Киев, Позняки, ул. А. Ахматовой, 32/18
Пн-Сб з 9:00 до 18:00
Facebook Instagram Youtube
(067) 422-05-03

Коронки на передні зуби

Красива і промениста усмішка допомагає людям відчувати себе впевнено і комфортно. Але бувають ситуації, коли зуби в зоні посмішки руйнуються, травмуються і втрачають свій привабливий зовнішній вигляд. У таких ситуаціях часто використовуються коронки, незнімні ортопедичні протези.
коронки на передні зуби київ

Протезування передніх зубів в Києві, в стоматологічній клініці S'Dental, проводиться з використанням тільки сертифікованих і сучасних матеріалів, здатних забезпечити високу естетичність, надійність і збереження жувальної функції. Установка коронок на передні зуби в Києві, може проводитися як на власну зубну куксу, так і на раніше встановлений імплантат.

Скільки коштує поставити коронку на передній зуб? Вартість процедури безпосередньо залежить від використовуваного матеріалу, обсягу і складності роботи. Наші лікарі індивідуально підходять до кожного конкретного випадку, підбирають для пацієнта той вид протезування, який йому ідеально підходить, як за функціональними та естетичними показниками, так і за вартістю.

установка коронок на передні зуби в києві

Показання до установки коронок на передні зуби

В яких ситуаціях слід встановити на передні зуби коронки? Рішення про проведення протезування в зоні посмішки приймається лікарем стоматологом після огляду та обстеження пацієнта.

Реставрація зубів в зоні посмішки коронками проводиться, в першу чергу, з метою відновлення і поліпшення їх зовнішнього вигляду, оскільки вони практично не беруть участь в процесі пережовування їжі.

Основні показання до протезування коронками:

 • порушення естетики в зоні посмішки (тріщини, відколи, пігментні плями, негарна природна форма);
 • виражене каріозне руйнування зубної поверхні (більш ⅓ від його поверхні), при якому звичайне пломбування буде неефективно;
 • сильна стертість емалі (наприклад, внаслідок бруксизму);
 • нерівна ясенева лінія;
 • патологія прикусу.
Також установка коронок на 2 передніх зубів проводиться при їх відсутності, після імплантування. Такий вид протезування виглядає естетично і відрізняється високим ступенем надійності, функціональності і міцності.

Етапи установки коронок на передні зуби

01
Діагностичний етап. Лікар оглядає пацієнта, призначає обстеження (КТ або рентген), після чого вибирає найкращий спосіб протезування і становить план лікування.
02
Підготовчий етап. Зубні тканини готуються до протезування, ліковуються і пломбуються канали, формується кукса, на яку буде фіксуватися ортопедична конструкція.
03
Виготовлення протеза. З підготовленої кукси знімається індивідуальним відбитком і відправляється в зуботехнічну лабораторію для виготовлення. В процесі виробництва враховуються анатомічні особливості ротової порожнини пацієнта, його прикус, колір власної емалі.
04
Примірка і установка. Спочатку проводиться примірка готового виробу. У разі необхідності, воно відправляється зубному техніку на доопрацювання, після чого встановлюється на постійне кріплення.
види коронок на передні зуби

Види коронок на передні зуби

Які коронки краще ставити на передні зуби? Під час консультації лікар допоможе вам вибрати вид протеза, який буде відповідати всім вашим вимогам, побажанням і, головне, фінансовим можливостям. В область посмішки можлива установка наступних видів коронок:

➔ Металокерамічні. Такі вироби відрізняються своєю міцністю і надійністю, основа виготовляється з металу, зовнішній шар покривається керамікою. Металокераміка на передні зуби має плюси і мінуси.

Переваги:

 • доступна вартість;
 • довговічність;
 • надійність.

Недоліки:

 • Зовнішній вигляд. Згодом керамічне покриття може стиратися, оголюючи нижній металевий шар.
 • У деяких пацієнтів можливий розвиток алергії на метал, який використовується у виробі.
 • Для установки металокерамічної конструкції необхідне обточування власних зубних тканин.

➔ Керамічні. Керамічна коронка на передній зуб виготовляється з цільної кераміки, без додавання інших матеріалів. Такий вид протеза ідеально підходить для зони посмішки.

Плюси:

 • натуральний і красивий зовнішній вигляд;
 • безпеку і гіпоалергенність;
 • довговічність.

Мінуси:

 • висока вартість;
 • крихкість (може зламатися при ударі або сильному навантаженню).

➔ Цирконієві. Цирконієві коронки на передні зуби надійні і практичні. Вони виготовляються з міцного матеріалу, діоксиду цирконію, який не поступається в міцності металу. Таке протезування є ідеальним співвідношенням ціни і якості.

Переваги цирконієвих виробів:

 • гарний зовнішній вигляд;
 • міцність і довговічність;
 • гіпоалергенність;
 • теплопровідність ідентична власним зубних тканин.

Недоліки:

вартість;

відсутність натуральної напівпрозорості емалі.

➔ Коронки E.max. Це естетичний і надійний варіант незнімного протезування для зони посмішки. Коронки e.max виготовлені з удосконаленою кераміки, в складі якої є діоксид цирконію, який відповідає за міцність і довговічність виробу.

Єдиним недоліком таких конструкція є їх висока вартість. Зовні протези e.max неможливо відрізнити від власних зубних тканин. Вони відрізняються міцністю, довговічністю і естетикою.

Зубні коронки на передні зуби
Ми подаруємо посмішку кожному і забезпечимо неперевершений результат!
установка вінірів на передні зуби в киеве

Альтернативні варіанти

Відновлення естетики в області посмішки може проводитися за допомогою вінірів. Таке мікропротезування показано при сколах, тріщинах, а також при бажанні пацієнта поліпшити зовнішній вигляд передніх зубів.

Саме за допомогою вінірів можна домогтися ідеально красивої і естетичної посмішки, зберігши при цьому власні зуби. Головною перевагою такого методу є відсутність необхідності в сильнім обточуванні і депульпації зубів. При правильному домашньому догляді вініри служать довгі роки, і дарують людині впевненість в собі та можливість щиро посміхатися.

Ціна коронок на передні зуби
Коронки
Керамічна коронка
7 000 грн
Цирконієва коронка
7 000 грн
Цирконієва коронка на імплантаті (+ абатмент / платформа)
9 700 грн
Металокерамічна коронка
5 000 грн
Металокерамічна коронка на імплантаті (K3PRo, Straumann)
8 700 грн
Наші стоматологи
Одне з головних багатств стоматології S'DentaL - наші фахівці. У нашій клініці працюють одні з кращих стоматологів Києва.
Записатися на прийом в S'DentaL
Надішліть заявку і наш адміністратор зв'яжеться з вами для її підтвердження
Записатися
на прийом
в S’DentaL
Залиште заявку, і наш
адміністратор зв'яжеться з Вами для
її підтвердження
Заповніть поле
Заповніть поле

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close