Киев, Позняки, ул. А. Ахматовой, 32/18
Пн-Сб з 9:00 до 18:00
Facebook Instagram Youtube
(067) 422-05-03

Ціна хірургічного шаблона для імплантації - 3 000 грн
Хірургічний шаблон для імплантації фото

Хірургічний шаблон для імплантації це спеціальний жорсткий каркас - зліпок, що дозволяє лікарю хірургу з максимальною точністю встановити імплантати на місця відсутніх зубів.

Для виготовлення хірургічного шаблону ми використовуємо передову технологію 3D моделювання і планування. Це інноваційний метод, в основі якого лежить віртуальне створення на комп'ютері плану будь-якого хірургічного втручання.

На основі цієї технології можливо з точністю відтворити зліпок щелепи пацієнта, спланувати хід подальшої імплантації та спрогнозувати результат.

Завдяки встановленню зубних протезів за індивідуальним шаблоном, істотно скорочується період відновлення, оскільки повністю виключаються помилки та будь-які ускладнення. Імплантація за шаблоном в нашій клініці в Києві дозволяє відновити зубний ряд навіть в складних випадках.

шаблон для імплантації київ фото

В яких випадках використовують шаблон для імплантації?

Установка зубних протезів за індивідуальним шаблоном проводиться виключно за показаннями:

 • відсутність трьох і більше зубних одиниць на одній щелепі;
 • адентія - повна або часткова відсутність;
 • проведення імплантування за методикою все-на-4 або все-на-6;
 • необхідність протезування в зоні посмішки;
 • аномальна будова щелепи, стан після важких травм, коли потрібно відкривати доступ під великим кутом;
 • проведення імплантації зубів без розрізу ясен;
 • імплантування з негайним навантаженням, коли тимчасова коронка встановлюється відразу ж в день оперативного втручання;
 • виражена атрофія кісткової щелепної тканини людини - імплантат може встановлюватися в щелепні відростки, які йдуть в інших кістках.

➜ Хочемо звернути вашу увагу, що у всіх випадках рішення про використання підготовчого шаблону приймається хірургом після огляду і обстеження пацієнта. Ціна індивідуального хірургічного шаблону залежить від складності роботи.

При повній адентії ми пропонуємо імплантування методиками All-on-4 та All-on-6, що дозволяють повернути можливість посміхатися, пережовувати їжу всього за одне хірургічне втручання.

Вартість хірургічного шаблону для імплантації
Імплантація
Хірургічний шаблон
3 000 грн
Система K3pro (Німеччина). Імплантат + формувач ясен
8 000 грн
Система Straumann SLA Ti (Швейцарія). Імплантат + формувач ясен
10 000 грн
Система Straumann SLA Roxolid (Швейцарія). Імплантат + формувач ясен
12 000 грн
Система Straumann SLActive Roxolid (Швейцарія). Імплантат + формувач ясен
14 000 грн
хірургічний шаблон фото

Як виглядає хірургічний шаблон

Хірургічний шаблон має вигляд жорсткої капи, яка повністю відворює щелепну структуру. Таке пристосування виготовляється за індивідуальним зліпком, проходить комп'ютерну обробку і моделювання.

Виготовляються навігаційні капи з полімерного пластику, який забезпечує щільну фіксацію в ротовій порожнині. В нашій стоматологічній клініці СДентал хірургічні шаблони виготовляються по  технології CAD / CAM.

Навігаційна капа допомагає лікареві спланувати всі етапи оперативного втручання до найменших деталей, візуалізувати не тільки встановлені гвинти, а й тимчасові протези, змоделювати зовнішній вигляд майбутньої ідеальної посмішки пацієнта.

Швидкість і комфорт реабілітаційного періоду залежить від правильно встановлених імплантатів. Якщо відсутній всього один або кілька зубів, розрахувати місце імплантування нескладно. Але при значному дефекті зубного ряду, або повної адентії, стоматологу необхідні орієнтири, що допомагають прорахувати оптимальні місця для встановлення імплантатів.

У хірургічній стоматології шаблон застосовується також у складних ситуаціях, наприклад при установці протезів для передніх зубів, коли необхідно досягнути ідеального естетичного результату.

Як відбувається імплантація з хірургічним шаблоном

01
Діагностика. Пацієнту проводиться тривимірна комп'ютерна томографія. Знімається зліпок верхньої та нижньої щелепи.
02
За допомогою спеціальної комп'ютерної програми проводиться проєктування оптимального місця для установки імплантату, прораховуються всі етапи операції. Змодельована програмою капа виготовляється зубним техніком (термін виготовлення не перевищує 3 дні).
03
Проводиться імплантування з використанням шаблонної капи. Всі етапи операції проходять безболісно під місцевою анестезією (при бажанні може застосовуватися медикаментозний сон).
04
При імплантуванні з одномоментним навантаженням пацієнтові відразу ж фіксують тимчасові коронки на встановлені гвинти. Призначається дата наступного візиту та даються рекомендації.
шаблон для імплантації фото

Переваги імплантації за шаблоном

Застосування індивідуальної навігаційної капи дало можливість проводити імплантування, відновлювати повноцінний зубний ряд навіть пацієнтам з повною відсутністю зубів!

Головні переваги імплантаційних шаблонів:

 • Точність. Імплантати розміщуються в ротовій порожнині з максимальною точністю.
 • Лікарські помилки при проведенні імплантування просто неможливі. Кожен крок операції прораховується і моделюється до найдрібніших деталей.
 • Завдяки точному прорахунку, істотно скорочується час оперативного втручання, мінімізується стрес у пацієнта.
 • Установка імплантатів по шаблону мінімізує час реабілітації, яка проходить комфортно і безболісно.
 • Індивідуальний макет дозволяє виготовити тимчасові коронки, які фіксуються відразу ж після операції.
 • Мінімізація ризиків відторгнення імплантатів. Комп'ютерна програма вибирає найбільш відповідні локації для їх впровадження.
 • Можливість проведення трансгінгівальної імплантації без хірургічного втручання. Використання такого макета знижує травматичність процедури, дає можливість лікарю проводити її без розрізу ясна.
Високоякісне прогресивне обладнання є далеко не в кожній стоматологічній клініці. S'DentaL гарантує своїм пацієнтам кращі послуги з використанням техніки нового покоління, виявляючи уважність і турботу про них.
Записатися на прийом в S'DentaL
Надішліть заявку і наш адміністратор зв'яжеться з вами для її підтвердження
Записатися
на прийом
в S’DentaL
Залиште заявку, і наш
адміністратор зв'яжеться з Вами для
її підтвердження
Заповніть поле
Заповніть поле

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close