Киев, Позняки, ул. А. Ахматовой, 32/18
Пн-Сб з 9:00 до 18:00
Facebook Instagram Youtube
(067) 422-05-03

Ортодонтія

Лікування проводиться із застосуванням сучасних методів і передового обладнання, що забезпечує максимальну точність діагностики і високу якість одержуваного результату.
Ортодонтія київ позняки

Вирівнювання зубів - стала не тільки популярною естетичною процедурою, але і важливою профілактичною мірою. Ортодонтія - одне з профільних напрямків стоматологічної клініки S`Dental, в якій надають послуги з виправлення прикусу у дорослих і дітей. Несвоєчасне отримання ортодонтичної допомоги може призводити до негативних наслідків таких як:

порушення естетики посмішки;

розвиток карієсу;

розвиток патологій в скронево-щелепної області;

хвороби шлунково-кишкового тракту.

Стоматологи ортодонти в Києві клініки S`Dental допоможуть Вам мати гарні рівні зуби і правильний прикус.

Вирівнювання зубів київ

Причины и симптомы неправильного прикуса

Причиною нерівністю зубного ряду, аномалій прикусу може бути обумовлена ​​генетичною схильністю, наслідком травматичного впливу або виникнути через захворювання ротової порожнини. Зустрічаються такі аномалії як у дітей в період розвитку щелепної і зубної системи, так і у дорослих.

Головним симптомом неправильного прикусу є відсутність контакту між зубами при стисненні верхньої і нижньої щелепи або нещільне змикання. Це порушення призводить до розвитку асиметрії обличчя, неправильного росту окремих зубів, появі щілин між ними. Крім цього, при порушеному прикусу травмується слизова ротової порожнини, порушується дикція і з'являються складності з жуванням.

Вирівнювання зубів у дітей здійснюється набагато швидше і легше, ніж у дорослих, тому за прикусом необхідно стежити з раннього дитинства, щоб запобігти можливим проблемам в подальшому.

Послуги ортодонтичного лікування в клініці СДентал

Ми пропонуємо послуги професійного виправлення дефектів з використанням ефективних ортодонтичних апаратів. Для вирішення поставленого завдання ортодонт на Позняках запропонує пацієнтові різноманітні варіанти для виправлення прикусу, в залежності від характеру ортодонтичної патології і віку.

Перед лікуванням нерівності зубів і прикусу, необхідна консультація ортодонта, а також комплексне обстеження. Потім лікар-ортодонт підбирає найбільш відповідний варіант ортодонтичного лікування і відновлення естетичного вигляду Ваших зубів. Стоматологія СДентал в Києві надає безліччю апаратів для вирівнювання зубного ряду:
Брекет-системи
Брекет-системи
Це незнімні ортодонтичні апарати, виготовлені з різних матеріалів, і встановлюються на кожну щелепу окремо. Носіння брекет-систем дозволяє за відносно недовгий період усунути аномалії і дефекти зубного ряду. Брекет системи призначені для виправлення прикусу і зміни положення зубів.
При ортодонтичному лікуванні брекетами в Києві на Позняках, ми використовуємо тільки найякісніші конструкції від світових виробників.
Знімні ортодонтичні пластини
Знімні ортодонтичні пластини
Являють собою пластинку, виготовлену за індивідуальним відбитком, яка закріплюється на зубах за допомогою кламерів. За допомогою пластинки можна відрегулювати ріст щелепи і поширення зубів. Пластинки популярні для використання у дітей і підлітків, тому, що через розвитку щелепи є необхідність виготовлення нового апарату. Знімні конструкції застосовуються в зручне для пацієнта час, найчастіше під час нічного сну.
Елайнери Invisalign
Елайнери Invisalign
Дуже тонкі і прозорі капи, непомітні при носінні, що дозволяють виправити неправильний прикус. На відміну від класичних брекет-систем вони абсолютно непомітні для оточуючих. Усунення викривлення відбувається завдяки тиску, який здійснюється кап-системою на обидва зубних рядів. Звикання проходить за 1 день, результат з'являється вже через рік. Головною перевагою елайнерів Invisalign є відсутність дискомфорту при носінні і дефектів мовлення.
Трейнери
Трейнери
Якісна багатофункціональна ортодонтична система, виготовлена з гіпоалергенного еластичного силікону. Усуває нерівності і скупченість зубів, неправильний прикус і пов'язані з дефектами проблеми: труднощі дихання носом, мовні порушення, звичку гризти нігті або смоктати палець.
ортодонтичне лікування зубів київ

Як проходить ортодонтичне лікування зубів

Ортодонтичне лікування полягає не тільки в необхідності поставити конструкції для вирівнювання зубів. Для виправлення прикусу потрібне проведення підготовчих заходів перед тим, як почати лікування по виправленню прикуса. Перед установкою ортодонтичної конструкції необхідно вилікувати всі хворі зуби, виконати професійну чистку зубної поверхні і зміцнити емаль. По закінченню підготовчих робіт лікар-ортодонт пропонує встановити брекети в Києві.

Ортодонт (позняки) розраховує точки кріплення конструкцій на зуби, знімає зліпки з щелеп і виготовляє моделі з гіпсу. Потім відбувається примірка і фіксація. Лікар детально інструктує пацієнта про особливості гігієнічних процедур під час носіння ортодонтичних апаратів. Процес лікування відбувається під контролем ортодонта. Під час планових візитів проводиться корекція брекет системи, змінюються дуги і інші складові. Після зняття вирівнювальної системи проводиться професійна чистка зубів, полірування і зміцнення емалі. Для збереження результатів потрібно фіксація ретейнера на внутрішню поверхню зубів.

Ціни на ортодонтичні послуги
Ортодонтія
Знімні ортодонтичні апарати
Апарат ортодонтичний
от 3 500-5 000 грн
Трейнери
Ортодонтичний (Преортодонтичний) трейнер (міобрейс) - Нідерланди
3 500 грн
Міофункціональний трейнер LM-ACTIVATOR - Фінляндія
3 600 грн
Елайнери
Елайнери Invisalign
уточняйте по телефону
Брекети
Металева брекет-система Roth Mini (ORMCO) на одну щелепу
9 000 грн
Сапфірова брекет-система Inspire ICE (ORMCO) на одну щелепу
14 000 грн
Металева брекет-система (самолігуюча) Damon Q (ORMCO) на одну щелепу
16 000 грн
Сапфірова брекет-система Damon Clear (ORMCO) на одну щелепу
20 000 грн
Керамічна брекет система Insignia (США)
80 000 грн
Металева брекет система Insignia (США)
70 000 грн
Лінгвальна брекет-система на одну щелепу
уточняйте по телефону
Ретейнер (знімна каппа) - 1 щелепа
от 1 200 грн
Ретенція
Тривалість і вартість ортодонтичного лікування
Тривалість і вартість ортодонтичного лікування
При відновленні прикусу треба налаштуватися на тривалий процес лікування, який в залежності від складності проблеми і обраної методики може тривати 1-2,5 року. Технологія лікування підбирається стоматологом кожному клієнту індивідуально з вибором виду корекційної установки і термінів його носіння.

У нашій клініці на Позняках ми пропонуємо ортодонтичні послуги за оптимальними цінами. Вартість формується з урахуванням виду ортодонтичної конструкції.
Наші стоматологи
Одне з головних багатств стоматології S'DentaL - наші фахівці. У нашій клініці працюють одні з кращих стоматологів Києва.
Записатися
на прийом
в S’DentaL
Залиште заявку, і наш
адміністратор зв'яжеться з Вами для
її підтвердження
Заповніть поле
Заповніть поле

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close