Киев, Позняки, ул. А. Ахматовой, 32/18
Пн-Сб с 9:00 до 21:00
01. 02. 03.
01.
Безкоштовна консультація
02.
Лікарі зі стажем більше 15 років
03.
Без болю і стресу
Сучасна стоматологія постійно та активно розвивається, тим самим дає змогу використовувати у своїй практиці різні методи лікування. Лікування зубів без бормашини передбачає застосування ефективних методик, які допоможуть швидко, якісно та без болю пролікувати захворювання твердих тканин зубів.


Озонотерапія в стоматології

Озонотерапія – це фізіотерапевтична процедура з використанням озону. Своєю знезаражувальною дією він знищує всі патогенні мікроорганізми, які можуть викликати запальні процеси у роті, а ефект має довготривалу дію. Повітряно-абразивний метод використовують при наявності поверхневого карієсу та усунення емалевих плям різної етіології. Лікування лазером можна проводити без застосування анестетика, стоматологічний лазер своєю дією усуває всі мікроби та бактерії методом випаровування тканин.
лікування зубів без бормашини Київ, Позняки

Методика ICON для профілактики карієсу


Новітня методика ICON – це мастхев у стоматології. Цей метод усуває карієс на ранніх етапах розвитку. Лікування на цих стадіях дає змогу попередити поширення процесу та його ускладнень.

Переваги цього методу: швидкість проведення, ефективність, безпечність, не впливає на здорові тканини та відсутність потреби препарування і пломбування. Важливо розпочинати лікування на початкових етапах. Після обстеження та виявлення місць демінералізації лікар проводить професійну чистку зубів, видаляє м’який наліт та тверді відкладення, за допомогою щітки та абразивних паст полірує поверхню зубів. Встановлюють кофердам для успішного результату потрібно проводити процедуру в сухих умовах. За допомогою спеціальної насадки на емаль наносять протравлюючий гель (соляна кислота) на дві хвилини. Це дозволяє видалити поверхневий інгібований шар. Після витриманої експозиції гель змивають та висушують поверхню зубів і наносять матеріал для інфільтрації у 2 етапи. Перший — це нанесення icon-infoltrat на три хвилини, залишки матеріалу забирають за допомогою ватних кульок та зубної нитки та засвічують матеріал фотополімерною лампою. Наступним кроком є повторення процедури, але матеріал наносять на хвилину.
лікування зубів без бормашини в Києві на Позняках

При успішному заповненні дефекту цим матеріалом каріозна порожнина запломбовується, та каріозний процес зупиняється. Після лікування проводять фінішне полірування поверхні зуба. Особливою перевагою є те, що ця методика анатомічно не змінює форму зуба. Це високотехнологічне запобігання та лікування порожнин зубів дає змогу максимально швидко та без болю розв'язати проблему демінералізації.

Ціни
* Всі ціни вказані в гривнях на 2020 р.
Дитяча стоматологія
Лікування карієсу (молочний, змінний прикус)
Мікроінвазивне лікування початкового карієсу без препарування. Метод інфільтрації. Препарат «ICON» DMG, Німеччина
1200 грн.
Лікування поверхневого карієсу
600 грн.
Лікування середнього карієсу
700 грн.
Лікування глибокого карієсу
850 грн.
Реставрація фронтального зуба
500 грн.
Лікування глибокого карієсу з використанням МТА
900 грн.
Ендодонтія (молочний, змінний прикус)
Ендодонтичне лікування молочного зуба (Перший етап)
500 грн.
Ендодонтичне лікування молочного зуба (Другий етап)
600 грн.
Ендодонтичне лікування молочного зуба (Другий етап) + Постійна пломба
1350 грн.
Наші стоматологи
Одне з головних багатств стоматології S'DentaL - наші фахівці. У нашій клініці працюють одні з кращих стоматологів Києва.
Наші стоматологи
Записатися на прийом в S'DentaL
Надішліть заявку і наш адміністратор зв'яжеться з вами для її підтвердження
Записатися
на прийом
в S’DentaL
Залиште заявку, і наш
адміністратор зв'яжеться з Вами для
її підтвердження
Заповніть поле
Заповніть поле