Киев, Позняки, ул. А. Ахматовой, 32/18
Пн-Сб з 9:00 до 21:00
S'DentaL
стоматологія з комплексної
турботою про пацієнтів
Приватна сімейна стоматологія S'DentaL була заснована в 2014 році. Щорічно ми приймаємо більше 10000 пацієнтів, гарантуючи європейський рівень сервісу та доступні ціни. Одним з головних своїх досягнень ми вважаємо поєднання стабільно високої якості послуг з унікальною пропозицією «Все включено та оплачено». Ми завжди озвучуємо пацієнтам точну суму ще до початку лікування - будь-які приховані доплати повністю виключені!
Ми завжди прагнемо до найкращого якості

У нашій клініці працюють одні з кращих стоматологів Києва. Маючи багаторічний досвід роботи, вони регулярно беруть участь в різних семінарах і конференціях - як в нашій країні, так і за кордоном. Наші лікарі вивчають нові методики і роблять їх доступними для киян. Вони незмінно ввічливі і доброзичливі, намагаються оточити кожного пацієнта увагою і турботою, а всі необхідні маніпуляції виконують швидко і акуратно. Більш того, наші фахівці вміють працювати в команді, і завдяки комплексному підходу до лікування пацієнти клініки завжди залишаються задоволені його результатами.

В роботі нашим стоматологам допомагають унікальні технології та найсучасніше обладнання. Наша стоматологія обладнана високоточними мікроскопами для ендодонтичного лікування, пьєзохірургічними і лазерними установками для проведення операцій, магнітострикційним і піскоструйними апаратами для зняття зубних відкладень, APRF-центрифугою для плазмоліфтинга ясен і т.д.

01. 02. 03. 04.
01.
Комплексний підхід до лікування
02.
Всебічна турбота про пацієнтів
03.
Безпека та стерильність в усьому
04.
Індивідуальний підхід до кожного пацієнта
Сучасна стоматологічна
клініка з високими стандартами
Стерильність і безпека

Приватна клініка S'Dental надає широкий спектр якісних і недорогих платних послуг в сфері стоматології. Ви можете записатися на прийом до будь-якого фахівця на зручний для вас час - через сайт (заповнивши форму онлайн-заявки) або за вказаними телефонами.


Ми використовуємо тільки безпечні, сертифіковані матеріали і знеболюючі препарати. Анестетики підбираються індивідуально з урахуванням віку, хронічних захворювань і інших особливостей. Одним з головних своїх досягнень ми вважаємо поєднання стабільно високої якості послуг з унікальною пропозицією «Все включено і оплачено». Ми завжди озвучуємо пацієнтам точну суму ще до початку лікування без будь-яких прихованих доплат.

Приходьте до нас і переконайтеся у всьому
Контакти
Приєднуйся до нас:
Адреса:
м. Киев, метро Позняки, вул. А. Ахматової, 32/18
Ми працюємо для вас:
Понеділок - Субота з 9:00 до 21:00,
Неділя вихідний
Записатися
на прийом
в S’DentaL
Залиште заявку, і наш
адміністратор зв'яжеться з Вами для
її підтвердження
Заповніть поле
Заповніть поле

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close