Киев, Позняки, ул. А. Ахматовой, 32/18
Пн-Сб з 9:00 до 18:00
Facebook Instagram Youtube
(067) 422-05-03

Видалення зубів в Києві

Ми гарантуємо своїм пацієнтам безпеку, безболісність і персоніфікований підхід до кожного клінічного випадку.
Видалення зубів Києв

Видалення зубів - крайній захід, і наші стоматологи в клініці S`DentaL завжди докладають максимум зусиль, щоб врятувати рідний зуб. Однак бувають ситуації, коли це вже стає неможливим і єдиним рішенням є видалення.

Видалення зубів в Києві в клініці S`DentaL здійснюється із застосуванням перевірених знеболюючих препаратів, в тому числі і під медикаментозним сном.

У роботі застосовуються якісні шовні матеріали для мінімізації травмування здорових тканин, а в лунку накладають колагенові губки, що закріплюють кров'яний згусток, допомагаючи тим самим уникнути післяопераційної кровотечі і скоротити реабілітаційний період.

Етапи проведення видалення зуба

01
Консультація і огляд
Перший важливий етап в процедурі видалення - це консультація лікаря стоматолога. На консультації у хірурга-стоматолога здійснюється огляд, оцінка стану ясен із застосуванням фотодіагностики, а при необхідності виконується цифрова 3D томографія обох щелеп.
На основі отриманих даних стоматолог складає подальший план дій і підбирає оптимальний метод лікування.
02
Анестезія
Проведення видалення можливо під загальною, місцевою та комбінованою анестезією. Місцева вводиться в певні області, які потребують виключення больової чутливості нервових закінчень. Загальний же наркоз призначається тільки у виняткових випадках.
При комбінованому методі місцеве знеболення поєднується з попередньою премедикацією, яка здійснюється методом заспокоєння і розслаблення.
03
Видалення зуба
Метод вилучення зуба підбирається залежно від показань. Пошкоджений карієсом, дистопірований або ретинований зуб видаляються різними способами. В першу чергу зуб і прилеглі тканини готують, обробляючи антисептиком і вводячи анестезію.
При складному видаленні, для отримання доступу до зуба, розсікають ясна, після чого зуб розхитують і витягають за допомогою щипців.
04
Обробка
По завершенню видалення, рану і альвеоли обробляють фізіологічним розчином, з бактерицидним і протизапальним складом. У сформовану порожнину закладаються ліки з метою прискорити процес загоєння тканин. При необхідності накладаються шви і встановлюється дренаж.
Просте видалення зуба
Просте видалення зуба
Простий метод використовується на тих зубах, у яких досить добре видно коронки і їх можна міцно зафіксувати щипцями. Операція проходить без надрізів ясен і висвердлювання кістки. Процедура займає не більше 10 хвилин.

Проводиться видалення зуба під анестезією, підібраною індивідуально під пацієнта. Поки знеболювальний препарат діє, хірург відокремлює від зуба ясна і за допомогою спеціальних щипців розгойдує і вилучає хворий зуб.

Після успішного вилучення рана обробляється дезінфекційним розчином, а для швидкого відновлення тканин додатково наносяться спеціальні лікарські засоби.
Складне видалення
Складне видалення
Складне хірургічне втручання проводиться при наявності різних факторів, наприклад, при заглибленості зуба в кісткову тканину щелепи або в ситуації, коли зуб прихований під яснами.

Складний метод вимагає розсічення ясна з видаленням частини альвеолярної кістки. Від класичної екстракції складна операція відрізняється обсягом роботи і часом проведення.

При цьому методі є необхідність в застосуванні загального наркозу. Через те, що при втручанні травмуються кісткові і м'які тканини відновлення більш тривале і складне. Тому при необхідності лікар назначає прийом антибіотиків і застосування препаратів з антисептичними властивостями.
Видалення зубів уві сні
Видалення зубів уві сні
Такий спосіб не тільки виключає будь-які прояви болю при всіх стоматологічних маніпуляціях, а також надмірне хвилювання і нервозність у пацієнта.

Видалення зуба під загальною анестезією - оптимальний спосіб для:

➤ людей з підвищеним блювотним рефлексом;
➤ осіб з алергічною реакцією на місцеві анестетики;
➤ людей з дентофобіей (страхом будь-яких стоматологічних втручань).

Препарати для проведення видалення уві сні повністю безпечні, не викликають алергії і не мають серйозних побічних проявів.
Без болю і страху
Видалення зубів - це серйозне хірургічне втручання, що вимагає високої кваліфікації, професійних знань, навичок і умінь. Подбайте про своє здоров'я, звертайтеся до кваліфікованих стоматологів клініки СДентал!
вирвати зуб київ

В яких випадках видалення зуба обов'язково?

Ситуації, при яких видалення стає єдино можливим варіантом для пацієнта:

  • Інфекційне ураження околозубної кістки і ясенних тканин з великим запальним процесом.
  • Серйозне каріозне ураження зуба до самого кореня (найбільш часта причина для видалення зуба).
  • Наявність гранульом або кіст на корені, які неможливо посікти.
  • Серйозне пошкодження зуба внаслідок травми.
  • Прогресивний і запущений пародонтит, який не піддається лікуванню. Виявляється великими міжзубними щілинами, хиткістю зубів і кореневої оголеності.
  • Недостатня кількість місця в щелепи для зростання зуба мудрості або його неправильний ріст.
  • Проведення ортодонтичного лікування при наявності зайвого елемента в зубному ряду.
  • Видалення молочних дитячих зубів.

Популярні питання - Відповіді

Скільки коштує вирвати зуб в Києві?
У медичному центрі S`DentaL для вас будуть розглянуті всі можливі варіанти збереження зуба, однак навіть при вимушеному видаленні для вас ця процедура пройде швидко, якісно і без болю. При необхідності вам будуть запропоновані різні варіанти заміщення втраченого зуба за цілком доступною ціною.
Можна видаляти зуби при вагітності?
Тільки лікар може приймати рішення про можливість видалення зубів під час вагітності. Велику роль при цьому відіграє характер больових відчуттів, наявність запального процесу, термін вагітності. Наприклад, в першому триместрі подібні втручання не рекомендуються. У другому триместрі це вже стає можливим, адже суттєво нижчий ризик для дитини, так як у нього вже відбулася закладка всіх органів і тканин. На третьому ж триместрі таких маніпуляцій також краще уникати і проводити тільки невідкладні стоматологічні втручання, щоб не викликати передчасних пологів.
Який догляд після видалення?
Основна рекомендація після видалення - не пити і не їсти дві години після операції. Намагатися не жувати на проліковану сторону першу добу, щоб залишки їжі не потрапили в рану. Також лікар може призначити ротові ванночки з хлоргексидином після їжі, курс протизапальних і антибактеріальних препаратів.
Чи боляче видаляти зуб?
Сучасні анестетики дозволяють зробити процес видалення зубів абсолютно безболісним і комфортним. Найчастіше для цього достатньо застосування місцевої анестезії. Тому можна сміливо сказати, що в наш час - видаляти зуб не боляче!
видалити зуб терміново київ

Термінове видалення зуба

Видалити зуб в Києві недорого в нашій клініці можна не тільки планово, а й екстрено. Невідкладне видалення зуба потрібно в ситуаціях, коли:

➤ присутній околощелепний запальний інфільтрат;

➤ є запалення в синуситі, кістки або периодонті;

➤ виник абсцес в щелепно-лицевої ділянки;

➤ є перелом нижньої щелепи;

➤ розвинулася флегмона щелепно-лицевої ділянки;

➤ є труднощі і ускладнення в прорізуванні зуба мудрості;

➤ розвивається лімфаденіт (запалення лімфатичного вузла).

У таких випадках ви можете звертатися в нашу клініку, і ми оперативно впораємося з будь-якої наявною проблемою.

Ціна видалення зуба в Києві
Видалення зубів
Видалення молочного зуба при фізіологічній зміні
400 грн.
Видалення молочного зуба при ускладненій формі карієсу
600 грн.
Видалення однокореневого зуба
від 900 до 1300 грн.
Видалення багатокореневого зуба
від 1100 до 2000 грн.
Видалення зуба мудрості
від 1500 до 2500 грн.
Атипове видалення зуба
від 2500 до 3500 грн.
Видалення ретинованого зуба
від 3500 до 5500 грн.
Наші стоматологи
В нас працюють висококваліфіковані стоматологи, котрі мають необхідний багаж професійних знань й філігранно відточених навичок, що дозволяє виконувати роботу на «відмінно».
Записатися на прийом в S'DentaL
Надішліть заявку і наш адміністратор зв'яжеться з вами для її підтвердження
Записатися
на прийом
в S’DentaL
Залиште заявку, і наш
адміністратор зв'яжеться з Вами для
її підтвердження
Заповніть поле
Заповніть поле

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close