Киев, Позняки, ул. А. Ахматовой, 32/18
Пн-Сб з 9:00 до 18:00
Facebook Instagram Youtube
(067) 422-05-03

Лікування каналів зуба

Не варто боятися і відтягувати похід до стоматолога, в нашій клініці лікування каналів зуба проводиться із застосуванням місцевої анестезії, і вам буде комфортно протягом всієї процедури.
Лікування каналів зуба київ позняки

Кореневий канал розташовується в зубному корені і відіграє важливу роль в здоров'ї зуба. Через нього проходить нервово-судинний пучок, який іннервує зуб і постачає його всіма необхідними поживними речовинами.

При прогресуванні карієсу і розвитку запальних процесів в корені і пульпі проводиться стоматологічне лікування, при якому корінь очищається, проліковується і пломбується спеціальними матеріалами. Така процедура допомагає врятувати зуб і усунути біль, характерну для цього процесу.

Ми надаємо лікування зубних каналів в Києві з використанням сучасного обладнання, що дозволяє проводити якісне пломбування зубного каналу, не травмуючи при цьому зуб і його тканини.

лікування каналів зуба ціна київ

Показання лікування зубних каналів

Лікування і чистка каналів в зубі проводиться виключно за наявності показань, адже після видалення судинно-нервового пучка, зуб втрачає свою міцність і стає схильним до руйнування. Перед лікуванням каналів зуба проводиться ретельне обстеження пацієнта, з використанням КТ або рентгена. Показання до лікування і пломбування каналів:

 • пульпіт - це запальне захворювання, при якому відбувається ураження пульпи, зубної тканини, де розташовуються кровоносні і лімфатичні судини, нерви;
 • періодонтит - запальний процес, що локалізується в самому корені і в прилеглих до зуба м'яких тканин;
 • набряклість і запалення ясен, поява на ній горбків, свищів, (як правило цей симптом говорить про запалення в кореневому каналі і наявності в ньому кісти);
 • пульсуючий гострий зубний біль, його інтенсивність може наростати вночі;
 • появу неприємного запаху з рота.

Методи лікування зубних каналів в Києві

Ціна лікування каналів зуба залежить від занедбаності процесу і способу проведення терапії. Чим раніше ви звернетеся за допомогою, тим менш витратним і травматичним виявиться терапія.

Як лікують канали зуба в клініці S'DentaL? Залежно від ситуації може проводитися як терапевтичне, так і хірургічне лікування. У своїй роботі ми використовуємо тільки сертифіковані сучасні пломбувальні матеріали і лікарські препарати, а проводити якісне та ефективне лікування нам допомагає інноваційне обладнання, яким оснащена наша клініка. У нас є вся апаратура не тільки для терапії, але і для повноцінної стоматологічної діагностики, сучасний рентген і комп'ютерний томограф.
Терапевтичний метод
Терапевтичний метод
Проводиться на початкових запальних стадіях, і він дозволяє частково зберегти пульпу і тим самим продовжити життя зуба. Всі маніпуляції проводяться після якісного знеболювання. У зубну порожнину закладається лікувальний препарат, що володіє антибактеріальним і антисептичним спектром дії. Здорова частина пульпи при цьому ізолюється за допомогою спеціальної прокладки, і потім зуб пломбується. Цей метод терапії вважається не радикальним, адже при ньому зберігається судинно-нервовий пучок, що забезпечує життєздатність зуба.
Хірургічний метод
Хірургічний метод
Застосовується у випадках, коли запальний процес зачіпає всю пульпу і переходить на сам кореневий канал. Після введення місцевої анестезії, стоматолог проводить очищення зубних каналів, дезінфікує їх і пломбує. Якщо ж запальний процес привів до утворення зубної кісти, гранульоми або перфорації кореня, хірург проводить видалення верхівки зуба. Операція проходить безболісно для пацієнта, після неї лікар дає ряд рекомендацій, які потрібно дотримуватися під час реабілітаційного періоду.
Лікування під мікроскопом
Лікування під мікроскопом
У клініці S'DentaL проводиться лікування каналів під мікроскопом. Наш мікроскоп дозволяє збільшувати зображення в 40 разів. З його допомогою лікування проводиться максимально точно і скрупульозно. Стоматолог помічає навіть мікротріщини і може ретельно оглянути канальну порожнину зуба і після обробки, запломбувати її. Завдяки мікроскопу лікар не зачіпає і не травмує здорові зубні тканини і прицільно видаляє тільки уражені ділянки.
пломбування каналів зуба київ

Пломбування зубних каналів

У стоматологічній клініці S'DentaL проводиться чистка каналів зуба в Києві, ціна якої доступна. Перед тим як приступити до лікування, стоматолог оглядає пацієнта, збирає анамнез і проводить діагностику.

Після обстеження стоматолог під місцевою анестезією проводить очищення і пломбування зубних каналів за допомогою мікроскопа. Це дає можливість проводити всі маніпуляції навіть в важкодоступних каналах.

Канальне пломбування проводиться після їх повного і ретельного очищення та обробки антисептичними препаратами. В роботі використовується якісний сертифікований пломбувальний матеріал, що не завдає шкоди зубним тканинам.

Як виконується лікування кореневих каналів?

01
Після знеболювання, лікар стоматолог ізолює потрібну зубну область кофердамом (латексна спеціальна серветка, яка дозволяє зберігати суху ротову порожнину).
02
На другому етапі прибираються каріозні тканини, а якщо зуб був раніше запломбований - стоматолог витягує старі пломби. Таким чином лікар отримує доступ до самого каналу кореня. За допомогою спеціального апекслокатора, ендодотінст вимірює його довжину, і потім проводить його очищення.
03
Очищена канальна порожнина обробляється антисептичним розчином і пломбується. Після пломбування лікар в обов'язковому порядку робить рентгенівський знімок для контролю якості виконаної роботи.
04
На завершення лікування проводиться реставрація коронкової частини зуба. Коли робота закінчена, стоматолог дає пацієнтові рекомендації і призначає дату контрольного огляду.
лікування каналів під мікроскопом київ

Ендодонтія під мікроскопом

У своїй роботі наші стоматологи застосовують сучасний апарат - мікроскоп Leica M655. Цей апарат дозволяє проводити ідеальну чистку і пломбування каналів. Лікар бачить все до найдрібніших деталей, може помітити мікротріщини зуба і дрібні відгалуження в корені.

Лікування кореневої зони під мікроскопом в клініці S'DentaL проводиться:

 • У проведенні первинного лікування зубного каналу. Завдяки мікроскопу стоматологу легше знаходити канали та їх якісно очищати, не зачіпаючи живі зубні тканини.
 • При повторному лікуванні (коли попередня терапія була неефективною) лікар ретельно витягує залишки пломбувального матеріалу і очищає кореневий канал. Також тільки використовуючи мікроскоп можна виявити залишки зламаного стоматологічного інструментарію.
 • Пломбування каналів. Мікроскоп дозволяє ретельно їх заповнювати, не залишаючи порожніх порожнин.
Популярні питання - Відповіді
Чи можуть бути ускладнення після лікування каналів?
Ускладнення після якісно проведеного лікування розвиваються вкрай рідко. При неправильно проведеної терапії, і не повноцінному канальному пломбуванню, може відновлюватися запальний процес. У рідкісних випадках у пацієнта може виникнути індивідуальна непереносність пломбувального матеріалу. В такому випадку він замінюється іншим. Для того, щоб уникнути ускладнень, довіряйте своє здоров'я тільки висококваліфікованим фахівцям.
Які є протипоказання до ендодонтичного лікування?
Основні протипоказання: загальний важкий стан пацієнта (наприклад, гострий інфекційний процес, ГРВІ, гіпертонічний криз і т.д), виражене ураження зуба, при якому його вже не врятувати, новоутворення в кореневій зоні, поздовжний кореневий перелом.
Хто такий ендодонтист?
Ендодонтист - це лікар стоматолог, який проводить лікування пульпи і зубних каналів із застосуванням мікроскопа.
лікування каналів зуба під мікроскопом фото
Рекомендації

Після ендодонтичної терапії важливо дотримуватися простих рекомендацій:

 • перші кілька годин після процедури утриматися від їжі;
 • в перші добу, не навантажуйте сильно проліковану область, відмовтеся від твердих продуктів;
 • при появі больових відчуттів (вони можуть з'являтися в першу добу після терапії) можна прийняти знеболювальний засіб.

При погіршенні свого самопочуття, вираженої больової реакції, тривалому підвищенні температури тіла, ми рекомендуємо відразу ж звертатися за допомогою до лікаря і не займатися самолікуванням.

Вартість лікування каналів зуба
Ендодонтичне лікування під мікроскопом
Первинне ендодонтичне лікування
Одноканального зуба
3000 грн.
Двоканального зуба
4500 грн.
Триканального зуба
5500 грн.
Чотириканального зуба
6200 грн.
Вторинне ендодонтичне лікування
Одноканального зуба
3900 грн.
Двоканального зуба
5500 грн.
Триканального зуба
7200 грн.
Чотириканального зуба
8200 грн.
Реставрація після ендодонтичного лікування
2000-2500 грн.
Під'ясенний Скейлінг зубів мід мікроскопом+ Над'ясенний Скейлінг + Air Flow + Поліровка
2400 грн.
Наші стоматологи
Одне з головних багатств стоматології S'DentaL - наші фахівці. У нашій клініці працюють одні з кращих стоматологів Києва.
Записатися на прийом в S'DentaL
Надішліть заявку і наш адміністратор зв'яжеться з вами для її підтвердження
Записатися
на прийом
в S’DentaL
Залиште заявку, і наш
адміністратор зв'яжеться з Вами для
її підтвердження
Заповніть поле
Заповніть поле

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close