Киев, Позняки, ул. А. Ахматовой, 32/18
Пн-Сб з 9:00 до 18:00
Facebook Instagram Youtube
(067) 422-05-03

Установка вінірів

Білосніжна і красива посмішка завжди вважалася еталоном краси, молодості та здоров'я.
установка вінірів в киеве

Чарівність усмішки завжди впливає на зовнішність в цілому. Якщо форма, колір природних зубів вас не влаштовують, є прекрасна альтернатива. Вініри ─ це ультратонкі керамічні накладки, які покривають поверхню зубів і приховують всі недоліки зубного ряду. Установка вінірів на зуби це одне зі швидких і мінімально інвазивне втручання для відновлення естетичного вигляду зубів зі збереженням життєдіяльності пульпи.

У клініці СДентал ви можете поставити міцні і якісні вініри E-max, які відмінно приховую всі видимі дефекти й виглядають 100% природно. Керамічні вініри E-Max (Е-макс) це тонкі (0,5-0,7 мм) і незнімні накладки, що фіксуються на зовнішній частині зубів. Вони абсолютно непомітні та повністю імітують поверхню зуба.

поставити вініри в києві

Показання для установки вінірів

Установка вінірів в Києві проводиться за наявності таких показань:

 • тріщини і відколи зубів;
 • невідповідність кольору пломб і емалі;
 • естетично неприваблива форма і розміри коронок
 • проміжки між зубами різної форми і ширини;
 • потемніння емалі, не каріозні ураження (флюороз, ерозія, гіперплазія, клиновидні дефекти);
 • широкі міжзубні проміжки;
 • незадоволеність зовнішнім виглядом власних зубів.

Як і будь-яка інша стоматологічна маніпуляція, установка керамічних вінірів на зуби має ряд протипоказань. Перешкодити використовувати керамічні накладки для естетичної реставрації зубів можуть: неправильний прикус, ускладнений карієс, загострення пародонтозу, гінгівіту, бруксизм і ін.

Більшість протипоказань не є абсолютними і можуть бути оперативно усунені нашими стоматологами після чого установка вінірів за доступною ціною в Києві стане можливою.

Етапи установки вінірів

01
Огляд і професійна чистка. Перш ніж почати лікування, лікар збирає детальний анамнез і проводить огляд. У разі необхідності виконують професійну гігієну порожнини рота, лікування карієсу, захворювань ясен і усунення інших стоматологічних захворювань.
02
Препарування. Проводиться зняття мінімального верхнього шару емалі (до 3 мм) під місцевою анестезією, створюючи місце для розміщення вінірів. Товщина препарування залежить від товщини майбутніх накладок з кераміки.
03
Зняття відбитків. У лабораторію відправляють відбитки зубів для виготовлення конструкції, а на зуб фіксують попередньо виготовлені тимчасові накладки.
04
Закріплення вінірів за допомогою фіксуючого композиту. На поверхню зуба наносять спеціальний цемент, встановлюють вінір і полімеризують лампою протягом однієї хвилини, направляючи на всі поверхні для міцного прикріплення. Після цього лікар видаляє надлишок матеріалу і полірує поверхню вінірів.
вініри на передні зуби ціна

Які види ортопедичних вінірів ми пропонуємо?

Залежно від матеріалу виготовлення, вініри класифікують на:

✓ Керамічні. Виготовляються в лабораторії після підготовки зліпка. Вони повністю біосумісні і виготовляються з міцного матеріалу, який за структурою ідеально схожий з емаллю зубів. Термін служби мікропротезів з кераміки більше ніж 15 років, легкі в догляді, не змінюють з часом колір.

✓ Композитні. Готуються, в основному, під час лікарського прийому з субстанцій схожих з пломбами. Ця реставрація нагадує пломбування: після шліфування зуба, наноситься декілька шарів матеріалу, і він засвічується лампою. Ціна маніпуляції невисока, але не відрізняється довговічністю і стійкістю в порівнянні з керамічними накладками.

Пацієнти СДентаЛ мають можливість встановити вініри на передні зуби за доступною ціною в Києві з дотриманням всіх стандартів. Стоматологами-ортопедами буде проведена діагностика і розроблений план лікування, в якому вдало поєднується ціна вінірів з якістю наданої послуги.

вініри e max київ позняки

Переваги вінірів E-Max

Переваги вінірів бренду E-Max вважаються надміцність і високі показники естетичності. Крім того, використання таких конструкцій має ряд переваг перед іншими брендами, а саме:

 • низька травматичність;
 • при підготовці не порушується цілісність тканин;
 • мінімальне препарування поверхневого шару емалі;
 • непотрібна депульпувати зуб;
 • відновлення анатомічної форми зі свободою вибору будь-якого відтінку, який ви побажаєте;
 • непомітні, і їх важко відрізнити від здорових зубів;
 • міцні і гіпоалергенні;
 • стійкі до барвників, які не темніють і не втрачають колір.

Вініри не вимагають особливого догляду, досить очищати зубною щіткою з пастою, використовувати зубну нитку і йоржики. Дотримання простих правил по догляду за порожниною рота забезпечує максимально довгий термін використання. Пропонуємо ознайомитись з усіма перевагами вінірів в статті «10 причин вибрати вініри E-max».

Вартість установки вінірів в Києві
Вініри
Вінір керамічний E-max. з облицюванням
7000 грн.
Вінір ультратонкий керамічний E-max. з облицюванням
7700 грн.
Наші стоматологи
Одне з головних багатств стоматології S'DentaL - наші фахівці. У нашій клініці працюють одні з кращих стоматологів Києва.
Записатися на прийом в S'DentaL
Надішліть заявку і наш адміністратор зв'яжеться з вами для її підтвердження
Записатися
на прийом
в S’DentaL
Залиште заявку, і наш
адміністратор зв'яжеться з Вами для
її підтвердження
Заповніть поле
Заповніть поле

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close