Киев, Позняки, ул. А. Ахматовой, 32/18
Пн-Сб з 9:00 до 18:00
Facebook Instagram Youtube
(067) 422-05-03

Синус-ліфтинг

синус ліфтинг київ

Недостатній обсяг кісткової тканини є прямим протипоказанням для проведення імплантування. Цей стан може розвинутися внаслідок втрати зубів, травми або ж анатомічних особливостей пацієнта. Заповнити та відновити кістковий об'єм можна хірургічним шляхом.

Синус ліфтинг - це операція по нарощуванню кісткової тканини верхньої щелепи в області гайморових пазух, яке проводиться з метою підготовки пацієнта до установки імплантатів. Матеріалом для нарощування може служити синтетичний матеріал, або природний, отриманий з кісток великої рогатої худоби.

Нарощування кістки при імплантації проводиться за 3-4 місяців до установки імплантата. У деяких випадках проводиться одноетапна операція, при якій за одну процедуру нарощується кістка й імплантується імплантат.

Проведення синус ліфтингу в Києві, в стоматологічній клініці S'Dental, здійснюється досвідченими лікарями хірургами, з використанням тільки сертифікованих і безпечних матеріалів. Операція проводиться з використанням місцевої анестезії або медикаментозного сну. Незалежно від обраного методу знеболення, можете бути впевнені, що втручання пройде безболісно і комфортно.

відкритий і закритий синус ліфтинг

Види синус ліфтингу: відкритий і закритий

Операція синус ліфтинг в нашій стоматології в Києві, проводиться двома видами: відкритим і закритим. Ціна синус ліфтингу в Києві залежить від методики проведення операції, виду кісткового матеріалу і способу анестезії. Дізнатися точну вартість можна під час консультації у наших лікарів. Вид оперативного втручання вибирає хірург стоматолог, спираючись на анатомічні особливості пацієнта.

Відкритий метод

При проведенні операції лікар розрізає ясна і висвердлює доступ в кістку, через який за допомогою інструментарію коригується дно гайморової пазухи, після чого утворену порожнину заповнюють кістковим матеріалом. Після цього кістковий дефект закривається спеціальною мембраною і зашиваються ясна.

Тривалість такої операції не перевищує півтори години. Відкритий синус-ліфтинг проводиться при товщині альвеолярного відростка менш ніж 7 мм. Установка імплантатів проводиться через 3-4 місяці після хірургічного втручання.

Закритий метод

Такий вид оперативного втручання є більш щадним. У зубній лунці висвердлюється отвір, через яке лікар отримує доступ до гайморової пазухи.

Закриту методику проводять якщо товщина альвеолярного відростка перевищує 8 мм. Тривалість операції складає від 30 хвилин до 1,5 години.

Закритий синус ліфтинг можна проводити в одну процедуру з установкою імплантатів або видаленням зуба.

Етапи проведення операції синус ліфтинг

01
Підготовка. Стоматолог оглядає та обстежує пацієнта. Найбільш інформативним методом діагностики є 3D томографія. Також, лікар виявляє можливі протипоказання до операції, визначається з видом анестезії (місцева або загальна).
02
Знеболювання. Оперативне втручання проводиться під місцевою анестезією або з застосуванням медикаментозного сну.
03
Розрізаються ясна, в кістки верхньої щелепи висвердлюється отвір, що служить доступом до гайморової пазухи. Через нього хірург спеціальними інструментами обробляє дно пазухи, заповнює порожнину кістковою тканиною.
04
Дефект на кістки закривається мембраною, на ясна накладаються шви. Лікар дає рекомендації пацієнтові, розповідає, що потрібно робити в післяопераційному періоді та призначає дату наступного візиту.
синус ліфтинг ціна київ

Відновлення після операції

Протягом першої доби після хірургічного втручання характерно поява больових відчуттів, які з легкістю усуваються за допомогою нестероїдних протизапальних препаратів. Потім больові відчуття зменшуються, спадає набряклість і пацієнт почувається добре.

➜ Шви знімаються на 8-10 день після операції.

Після завершення операції, лікар дасть докладні рекомендації, розповість що потрібно робити, які медикаментозні препарати слід приймати в післяопераційному періоді.

Також, перші кілька днів після проведеної процедури, у пацієнта може спостерігатися закладеність носа, головний біль, субфебрильне підвищення температури та набряклість обличчя на прооперованій стороні.

Важливо! Категорично забороняється прогрівати прооперовану ділянку, через те, що це може спровокувати приєднання вторинної інфекції. Ми рекомендуємо перші кілька годин після процедури прикладати до щоки лід, холод, для зменшення набряклості й запалення.

Ціна на операцію синус ліфтинг в Києві
* Всі ціни вказані в гривнях на 2021 р.
Синус-ліфтинг
Закритий синус-ліфтинг (без урахування біоматеріалу)
7000 грн
Відкритий синус-ліфтинг (без урахування біоматеріалу)
11000 грн
рекомендації після синус ліфтингу

Рекомендації після синус ліфтингу

Незважаючи на високу травматичність, синус-ліфтинг є простою і безпечною процедурою, яку добре переносять пацієнти. Після проведення операції, пацієнту слід дотримуватися рекомендацій дані лікарем і приймати препарати, призначені ним.

Що не можна робити протягом перших кількох днів після операції? -

  • спати на прооперованій стороні;
  • прогрівати сторону операції;
  • приймати їжу протягом перших 2 годин;
  • пережовувати їжу на прооперованій стороні;
  • чіпати післяопераційну рану, навіть язиком;
  • займатися спортом, перегрівати організм;
  • вживати алкоголь, гострі страви, тверді продукти;
  • пити через трубочку;
  • літати на літаку і занурюватися з аквалангом під воду.

Популярні питання - Відповіді

Набряк після синус ліфтингу: коли спаде набряклість?
Після операції може бути присутнім набряклість, це нормально, так організм реагує на пошкодження тканин. У нормі, вона спадає протягом перших кількох днів.
Гайморит після синус ліфтингу
Гайморит - можливе ускладнення синус-ліфтингу, яке розвивається внаслідок перфорації дна гайморової пазухи і приєднання вторинної інфекції. У нормі, закладеність носа може бути присутнім перші кілька днів після операції. Але якщо по закінченню цього періоду зберігається нежить, набряклість пазух, підвищується температура тіла, слід негайно звернутися до лікаря.
Як заживає синус-ліфтинг: скільки триває реабілітація?
Час повного відновлення тканин залежить від регенераторних можливостей організму, обсягу і методики оперативного втручання. В середньому, повна реабілітація тривати 6-9 місяців, за цей період відбувається повне відновлення кісткової структури.
Коли проводять імплантацію після синус-ліфтингу?
Через 3-4 місяці (в деяких випадках через 6-9 місяців), після повного загоєння, можна проводити процедуру по установці імплантатів. Якщо імплантування проводилося в одну процедуру з синус-ліфтингом, вже через 6 місяців встановлюються постійні коронки, зовні не відрізняються від власних зубів.
Наші стоматологи
Одне з головних багатств стоматології S'DentaL - наші фахівці.
У нашій клініці працюють одні з кращих стоматологів Києва.
Записатися на прийом в S'DentaL
Надішліть заявку і наш адміністратор зв'яжеться з вами для її підтвердження
Записатися
на прийом
в S’DentaL
Залиште заявку, і наш
адміністратор зв'яжеться з Вами для
її підтвердження
Заповніть поле
Заповніть поле

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close