Киев, Позняки, ул. А. Ахматовой, 32/18
Пн-Сб з 9:00 до 18:00
Facebook Instagram Youtube
(067) 422-05-03

Видалення кореня зуба

Сучасні методики і обладнання дозволяють виконати всі процедури ефективно, не завдаючи пацієнтові болю і крайнього дискомфорту.
Видалення кореня зуба київ

Наші стоматологи роблять все, щоб зберегти власні зуби пацієнтам і беруться за лікування складних і запущених ситуацій. Але бувають випадки, коли видалення кореня зуба є єдиним можливим варіантом, і якщо лікар рекомендує вам цю процедуру, не потрібно її боятися і відкладати на потім. У клініці S'DentaL операція пройде швидко і безболісно, ​​а період реабілітації після неї - максимально комфортно.

Видалення зубного кореня - це хірургічне втручання при якому повністю видаляється корінь зуба. Операція призначається тільки у випадках, коли зберегти зуб неможливо, а залишати - небезпечно, тому що загрожує розвитком запального процесу. Видалити корінь зуба в Києві ви можете в стоматології S`DentaL, записатися можна за номером телефону, вказаним на сайті.

вирвати корінь зуба ціна

Показання до видалення кореня зуба

Видалення кореня, або резекція зуба проводиться за наступними показниками:

 • травматичне пошкодження зуба, яке супроводжується переломом або тріщиною його кореневої зони;
 • сильне руйнування зубної верхівки, при якому неможливо встановити штифт і коронку;
 • виражена зубна рухливість при пародонтозі;
 • наявність кореня в яснах після невдалого видалення зуба або його повного руйнування;
 • запальний процес в яснах, кісти;
 • підготовка пацієнта до установки імплантів.

Бувають випадки, коли корінь вже зруйнованого зуба не турбує пацієнта і не запалюється. Чи потрібно в такому випадку вдаватися до резекції кореня зуба або можна ходити з ними роками?

Незважаючи на відсутність будь-яких симптомів, корінь, залишившись в яснах, повільно розкладається і гниє. Такий процес спочатку може проявлятися тільки неприємним запахом з рота. Але з часом можливий розвиток масштабного запального процесу і серйозних ускладнень. Наприклад, не видалений корінь зуба на верхній щелепі часто є причиною гаймориту і синуситу, флюсу, невриту.

Методи проведення операції з видалення зубного кореня

При проведенні такої процедури як видалення кореня зуба, ціна визначається складністю і обсягом роботи, ступенем кореневого руйнування і методом хірургічного втручання. При виборі методу проведення резекції, стоматолог не тільки проводить ретельний огляд, збір анамнезу, а й призначає додаткові методи діагностики (наприклад, комп'ютерну томографію, рентген) для кращої візуалізації проблемної ділянки.

У стоматологічній клініці S'DentaL оперативні втручання проводяться найбільш сучасними і безпечними методами з використанням інноваційного обладнання та інструментарію.
П'єзохірургічний метод
П'єзохірургічний метод
Цей метод видалення зубних коренів дозволяє провести операцію найменш травматично. При операції лікар за допомогою п'єзотома (ультразвукового скальпеля) може видалити кореневу частину навіть у важкодоступних і складних місцях.

Безболісність процедури - головна перевага цього методу. Пацієнт відчуває себе комфортно протягом всієї операції. Цей метод абсолютно безпечний. При необхідності, за один раз можна видалити відразу кілька проблемних коренів. Ультразвук має антибактеріальний вплив і сприяє швидкому загоєнню тканин після маніпуляції.
Лазерний
Лазерний
Використання лазера при видаленні кореня зуба дозволяє проводити операцію з низькою інвазивністю. Промінь лазера надає чітку місцеву дію на тканини, з його допомогою можна зупиняти кровотечу і проводити додаткову антисептичну обробку операційної рани.

За допомогою лазера можна видаляти навіть дрібні шматочки, що відкололися від кореня, проводити видалення верхівки кореня зуба. У центрі стоматології S'DentaL ми застосовуємо сучасний лазер, який відповідає всім міжнародним стандартам якості і безпеки.
За допомогою щипців
За допомогою щипців
Під час операції хірург використовує хірургічний інструментарій - щипці. Ними він поступово розхитує зуб, а потім дістає його з лунки.
Таке видалення коренів вважається більш травматичним, ніж пьезо хірургічне або лазерне, але з його допомогою хірург може проводити складні оперативні втручання, в ситуаціях, коли інші методики не підходять, або у пацієнта є до них протипоказання.

Хірурги стоматології S'DentaL при видаленні коренів зуба за допомогою щипців працюють з високою точністю і обережністю, використовуючи тільки стерильний інструментарій.
видалення зубних коренів вісімок

Особливості видалення коренів зуба мудрості

Зуби мудрості, або ж "вісімки", прорізаються пізніше всіх інших зубів і нерідко призводять до проблем з прикусом, рівністю зубів. Через своє місце розташування, зуби мудрості схильні до карієсу і травмування. Видалити корінь зуба мудрості доводиться коли він, травмується і верхня його частина повністю руйнується.

Бувають випадки, коли коронка зуба кришиться, повністю розпадається, але пацієнта при цьому нічого не турбує і він не звертається за допомогою до стоматолога. Так робити не потрібно, тому що залишки кореня "вісімки" можуть привести до серйозних наслідків, серед яких гнійні запальні захворювання, ураження лицьових нервів і навіть менінгіт!

Решта від зруйнованого зуба мудрості корінь слід видалити якомога швидше. Операція з видалення "вісімок" може бути призначена стоматологом при вирівнюванні прикусу перед установкою брекетів.

Етапи проведення операції з видалення кореня зуба

01
Анестезія.
Оперована зона знеболюється за допомогою введення місцевих анестетиків. Найчастіше хірурги поєднують провідникову і інфільтраційну анестезію. Процес видалення абсолютно безболісний і комфортний для пацієнта. Лікар приступає до операції тільки після того, як анестетики подіяли. Самі ж уколи з анестетиком безболісні.
02
Відділення ясен від поверхні видаленого зуба.
Це необхідно для зменшення травматизації м'яких тканин. Якщо коронка повністю зруйнована, проводиться розрізання ясен для отримання вільного доступу до кореня. Але не варто боятися цього процесу, завдяки анестезії біль не відчувається. Цей етап займає кілька хвилин.
03
Безпосереднє видалення кореня зуба.
Спочатку хірург за допомогою інструментів розхитує зуб, готує його до екстракції. Потім за допомогою щипців видаляє його. Якщо корінь зуба зруйнований і розкришений на дрібні шматочки, цей процес може затягуватися. Але найчастіше займає не більше 10 хвилин.
04
Завершальний етап.
Лунка зуба очищається від осколків кореня, після чого стоматолог обробляє її спеціальними антисептичними засобами. Це потрібно для профілактики запалення ясен. Після цього на рану можуть накладатися шви або спеціальна гемостатическая губка, для зупинки кровотечі.
резекція кореня зуба фото
Рекомендації після маніпуляції

Після проведення маніпуляції настає реабілітаційний період. Для швидкого відновлення після операції потрібно дотримуватися наступних рекомендацій:

 • перші кілька годин слід утриматися від приймання їжі і води;
 • не полоскати ротову порожнину, через те, що можна вимити кров'яний згусток;
 • не вживати холодне або гаряче;
 • не спати на прооперованій стороні і не робити зігрівальні компреси;
 • протягом тижня після операції не відвідувати баню, сауну, косметолога, спортивний зал;
 • не намагатися самостійно дістати гемостатичну губку або зняти шви;
 • повністю слідувати призначенням стоматолога (можуть бути призначені лікарські препарати, ванночки і т.д.).

! У разі погіршення стану негайно звертатися до свого хірурга за допомогою. Список цих рекомендацій може бути доповнений лікуючим лікарем.

Ціни видалення зубного кореня
Хірургічна стоматологія
Цистектомія з резекцією верхівки кореня в області 1 зуба
3000 грн
Видалення екзостоз
600 грн
Видалення епуліду, або іншої пухлини м'яких тканин
1000 грн
Висічення новоутворення м'яких тканин
1500 грн
Наші стоматологи
Одне з головних багатств стоматології S'DentaL - наші фахівці.
У нашій клініці працюють одні з кращих стоматологів Києва.
Записатися на прийом в S'DentaL
Надішліть заявку і наш адміністратор зв'яжеться з вами для її підтвердження
Записатися
на прийом
в S’DentaL
Залиште заявку, і наш
адміністратор зв'яжеться з Вами для
її підтвердження
Заповніть поле
Заповніть поле

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close