Киев, Позняки, ул. А. Ахматовой, 32/18
Пн-Сб з 9:00 до 18:00
Facebook Instagram Youtube
(067) 422-05-03

Імплантація зубів All-on-6

Імплантація зубів All-on-6 київ позняки

Імплантація за технологією All-on-6 - це сучасна інноваційна процедура, що дозволяє повністю відновити зубний ряд на верхній або нижній щелепі. Технологія передбачає вживлення в кісткову тканину 6 імплантатів і фіксації на них цілісного протеза. Імплантація All-on-6 забезпечує можливість людині повноцінно харчуватися, посміхатися, не побоюючись випадання протеза.

Імплантація «Все на 6» в Києві виконується в стоматології S'Dental досвідченими лікарями, які керуються міжнародними стоматологічними протоколами. Наша клініка обладнана всім необхідним обладнанням для проведення точної діагностики і тривимірного моделювання при плануванні операції. Це дозволяє здійснити імплантацію і протезування з високою точністю і ефективністю.

імплантація зубів все на 6 київ ціна

Показання до імплантації «Все на 6 імплантатах»

Незнімний протез на 6 імплантатах допомагає людям, які зіткнулися із зубною втратою, знайти втрачений комфорт і можливість повноцінно вживати будь-які продукти. До основних показань належать:

  • Адентія - повна втрата зубів на одній або обох щелепах. Такий стан може розвиватися при захворюваннях тканин пародонта (пародонтозу, пародонтиту), травмах, інших стоматологічних патологіях. Нижня або верхня щелепа на 6 імплантатах виглядає природно і естетично.
  • Часткова адентія. У цьому випадки спостерігається збереження тільки кількох власних зубів.
  • Використання знімних протезів, які приносять дискомфорт, не дозволяють вживати тверді продукти, натирають ясна і призводять до розвитку комплексів.

Імплантація "все на 6" виконується в Києві на Позняках навіть при вираженій атрофії кісткової тканини, яка часто розвивається внаслідок тривалої відсутності зубів (довше 1 року).

Протезування All-on-6 здійснюється тільки при відсутності протипоказань до імплантації імплантатів (гострі інфекційні захворювання, порушення згортання крові, онкологічні патології, важкі патології серцево-судинної системи, декомпенсований діабет, вагітність).

Як проходить імплантація «Все на шести»

01
Діагностика та підготовка. Спочатку лікар оглядає і обстежує пацієнта. Для візуалізації стану кісткової тканини використовується тривимірна томографія. Потім проводиться підготовка та санація ротової порожнини. За кілька днів до операції роблять відбиток для тимчасових протезів.
02
Імплантація імплантатів. Операція може виконуватися як під місцевою анестезією, так і під загальним наркозом. Пацієнту за одне оперативне втручання імплантують відразу всі імпланти і відразу фіксують на них тимчасовий протез.
03
Приживлення імплантатів триває протягом від 4 до 6 місяців. Весь цей час, завдяки функціональності тимчасових протезів, пацієнт живе повноцінним життям.
04
Встановлення постійних протезів проводиться після зняття відбитка. Матеріалом для виготовлення конструкції може служити кераміка або металокераміка. Такий протез здатний безпроблемно служити довгі роки, не втрачаючи свій зовнішній вигляд і функціональність.
зуби все на 6 імплантатах київ

Переваги технології All-on-6

  • Вона дозволяє швидко відновити весь зубний ряд. В середньому, обстеження, діагностика і установка імплантів з тимчасовим протезом займає не більше 1 тижня.
  • Висока ефективність і зручність навіть при адентії (повній відсутності зубів). Такі протези не випадають, дають можливість повноцінно харчуватися. У людини не розвиваються комплекси, він не втрачає соціальну активність.
  • Естетика. Протез, закріплений на імплантатах, практично неможливо відрізнити від власних зубів.
  • Правильне розташування імплантатів забезпечує рівномірне навантаження на кісткові тканини і не дає їм атрофуватися.
  • Завдяки негайному навантаженню на щелепу, забезпечується швидке приживлення імплантів.
  • Безпека. Всі матеріали, що застосовуються в ході операції і протезування - гіпоалергенні і нетоксичні, добре приживаються.
  • Операція також можлива при наявності вираженої атрофії кісткової тканини, і при цьому не потрібно робити кісткову пластику або синус-ліфтинг. Це істотно знижує вартість протезування.
Ціна імплантації зубів All On 6
Імплантація
Хірургічний шаблон
3 000 грн
Система K3pro (Німеччина). Імплантат + формувач ясен
8 000 грн
Система Straumann SLA Ti (Швейцарія). Імплантат + формувач ясен
10 000 грн
Система Straumann SLA Roxolid (Швейцарія). Імплантат + формувач ясен
12 000 грн
Система Straumann SLActive Roxolid (Швейцарія). Імплантат + формувач ясен
14 000 грн
відмінності технологій All on 6 і All on 4

Чим відрізняється технологія «All on 6» і «All on 4»?

Протезування All on 4 виконується за таким же принципом, як і all on 6. Головною відмінністю є кількість впроваджуваних імплантатів. Відповідно, на імплантацію all on 4 ціна в Києві, істотно нижче.

Більш висока вартість імплантації all-on-6 повністю виправдана, тому, що на 1 щелепу використовується на 2 імпланта більше і отримана конструкція вважається більш надійною.

Процедура All on 4 протипоказана при вираженій атрофії кісткової тканини, тоді як для All-on-6 зміна кістки не є перешкодою.

Вибором методики імплантації та протезування займається стоматолог. Після обстеження він оцінює ступінь кісткової атрофії, загальний стан ротової порожнини, виявляє можливі свідчення або протипоказання до процедури, і тільки потім приймає рішення про проведення імплантування.

Протезування зубів на 6 імплантатах київ

Протезування зубів на 6 імплантатах

Протезування зубів на 6 імплантатах дозволяє повернути посмішку навіть при повній адентії. Всього за одне оперативне втручання, в кісткову тканину імплантують все 6 імплантів і на них одягається тимчасовий знімний протез. Після повного приживлення імплантатів, знімний протез замінюється на постійний.

Якщо вам набридло користуватися незручними знімними протезами, вам допоможе імплантація all on 6. Ціна процедури залежить від виду імплантату і матеріалу, з якого виготовляється протез.

При імплантуванні, протез може виготовлятися з металокераміки, кераміки, діоксиду цирконію. Лікар стоматолог допоможе вам визначитися з матеріалом вашого майбутнього протеза, з огляду на ваші індивідуальні особливості і фінансові можливості. Тимчасовий і постійні протези виготовляються за індивідуальним відбитком і дозволяють пацієнтові відчувати себе комфортно.

Процедура імплантації "все на 6" вважається малотравматичною, при ній немає потреби в складних операціях, таких як синус-ліфтинг і кісткова пластика. Вся операція проходить безболісно для пацієнта і по бажанню під медикаментозним сном.

Деякий дискомфорт може бути присутнім в перші дні після операції. На цей період лікар призначає медикаментозну терапію (протизапальні, знеболюючі засоби, можуть застосовуватися антибіотики) і дає рекомендації. При дотриманні всіх призначень, реабілітаційний період проходить комфортно і швидко.

Наші стоматологи
Одне з головних багатств стоматології S'DentaL - наші фахівці. У нашій клініці працюють одні з кращих стоматологів Києва.
Записатися на прийом в S'DentaL
Надішліть заявку і наш адміністратор зв'яжеться з вами для її підтвердження
Записатися
на прийом
в S’DentaL
Залиште заявку, і наш
адміністратор зв'яжеться з Вами для
її підтвердження
Заповніть поле
Заповніть поле

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close