Киев, Позняки, ул. А. Ахматовой, 32/18
Пн-Сб з 9:00 до 21:00
(067) 422-05-03

Синус-ліфтинг


До недавнього часу недостатня кількість кісткової тканини була найголовнішим протипоказанням до встановлення імпланта. Проте сьогодні стоматологія стрімко розвивається та має велику кількість новітніх методів та матеріалів, що дозволяють проводити імплантацію.

Одним із цих методів є синус-ліфтинг ─ це процедура, що дає можливість відновити об’єм кістки на верхній щелепі в ділянці альвеолярного відростка, який розташований між ротовою порожниною і верхньощелепною пазухою. Сучасні препарати для місцевого знеболення допоможуть перенести всі маніпуляції без болю та дискомфорту.

Показання до проведення цієї операції:

  • низьке розташування верхньощелепної пазухи
  • атрофія кісткової тканини після видалення зуба внаслідок дії надмірного жувального тиску та вікові зміни кістки. 

синус-ліфтинг Київ, Позняки
синус-ліфтинг у Києві на Позняках


Види та процедура синус-ліфтингу


Існує відкритий синус-ліфтинг, його виконують коли товщина кістки менше ніж 7 мм. В стінці гайморової пазухи за допомогою скальпеля проводять розріз слизової, формують лоскут, бором роблять отвір в кістці через який відділяють дно гайморової пазухи від верхньощелепної кістки і підіймають її на потрібну висоту. Створюють захисну мембрану, а в простір, який утворився заповнюють штучним або натуральним (кісткова стружка) кістковим матеріалом та ушивають слизову. Приблизно через 6 місяців формується кістка. 

Закритий метод є менш травматичним. Проводиться, коли кістка досягає не менше як 7 мм. В момент встановлення імпланта роблять маленький отвір в яснах, за допомогою спеціальних інструментів проводять зміщення або поглиблення дна верхньощелепної пазухи, після цієї процедури можна проводити імплантацію. Якщо синус-ліфтинг проводиться одночасно з імплантацією, потрібно виключити жувальне навантаження на ділянку, де розташований штифт на 7-9 місяців. Це дозволить достатньо сформуватися міцній кістковій тканині, що буде надійно утримувати імплант.

Для успішного проведення імплантації після процедури синус-ліфтингу потрібно дотримуватися рекомендацій, які надасть вам лікар. На декілька днів потрібно відмовитися від гарячих напоїв, їжі, не приймати сонячні ванни та не відвідувати сауну. Не їсти тверду їжу, спрямовувати жувальний тиск на іншу сторону. Відмовитися від будь-яких фізичних навантажень. Дотримуватися ретельної гігієни порожнини рота. Виконуючи ці рекомендації, ви зможете отримати чудовий результат.


Як записатися на прийом в стоматологію S`DentaL 

Щоб записатися на консультацію, зателефонуйте за будь-яким з номерів (067) 422-05-03(093) 422-05-03 або (099) 422-05-03 з понеділка до суботи з 09-00 до 21-00. Центр розташований за адресою: м Київ, Позняки, вул. А. Ахматової, 32/18.

Ціни
* Всі ціни вказані в гривнях на 2021 р.
Синус-ліфтинг
Закритий синус-ліфтинг (без урахування біоматеріалу)
7000 грн
Відкритий синус-ліфтинг (без урахування біоматеріалу)
11000 грн
Наші стоматологи
Одне з головних багатств стоматології S'DentaL - наші фахівці. У нашій клініці працюють одні з кращих стоматологів Києва.
Наші стоматологи
Записатися на прийом в S'DentaL
Надішліть заявку і наш адміністратор зв'яжеться з вами для її підтвердження
Записатися
на прийом
в S’DentaL
Залиште заявку, і наш
адміністратор зв'яжеться з Вами для
її підтвердження
Заповніть поле
Заповніть поле

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close