Киев, Позняки, ул. А. Ахматовой, 32/18
Пн-Сб с 9:00 до 21:00
Терапевтична стоматологія
Без болю
Клініка S'DentaL обладнана передовим обладнанням для виконання різних хірургічних втручань в області стоматології. Ми проводимо операції за допомогою лазерної установки - безкровно, атравматично, безболісно. Також ми пропонуємо загальний наркоз.

Терапевтична стоматологія – це розділ стоматології, що займається діагностикою, профілактикою та консервативним лікуванням карієсу та його ускладнень, захворювань порожнини рота різної етіології. Також проводить підготовку до інших стоматологічних маніпуляцій (ортодонтичне, ортопедичне, хірургічне лікування). Основною метою є довготривале збереження красивої та здорової усмішки. Завдяки правильному підходу вдається передбачити, повести профілактику і вилікувати на ранніх стадіях більшість захворювань порожнини рота.

З безперервним розвитком цієї дисципліни у лікарів з’являється можливість запобігти таким патологіям, як запалення слизової оболонки рота, захворювання тканин пародонту (гінгівіт, пародонтоз, пародонтит), руйнування і видалення зубів. Лікар стоматолог-терапевт виконує такі маніпуляції: планове обстеження, професійна гігієна порожнини рота, відбілювання зубів, лікування карієсу та його ускладнень, некаріозних захворювань (ерозія, гіпоплазія, некроз, флюороз), художня реставрація зубів, ендодонтичне лікування, видалення чужорідних тіл з кореневого каналу, профілактика і лікування захворювань слизової оболонки рота.

терапевтична стоматологія Київ, Позняки

Сучасна терапія в стоматології

Головним правилом стоматологів-терапевтів є збереження цілісності та життєдіяльності зуба та тканин, які його оточують, малоінвазивність (вибір методу лікування таким чином, щоб зберегти якнайбільше здорових тканин та зменшити об’єм втручання) та комплексний підхід дає змогу максимально точно відновити анатомію, функціональність та естетику, що допоможе отримати максимальний результат в лікуванні. Завдяки постійному розвитку стоматології візит в стоматологічний кабінет стає зовсім безболісним. Новітні анестетики та методи знеболювання дозволяють швидко, якісно і без болю провести лікування.

Навіть якщо ви впевнені, що ваші зуби здорові, необхідно раз на шість місяців відвідувати лікаря-стоматолога для планового огляду, своєчасної профілактики та професійної гігієни рота. Це є важливою складовою частиною, що дасть змогу провести всі можливі профілактичні заходи для попередження станів, які потребують інвазивного втручання. Дотримуючись раціонального харчування, гігієни порожнини рота можна легко виключити появу стоматологічних захворювань та будь-яких їх можливих ускладнень.


Як записатися на прийом в стоматологію S`DentaL 

Щоб записатися на консультацію, зателефонуйте за будь-яким з номерів (067) 422-05-03(093) 422-05-03 або (099) 422-05-03 з понеділка до суботи з 09-00 до 21-00. Центр розташований за адресою: м Київ, Позняки, вул. А. Ахматової, 32/18.

Ціни
* Всі ціни вказані в гривнях на 2020 р.
Терапія
Мікроінвазивний лікування початкового карієсу без препарування (метод інфільтрації). Препарат «ICON» DMG, Німеччина
1200 грн.
Лікування поверхневого карієсу
1100-1400 грн.
Лікування середнього карієсу
1400-1600 грн.
Лікування глибокого карієсу
1800-2300 грн.
Реставрація після ендодонтичного лікування
1800-2300 грн.
Реставрація фронтального зуба
1900-2500 грн.
Композитний вінір
2800 грн.
Ендодонтія
Первинне ендодонтичне лікування
Одноканального зуба
2800 грн.
Двоканального зуба
3600 грн.
Трьохканального зуба
4400 грн.
Чотириканального зуба
4800 грн.
Вторинне ендодонтичне лікування
Одноканального зуба
3500 грн.
Двоканального зуба
4300 грн.
Трьохканального зуба
5900 грн.
Чотириканального зуба
6900 грн.
Записатися на прийом в S'DentaL
Надішліть заявку і наш адміністратор зв'яжеться з вами для її підтвердження
Записатися
на прийом
в S’DentaL
Залиште заявку, і наш
адміністратор зв'яжеться з Вами для
її підтвердження
Заповніть поле
Заповніть поле

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close