Киев, Позняки, ул. А. Ахматовой, 32/18
Пн-Сб с 9:00 до 21:00
Імплантація зубів під ключ Київ займає особливе місце у відновленні зубного ряду.

Відсутність зубів приносить дискомфорт в плані естетики, функціональності та заважає повноцінному життю.

Нерівномірний розподіл жувального тиску призводить до надмірного навантаження присутніх зубів, і, як наслідок, загрожує деформацією верхньощелепного суглоба та резорбцією кісткової тканини.

Імплантація зубів передбачає вживлення штучного кореня зуба (імплантату) в кісткову тканину щелепи, з подальшим встановленням коронки, що повністю повторює форму втраченого зуба.

Приймаючи на себе жувальне навантаження, коронка допомагає відновити естетичність зубного ряду й жодним чином не виказує свого штучного походження, дозволяючи пацієнтові позбутися комплексів і підтримувати належну гігієну ротової порожнини.

імплантація зубів Київ, Позняки

Послідовність імплантації зубів у стоматології S`DentaL  Дентальна імплантація здійснюється в декілька послідовних етапів:
- Консультація, збір анамнезу
- Комп'ютерна томографія щелеп на рентгенапараті MORITA, котра дозволяє визначити загальний стан щелепного апарату й обсяг кісткової тканини.
- Санування ротової порожнини - видалення зубних відкладень апаратом Cavitron, лікування карієсу
- Лікарі стоматологи: - хірург, ортопед вивчають результати діагностування, складають план лікування та прогнозують кінцевий результат
- Операція по вживленню штучного кореня (імплантата) проводиться з дотриманням суворих санітарно-гігієнічних норм і правил, а також зі створенням максимально комфортних умов для пацієнта.
- Час приживлення імплантату: на нижній щелепі до двох місяців, на верхній щелепі до чотирьох місяців. Залежить від віку та стану організму пацієнта
- Після приживлення імплантату встановлюється формувач ясен
- Після закінчення певного часу (від місяця до двох) лікар стоматолог-ортопед знімає відбитки для виготовлення коронки, що повторює втрачений зуб за формою та розмірами.
- Завершальний етап відновлення зубного ряду - встановлення коронки на абатмент.
- Постімплантаційний період передбачає регулярні візити до лікаря стоматолога з метою контролю стану імплантата, навколишніх тканин і зубних конструкцій.


Переваги дентальної імплантації зубів

Експерти в галузі стоматології впевнено називають дентальну імплантацію зубів перспективним методом стоматології, що дозволяє зберегти здоров'я та природний стан зубів, що оточують імплантату, без необхідності їх обточування.

Крім того, в числі переваг методу:
- тривалий термін служби імплантату;
- відсутність помітних дефектів мовлення;
- можливість вести повноцінний спосіб життя;
- мінімум вікових обмежень і серйозних протипоказань;
- відсутність дискомфорту в процесі жування;
- рівномірний розподіл механічного навантаження по всій щелепі, що виключає атрофію кісткової тканини та руйнування інших зубів.


Які імплантати зубів можна встановити в стоматології S`DentaL Київ під ключ

Центр імплантації зубів S`DentaL в Києві Позняки запрошує на консультації по імплантації та протезуванню всіх, хто турбується про здоров'я і гігієну ротової порожнини.

Піклуючись про безпеку пацієнтів і прагнучи запропонувати їхній увазі послуги гідної якості, наші стоматологи працюють з імплантатами провідних європейських виробників:

- STRAUMANN (Швейцарія)

Імплантати цього бренду визнані одними з найкращих у світі, завдяки унікальним технологіям виробництва та використанню надміцних сплавів на основі Титану і Roxolida (сплав титану та цирконію).

Практично 100% приживлюваність, бездоганний зовнішній вигляд, біомеханічна та функціональна стабільність конструкції - все це визначає вибір лікарів і пацієнтів, націлених на якісну імплантацію.

- K3PRO (Німеччина).

Оптимальне поєднання інноваційних технологій та тих, що широко використовуються. Важливі переваги імплантатів - можливість їхньої швидкої остеоінтеграції, ідеальна біосумісність з кістковою тканиною і тканиною ясен, а також можливість використання для пацієнтів з певними особливостями щелепного апарату.

Стоматологія S`DentaL при наданні стоматологічних послуг використовує сертифіковані матеріали, які відповідають міжнародним стандартам якості та офіційно зареєстровані в МОЗ України.


Як записатися на прийом в стоматологію S`DentaL 

Щоб записатися на консультацію, зателефонуйте за будь-яким з номерів (067) 422-05-03, (093) 422-05-03 або (099) 422-05-03 з понеділка до суботи з 09-00 до 21-00. Центр розташований за адресою: м Київ, Позняки, вул. А. Ахматової, 32/18.

Ціни
* Всі ціни вказані в гривнях на 2020 р.
Імплантація - Все включено. Без додаткових прихованих доплат
Система Straumann SLActive Roxolid (Швейцарія). Імплантат + формувач ясен
14000 грн
Система Straumann SLA Roxolid (Швейцарія). Імплантат + формувач ясен
11000 грн
Система K3pro (Німеччина). Імплантат + формувач ясен
8000 грн
Наші стоматологи
Одне з головних багатств стоматології S'DentaL - наші фахівці. У нашій клініці працюють одні з кращих стоматологів Києва.
Наші стоматологи
Записатися на прийом в S'DentaL
Надішліть заявку і наш адміністратор зв'яжеться з вами для її підтвердження
Записатися
на прийом
в S’DentaL
Залиште заявку, і наш
адміністратор зв'яжеться з Вами для
її підтвердження
Заповніть поле
Заповніть поле

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close