Киев, Позняки, ул. А. Ахматовой, 32/18
Пн-Сб з 9:00 до 18:00
Facebook Instagram Youtube
(067) 422-05-03

Лазерне лікування ясен

Згідно зі статистикою, більше 90% людей мають різні захворювання ясен. Ми рекомендуємо не затягувати з їх терапією, і своєчасно звертатися до стоматолога.
Лазерне лікування ясен київ

Прогресуючи, запалення ясен може привести до ускладнень, і навіть, до втрати абсолютно здорового зуба. У своїй роботі ми використовуємо тільки безпечні і сучасні методики, серед яких важливе місце займає лазерна терапія.

Лазерне лікування ясен дає можливість проводити безболісну і ефективну терапію на різних стадіях запального процесу. Для досягнення найкращого результату терапії, воно може поєднуватися з іншими методами, наприклад Вектор терапією.

Важливо! Застосування лазера в стоматології дозволяє знизити травматичність, уникнути інвазивних і складних операцій.

лазерне лікування ясен ціна київ

Які захворювання ясен лікують лазером?

Лікування ясен лазером, Київ, в стоматології S'Dental, проводиться досвідченими кваліфікованими лікарями. Перед стартом терапії, лікар проводить огляд пацієнта, призначає обстеження, і вже після постановки точного діагнозу, назначає план лікування.

Показання для проведення лікування і корекції ясен лазером:

  • Запалення ясен, гінгівіт. Це захворювання часто розвивається внаслідок недостатньої гігієни ротової порожнини. При прогресуванні, запалення переходить на опорно-зв'язковий апарат зуба. На початкових стадіях може проявлятися звичайною кровотечею ясен.
  • Пародонтит, запалення тканин пародонта, опорно-зв'язкового зубного апарату. Лазерне лікування пародонтиту дозволяє усувати кровоточивість ясен, знижувати рухливість зуба, проводити якісну антибактеріальну обробку уражених ділянок.
  • Пародонтоз, дегенеративно-деструктивне ураження тканин пародонта, при прогресуванні призводить до повної зубної втрати. Лазерне лікування пародонтозу проводиться для очищення ясенних каналів і їх антибактеріальної обробки. Лазерний вплив стимулює регенераторні процеси в м'яких тканинах і покращує кровообіг в яснах.

Як відбувається лікування ясен лазером?

01
На уражені ділянки наноситься спеціальний фотосенсибилізирующий гель. Через 20 хвилин гель ретельно прибирається.
02
Потім стоматолог обробляє лазером потрібні ділянки. При наявності ясенних кишень, в них вводиться лазерна насадка, яка усуває уражені тканини, прибирає мікроорганізми і шліфує зуб. Здорові ділянки тканин не зачіпаються і не травмуються.
03
При необхідності, на ділянку наносяться антисептичні або антибактеріальні препарати.
04
Пацієнту даються рекомендації і призначається дата наступного візиту.
лазер в стоматології київ

Переваги використання лазера в стоматології

Лазер в стоматології дозволяє проводити якісне та безболісне лікування багатьох стоматологічних захворювань. Він став альтернативою багатьох інвазивних і травматичних оперативних втручань.

Переваги лазерного лікування зубів і ясен:

  • Абсолютна безболісність процедури. Лазерне лікування підходить навіть людям з алергією на місцеві анестетики і вагітним.
  • Максимальний антибактеріальний ефект. У боротьбі з мікроорганізмами лазер показав кращу ефективність, ніж антисептичні препарати.
  • Відсутність кровотечі під час процедури, шляхом коагуляції судин.
  • Короткий реабілітаційний період. Тканини після проведення процедури швидко заживають і відновлюються.
  • Під час процедури лазер діє тільки на хворі тканини, здорові при цьому залишаються неушкодженими.
Ціни на лікування ясен лазером
* Всі ціни вказані в гривнях на 2021 р.
Пародонтологія
Використання методики A-PRF - Плазмоліфтінг
700 грн.
Зняття пігментованого зубного нальоту + Десенсітайзінг (одна щелепа)
800 грн.
Лікування пародонтиту апаратом «VEСTOR» 2 щелепи
4000 грн.
Кюретаж одного квадранта
Закритий
1500 грн.
Відкритий
2800 грн.
Скейлінг одного квадранта
Скейлінг одного секстанта
1000 грн.
I складності
1400 грн.
II складності
1600 грн.
III складності
1800 грн.
Популярні питання - Відповіді
Чи є протипоказання для лікування лазером?
Застосування лазера в стоматології протипоказано пацієнтам, які мають такі супутні захворювання: важкий, декомпенсований цукровий діабет 1 або 2 типу, порушення згортання крові, онкологічні захворювання, аутоімунні патології (наприклад, системний червоний вовчак), гострі порушення психіки, важкі патології серцево-судинної системи, гіпертонічний криз, гострий коронарний синдром.
Скільки заживає ясна після лазера?
Робота лазера спрямована на стимуляцію місцевого імунітету в яснах, тому загоєння після процедури проходить швидко, за 1 тиждень. Для того, щоб процес реабілітації пройшов максимально швидко і комфортно, ми рекомендуємо дотримуватися всіх рекомендацій, наданих стоматологом по завершенню процедури.
Скільки коштує лазерне лікування ясен?
Вартість на процедури ви можете знайти на нашому сайті, в розділі "Ціни". Зверніть увагу, що вартість лазерної стоматології в Києві, в клініці S'Dental, залежить від обсягу роботи і занедбаності патологічного процесу. Стоматолог, після проведення огляду і обстеження, зможе назвати вам точну вартість процедури.
Записатися на прийом в S'DentaL
Надішліть заявку і наш адміністратор зв'яжеться з вами для її підтвердження
Записатися
на прийом
в S’DentaL
Залиште заявку, і наш
адміністратор зв'яжеться з Вами для
її підтвердження
Заповніть поле
Заповніть поле

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close