Киев, Позняки, ул. А. Ахматовой, 32/18
Пн-Сб з 9:00 до 18:00
Facebook Instagram Youtube
(067) 422-05-03

Лікування зубів

Відвідавши нашу клініку, ви зрозумієте, що боятися стоматологів не потрібно, тому що лікування може бути безболісним і комфортним.
Лікування зубів київ позняки

Лікування зубів  в стоматологічній клініці S'DentaL проводиться досвідченими і висококваліфікованими стоматологами. Наші лікарі щодня роблять щасливими десятки людей, даруючи їм здорову і гарну посмішку. У своїй роботі ми використовуємо виключно пломбувальні матеріали останнього покоління, а наше обладнання відповідає міжнародним стандартам якості і безпеки.

 ! Вчасно проведене терапевтичне лікування зубів допомагає зберегти власні зуби пацієнта і максимально відсунути в часі необхідність протезування.

Навіть якщо вас нічого не турбує, слід проходити профілактичний огляд у стоматолога 1 раз в 6 місяців, і при необхідності - робити професійну чистку. Тільки так можна запобігти появі проблем із зубами або ж виявити їх на ранній стадії розвитку.

недороге лікування зубів київ

Основні показання до лікування зубів

Пройти безболісне лікування зубів в Києві (Позняки) можна в клініці S'DentaL. Ми рекомендуємо негайно звернутися до стоматолога за допомогою при появі таких симптомів:

 • зубний біль, що виникає під час їжі або в стані спокою;
 • поява зубної чутливості до холодного чи гарячого;
 • неприємний запах з рота;
 • кровоточивість ясен;
 • зміна кольору зубної емалі (так може проявлятися карієс на ранній стадії);
 • різні травми зубів;
 • поява хворобливих відчуттів в області щелепи;
 • одностороння набряклість обличчя;
 • поява свищів, новоутворень на слизовій оболонці рота, ясен;
 • часте застрявання їжі між одними і тими ж зубами.

Також ми радимо проходити профілактичний огляд у стоматолога при плануванні вагітності, оскільки під час виношування дитини деякі діагностичні процедури (КТ, рентген) протипоказані, а сам карієс може спричинити негативний вплив на плід.

Переваги терапевтичного лікування зубів в клініці S`DentaL

01
Лікувати зуби в Києві в клініці S'DentaL - значить бути впевненим у високій якості лікування та своєї безпеки. У своїй роботі ми використовуємо найсучасніший мікроскоп, здатний збільшувати зображення зуба в 40 разів. З його допомогою можна ретельно лікувати канали, виявляти мікротріщини в зубних структурах, в старих пломбах, діагностувати карієс на самих початкових стадіях, проводити лікування передніх зубів від карієсу, не побоюючись їх травмувати.
02
Анестезія. Вам більше не треба боятися стоматологів, і відтягувати до них похід. Лікування зубів у нашій клініці абсолютно безболісно. Ми застосовуємо тільки якісні ліцензовані анестетики, а при плануванні складних і тривалих маніпуляцій можемо запропонувати вам медикаментозний сон.
03
Перед початком лікування ми проводимо ретельну діагностику. У нашому арсеналі - сучасний комп'ютерний томограф, який дозволяє з максимальною точністю візуалізувати стан зубів і прилеглих тканин в тривимірній проєкції, виявляти патології не помітні на звичайному рентгенівському знімку.
04
Лазерне лікування. Наша клініка - місце, де можна пройти лазерне лікування зубів. Київ - велике місто з величезною кількістю стоматологічних клінік, але похвалитися сучасним обладнанням може далеко не кожна. Наш лазерний апарат дозволяє проводити терапію безболісно, безконтактно, максимально точно і прицільно. Лазерне лікування підходить людям, які мають алергію на місцевий анестетик і тим, хто панічно боїться бор машини.
фото лікування карієсу зуба

Які завдання вирішує терапевтична стоматологія?

Карієс, пульпіт, періодонтит - найпоширені стоматологічні захворювання. У нашій клініці ви можете пройти недороге лікування зубів і позбутися від цих проблем. Мало хто знає, що за допомогою терапевтичної стоматології можна не тільки вилікувати зуби, але і поліпшити їх зовнішній вигляд.

У клініці S'DentaL проводиться безпечне відбілювання зубів, яке їм не шкодить і робить посмішку променистою. Також у нас ви можете пройти професійну стоматологічну чистку, саме ця процедура допомагає запобігти розвиток карієсу і інших стоматологічних проблем.

Яка вартість лікування зубів в Києві? Ціна безпосередньо залежить від ступеня ураження зубів і обсягом роботи. Тому не варто затягувати з відвідуванням стоматолога.

Карієс - це ураження зуба, при якому спочатку руйнується його емаль, а потім і внутрішня структура (дентин). На ранніх етапах розвитку, карієс має вигляд простої плямочки, прогресуючи він проникає вглиб, утворюючи каріозні порожнини. Якщо його не лікувати, він може призвести до ураження зубних коренів, розвитку пульпіту, кореневої кісти.

лікування пульпіту і періодонтиту київ

Види лікування зубів, які вирішує терапевтична стоматологія

Пульпіт зуба — це гостре запальне захворювання, при якому вражається пульпа (судинно-нервовий зубний пучок). Найчастіше воно розвивається внаслідок запущеного і невилікуваного карієсу. При цьому уражаються зубні канали та людина страждає від больових відчуттів, може бути присутнім набряклість ясен, і навіть обличчя.

Періодонтит — це запальне ураження періодонту, при якому гнійний процес зачіпає весь зубний корінь, включаючи його верхівку. Можливий розвиток апікального абсцесу. Такий стан вимагає негайного стоматологічного втручання. Причиною цього захворювання може бути запущений карієс і не до кінця проліковані коріння. При розвитку періодонтиту з'являється гострий біль, може підвищуватися температура тіла і з'являтися загальна слабкість і нездужання.

Естетичне лікування (відбілювання, чистка). Це естетична процедура, за допомогою якої можна швидко і якісно відбілити зуби. У клініці S'DentaL відбілювання проводиться на сучасному апараті «BEYOND POLUSE». Ви можете самостійно вибрати відтінок емалі. Процедура абсолютно безпечна. Також ми проводимо професійне чищення зубів на апараті «Cavitron». Завдяки цій процедурі можна не тільки відбілити зуби, але і запобігти розвитку більшості стоматологічних захворювань.

Ціни на лікування зубів
Стоматологія S'DentaL - місце, де можна пройти профілактику і лікування зубів в Києві. Ціни вас приємно здивують.
Терапія
Мікроінвазивний лікування початкового карієсу без препарування (метод інфільтрації). Препарат «ICON» DMG, Німеччина
1 500-2 500 грн
Відновлення емалі препаратом "Innodent"
1 500-2 500 грн
Лікування поверхневого карієсу
1 200-1 500 грн
Лікування середнього карієсу
1 600-1 800 грн
Лікування глибокого карієсу
2 000-2 500 грн
Ревіталізація (відновлення) пульпи+фотополімерна реставрація
2 400-2 900 грн
Реставрація після ендодонтичного лікування
2 000-2 500 грн
Реставрація фронтального зуба
1 900-2 500 грн
Композитний вінір
2 800 грн
Ендодонтія
Первинне ендодонтичне лікування
Одноканального зуба
3 000 грн
Двоканального зуба
4 500 грн
Трьохканального зуба
5 500 грн
Чотириканального зуба
6 200 грн
Вторинне ендодонтичне лікування
Одноканального зуба
3 900 грн
Двоканального зуба
5 500 грн
Трьохканального зуба
7 200 грн
Чотириканального зуба
8 200 грн
Профілактики карієсу зубів

Профілактика карієсу зубів

Карієс підступне захворювання, здатне повільно і практично безсимптомно прогресувати і поступово руйнувати зуб. Ви можете ознайомитися з причинами, стадіями розвитку і способами лікування карієсу. Регулярна професійна чистка зубів у стоматолога знижує ризик розвитку карієсу. Також для його профілактики важливо дотримуватися наступних рекомендацій:

 • уважно стежте за гігієною порожнини рота, використовуйте зубну нитку;
 • регулярно відвідуйте стоматолога для огляду і проведення професійного чищення ротової порожнини;
 • збалансуйте свій раціон, введіть в нього молочні продукти, рибу та овочі;
 • насичуйте свій організм всіма необхідними мікроелементами і вітамінами;
 • по можливості, відмовтеся від куріння і приймання алкогольних напоїв на час лікування.
Записатися на прийом в S'DentaL
Надішліть заявку і наш адміністратор зв'яжеться з вами для її підтвердження
Записатися
на прийом
в S’DentaL
Залиште заявку, і наш
адміністратор зв'яжеться з Вами для
її підтвердження
Заповніть поле
Заповніть поле

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close