Киев, Позняки, ул. А. Ахматовой, 32/18
Пн-Сб с 9:00 до 21:00
Імплантація зубів
Без болю
Клініка S'DentaL оснащена передовим обладнанням для виконання різних хірургічних втручань в області стоматології. Ми проводимо операції за допомогою лазерної установки - безкровно, атравматично, безболісно. Також ми пропонуємо загальний наркоз.
01. 02. 03.
01.
Безкоштовна консультація
02.
Лікарі зі стажем більше 15 років
03.
Без болю і стресу

Відсутність зубів приносить естетичний та функціональний дискомфорт, що заважає повноцінному життю. Нерівномірний розподіл жувального тиску призводить до надмірного навантаження присутніх зубів, що спричиняє деформацію верхньощелепного суглоба та резорбцію кісткової тканини. Вирішити ці проблеми допоможе імплантація. 

Цей метод передбачає встановлення в кістку щелепи штучного кореня (імплантата) і тим самим замінити втрачений зуб. Це дає змогу усунути зайве навантаження без втрати кісткової тканини, а пацієнт отримує красиву посмішку без травмування сусідніх зубів. Імплант повинен витримувати велике навантаження, тому його виготовляють з титанового сплаву, що зменшує ризик алергічних реакцій і відторгнення. Цей сплав по характеристиках максимально схожий до кісткової тканини, стійкий до навантаження і корозії.
імплантація зубів Київ, Позняки
Протипоказання до імплантації:  
Імплантація буває одноетапна ─ імплантат вводять в кістку і відразу ж протезують коронкою або двохетапна – протезування виконують через декілька місяців. Вибір одного зі способів залежить від стану кісткової тканини. Залежно від показань розрізняють: імплантацію з установкою керамічної коронки або протеза (знімного або незнімного).

Етапи проведення імплантації зубів

Перш за все пацієнт проходить повне дослідження стану здоров'я і порожнини рота. Лікар збирає анамнез, проводить панорамну рентгенографію, комп’ютерну томографію відповідної ділянки, вивчає особливості кістки та складає план лікування. Обов’язково потрібно провести лікування всіх стоматологічних захворювань, видалити зубний наліт та виключити наявність інфекції, як місцево, так і у всьому організмі. Якщо у пацієнта недостатня кількість кісткової тканини, для встановлення імплантата проводять процедуру синус-ліфтинга.

Наступний етап проходить послідовно: після місцевої анестезії проводять формування ложа (видаляють зайві тканини слизової оболонки). Встановлення титанового стержня з тимчасовою коронкою, після чого ясна ушивають. Період приживлення імплантату триває від 2 до 6 місяців.

Останній хірургічний крок — це кріплення абатмента та встановлення постійної коронки.

Ця методика дасть змогу відновити повноцінний зубний ряд за допомогою надійних протезів, що зовні не відрізняються від здорових зубів.

Ціни
* Всі ціни вказані в гривнях на 2020 р.
Імплантація
Імплантат + формувач ясен
10200 грн.
8000 грн.
Імплантат + формувач ясен + металокерамічна коронка
17200 грн.
15000 грн.
Імплантат + формувач ясен + керамічна / цирконієва коронка
17900 грн.
16000 грн.
Система Straumann SLA Roxolid (Швейцарія)
Імплантат + формувач ясен
15700 грн.
11000 грн.
Імплантат + формувач ясен + металокерамічна коронка
23400 грн.
18700 грн.
Імплантат + формувач ясен + керамічна / цирконієва коронка
24400 грн.
19700 грн.
Система Straumann SLActive (Швейцарія)
Імплантат + формувач ясен
17700 грн.
14000 грн.
Імплантат + формувач ясен + металокерамічна коронка
25400 грн.
21700 грн.
Імплантат + формувач ясен + керамічна / цирконієва коронка
26400 грн.
22700 грн.
Записатися на прийом в S'DentaL
Надішліть заявку і наш адміністратор зв'яжеться з вами для її підтвердження
Записатися
на прийом
в S’DentaL
Залиште заявку, і наш
адміністратор зв'яжеться з Вами для
її підтвердження
Заповніть поле
Заповніть поле