Киев, Позняки, ул. А. Ахматовой, 32/18
Пн-Сб з 9:00 до 18:00
Facebook Instagram Youtube
(067) 422-05-03

Елайнери для зубів

елайнери для зубів київ позняки

Елайнери - це ортодонтичні знімні конструкції, капи, які використовуються з метою виправлення прикусу і нерівностей зубного ряду. З'явилися вони в стоматології відносно недавно, але вже встигли набрати популярність і широко застосовуються у всьому світі.

Елайнер виглядає як проста прозора капа, виготовляється з медичного пластику, полікарбонату або біо силікону, безпечних і гіпоалергенних матеріалів. Таке пристосування одягається на весь зубний ряд і практично непомітно при використанні.

При нескладних порушеннях прикусу можливе використання елайнерів замість брекетів. Корекція прикусу такою конструкцією сприймається пацієнтом більш позитивно, адже її не потрібно носити цілодобово і в разі необхідності можна зняти.

Для вирівнювання зубів елайнери ми використовуємо систему Invisalign. Це оригінальні капи, з яких і почалася ера елайнерів. Лікування ортодонтичною системою Invisalign складається з набору кап, індивідуально розроблених для пацієнта і поступово вирівнюють прикус і зубний ряд.

Плюси елайнерів Invisalign:

 • при корекції нескладних аномалій прикусу їх ефективність прирівнюється повноцінним брекет-системам;
 • капи прозорі, естетичні і непомітні;
 • швидкий видимий результат корекції прикусу;
 • система Invisalign дозволяє з точністю спрогнозувати майбутній результат лікування;
 • набір кап виготовляється індивідуально для пацієнта після проведення тривимірного моделювання;
 • розробка та моделювання кожного набору кап здійснюється в лабораторії виробника, в США.

Установка елайнерів в Києві (Позняки) в стоматологічній клініці S'Dental проводиться після огляду та обстеження пацієнта. Наші лікарі індивідуально підходять до вирішення кожної конкретної ортодонтичної проблеми, завдяки чому забезпечується бажаний ефект, що зберігається на довгі роки.

елайнери для вирівнювання зубів київ

Показання до застосування елайнерів Інвізілайн

Елайнери Invisalign ідеально підходять для людей, соромляться носити брекети, або мають до них протипоказання, але бажають отримати гарну і здорову усмішку. Даний вид ортодонтичного лікування відрізняється своєю ефективністю та результативністю, але, на жаль при серйозних аномаліях прикусу не ефективні. Спосіб корекції зубного ряду вибирає лікар ортодонт після огляду й обстеження пацієнта.

Елайнери для вирівнювання зубів і прикусу ефективні для вирішення таких проблем:

 • Треми і діастеми - великі проміжки між зубами на верхній або нижній щелепі.
 • Невиражена скрученість зубів (з'являється коли зуби не влазять в зубний ряд).
 • Незначне зміщення зубів, їх розворот.
 • Деякі види патологічного прикусу (відкритий і перехресний).
 • Випирання щелепи.

Також, їх використовуються при необхідності закріплення отриманих результатів після зняття брекет-систем.

Результат від використання елайнерів для виправлення прикусу і нерівностей зубного ряду залежить, в першу чергу, від самодисципліни пацієнта, оскільки вони ефективні тільки при регулярному носінні і дотриманні всіх рекомендацій лікаря. Носити їх слід 21-22 години на добу щодня, знімати потрібно під час прийому їжі і чищення зубів.

Хочемо звернути вашу увагу, що при корекції прикусу елайнерами дітям, слід пояснити їм важливість регулярного носіння конструкції. Якщо дитина буде їх знімати в школі або забувати носити, бажаного результату терапії буде складно домогтися.

Доглядати за капами дуже просто, їх використання не вимагає придбання додаткових засобів і пристосувань. Перед кожним одяганням, пристосування потрібно промивати простою водою. Очищаються за допомогою звичайної зубної щітки і пасти.

Етапи лікування у ортодонта за допомогою елайнерів

01
Діагностика. Перед виготовленням кап проводиться детальна діагностика стану всіх зубів пацієнта. З цією метою ми проводимо 3D діагностику, яка дозволяє детально візуалізувати весь зубний ряд і створити відбитки.
02
Отримані діагностичні дані тривимірного сканування, після комп'ютерної обробки, відправляються в лабораторію компанії виробника, в США, де проводиться детальний аналіз даних і складається план лікування і візуалізуються майбутні результати лікування.
03
Лікар погоджує з пацієнтом план лікування і набір елайнерів виготовляється в зуботехнічній лабораторії. В середньому, він складається з 22 кап, які слід по черзі змінювати кожні два тижні.
04
Пацієнту слід регулярно приходити до лікаря на огляд (приблизно 1 раз в 6 тижнів). Доктор оцінює результати лікування і видає пацієнтові наступний набір кап. Тривалість лікування варіюється в кожному окремому випадку.
елайнери на криві зуби

Переваги і недоліки

Використання ортодонтичних елайнерів при лікуванні проблем прикусу має такі переваги:

 • Естетичний вигляд. Конструкції виготовляються з прозорого матеріалу і практично непомітні.
 • Капи - знімні конструкції, і пацієнт їх може з легкістю самостійно знімати і одягати назад.
 • Швидке звикання до використання конструкцій. Вони не натирають і не травмують губи та слизові оболонки.
 • Простий домашній догляд, який не потребує додаткових пристосувань. Вам буде потрібно тільки вода, зубна паста і щітка.
 • Безпека. Капи виготовляються з нетоксичного, гіпоалергенного матеріалу, повністю сумісного з тканинами людського організму.
 • Економія часу. Відвідувати стоматолога потрібно всього один раз в шість тижнів.
 • При використанні кап, чи не ускладнюється щоденний догляд за ротовою порожниною. У пацієнта знижується ризик розвитку карієсу і відкладень у вигляді каменів на емалі.
 • Швидкий результат. Ефект від лікування досягається, в середньому, за 12-24 місяці.

Основні недоліки елайнерів:

 • підходять для корекції тільки нескладних аномалій прикусу;
 • вимагають від пацієнта самодисципліни, адже для досягнення результату їх потрібно носити щодня по 22 години;
 • процес лікування складно контролювати у дітей.

На елайнери invisalign ціна в Києві вище, ніж на брекет-системи. Але величезна кількість переваг і комфорт протягом усього часу корекції прикусу повністю нівелюють цей недолік.

Ціни на елайнери для вирівнювання зубів
* Всі ціни вказані в гривнях на 2021 р.
Ортодонтія
Знімні ортодонтичні апарати
Апарат ортодонтичний
от 3 500-5 000 грн
Трейнери
Ортодонтичний (Преортодонтичний) трейнер (міобрейс) - Нідерланди
3 500 грн
Міофункціональний трейнер LM-ACTIVATOR - Фінляндія
3 600 грн
Елайнери
Елайнери Invisalign
уточняйте по телефону
Брекети
Металева брекет-система Roth Mini (ORMCO) на одну щелепу
9 000 грн
Сапфірова брекет-система Inspire ICE (ORMCO) на одну щелепу
14 000 грн
Металева брекет-система (самолігуюча) Damon Q (ORMCO) на одну щелепу
16 000 грн
Сапфірова брекет-система Damon Clear (ORMCO) на одну щелепу
20 000 грн
Керамічна брекет система Insignia (США)
80 000 грн
Металева брекет система Insignia (США)
70 000 грн
Лінгвальна брекет-система на одну щелепу
уточняйте по телефону
Ретейнер (знімна каппа) - 1 щелепа
от 1 200 грн
Ретенція
Популярні питання - Відповіді
Який термін лікування елайнерами?
Тривалість лікування залежить від складності вирішуваної проблеми та від регулярності носіння кап. В середньому, воно становить 12-24 місяці. Протягом цього періоду пацієнт послідовно використовує набір кап, індивідуально виготовлених для нього.
З чого зроблені елайнери Інвізілайн?
Капи Інвізілайн виготовляються з якісного полімерного матеріалу, який не викликає алергічні реакції і абсолютно безпечний для людського організму.
Чи можна виправити прикус елайнерами?
За допомогою кап можна виправити відкритий і перехресний патологічний прикус. Вони не ефективні при складних і аномальних патологіях зубного ряду.
Скільки часу в день треба носити елайнери?
Лікування буде ефективним якщо носити конструкції 21-22 години на добу. Знімати їх потрібно тільки під час їжі і чищення зубів.
Скільки коштує поставити елайнери?
На елайнери для зубів ціна трохи вище ніж на брекети. Вартість залежить від вираженості ортодонтичної проблеми, і назвати її може лікар після проведення обстеження і тривимірного моделювання конструкцій.
елайнери для зубів ціна київ

Відмінності від брекетів

Що ж краще вибрати при корекції прикусу, елайнери або брекети? Елайнери більш комфортні при використанні ніж брекети, вони не викликають дискомфорт і хворобливі відчуття в щелепи, але їх використання можливо не у всіх випадках. Брекети підходять для вирішення навіть складних і аномальних проблем прикусу.

Обидва види корекції мають свої плюси і мінуси, і тільки лікар ортодонт, після ретельного обстеження пацієнта, може підібрати найбільш ефективний і комфортний спосіб нормалізації зубного ряду.

Якщо ортодонтична проблема пацієнта може зважитися за допомогою кап, стоматолог їх порекомендує. Таке лікування проходить комфортніше і швидше, але вимагає від пацієнта дотримання всіх лікарських рекомендацій і щоденного носіння елайнерів.

Для дітей методом вибору є брекети, оскільки встежити і проконтролювати дитину протягом усієї доби досить складно.

Наші стоматологи
Одне з головних багатств стоматології S'DentaL - наші фахівці. У нашій клініці працюють одні з кращих стоматологів Києва.
Записатися на прийом в S'DentaL
Надішліть заявку і наш адміністратор зв'яжеться з вами для її підтвердження
Записатися
на прийом
в S’DentaL
Залиште заявку, і наш
адміністратор зв'яжеться з Вами для
її підтвердження
Заповніть поле
Заповніть поле

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close