Киев, Позняки, ул. А. Ахматовой, 32/18
Пн-Сб с 9:00 до 21:00

Карієс зубів − це одне з найпоширеніших захворювань людства, яке проявляється після прорізування зуба та є незворотнім процесом. Відзначається демінералізацією, розм’якшенням твердих тканин зуба з подальшим утворенням каріозних уражень різної глибини. Основними причинами розвитку цього захворювання є: незадовільна гігієна порожнини рота, вуглеводне харчування, зміна складу, pH слини, спадкові фактори, нерегулярне відвідування стоматологічного кабінету. Виявлення карієсу полягає у ретельному огляді ротової порожнини, проведені дентальної рентгенодіагностики та застосуванні спеціальних індикаторів, які при нанесенні в каріозну порожнину зафарбовують демінералізовані тканини. Лікування залежить від форми та стадії в якій знаходиться захворювання.

Початковий або стадія плями проходить безсимптомно, наявна білої плями яка втратила блиск. На цьому етапі всі дії потрібно спрямувати на регенерацію емалі шляхом ремінералізації. Таким чином дозволить відновити структуру та міцність твердих тканин. Поверхневий характеризується наявністю дефекту емалі у під поверхневому шарі. При огляді спостерігається невеликий шорсткий дефект. При середньому карієсі у процес залучені поверхневі шари дентину (плащовий). У пацієнтів виникають скарги на незначну біль від термічних (холодного, гарячого) та хімічних подразників (солодкого, кислого), але після їх усунення швидко зникає. Глибокий – спостерігається каріозна порожнина яка досягає біляпульпарного дентину.  

лікування карієсу Київ, Позняки
лікування карієсу в Києві на Позняках

Процедура лікування карієсу

Після ретельної діагностики проводять лікування уражених зубів. У даних випадках використовуються інвазивні методики лікування. В межах здорових тканин проводять мінімальне зняття каріозних уражень з наступним відновленням втрачених тканин методом художньої реставрації сучасними пломбувальними матеріалами. Техніка пломбування залежить від глибини та класу порожнини. Новітні анестетики та методи знеболювання дозволяють швидко, якісно та без болю провести лікування.

Розвиток сучасної стоматології направлений на проведення всіх можливих комплексних профілактичних заходів для попередження станів, що потребують інвазивного втручання. Раціональне харчування, гігієна, використання фтормісних зубних паст, візит до стоматолога раз на пів року, профілактика захворювань, дотримуючись цих правил можна легко виключити появу цієї проблеми.


Як записатися на прийом в стоматологію S`DentaL 

Щоб записатися на консультацію, зателефонуйте за будь-яким з номерів (067) 422-05-03(093) 422-05-03 або (099) 422-05-03 з понеділка до суботи з 09-00 до 21-00. Центр розташований за адресою: м Київ, Позняки, вул. А. Ахматової, 32/18.

Ціни
* Всі ціни вказані в гривнях на 2020 р.
Терапія
Мікроінвазивний лікування початкового карієсу без препарування (метод інфільтрації). Препарат «ICON» DMG, Німеччина
1200 грн.
Лікування поверхневого карієсу
1100-1400 грн.
Лікування середнього карієсу
1400-1600 грн.
Лікування глибокого карієсу
1800-2300 грн.
Реставрація після ендодонтичного лікування
1800-2300 грн.
Реставрація фронтального зуба
1900-2500 грн.
Композитний вінір
2800 грн.
Ендодонтія
Первинне ендодонтичне лікування
Одноканального зуба
2800 грн.
Двоканального зуба
3600 грн.
Трьохканального зуба
4400 грн.
Чотириканального зуба
4800 грн.
Вторинне ендодонтичне лікування
Одноканального зуба
3500 грн.
Двоканального зуба
4300 грн.
Трьохканального зуба
5900 грн.
Чотириканального зуба
6900 грн.
Наші стоматологи
Одне з головних багатств стоматології S'DentaL - наші фахівці. У нашій клініці працюють одні з кращих стоматологів Києва.
Наші стоматологи
Записатися на прийом в S'DentaL
Надішліть заявку і наш адміністратор зв'яжеться з вами для її підтвердження
Записатися
на прийом
в S’DentaL
Залиште заявку, і наш
адміністратор зв'яжеться з Вами для
її підтвердження
Заповніть поле
Заповніть поле

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close