Киев, Позняки, ул. А. Ахматовой, 32/18
Пн-Сб з 9:00 до 18:00
Facebook Instagram Youtube
(067) 422-05-03

Зубні імпланти K3Pro

Інноваційне рішення в сучасній дентальній імплантації!
Зубні імпланти K3Pro київ

Технології, за якими встановлюються зубні імплантати K3Pro під ключ в Києві в стоматології «СДентал» дозволяють відновити жувальну функцію в рекордно короткий час, що мінімізує дискомфорт в процесі приживлення імплантату. Щоб отримати найкращий результат, лікарі нашої клініки застосовують у своїй практиці тільки якісні перевірені імплантати від кращих європейських виробників. Одним з найбільш часто використовуваних варіантів є зубні імплантати K3Pro.

Вибір імплантату ґрунтується на побажаннях клієнта щодо остаточного результату і свідчень лікаря. Імплантати K3PRO не дарма мають попит, адже вони прості в установці та довели свою надійність на практиці. Проведення імплантації зубів стоматологами S'DentaL в Києві дозволяє зберегти кісткову тканину, не завдаючи при цьому шкоди, як сусіднім зубам, так і яснам, на відміну від традиційних методів протезування.

Переваги імплантатів K3Pro

01
Надійність і довговічність.

Це одна з небагатьох імплантологічних систем з короткими імплантами, які можуть використовуватися при атрофії кісткових тканин без використання кісткової пластики. Мають високий ступінь біосумісності з кістковою і ясенною тканиною.
02
Міцність конструкції.

Точність прилягання імплантата та абатмента, гарантує механічну міцність конструкції, внаслідок чого відсутня резорбція кістки. Вони виготовлені з медичного титану з гіпоалергенним покриттям, яке забезпечує надійну інтеграцію імплантату і більш швидке загоєння.
03
Універсальність.

Імплантати дозволяють заміщати дефекти у верхній і в нижній щелепі будь-якого місця. А при установці K3Pro імпланта не потрібне обточування сусідніх зубів, тому це ідеальне рішення при адентії.
04
Комфортне положення.

З німецькими імплантами K3Pro ви не будете відчувати абсолютно ніякого дискомфорту. Установка можлива відразу після видалення або втрати зуба, що дозволяє уникнути виникнення психологічного і фізіологічного дискомфорту.
установка імплантів K3 pro київ

Чому варто вибирати установку імплантів K3 Pro?

Замовити установку імплантата «К3 Про» під ключ ви можете в стоматологічній клініці S`DentaL. Наша команда професіоналів застосовує тільки кращі новітні методики лікування зубів різної складності, а також ряд естетичних послуг. Крім того, все це ми пропонуємо за цілком доступною ціною. Імпланти K3 Pro  встановлюються тільки після детально точної діагностики і при наявності показань.

Перед операційна діагностика включає: 

  • Клінічне обстеження.
  • Загальну оцінку стану здоров'я.
  • Визначення прикусу і стану наявних ортопедичних конструкцій.
  • Проведення комп'ютерної томографії та збір стоматологічного анамнезу.

Процедура виконується під дією безпечної анестезії, вибір якої також попередньо обговорюється з пацієнтом. Це дозволяє повністю блокувати будь-які больові відчуття без доставляння будь-якого дискомфорту пацієнтові під час операції.

импланти к3 pro ціна київ

Які види німецьких імплантатів K3Pro ми ставимо?

Розмір імплантату підбирається в індивідуальному порядку, при цьому може бути обраний один з двох видів - імплантати Rapid і Sure. Говорячи про довжину і діаметр імплантів, то вони вибираються виходячи з призначень і рекомендацій фахівця.

Конструкція Rapid - оптимальне рішення для відновлення верхнього зубного ряду. Це самонарізний тип, який істотно спрощує установку імплантата незалежно від анатомічних особливостей щелепи пацієнта.

Імплантат K3Pro Sure з компресійним різьбленням і розширеною поверхнею, завдяки чому він має кращу стійкість. Максимально знижує процес руйнування кісткових тканин і підходить для будь-яких показань.

Ціна установки імплантатів K3Pro під ключ в Києві
Імплантація
Хірургічний шаблон
3 000 грн
Система K3pro (Німеччина). Імплантат + формувач ясен
8 000 грн
Система Straumann SLA Ti (Швейцарія). Імплантат + формувач ясен
10 000 грн
Система Straumann SLA Roxolid (Швейцарія). Імплантат + формувач ясен
12 000 грн
Система Straumann SLActive Roxolid (Швейцарія). Імплантат + формувач ясен
14 000 грн
Наші стоматологи
У нашій клініці установка імплантів K3Pro здійснюється висококласними фахівцями з використанням найсучасніших технологій.
Записатися на прийом в S'DentaL
Надішліть заявку і наш адміністратор зв'яжеться з вами для її підтвердження
Записатися
на прийом
в S’DentaL
Залиште заявку, і наш
адміністратор зв'яжеться з Вами для
її підтвердження
Заповніть поле
Заповніть поле

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close