Киев, Позняки, ул. А. Ахматовой, 32/18
Пн-Сб з 9:00 до 18:00
Facebook Instagram Youtube
(067) 422-05-03

Художня реставрація зубів

Наші фахівці відновлять красу ваших зубів! Вам сподобається бути нашим клієнтом і ви, нарешті, полюбите посміхатися!
реставрація зубів київ

Дефектність зубного ряду: щілини між зубами, неестетична форма або колір, темні плями на емалі не тільки заважають і викликають дискомфорт, а й виступають фактором до розвитку різних захворювань.

Тому послуга реставрація зубів в Києві стала не тільки популярною естетичною процедурою, але і важливою профілактичною мірою. Під словом «реставрація» мають на увазі реконструкцію і відновлення. Наші стоматологи усувають будь-які дефекти зубних одиниць зі збереженням їх функцій. Правильно виконана стоматологічна маніпуляція дозволяє відновити колір емалі і максимально природно скоригувати форму, завдяки чому відреставровані зуби практично неможливо відрізнити від здорових.

Залежно від наявної проблеми та поставленої задачі відновлення зубів в нашій клініці на Позняках проводить кваліфікований стоматолог-терапевт і ортопед. Перед виконанням маніпуляції проводиться комплексна діагностика стану порожнини рота і в разі необхідності призначаються додаткові процедури, такі як: професійна гігієна порожнини рота, лікування карієсу і захворювань ясен і усунення інших стоматологічних захворювань.

реставрація передніх зубів київ

В яких випадках потрібна реставрація зубів?

Необхідність реставрації обумовлена ​​різними причинами. Основним показанням до проведення є часткове або повне руйнування структури коронкової частини зуба, а також при існуванні тріщин. Частий привід звернення в стоматологію для виправлення зубів - зміна кольору встановлених пломб з полімерів або в результаті прийому антибіотика, коли поверхня приймає темно-сірий або темно-коричневий відтінок.

До основних показань до проведення відносяться:

  • наявність щілин між зубами;
  • усунення пігментних плям і затемнених ділянок з зубів;
  • сколювання і руйнування 50% зуба;
  • тріщини й потемніння емалі;
  • ураження карієсом значної частини поверхні зуба;
  • індивідуальні особливості будови зубного ряду, що не задовольняють пацієнта.

Дуже часто художню реставрацію використовують для фронтальної групи зубів - змінюючи форму і розмір, відновлюють зуб в місці порушення цілісності їх ріжучого краю (тріщина, скол).

До протипоказань відноситься значне порушення коронкової частини, патологічні види прикусу, наприклад змикання зубів під неправильним кутом, на виправлений зуб буде діяти велике навантаження, що призводить до руйнування реставрацій і бруксизм.

Ціна реставрації зубів в Києві
* Всі ціни вказані в гривнях на 2021 р.
Художня реставрація
Реставрація фронтального зуба
1900-2500 грн.
Реставрація після ендодонтичного лікування
2000-2500 грн.
Мікроінвазивний лікування початкового карієсу без препарування (метод інфільтрації). Препарат «ICON» DMG, Німеччина
1500-2500 грн.
Відновлення емалі препаратом "Innodent"
1500-2500 грн.
Ревіталізація (відновлення) пульпи+фотополімерна реставрація
2200-2700 грн.
Композитний вінір
2800 грн.
відновлення зубів київ

Методи реставрації в стоматології

У стоматологічному центрі SDentaL проводиться пряма і непряма реставрація зубів з використанням високоякісних європейських матеріалів.

Прямий метод. Здійснюється стоматологом в ротовій порожнині пацієнта із застосуванням фотополімерів і стеклоиономерного цементу. Всі маніпуляції з можна виконати за одне відвідування. Для нарощування тканин фотокомпозит наносять шарами і просушують УФ лампою. При необхідності за один візит можна обробити до 2 пошкоджених зубів. Після завершення процедури реставрації фотополімером, щоб уникнути потемніння і тьмяності матеріалу лікарем підбирається домашній догляд.

Непрямий метод. Процес виконується із застосуванням вінірів або штучних протезів, попередньо виготовлених в лабораторних умовах. Мікропротези встановлюються як на фронтальну частину, так і на внутрішню поверхню (оклюзійні пресовані вкладки). Застосовують при значних порушеннях і виконується в кілька етапів.

естетична реставрація передніх зубів київ

Переваги естетичної реставрації зубів в S`DentaL

Особливістю проведення реставраційної процедури є використання сучасних естетичних фотополімерних нанокомпозитів, які максимально точно імітують колір емалі. Виконання всіх маніпуляцій здійснюється на інноваційному стоматологічному обладнанні. Після лікування в стоматології S`DentaL Ви будете чарувати білосніжною посмішкою з ідеальними зубами всіх навколишніх.

Ціни на реставрацію зубів в нашій клініці на Позняках варіюється в залежності від наступних факторів:

  • розміру зруйнованої ділянки;
  • обраного способу відновлення;
  • матеріалів, використовуваних для виправлення зовнішнього вигляду.

Альтернативою прямої реставрації виступає установка вінірів, коронок або вкладок. Дані конструкції найбільш надійні і міцний, їх рекомендовано використовувати при сильно вираженій стертості емалі і різного ступеня зміщення зубів. Однак ціна на такі методи корекції набагато вище.

реставрация зубов позняки

Відмінності реставрації зуба від пломбування

При виконанні художньої реставрації більша увага приділяється естетиці ніж при пломбуванні зубних одиниць. На відреставрованому зубі слідів маніпуляції абсолютно не видно з-за правильно підібраного кольору композиту і техніки виправлення. До того ж реставрація дозволяє змінити нахил зуба і наростити його при сколі, що неможливо зробити нанесенням пломби.

Наші лікарі стоматологи постійно проходять додаткові навчання, доводять до автоматизму практичні навички, а також володіють досконало новітніми способами і методиками лікування.

"Мудрий підхід до співвідношення високої якості і демократичних цін дає можливість нашим пацієнтам не витрачати зайві гроші. Гнучкість цінової політики приємно порадує Вас.
Наші стоматологи
Одне з головних багатств стоматології S'DentaL - наші фахівці.
У нашій клініці працюють одні з кращих стоматологів Києва.
Записатися на прийом в S'DentaL
Надішліть заявку і наш адміністратор зв'яжеться з вами для її підтвердження
Записатися
на прийом
в S’DentaL
Залиште заявку, і наш
адміністратор зв'яжеться з Вами для
її підтвердження
Заповніть поле
Заповніть поле

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close