Киев, Позняки, ул. А. Ахматовой, 32/18
Пн-Сб з 9:00 до 20:00
Facebook Instagram Youtube
(067) 422-05-03
S'DentaL

стоматологічна клініка
преміум-класу

Клініка, якій можна довіряти!

Ми завжди прагнемо до найкращої якості та використовуємо тільки перевірені методи лікування. Безпека, індивідуальний підхід, технологічність, професіоналізм - то, що робить наших пацієнтів щасливими володарями здорових зубів і гарної посмішки.

Стоматологічна клініка Києві, S'Dental, - медичний центр, в якому дбають про здоров'я і красу посмішки, комфорт, безпеку кожного пацієнта.

Сучасна стоматологічна клініка, Позняки, S'Dental, має в арсеналі все необхідне обладнанням для проведення діагностики та лікування стоматологічних патологій. У своїй роботі ми керуємося міжнародними протоколами і стандартами якості, індивідуально підходимо до лікування кожного пацієнта, завдяки чому завжди отримуємо відмінний результат і вдячність наших клієнтів.

кращі стоматологічні клініки києва

Сучасні стандарти стоматологічного лікування

Ви забудете про зубного болю!

✓ В роботі використовуємо високоточні мікроскопи. Вони дозволяють проводити ендодонтичне лікування зубних каналів з ювелірною точністю. Завдяки мікроскопу лікар може помітити навіть мікротріщини в зубах, при лікуванні не зачіпати й не травмувати здорові тканини.

✓ Надточний діагностичний комплекс - комп'ютерна 3D-томографія. Це найбільш інформативний метод обстеження в стоматології. Тривимірна томографія дозволяє виявити прихований карієс, різні стоматологічні патології, не помітні на звичайних рентгенівських знімках, спланувати хід операції, змоделювати результат корекції прикусу.

✓ Сертифіковані матеріали і препарати з високим рівнем безпеки і якості. У стоматологічній клініці в Києві, S'Dental, застосовуються тільки матеріали і препарати, які пройшли сертифікацію. Вони відповідають міжнародним стандартам якості і безпеки.

сучасна стоматологія київ

Ми прагнемо до досконалості

Для нас ваша посмішка має значення!

✓ Проводимо лікування без стресу - уві сні. Лікування уві сні підходить як дітям, так і дорослим, при проведенні складних, тривалих процедур, оперативних втручань. Під час проведення процедур під загальним наркозом за станом пацієнта спостерігає лікар анестезіолог з бригадою реаніматологів, які контролюють всі показники і готові в будь-який момент надати допомогу.

✓ Передова імплантація без ускладнень - точне планування по 3D шаблоном. Імплантування дозволяє повернути втрачені зуби, а разом з ними відчуття впевненість при посмішці, спілкуванні з людьми. Завдяки тривимірному моделюванню, можливо відновити весь зубний ряд за все за одну процедуру.

✓ Бережний підхід до пацієнтів - гарантуємо безпечне лікування для вагітних. При роботі з вагітними ми застосовуємо тільки дозволені і безпечні препарати для цього періоду, що не токсичні для плоду.

недорога стоматологія київ
01. 02. 03. 04.
01.
Комплексний підхід до лікування
02.
Всебічна турбота про пацієнтів
03.
Безпека та стерильність в усьому
04.
Індивідуальний підхід до кожного пацієнта
Сучасна стоматологічна клініка,
де лікують зуби з задоволенням!
Якісно і безпечно вилікувати зуби можна в європейському стоматологічному центрі на Позняках, S'Dental.
Здорові зуби - наш профіль!

Наше діагностичне обладнання дозволяє швидко і якісно проводити діагностику і виявляти навіть приховані патології. Обстеження може проводитись за допомогою рентгенографії, ортопантомографа, 3D томографа. А під час безпосереднього лікування зубів лікарі використовують надточні стоматологічні мікроскопи, що збільшує зображення більш ніж в 40 разів.

Також, наша стоматологія оснащена п'єзо хірургічними і лазерними установками, магнітострикційним і піскоструминним апаратами для зняття зубних відкладень, APRF-центрифугою для плазмоліфтинга ясен.

В нашій стомат клініці працюють одні з кращих лікарів Києва, які регулярно підвищують рівень своїх знань на міжнародних конференціях і семінарах. Завдяки комплексному підходу до лікування - пацієнти клініки завжди залишаються задоволені його результатами.


Стоматологічна клініка в Києві, S'Dental, відповідає міжнародним стандартам якості. У своїй роботі ми використовуємо тільки сертифіковані, безпечні матеріали та інструменти.

Відвідуючи нашу клініку, ви можете не турбуватися про свою безпеку, адже всі інструменти проходять чотириетапний рівень стерилізації та зберігаються в ультрафіолетовій лампі в одноразових пакетах.

Більше не потрібно відкладати відвідування до стоматолога, побоюючись хворобливих відчуттів, адже в нашій клініці стоматології в Києві лікування проходить безболісно і комфортно. Ми індивідуально підбираємо анестетики, беручи до уваги вік пацієнта, особливості його організму, тривалість планованої процедури. При необхідності лікування проводиться уві сні. Пацієнт засинає, а прокидається вже зі здоровими й вилікуваними зубами.

Приходьте до нас і переконайтеся у всьому
Контакти
Приєднуйся до нас:
Адреса:
м. Киев, метро Позняки, вул. А. Ахматової, 32/18
Ми працюємо для вас:
Понеділок - Субота з 9:00 до 20:00,
Неділя вихідний
Записатися
на прийом
в S’DentaL
Залиште заявку, і наш
адміністратор зв'яжеться з Вами для
її підтвердження
Заповніть поле
Заповніть поле

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close