Киев, Позняки, ул. А. Ахматовой, 32/18
Пн-Сб з 9:00 до 21:00
(067) 422-05-03

Білосніжна і красива посмішка завжди вважалася еталоном краси, молодості та здоров'я. Якщо форма, колір природних зубів вас не влаштовують, є прекрасна альтернатива. Вініри ─ це ультратонкі керамічні накладки, які покривають поверхню зубів і приховують всі недоліки. Це мінімально інвазивне втручання дозволить відновити естетичний вигляд і виправити дефекти зубів зі збереженням життєдіяльності пульпи.

Показання до застосування вінірів:

  • Широкі міжзубні проміжки.
  • Потемніння емалі, що не каріозні поразки (флюороз, ерозія, гіперплазія, клиновидні дефекти).
  • Велика кількість неестетичних композитних реставрацій.
  • Відколи, тріщини зубів.
  • Надмірне стирання емалі.
  • Неприваблива форма і розміри коронок.
вініри Київ, Позняки
вініри в Києві на Позняках

Встановлення вінірів

Перш ніж розпочати лікування, потрібно провести комплексну діагностику і в разі потреби виконують професійну гігієну порожнини рота, лікування карієсу, захворювань ясен і усунення інших стоматологічних захворювань. Лікар збирає детальний анамнез, проводить огляд та додаткові методи діагностики (рентгенографію ротової порожнини, виготовлення анатомічних відбитків). Стоматолог зішліфовує мінімальний шар емалі (до 3 мм), створюючи місце для розташування вінірів.  

До лабораторії відправляють відбиток для виготовлення конструкції, а на зуб встановлюють тимчасові накладки. Після того як постійні вініри будуть готові, лікар-стоматолог знімає тимчасові пластинки, поводить чищення абразивною пастою. Протравлює поверхню емалі кислотою, ретельно промиває струменем води і висушує повітрям. На поверхню зуба наносять спеціальний цемент, встановлюють вінір і полімеризують лампою протягом однієї хвилини, направляючи на всі поверхні для міцного прикріплення. Після цього лікар видаляє надлишок матеріалу та полірує поверхню вінірів.

Переваги встановлення вінірів:

  • усувають естетичні недоліки;
  • непомітні на зубах та важко відрізнити від здорових зубів; 
  • міцні та гіпоалергенні;
  • стійкі до фарбників, не темніють та не втрачають колір.  

Вініри не потребують особливого догляду, достатньо очищувати зубною щіткою з пастою, використовувати зубну нитку та йоржики. Дотримуючись простих правил по догляду за ротовою порожниною забезпечить максимально довгий термін використання вінірів. 


Як записатися на прийом в стоматологію S`DentaL 

Щоб записатися на консультацію, зателефонуйте за будь-яким з номерів (067) 422-05-03(093) 422-05-03 або (099) 422-05-03 з понеділка до суботи з 09-00 до 21-00. Центр розташований за адресою: м Київ, Позняки, вул. А. Ахматової, 32/18.

Ціни
* Всі ціни вказані в гривнях на 2021 р.
Вініри
Вінір керамічний E-max. з облицюванням
7000 грн.
Вінір ультратонкий керамічний E-max. з облицюванням
7700 грн.
Наші стоматологи
Одне з головних багатств стоматології S'DentaL - наші фахівці. У нашій клініці працюють одні з кращих стоматологів Києва.
Наші стоматологи
Записатися на прийом в S'DentaL
Надішліть заявку і наш адміністратор зв'яжеться з вами для її підтвердження
Записатися
на прийом
в S’DentaL
Залиште заявку, і наш
адміністратор зв'яжеться з Вами для
її підтвердження
Заповніть поле
Заповніть поле

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close