Киев, Позняки, ул. А. Ахматовой, 32/18
Пн-Сб з 9:00 до 18:00
Facebook Instagram Youtube
(067) 422-05-03

Імплантація зубів у Києві Позняки під ключ

Передова технологія в стоматології, яка являється найбільш ефективною і безпечною методикою відновлення зубів.
Імплантація зубів під ключ київ

Імплантація зубів під ключ Київ це сучасний спосіб відновлення зубного ряду. Відсутність зубів приносить дискомфорт в плані естетики, функціональності та заважає повноцінному життю. Нерівномірний розподіл жувального тиску призводить до надмірного навантаження присутніх зубів, і, як наслідок, загрожує деформацією верхньощелепного суглоба та резорбцією кісткової тканини.

Імплантація зубів передбачає вживлення імплантата в кісткову тканину щелепи, з подальшим встановленням коронки, що повністю повторює форму втраченого зуба. Приймаючи на себе жувальне навантаження, коронка допомагає відновити естетичність зубного ряду й жодним чином не виказує свого штучного походження, дозволяючи пацієнтові позбутися комплексів і підтримувати належну гігієну ротової порожнини.

Які імплантати зубів можна встановити в стоматології S`DentaL Київ під ключ

Успіх імплантації залежить від декількох факторів - професіоналізму стоматолога-хірурга, послідовності виконання необхідних маніпуляцій та якості витратних матеріалів. Якщо ви звернулися до Центру імплантації S`DentaL у Києві , сумніватися в якості запропонованих послуг не доведеться. Тут працюють провідні фахівці столиці, які орієнтуються на міжнародні стандарти надійності і безпеки. А щоб гарантувати своїм пацієнтам довговічність і безпеку зубних імплантатів, вони віддають перевагу продукції провідних європейських брендів, визнаних еталоном якості в дентальній імплантації.
Стоматологія S`DentaL при наданні стоматологічних послуг використовує сертифіковані матеріали, які відповідають міжнародним стандартам якості та офіційно зареєстровані в МОЗ України.
SLActive® (Швейцарія)
SLActive® (Швейцарія)
Імплантати SLActive® з пористою поверхнею за рахунок піскострумного напилення. Мають високий ступінь остеоінтеграції, механічно та функціонально стабільні, передбачають установку коронки через 4 тижні після вживлення імплантату. Поміщені в спеціальну рідину, що в декілька разів прискорює приживлення імплантату.
SLA® (Швейцарія)
SLA® (Швейцарія)
Імплантати цього бренду визнані одними з найкращих у світі, завдяки унікальним технологіям виробництва та використанню надміцних сплавів на основі Титану і Roxolida (сплав титану та цирконію).
Практично 100% приживлюваність, бездоганний зовнішній вигляд, біомеханічна та функціональна стабільність конструкції - все це визначає вибір лікарів і пацієнтів, націлених на якісну імплантацію.
K3PRO (Німеччина)
K3PRO (Німеччина)
Оптимальне поєднання інноваційних технологій та тих, що широко використовуються. Важливі переваги імплантатів - можливість їхньої швидкої остеоінтеграції, ідеальна біосумісність з кістковою тканиною і тканиною ясен, а також можливість використання для пацієнтів з певними особливостями щелепного апарату.
імплантації зубів у стоматолога

Переваги дентальної імплантації зубів в S`DentaL

 • вживлення зубних імплантів дозволяє вирішити відсутність одного або декількох зубів;
 • рівномірний розподіл навантаження при жуванні виключає атрофію кісткової тканини і руйнування інших зубів;
 • мінімум вікових обмежень і серйозних протипоказань;
 • можливість установки імпланта відразу після видалення зубів;
 • самий довговічний і надійний метод протезування зубів;
 • при правильній установці і догляді, термін служби імплантатів досить довговічний;
 • імплантація зубів надає можливість вести повноцінний спосіб життя.

Етапи дентальної імплантації зубів у стоматології S`Dental в Києві

01
Комплексна консультація і підготовка. В першу чергу лікар імплантолог проводить ретельний огляд порожнини рота, комп'ютерну томографію щелеп на рентген апараті MORITA, котрий дозволяє визначити загальний стан ротової порожнини й обсяг кісткової тканини.
02
Санація ротової порожнини. Видалення зубних відкладень апаратом Cavitron, при необхідності лікування карієсу, реставрація та пломбування зубів та терапія запалень ротової порожнини.
03
Установка імплантата. Спочатку формується ложе для імплантату і встановлюється сам імплант, після чого накладаються шви. Операція практично безболісна і триває приблизно 30 хвилин. За бажанням пацієнта, операція по імплантації може проводитися уві сні (під наркозом).
04
Установка формувача ясен. Через 6-8 тижнів встановлюється формувач ясен для створення правильного контуру ясен.
05
Ортопедичний етап відновлення зубного ряду. Після закінчення певного часу (від місяця до двох) лікар стоматолог-ортопед знімає відбитки для виготовлення коронки, що повторює втрачений зуб за формою та розмірами та встановлення коронки на абатмент.
06
Постімплантаційний період передбачає регулярні візити до лікаря стоматолога з метою контролю стану імплантата, навколишніх тканин і зубних конструкцій.
Ціни на імплантацію зубів під ключ
Імплантація
Хірургічний шаблон
3 000 грн
Система K3pro (Німеччина). Імплантат + формувач ясен
8 000 грн
Система Straumann SLA Ti (Швейцарія). Імплантат + формувач ясен
10 000 грн
Система Straumann SLA Roxolid (Швейцарія). Імплантат + формувач ясен
12 000 грн
Система Straumann SLActive Roxolid (Швейцарія). Імплантат + формувач ясен
14 000 грн

Популярні питання - Відповіді

З чого складається вартість імплантації зубів?
Наша клініка працює за системою «Все включено і оплачено». У вартість імплантації зубів входить: анестезія, установка імплантата, накладання та зняття швів, установка формувача ясен і використання стерильного хірургічного набору.
Який термін служби імплантатів зубів?
У стоматологічній клініці Сдентал використовують кращі зубні імплантати лідерів світових виробників, які надають довічну гарантію на імплантат. В цілому при правильному догляді термін служби варіюється від 20 років.
Термін приживлення імплантату?
Все залежить від віку та стану організму пацієнта. Час приживлення імплантату: на нижній щелепі до двох місяців, на верхній щелепі до чотирьох місяців
Одноетапна імплантація зубів київ

Одноетапна імплантація

Прискорити відновлення зубного ряду та мінімізувати час на реабілітацію дозволяє одноетапна імплантація. Завдяки сучасним досягненням у сфері стоматології цей метод не потребує подальшої ясневої пластики, відновлює функціональність зубного ряду та забезпечує відмінний косметичний ефект.

Головні переваги методу одноетапної імплантації:

 • можливість фіксації імплантата відразу після видалення зуба;
 • відсутність відчуття дискомфорту під час проведення маніпуляцій;
 • відсутність необхідності серйозних хірургічних втручань;
 • мінімальна кількість відвідувань;
 • миттєвий естетичний ефект – посмішка стає привабливою одразу після процедури;
 • ризики виникнення проблем з прикусом виключені;
 • організм швидко адаптується до імплантата.

Проведення одноетапної імплантації показане у випадках, коли у пацієнта відсутнє запалення м’яких тканин і процедура по видаленню зуба була проведена без травм. В нашому Центрі імплантації S`DentaL працюють досвідчені фахівці, які проведуть одноетапну імплантацію якісно та швидко.

Двоетапна імплантація зубів київ

Двоетапна імплантація

Метод двоетапної імплантації передбачає декілька етапів встановлення всіх елементів конструкції імплантата. Поетапна установка допомагає запобігти відторгненню конструкції штучного зуба, яке може бути викликане передчасним навантаженням на ясна та м’які тканини.

Фахівці Центру імплантації S`DentaL у Києві мають необхідну кваліфікацію та великий досвід проведення операцій по двоетапній імплантації. Самій процедурі протезування передує консультація фахівця, здача аналізів, діагностичні дослідження та складання плану лікування. Метод потребує близько 3-6 місяців до завершення та отримання остаточного результату, але результат буде більш, ніж задовільний.

Наші стоматологи
Одне з головних багатств стоматології S'DentaL - наші фахівці.
У нашій клініці працюють одні з кращих стоматологів Києва.
Записатися на прийом в S'DentaL
Надішліть заявку і наш адміністратор зв'яжеться з вами для її підтвердження
Записатися
на прийом
в S’DentaL
Залиште заявку, і наш
адміністратор зв'яжеться з Вами для
її підтвердження
Заповніть поле
Заповніть поле

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close