6 місяців. Проведений вчасно детальний огляд допоможе уникнути багатьох захворювань, вилікувати карієс на ранніх стадіях, діагностувати починається пародонтит. Лікар, проаналізувавши вашу ситуацію, завжди запропонує підібрати індивідуальну програму профілактичних дій.

Гігієна і профілактика
Чекаємо Вас!
Стоматологія S`DentaL в Києві нагадує, що профілактика завжди обходиться набагато дешевше, ніж лікування. Будьте економними стосовно грошей, але щедрими до свого здоров'я!
профілактика зубів київ

Гігієна порожнини рота в домашніх умовах

Гігієна в домашніх умовах передбачає чистку зубів два рази в день вранці і ввечері, після кожного прийому їжі потрібно полоскати рот і використовувати зубну нитку. Для гігієни порожнини рота в будинку вам знадобиться: зубна паста, ополіскувач для рота, щітка, флос.

Мало хто знає, як правильно підібрати засоби для догляду за зубами. При виборі зубної щітки важливо звертати увагу на жорсткість щетини, в більшості випадків підходить середня жорсткість. Правильна методика чищення також дуже важлива. Щетину потрібно розміщувати під кутом 45 градусів до ясен, вимітаючими, легкими рухами чистимо зуби. На верхній щелепі зверху вниз, на нижній знизу-вгору, на жувальній поверхні круговими рухами.

Навіть мінімум зусиль призводять до максимальних результатів. Гігієна і профілактика не зажадають багато часу, але забезпечать здоров'я ваших зубів і допоможуть запобігти серйозні проблеми.

Ціни на послуги гігієни і профілактики захворювань порожнини рота
Гігієна і профілактика
Професійне чищення зубів
Професійне чищення зубів апаратом «Cavitron» (Air Flow + Полірування)
1 250 грн
Професійне чищення зубів апаратом «Cavitron» (наддесневой скейлинг + Air Flow + полірування)
1 500 грн
Професійне чищення зубів апаратом «Cavitron» (наддесневой скейлинг + поддесневой скейлинг + Air Flow + полірування)
1 800 грн
Фторування зубів
Глибоке фторування одного зуба
200 грн
Герметизація фісур
650 грн
Записатися на прийом в S'DentaL
Надішліть заявку і наш адміністратор зв'яжеться з вами для її підтвердження
Записатися
на прийом
в S’DentaL
Залиште заявку, і наш
адміністратор зв'яжеться з Вами для
її підтвердження
Заповніть поле
Заповніть поле

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close