Киев, Позняки, ул. А. Ахматовой, 32/18
Пн-Сб з 9:00 до 21:00
(067) 422-05-03

Лікування зубів без бормашини

Надаємо унікальну можливість - лікування зубів без свердління бормашиною інноваційними методиками!
лікування зубів без бормашини київ

Сучасна стоматологія постійно і активно розвивається, тим самим дає можливість використовувати у своїй практиці різні методи лікування. Лікування зубів без бормашини передбачає застосування ефективних методик, які допоможуть швидко, якісно і без болю вилікувати захворювання твердих тканин зубів.

У нашій клініці використовується кілька методів лікування карієсу без бормашини:

✓ Озонотерапія - це фізіотерапевтична процедура з використанням озону. Своєю знезаражувальною дією він знищує всі патогенні мікроорганізми, які можуть викликати запальні процеси в роті, а ефект має тривалу дію.

✓ Метод Icon є концепція інфільтрації: вплив на пористу емаль, що схильна до пошкодження, рідкого світло полімерного матеріалу.

✓ Повітряно-абразивний метод використовують при наявності поверхневого карієсу та усунення емалевих плям різної етіології.

✓ Лікування лазером можна проводити без застосування анестетика, стоматологічний лазер ефективно усуває всі мікроби й бактерії методом випаровування тканин.

Технологію застосування визначає лікар і тільки після проведення діагностики. Дана специфіка лікування зубів в Києві без бормашини не завжди може бути застосована, наприклад при великому ураженні зуба карієсом буде призначено більш інвазивне лікування з видаленням каріозних поразок і пломбуванням.

Техніка лікування без свердління використовується при наявності поверхневого карієсу на молочних зубах або після зняття брекетів. З її допомогою безболісно, ​​якісно, ​​а головне без звуку бормашини можна усунути вогнища демінералізації на зубах.

лікування карієсу без свердління icon київ

Лікування карієсу без свердління Icon

Новітня методика лікування зубів без свердління ICON - це Must Have в сучасній стоматології. Цей метод дозволяє усунути карієс на ранніх етапах розвитку. Лікування на цих стадіях дає можливість запобігати глибокому поширенню каріозного процесу і його ускладнень. Це високотехнологічна профілактика і лікування порожнин зубів дозволить максимально швидко і без болю вирішити проблему демінералізації емалі. Основою Icon є концепція інфільтрації: вплив на пористу уражену емаль, рідким світло композитним матеріалом. Уражена поверхня блокується під його впливом, закупорюючи каріозну демінералізовану пористість.

Незаперечні переваги методу це:

  • щадне результативне лікування, що зберігає здорові тканини;
  • відсутність болю і дискомфорту при проведенні процедури;
  • не впливає на здорові тканини та відсутність необхідності препарування і пломбування;
  • естетичний вигляд після маніпуляції - на поверхні зуба нічого не помітно;
  • швидкість проведення - для досягнення результату достатнього одного візиту до лікаря;
  • дитина успішно уникає негативного досвіду від відвідування стоматолога, забезпечуючи здоров'я зубів.

Етапи проведення

01
Важливо починати лікування на початкових етапах. Після обстеження і виявлення місць демінералізації, лікар проводить професійну чистку зубів видаляє м'який наліт і тверді відкладення, за допомогою щітки і абразивних паст полірує поверхню зубів.
02
Встановлюють кофердам, для успішного результату потрібно проводити процедуру в сухих умовах. За допомогою спеціальної насадки на емаль наносять протравлюючий гель (соляна кислота) на дві хвилини. Це дозволить видалити поверхневий інгібований шар.
03
Після витриманої експозиції гель змивають, висушують поверхню зубів і наносять матеріал для інфільтрації у 2 етапи. Перший - це нанесення icon-infoltrat на три хвилини, залишки матеріалу забирають за допомогою ватних кульок і зубної нитки та світять матеріал фотополімерною лампою. Наступним кроком є повторення процедури, але матеріал наносять на хвилину.
04
Після лікування проводять фінішне полірування поверхні зуба. Особливою перевагою є те, що ця методика анатомічно не змінює форму зуба.
лікування карієсу без свердління київ

Комфортне і безпечне лікування карієсу без свердління

Наші досвідчені лікарі спершу налагоджують доброзичливий і наповненої довіри контакт з малюком, тільки потім приступають до лікування. Увага приділяється індивідуальному підходу до кожної дитини, його особливостям характеру і темпераменту.

Отримуючи тільки позитивний досвід лікування зубок, у дитини з раннього віку формується стоматологічна культура догляду за ротовою порожниною і розуміння того, як важливо стежити за собою. Турботливим батькам необхідно усвідомлювати, що лікування молочних зубів вкрай необхідно! Щоб не допустити плачевних наслідків, потрібно вчасно звернутися за консультацією до фахівця.

Для запобігання карієсу у дітей наші стоматологи покривають зуби препаратами, що містять фтор і кальцій. Крім того, у нас проводиться заповнення фторо-матеріалами заглиблень в постійних зубах з метою профілактики карієсу. 

Ціна лікування зубів без бормашини у дітей Київ
* Всі ціни вказані в гривнях на 2021 р.
Дитяча стоматологія
Герметизація фісур
550-650 грн.
Лікування карієсу (молочний, змінний прикус)
Мікроінвазивне лікування початкового карієсу без препарування. Метод інфільтрації. Препарат «ICON» DMG, Німеччина
1500 -2000 грн.
Відновлення емалі препаратом "Innodent"
1500 -2500 грн.
Лікування поверхневого карієсу
700 грн.
Лікування середнього карієсу
800 грн.
Лікування глибокого карієсу
900 грн.
Реставрація фронтального зуба
700 грн.
Лікування глибокого карієсу з використанням МТА
1000 грн.
Ендодонтія (молочний, змінний прикус)
Ендодонтичне лікування молочного зуба (Перший етап)
600 грн.
Ендодонтичне лікування молочного зуба (Другий етап)
700 грн.
Наші стоматологи
Одне з головних багатств стоматології S'DentaL - наші фахівці. У нашій клініці працюють одні з кращих стоматологів Києва.
Записатися на прийом в S'DentaL
Надішліть заявку і наш адміністратор зв'яжеться з вами для її підтвердження
Записатися
на прийом
в S’DentaL
Залиште заявку, і наш
адміністратор зв'яжеться з Вами для
її підтвердження
Заповніть поле
Заповніть поле

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close