Киев, Позняки, ул. А. Ахматовой, 32/18
Пн-Сб з 9:00 до 20:00
Facebook Instagram Youtube
(067) 422-05-03

Одномоментна імплантація

У нашій клініці ви зможете також пройти повноцінне стоматологічне обстеження, необхідне для проведення маніпуляції.
одномоментна імплантація зубів Київ

➜ Що таке одномоментна імплантація зубів? - Це імплантування відразу після видалення, в один день. Тепер всього за одне відвідування стоматолога можна видалити зруйновані хворі зуби, і на їх місце поставити нові, функціонально повноцінні та візуально естетичні.

Така процедура заощаджує час пацієнта і має безліч переваг перед класичним протезуванням. Одномоментна імплантація зубів в нашій клініці в Києві (Лівий берег), здійснюється досвідченими лікарями хірургами, із застосуванням якісної анестезії та сучасного обладнання.

Все оперативне втручання проходить швидко, під час нього пацієнт не відчуває болю. Ми можемо провести цю процедуру з застосуванням медикаментозного сну.

одномоментна імплантація відразу після видалення зуба

Чим відрізняється одномоментна імплантація зубів від класичної?

При одномоментній імплантації відбувається установка імплантата відразу після зубного видалення, в той же день. Таке імплантування також називають негайним або моментальним. Всього за одне відвідування проводиться комплексна процедура, при якій витягується зруйнована зубна одиниця, і на її місце, в лунку, відразу ж імплантується титановий імплантат. Таким чином відбувається об'єднання двох непростих оперативних втручань в одне. Це суттєво економить час самого пацієнта, прискорює реабілітаційний період.

На відміну від моментального імплантування, при класичній методиці відбувається розмежування зубної екстракції і установки імплантату. Спочатку, в першу процедуру, лікар стоматолог, проводить видалення. Імплантат встановлюється тільки після повного загоєння ясна і кісткової тканини, як правило, це відбувається через 2-6 місяців.

Наші досвідчені лікарі стоматологи виконують імплантування як класичним методом, так і одномоментним. Саме лікар вибирає спосіб протезування індивідуально для кожного пацієнта, враховуючи стан ротової порожнини і кісткової тканини, наявність запального процесу та інші важливі чинники.

Як проводиться одномоментна імплантація зуба?

01
Підготовчий етап. Стоматолог проводить огляд і діагностику. Для отримання даних щодо стану кісткової тканини ми застосовуємо тривимірну томографію, що дозволяє детально візуалізувати всі структури ротової порожнини у всіх площинах. Також лікар стоматолог виключає протипоказання до процедури, підбирає методику імплантації.
02
Після введення анестезії стоматолог проводить видалення зубної одиниці та оцінює стан її лунки на можливість проведення негайної імплантації.
03
При відповідному стані кісткової тканини, лунки, імплантується імплантат. Всі маніпуляції проводяться під місцевою анестезією, або з використанням медикаментозного сну. Пацієнт не відчуває болю і дискомфорту.
04
У разі досягнення потрібної стабільності імплантату в лунці, на нього відразу ж надівається тимчасова коронка. Але у деяких випадках тимчасова коронка не ставиться і протезування коронки проводиться після повного приживлення імплантата, через 4-6 місяців.
видалити зуб і відразу поставити імплант

У яких випадках можна проводити одномоментну імплантацію?

Одномоментна імплантація (відразу після видалення зуба) призначається лікарем тільки після ретельного обстеження і додаткової діагностики. Ця процедура проводиться виключно за показаннями:

  • Зубні травми, що не піддаються лікуванню, що вимагають зубного видалення.
  • Зубні руйнування, які не підлягають лікуванню і відновленню.
  • Стану, при яких консервативне лікування виявилося неефективним або протипоказаним.

Моментальне імплантування можливо тільки при відсутності у пацієнта гнійних процесів в ротовій порожнині, в іншому випадку запалення поширитися на тільки імплантований імплантат і перешкодить його успішному приживленню. При наявності запалення використовується класична методика установки імплантату, після проведеного лікування.

➜ Також важливою умовою для призначення моментального методу є достатня товщина кісткової тканини, відсутність її атрофії, а також здоровий стан ясен.

Зверніть увагу, що при відвідуванні стоматолога, необхідно повідомляти йому про всі лікарські препарати, які ви приймаєте, а також про супутні хронічні захворювання.

Ціни на установку імплантату зуба
Імплантація
Хірургічний шаблон
3 000 грн
Система K3pro (Німеччина). Імплантат + формувач ясен
8 000 грн
Система Straumann SLA Ti (Швейцарія). Імплантат + формувач ясен
10 000 грн
Система Straumann SLA Roxolid (Швейцарія). Імплантат + формувач ясен
12 000 грн
Система Straumann SLActive Roxolid (Швейцарія). Імплантат + формувач ясен
14 000 грн
одномоментна імплантація зубів ціна київ

Плюси і мінуси імплантації зубів відразу після видалення зуба

Імплантація зубів після видалення зуба в Києві, в нашому центрі стоматології, має цілий ряд переваг:

  1. Збереження кісткової тканини. Щелепна кістка при тривалій зубній відсутності схильна атрофуватися і деградувати, змінюючи при цьому риси обличчя. При одномоментному імплантуванню відсутня необхідність в проведенні дорогих операцій з нарощування кістки, оскільки вона не встигає атрофуватися.
  2. Економія часу лікування. Всього за один похід в стоматологію проводиться два оперативних втручання.
  3. Максимально зменшується травматика. На місце тільки витягнутого зуба, в зубну лунку одразу ж поміщається імплантат. Таким чином виходить уникнути повторної операції, при якій розрізається десна і висвердлюється лунка під імплантат.
  4. Моментальне імплантування психологічно переноситься набагато простіше, пацієнт не комплексує через тривалий час порожнього місця в зубному ряду.

Мінуси:

  1. при наявності запального процесу процедура протипоказана;
  2. існує мінімальний ризик відторгнення імплантату внаслідок скупчення рідини в травмованій лунці.

Вартість одномоментної імплантації

➜ Скільки коштує моментальне імплантування? На одномоментну імплантацію ціна в нашій стоматології доступна. Вартість даної методики трохи вище, ніж класичної, так як бажаний результат досягається швидко, всього за одне відвідування стоматології.

Ціна залежить від підібраного стоматологом імплантата і матеріалу коронки. Дізнатися точну ціну ви можете під час консультації у наших стоматологів.

У своїй роботі ми використовуємо тільки якісні та сертифіковані в Україні матеріали. У нашому Центрі імплантології та стоматології S'Dental на Позняках можна також пройти повне обстеження ротової порожнини на сучасному діагностичному обладнанні.

Наші стоматологи
Одне з головних багатств стоматології S'DentaL - наші фахівці. У нашій клініці працюють одні з кращих стоматологів Києва.
Записатися на прийом в S'DentaL
Надішліть заявку і наш адміністратор зв'яжеться з вами для її підтвердження
Записатися
на прийом
в S’DentaL
Залиште заявку, і наш
адміністратор зв'яжеться з Вами для
її підтвердження
Заповніть поле
Заповніть поле

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close