Киев, Позняки, ул. А. Ахматовой, 32/18
Пн-Сб з 9:00 до 21:00
(067) 422-05-03

Зубні імпланти K3Pro

Інноваційне рішення в сучасній дентальної імплантації!
Зубні імпланти K3Pro фото

Технології, за якими встановлюються зубні імплантати під ключ в Києві в стоматології «СДентал» дозволяють відновити жувальну функцію в рекордно короткий час, що мінімізує дискомфорт в процесі приживлення імплантату. Щоб отримати найкращий результат, лікарі нашої клініки застосовують в своїй практиці тільки якісні перевірені імплантати від кращих європейських виробників. Одним з найбільш часто використовуваних варіантів є зубні імплантати K3Pro.

Вибір імплантату ґрунтується на побажаннях клієнта щодо остаточного результату і свідченнях лікаря. Імплантати K3PRO не дарма користуються попитом, адже вони прості в установці і довели свою надійність на практиці. Проведення імплантації зубів стоматологами S'DentaL в Києві дозволяє зберегти кісткову тканину, не завдаючи при цьому шкоди, як сусіднім зубам, так і яснам, на відміну від традиційних методів протезування.

Переваги імплантатів K3Pro

01
Надійність і довговічність.

Це одна з небагатьох імплантологічних систем з короткими імплантами, які можуть використовуватися при атрофії кісткових тканин без використання кісткової пластики. Мають високий ступінь біосумісності з кістковою і ясенною тканиною.
02
Міцність конструкції

Точність прилягання імплантата і абатмента, гарантує механічну міцність конструкції, внаслідок чого відсутня резорбція кістки. Вони виготовлені з медичного титану з гіпоалергенним покриттям, яке забезпечує надійну інтеграцію імплантату і більш швидке загоєння.
03
Універсальність.

Імплантати дозволяють заміщати дефекти у верхній і в нижній щелепі будь-якого місця. А при установці K3Pro імпланта не потрібне обточування сусідніх зубів, тому це ідеальне рішення при адентії.
04
Комфортне положення.

З німецькими імплантами K3Pro ви не будете відчувати абсолютно ніякого дискомфорту. Установка можлива відразу після видалення або втрати зуба, що дозволяє уникнути виникнення психологічного і фізіологічного дискомфорту.
Чому варто вибирати установку імплантів в клініці S`DentaL
Чому варто вибирати установку імплантів в клініці S`DentaL
Замовити установку імпланта під ключ ви можете в стоматологічній клініці S`DentaL. Наша команда професіоналів застосовує тільки кращі новітні методики лікування зубів різної складності, а також ряд естетичних послуг. Крім того, все це ми пропонуємо за цілком доступною ціною.

Імпланти K3 Pro в нашому центрі встановлюються тільки після детально точної діагностики і при наявності показань.
Перед операційна діагностика включає:
✓ Клінічне обстеження.
✓ Загальну оцінку стану здоров'я.
✓ Визначення прикусу і стану наявних ортопедичних конструкцій.
✓ Проведення комп'ютерної томографії та збір стоматологічного анамнезу.

Процедура виконується під дією безпечної анестезії, вибір якої також попередньо обговорюється з пацієнтом. Це дозволяє повністю блокувати будь-які больові відчуття без доставляння будь-якого дискомфорту пацієнтові під час операції.

Види німецьких імплантатів K3Pro

Розмір імплантату підбирається в індивідуальному порядку. При цьому може бути обраний один з двох існуючих в цій серії варіантів. Це Rapid і Sure. Говорячи про довжину і діаметр імплантів, то вони вибираються виходячи з призначень і рекомендацій фахівця.
Конструкція Rapid
Конструкція Rapid
Оптимальне рішення для відновлення верхнього зубного ряду. Це самонарізний тип, який істотно спрощує установку імплантата незалежно від анатомічних особливостей щелепи пацієнта.
Конструкція Sure
Конструкція Sure
Імплантат з компресійним різьбленням і розширеною поверхнею, завдяки чому він має кращу стійкість. Максимально знижує процес руйнування кісткових тканин і підходить для будь-яких показань.

Ціна установки імплантів K3Pro під ключ

Система K3pro (Німеччина). Імплантат + формувач ясен
8 000 грн
Наші стоматологи
У нашій клініці установка імплантів K3Pro здійснюється висококласними фахівцями з використанням найсучасніших технологій.
Записатися на прийом в S'DentaL
Надішліть заявку і наш адміністратор зв'яжеться з вами для її підтвердження
Записатися
на прийом
в S’DentaL
Залиште заявку, і наш
адміністратор зв'яжеться з Вами для
її підтвердження
Заповніть поле
Заповніть поле

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close