Киев, Позняки, ул. А. Ахматовой, 32/18
Пн-Сб з 9:00 до 18:00
Facebook Instagram Youtube
(067) 422-05-03

Ультразвукова чистка зубів

Це безпечна процедура, під час якої не травмуються зуби і слизові оболонки ротової порожнини.
Ультразвукова чистка зубів київ

Утворення зубного каменю є головною причиною розвитку пародонтозу і пародонтиту, захворювань, що призводять до рухливості і втрати зубів. Попередити його появу, або усунути вже який з'явився, можна тільки за допомогою якісної професійної чистки, що проводиться досвідченим лікарем.

Ультразвукова чистка - це стоматологічна процедура, при якій зубний наліт і камені видаляються під впливом ультразвукових хвиль.

Чищення зубів ультразвуком в Києві, в стоматологічній клініці S'Dental, проводиться досвідченими лікарями, із застосуванням сучасного сертифікованого обладнання. Ми ставимося до цієї гігієнічної процедури відповідально і серйозно, оскільки вона є головним фактором профілактики багатьох стоматологічних захворювань.

чистка зубів ультразвуком київ позняки

Кому показана чистка зубів ультразвуком

Чищення зубів від каменю ультразвуком ефективна для усунення як надясених, так і підясневих відкладень. До основних показань для проведення цієї процедури можна віднести:

  • Наліт і зубні камені. Вони можуть утворюватися навіть за умови ретельного дотримання домашньої гігієни за ротовою порожниною.
  • Пігментні плями на зубній емалі (вони з'являються внаслідок впливу фарбувальних речовин, що містяться в продуктах, напоях, а також від куріння).
  • Підвищена кровоточивість ясен.
  • Неприємний запах з рота.
  • Планування проведення протезування або установки кап, пластин, брекетів.
  • Носіння брекетів. При їх використанні слід особливу увагу приділяти профгігієні, через те, що залишки їжі можуть застрявати в металевих або керамічних конструкціях, тим самим провокуючи карієс. Професійне чищення при носінні брекетів проводиться 1 раз у 2-3 місяці.

Професійне чищення зубів в Києві, в нашій клініці, проводиться не тільки дорослим, але й дітям, яким виповнилося 2,5 року (вік формування молочного прикусу). Також, цю процедуру можна проводити і під час вагітності

Важливо! Ми рекомендуємо проводити профілактичну чистку і видалення зубного каменю ультразвуком не рідше ніж раз на півроку.

Хід проведення процедури

01
Спочатку лікар обробляє зуби спеціальним розчином під напором, і завдає на їх поверхню спеціальний гель, який розм'якшує наліт і тверді відкладення.
02
За допомогою ультразвукового скейлера проводиться очищення зубної поверхні від нальоту і каменів. При необхідності, обробляється і зубна поверхня, розташована під яснами (коріння).
03
Поверхні зуба просушуються і обробляються фтор гелем, який їх зміцнює і захищає.
04
Завершальний етап - полірування зубів. Потім лікар дає пацієнтові рекомендації по догляду за ротовою порожниною після процедури.
чистка зубів кавітрон київ

Переваги ультразвукової чистки в нашій клініці

У нашій клініці чистка зубного каменю ультразвуком проходить комфортно і безболісно, ​​в разі чутливих зубів у пацієнта, ми застосовуємо місцеву анестезію.

Переваги ультразвукової стоматологічної чистки в клініці S'Dental:

✓ Професіоналізм. Процедура проводиться досвідченими лікарями, стоматологами, які в своїй роботі керуються міжнародними протоколами.

✓ Якість і безпека. Всі матеріали й устаткування, з якими ми працюємо - сертифіковані.

✓ Індивідуальний підхід. Наші лікарі для кожного пацієнта персонально підбирають методи і препарати для очищення, керуючись станом його ротової порожнини і супутніми стоматологічними патологіями або особливостями (наприклад, наявністю брекетів).

✓ Робота з дітьми. Наші лікарі вміють знаходити підхід до кожної дитини і проводять процедуру безболісно, ​​без сліз і істерик.

✓ Велика розмаїтість послуг. При необхідності лікар-стоматолог може запропонувати проведення чистки іншими способами (Вектор, AirFlow, Cavitron).

✓ Широкий спектр діагностичних можливостей. Наша клініка обладнана сучасними рентгенівським апаратом, комп'ютерним томографом.

ціна ультразвукової чистки зубів київ

Протипоказання до процедури

Попри те, що очищення зубів за допомогою ультразвуку є абсолютно безпечною процедурою, існують стану організму, при яких ця процедура протипоказана. До них відносяться:

➤ наявність в ротовій порожнині імплантатів і різних ортопедичних конструкцій;

➤ гострі інфекційні захворювання, в тому числі на ГРВІ та грип;

➤ аритмія (порушення серцевого ритму);

➤ деякі захворювання дихальної системи (астма, обструктивний бронхіт в стадії загострення);

При проведенні ультразвукового чищення, ціна залежить від вираженості і поширеності твердих відкладень на поверхні зуба, а також від їх локалізації (над або під яснами). Точну вартість процедури вам зможе підказати стоматолог після проведення огляду.

Вартість ультразвукового чищення зубів в Києві
* Всі ціни вказані в гривнях на 2021 р.
Професійна чистка зубів
Під'ясенний Скейлінг зубів мід мікроскопом + Над'ясенний Скейлінг + Air Flow + Поліровка
2400 грн.
Над'ясенний Скейлінг + Під'ясенний Скейлінг + Air Flow + Поліровка
1800 грн.
Над'ясенний Скейлінг + Air Flow + Поліровка
1500 грн.
Air Flow+Поліровка (один сегмент)
800 грн.
Видалення зубного каменю + Вектор терапія
5800 грн
Записатися на прийом в S'DentaL
Надішліть заявку і наш адміністратор зв'яжеться з вами для її підтвердження
Записатися
на прийом
в S’DentaL
Залиште заявку, і наш
адміністратор зв'яжеться з Вами для
її підтвердження
Заповніть поле
Заповніть поле

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close