Киев, Позняки, ул. А. Ахматовой, 32/18
Пн-Сб с 9:00 до 21:00
Ортодонтія
Без болю
Клініка S'DentaL оснащена передовим обладнанням для виконання різних хірургічних втручань в області стоматології. Ми проводимо операції за допомогою лазерної установки - безкровно, атравматично, безболісно. Також ми пропонуємо загальний наркоз.
01. 02. 03.
01.
Безкоштовна консультація
02.
Лікарі зі стажем більше 15 років
03.
Без болю і стресу

Ортодонтія – це один з розділів стоматології, який займається вивченням етіології, патогенезу, діагностикою, профілактикою та лікуванням дефектів розвитку зубів, зубних рядів та щелеп. Основною метою лікаря-ортодонта є попередження деформацій та відновлення функціональності та естетичного вигляду.

Більшість патологій розвивається в дитячому віці під час прорізування зубів. Однією з причин є спадковість, неправильне вигодовування і шкідливі звички дітей. З віком патології лише посилюється у розвитку, надалі призведе до більш серйозних проблем, дорого вартісного і тривалого лікування. Вчасне звернення до стоматолога-ортодонта у ранньому дитячому віці дасть змогу вирішити проблему і забезпечить сприятливий розвиток зубів і стоматологічного здоров’я загалом.

Оскільки будь-яка ортодонтична патологія може потягнути за собою безліч проблем. А саме — захворювання скронево-нижньощелепного суглоба, порушення вимови, харчування, дихання, осанки, виникнення різних стоматологічних захворювань та їх ускладнення. Тому рекомендується перший візит до стоматолога у віці 3-4 років. Лікар огляне порожнину рота, правильність прикріплення вуздечок, стан молочних зубів, визначить чи наявні шкідливі звички які можуть перешкоджати нормальному розвитку щелеп.

ортодонтія Київ, Позняки

Ортодонтичне лікування

У випадках коли наявні патології прикусу на допомогу прийде ортодонтичне лікування. Метою якого є:
Використовуючи сучасні методи лікування в ортодонії, можна виправити будь-яку зубощелепну патологію. Після комплексного обстеження пацієнта лікар-стоматолог складає відповідний план та тривалість лікування. Сучасна стоматологія у своєму арсеналі має безліч методик профілактики та лікування з допомогою незмінних конструкцій (брекети) та знімних апаратів (пластинки, ретейнери). Вони створюють помірний тиск на зуби та кісткову тканину, тим самим без шкоди для здоров’я виправляють наявну деформацію та впливають на правильний розвиток щелеп в дитячому віці.  
За допомогою лікування ортодонтичними конструкціями та апаратами можна досягнути бажаного результату та отримати омріяну посмішку. Раннє виявлення будь-яких патологій передбачає успіх у лікуванні.

Ціни
* Всі ціни вказані в гривнях на 2020 р.
Рентгенологічні послуги
3D дослідження (комп'ютерна томографія) апарат "MORITA"
750 грн.
3D дослідження (комп'ютерна томографія) апарат "MORITA" для пацієнтів клініки
500 грн.
2D дослідження апарат "MORITA"
280 грн.
2D дослідження апарат "MORITA" для пацієнтів клініки
200 грн.
Прицільний знімок апарат Planmeca
280 грн.
Прицільний знімок (апарат Planmeca) для пацієнтів клініки
200 грн.
Записатися на прийом в S'DentaL
Надішліть заявку і наш адміністратор зв'яжеться з вами для її підтвердження
Записатися
на прийом
в S’DentaL
Залиште заявку, і наш
адміністратор зв'яжеться з Вами для
її підтвердження
Заповніть поле
Заповніть поле