Киев, Позняки, ул. А. Ахматовой, 32/18
Пн-Сб з 9:00 до 18:00
Facebook Instagram Youtube
(067) 422-05-03

Лікування карієсу

Карієс - це найпоширеніше захворювання зубів. За статистикою, воно зустрічається у 98% людей. При ньому відбувається ураження зубної емалі, і внутрішніх зубних структур.
лікування карієсу Київ Позняки

Лікування карієсу в Києві в клініці S'DentaL проводитися за міжнародними протоколами і стандартами якості. У своїй роботі ми застосовуємо тільки сертифіковані високоякісні матеріали і препарати, а наші стоматологи володіють всіма сучасними методами його лікування і профілактики.

На ранніх стадіях розвитку карієс може не проявлятися ніякими симптомами і повільно вражати зубні тканини. Саме тому так важливо регулярно проходити профілактичні огляди у стоматолога - раз на пів року. Ціни на лікування карієсу залежать від його стадії та вираженості процесу, а також способів діагностики для його виявлення.

Своєчасне лікування зубів і під час вагітності є запорукою здоров'я матері й дитини, тому з виявленням перших симптомів рекомендуємо звертатися до стоматолога, який запропонує прийнятні варіанти вирішення, виходячи з положення пацієнтки.

Як проходить терапевтичне лікування карієсу

01
Діагностика карієсу починається з огляду у стоматолога. Лікар ретельно збирає анамнез пацієнта, візуально оцінює ступінь ураження зуба. При необхідності лікар призначає додаткові методи обстеження.
02
Рентгенографія. Залежно від ситуації, може проводитися прицільний знімок конкретного зуба або панорамний знімок всієї щелепи. Наш рентгенівський апарат дає мінімальне променеве навантаження, тому цей діагностичний метод може бути призначений і дітям без шкоди для їх здоров'я.
03
Комп'ютерна томографія - найбільш інформативний і точний метод діагностики. Дозволяє візуалізувати зуб в 3D проєкції. Завдяки КТ знімку лікар може побачити найдрібніші проблеми і з високою точністю спланувати лікування. При цьому променеве навантаження на пацієнта - мінімальне.
04
Діагностика зуба триває і під час лікування завдяки застосуванню мікроскопа. З його допомогою стоматолог може збільшувати зубні тканини в 40 разів і ретельно проходити кореневі канали, помічаючи навіть мікротріщини.
лікування карієс фото

Види і симптоми прояву карієсу

Існує кілька видів карієсу, кожен з них відрізняється клінічною картиною і способами лікування. Будьте впевнені, у нашій клініці ви зможете успішно і безболісно вилікувати карієс не залежно від його виду та поширеності. Виділяють наступні види каріозного ураження зубів:

➤ Фіссурний - з'являється в природних поглибленнях на зубної поверхні.

➤ Міжзубних - розвивається між зубів, і пацієнт його може довго не помічати. Карієс між зубами часто з'являється на передніх зубах. Він небезпечний тим, що одночасно відбувається каріозна поразка відразу двох зубів.

Пришийковий карієс - локалізується в приясневій зоні, так званої "шийки зуба". Він може стрімко розвиватися і приводити до ураження внутрішніх зубних тканин і навіть кореня.

➤ Карієс кореня зуба - при цій патології каріозне ураження зачіпає корінь, при цьому можливий розвиток кореневої кісти і пульпіту.

Характерні симптоми карієсу:

 • зміна кольору зубної емалі, освітлення або потемніння її ділянок;
 • поява болючої чутливості зуба при контактуванні з холодним, гарячим, солодким або кислим (це може бути ознакою появи каріозної порожнини всередині зуба);
 • гострий або пульсуючий зубний біль, який може спочатку виникати тільки під час їжі, а згодом перейти в постійний;
 • появу неприємного запаху з рота;
 • відчуття зміни поверхні емалі, може стати більш жорсткою, нерівною на дотик.

Важливо! Ми радимо вам невідкладно звертатися до стоматолога якщо ви помітили у себе хоча б один з перерахованих вище симптомів, через те, що лікування поверхневого карієсу набагато простіше і дешевше, ніж терапія запущеного патологічного процесу.

Стадії каріозного процесу

Виділяють кілька стадій розвитку каріозного процесу, саме від них залежить вибір методу лікування карієсу на зубах. На початкових етапах його появи уражається тільки емаль. При прогресуванні захворювання залучаються глибокі зубні шари, включаючи дентин і кореневу систему.

У стоматології S'DentaL лікарі підходять індивідуально до лікування кожного випадку, і призначають терапію в залежності від стадії хвороби, намагаючись проводити її максимально атравматично.
Карієс "стадія плями"
Карієс "стадія плями"
На цій стадії захворювання виглядає як світла або темна пляма, розташована на зубній емалі. При цьому симптоми можуть бути відсутніми або виявлятися підвищеною чутливістю до холодного чи гарячого. Зубна емаль на цій стадії не змінена та зберігає свій блиск і гладкість. У нашій клініці лікування каріозного ураження на цій стадії проводиться без використання бормашини, шляхом ремінералізації або методом Icon.
Середній карієс
Середній карієс
Відбувається поразка зубної емалі та поверхневих шарів дентину. При цьому формується каріозна порожнина, в якій застряють частинки їжі. Тому під час приймання їжі можуть з'являтися больові відчуття. Грамотне і своєчасне лікування на цьому етапі може запобігти руйнуванню глибших зубних структур. Лікування на цій стадії проводиться під місцевою анестезією. Стоматолог за допомогою бормашини ретельно прибирає уражені зубні ділянки і проводить пломбування.
Глибокий карієс
Глибокий карієс
Це серйозне каріозна поразка, на цій стадії страждають глибокі шари дентину і процес ураження підбирається до пульпи. Зубний біль стає постійним і нестерпним. На жаль, багато людей звертаються за стоматологічною допомогою тільки на цій стадії, тобто тоді, коли більша частина зуба виявляється вже ураженою. Лікування полягає в повному видаленні ураженої каріозної ділянки зуба і заміщенням його сучасними пломбувальними матеріалами.
вилікувати карієс київ

Комфортне лікування карієсу в S`DentaL

При проведенні лікування карієсу, вартість процедури визначається стадією процесу і методом проведення терапії. З якою б стадією каріозного зубного ураження ви не звернулися до нас, можете бути впевнені, що процедура пройде для вас абсолютно безболісно і комфортно, а слідів лікування карієсу на передніх зубах не буде видно і пломби будуть повністю невидимі для оточення.

Ми не використовуємо бормашину на початковій стадії каріозного ураження. За допомогою сучасних методів (ремінералізації зубної емалі і технології Icon) можна атравматично зупинити патологічний процес і повністю відновити зубну емаль.

У нашій стоматології лікування карієсу на стадії «плями» може проводитися без використання бормашини. Особливо часто таку технологію - лікування без свердління проводять дітям, яка виключно ефективна на ранніх стадіях розвитку карієсу.

При лікуванні середнього і глибокого каріозного ураження для знеболювання може застосовуватися як місцева анестезія, так і лікування в медикаментозному сні. Такі сучасні методики роблять процедури безболісними, швидкими і не заподіюють ніякого дискомфорту пацієнтові.

Завдяки нашому сучасному обладнанню та застосування в роботі мікроскопа, лікарям вдається не зачіпати бормашиною здорові ділянки зуба і помічати навіть найменші ділянки його поразки.

Після повного позбавлення від карієсу стоматолог встановлює пломбу. У стоматології S`DentaL використовуються тільки сучасні і якісні пломбувальні матеріали, що пройшли ліцензування і сертифікацію. Пломби, встановлені нашими стоматологами, відрізняються своєю довговічністю і міцністю. Вони не шкодять зубу і не руйнують його.

Вартість лікування карієсу зубів у Києві
Лікування карієсу
Мікроінвазивний лікування початкового карієсу без препарування (метод інфільтрації). Препарат «ICON» DMG, Німеччина
1500-2500 грн.
Відновлення емалі препаратом "Innodent"
1500-2500 грн.
Лікування поверхневого карієсу
1200-1500 грн.
Лікування середнього карієсу
1600-1800 грн.
Лікування глибокого карієсу
2000-2500 грн.
Ревіталізація (відновлення) пульпи+фотополімерна реставрація
2400-2900 грн.
Реставрація після ендодонтичного лікування
2000-2500 грн.
Реставрація фронтального зуба
1900-2500 грн.
Композитний вінір
2800 грн.
профілактика карієсу в клініці фото

Причини і методи профілактики карієсу зубів

Існує безліч причин, за якими може розвиватися карієс. До основних можна віднести:

 • недостатню турботу про гігієну ротової порожнини;
 • надмірне вживання солодощів;
 • захворювання травної системи (наприклад, гіперацидний гастрит);
 • низький вміст фтору в питній воді;
 • зниження роботи імунної системи;
 • нестача вітамінів і мікроелементів.

Профілактику каріозного ураження можна поділити на 2 види: домашню та професійну (стоматологічну). Максимальний захист від нього можливе при поєднанні цих двох видів.

У нашій клініці профілактика карієсу проводиться такими способами:

1. Озонування. За допомогою озону ротова порожнина очищується від патологічних мікроорганізмів, так як озон має виражену антибактеріальну дію.

2. Фторирование - це процедура полягає в нанесенні на емаль спеціального розчину, який насичує її фтором та іншими корисними та необхідними мікроелементами, і відновлює цілісність її структури.

3. Герметизація - процедура, при якій стоматолог заповнює зубні фісури (природні нерівності) спеціальним розчином, герметиком), запобігаючи розвиток в них карієсу. Ця процедура найбільш актуальна в дитячому віці, тому, що діти не завжди якісно стежать за гігієною ротової порожнини.

Важливо! Домашня профілактика складається з ретельного дотримання правил гігієни ротової порожнини, обмеження вживання солодкого і збалансованого харчування.

Наші стоматологи
Одне з головних багатств стоматології S'DentaL - наші фахівці.
У нашій клініці працюють одні з кращих стоматологів Києва.
Записатися на прийом в S'DentaL
Надішліть заявку і наш адміністратор зв'яжеться з вами для її підтвердження
Записатися
на прийом
в S’DentaL
Залиште заявку, і наш
адміністратор зв'яжеться з Вами для
її підтвердження
Заповніть поле
Заповніть поле

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close