Киев, Позняки, ул. А. Ахматовой, 32/18
Пн-Сб з 9:00 до 18:00
Facebook Instagram Youtube
(067) 422-05-03

Хірургічна стоматологія

Прогресивна хірургічна стоматологія не тільки чудово відновлює здоров'я зубів, але і забезпечує зовнішню красу і привабливість усмішки.

Хірургія в стоматології в багатьох пацієнтів асоціюється переважно з видаленням зубів. Насправді хірургічна стоматологія Київ передбачає проведення доволі широкого переліку маніпуляцій з використанням спеціального інструментарію, обладнання й методик.

План хірургічного лікування пацієнта обирається лікарем після огляду ротової порожнини, проведення діагностики та оцінки ризиків з урахуванням особливостей пацієнта: вік, наявність хронічних захворювань та інших важливих факторів. Вартість послуг у S`Dental формується прозоро та є доступною для пацієнтів.

Хірургічна стоматологія

Послуги хірургічної стоматології

І в багатьох випадках стоматологія видалення зубів є необхідністю, без якої просто не обійдися. Щоб отримати бажані результати, стоматологам хірургам доводиться видаляти зуби, коріння, що залишилися після видалення зуба, кісти, лікувати флегмони, проводити установку імплантів.
Хірургічне втручання в нашій стоматологічній клініці СДентал проводиться дбайливо і атравматично, щоб виключити пошкодження навколишніх тканин, тим самим уникнути ускладнень в період реабілітації. Наші кваліфіковані стоматологи-хірурги виконують всі маніпуляції - ефективно, не завдаючи пацієнтові болю і крайнього дискомфорту.
Видалення зубів
Видалення зубів
Хірургічне втручання потрібне при сильних зубних болях у випадках, коли виконання відновної роботи (пломбування, ортопедичних заходів) неможливо. У S`Dental стоматологи проводять видалення зубів з мінімальними ризиками пошкодження сусідніх тканин і безболісно під ефективної анестезією.
Видалення зубів мудрості
Видалення зубів мудрості
Рекомендовано при неправильному розташуванні зуба, наприклад, горизонтальної позиції або з істотним нахилом коронкової частини у напрямку до щоки, що провокує її постійне надкусиванія. Сучасні препарати для місцевої анестезії повністю виключають виникнення больових відчуттів при хірургічному втручанні.
Кісткова пластика
Кісткова пластика
Для успішної фіксації і приживлення імплантатів, в разі необхідності, проводиться аугментація, тобто кісткова пластика в усіх зонах щелеп. Використання кісткового матеріалу від перевірених світових виробників гарантує ефективне приживлення і відновлення необхідного обсягу.
Ціни на хірургічні послуги
Хірургія
Видалення зубів
Видалення молочного зуба при фізіологічній зміні
400 грн
Видалення молочного зуба при ускладненій формі карієсу
600 грн
Видалення однокореневого зуба
від 900 до 1 300 грн
Видалення багатокореневого зуба
від 1 100-2 000 грн
Атипове видалення зуба
від 2 500-3 500 грн
Видалення ретинованого зуба
від 3 500-5 500 грн
Видалення зуба мудрості (8 зуба)
від 1 500-2 500 грн
Пластика вуздечок губ / язика
Пластика вуздечки верхньої губи, нижньої губи
1 200 грн
Пластика вуздечки язика
1 400 грн
Пластика вуздечки верхньої, нижньої губи за допомогою лазера
1 400 грн
Пластика вуздечки язика за допомогою лазера
1 600 грн
Досягнення хірургічної стоматології

Досягнення хірургічної стоматології

Сучасна хірургія в стоматології має широкі можливості для проведення хірургічних маніпуляцій будь-якої складності. За допомогою передових інструментів, технологій, цифрового та комп‘ютерного обладнання, S`Dental лікарі-стоматологи досягають максимального ефекту в роботі з кожним пацієнтом.

Тож, якщо ви шукаєте, де видалити зуб (Київ), ласкаво просимо в нашу клініку, де ми пропонуємо широкий спектр хірургічних стоматологічних послуг, починаючи від видалення зуба мудрості й до найскладніших операцій з реконструкції кісткової тканини. При цьому всі процедури проводяться під безпечною анестезією, яка забезпечує повну безболісність пацієнтові.

Наші стоматологи
В нас працюють висококваліфіковані стоматологи, котрі мають необхідний багаж професійних знань й філігранно відточених навичок, що дозволяє виконувати роботу на «відмінно». А вміння комунікувати й встановлювати з кожним пацієнтом взаємини, що базуються на довірі, дає змогу досягати найкращих результатів. Довіра пацієнта до лікаря є однією з важливих складових в досягненні намічених цілей.
Записатися на прийом в S'DentaL
Надішліть заявку і наш адміністратор зв'яжеться з вами для її підтвердження
Записатися
на прийом
в S’DentaL
Залиште заявку, і наш
адміністратор зв'яжеться з Вами для
її підтвердження
Заповніть поле
Заповніть поле

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close