Киев, Позняки, ул. А. Ахматовой, 32/18
Пн-Сб з 9:00 до 21:00
(067) 422-05-03

Художня реставрація зубів

Художня реставрація зубів – це відновлення втрачених зубних тканин внаслідок карієсу, його ускладнень, некаріозних захворювань або травм. Ідеальне рішення для відновлення форми та кольору зуба і хороша альтернатива протезування. Це дасть змогу відновити естетичний вигляд та виправити деякі дефекти зубів зі збереженням життєдіяльності пульпи.

Переваги реставрації зубів:

  • низька травматичність
  • не потрібно депульпувати зуб
  • відновлення анатомічної форми та кольору 

Вибір того чи іншого способу лікування перш за все залежать від показів, рекомендацій лікаря, стану зуба, бюджету пацієнта. Перш ніж розпочати реставрацію зубів, потрібно провести збір анамнезу, огляд, комплексну діагностику і в разі потреби виконують професійну гігієну порожнини рота, лікування карієсу, захворювань ясен і усунення інших стоматологічних захворювань. Для більш довготривалого результату використовують ізоляцію кофердамом, що дасть змогу працювати в сухих умовах для надійного з’єднання матеріалу з тканинами. 

художня реставрація зубів Київ, Позняки
художня реставрація зубів у Києві на Позняках

Методики художньої реставрації зубів

Існує два методи виконання реставрації: 

  • Прямий метод виконується безпосередньо в ротовій порожнині пацієнта, композитним матеріалом пошарово відновлюється зуб за один сеанс. Це можливо при порушенні цілісності зуба не більше ніж на третину.
  • Непряма реставрація – це виготовлення мікропротезів (вінірів, люмінірів, вкладок) за індивідуальними мірками в зуботехнічній лабораторії. Вони покривають всю поверхню зуба. Застосовують при значних порушеннях груп зубів та виконується в декілька етапів. 

Дуже часто художню реставрацію використовують для фронтальної групи зубів. Це дає можливість змінити форму та розмір зубів, усунути треми і діастеми, відновити зуб в місці порушення цілісності (тріщина, відкол), змінити колір зуба при дефектах емалі (пігментація, ерозія, некроз емалі, флюороз, клиноподібні дефекти). 

Протипоказання до реставрації зубів:

  • значне порушення коронкової частини зуба
  • патологічні види прикусу (змикання зубів під неправильним кутом і на відновлений зуб буде діяти велике навантаження, що призведе до порушення реставрацій) 
  • бруксизм. 

Реставрація передбачає використання сучасних естетичних фотополімерних нанокомпозитів, які максимально точно імітують колір емалі. Ця маніпуляція дає змогу досягти хороших результатів, а відреставрований зуб буде неможливо відрізнити від здорового. 


Як записатися на прийом в стоматологію S`DentaL 

Щоб записатися на консультацію, зателефонуйте за будь-яким з номерів (067) 422-05-03(093) 422-05-03 або (099) 422-05-03 з понеділка до суботи з 09-00 до 21-00. Центр розташований за адресою: м Київ, Позняки, вул. А. Ахматової, 32/18.

Ціни
* Всі ціни вказані в гривнях на 2021 р.
Художня реставрація
Мікроінвазивний лікування початкового карієсу без препарування (метод інфільтрації). Препарат «ICON» DMG, Німеччина
1500-2500 грн.
Відновлення емалі препаратом "Innodent"
1500-2500 грн.
Лікування поверхневого карієсу
1100-1400 грн.
Лікування середнього карієсу
1400-1600 грн.
Лікування глибокого карієсу
1800-2300 грн.
Ревіталізація (відновлення) пульпи+фотополімерна реставрація
2200-2700 грн.
Реставрація після ендодонтичного лікування
1800-2300 грн.
Реставрація фронтального зуба
1900-2500 грн.
Композитний вінір
2800 грн.
Наші стоматологи
Одне з головних багатств стоматології S'DentaL - наші фахівці. У нашій клініці працюють одні з кращих стоматологів Києва.
Наші стоматологи
Записатися на прийом в S'DentaL
Надішліть заявку і наш адміністратор зв'яжеться з вами для її підтвердження
Записатися
на прийом
в S’DentaL
Залиште заявку, і наш
адміністратор зв'яжеться з Вами для
її підтвердження
Заповніть поле
Заповніть поле

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close