Киев, Позняки, ул. А. Ахматовой, 32/18
Пн-Сб з 9:00 до 18:00
Facebook Instagram Youtube
(067) 422-05-03

Пародонтологія

Лікар пародонтолог нашої клініки для лікування ясен використовують сучасні апарати і ефективні методики, які забезпечує дбайливе і безпечне лікування хвороб ясен на всіх стадіях захворювання.
Пародонтологія київ

Пародонтологія - це розділ стоматології, який займається вивченням етіології, патогенезу і лікуванням хвороб пародонту. Пародонт включає в себе тканини, які оточують зуб (ясна, зв'язки, цемент кореня зуба, кістка щелепи).

Пародонтологічне лікування в клініці S`DentaL - ефективний спосіб позбавлення від захворювань ясен, кісткової тканини і зв'язкового апарату, який утримує зуб на потрібному місці.

Потрібно пам'ятати, що лікування пародонтологічних захворювань - це довгий процес, що вимагає точного виконання всіх рекомендацій лікаря. Тому не потрібно забувати, що догляд за зубами повинен бути комплексним, важливо відвідувати стоматолога двічі на рік для обстеження і проведення пародонтологической чистки зубів. Це дозволить уникнути захворювань ясен і слизової оболонки.

лікування хвороб ясен київ

Показання до лікування хвороб ясен

Лікування пародонтозу є комплексним і включає медикаментозні, хірургічні та ортопедичні маніпуляції, а також терапію, основним завданням якої є усунення таких симптомів хвороби. Пародонтоз найчастіше діагностується в запущеній стадії і вимагає тривалого лікування ясен у пародонтолога в Києві.

Основними симптомами пародонтозу виступають:

  • підвищена чутливість і оголення шийок зубів і їх розхитування (особливо помітно на передніх зубах);
  • поступове збліднення і поява кровоточивості ясен;

Діагностувати захворювання в початковій стадії, і почати лікування пародонтозу в Києві можна при проведенні регулярних планових оглядів у стоматолога.

Пародонтит - це запалення тканин навколо зуба і ясен, основними симптомами якого є:

  • відчуття свербіння і дискомфорту всередині ясен і їх кровоточивість;
  • гнильний запах з рота незалежно від часу проведення гігієнічних процедур;
  • зміна кольору слизової навколо зубів і потемніння нальоту на емалі;
  • рухливість зубів.

Частина проявів пародонтиту і пародонтозу збігаються і самостійно визначити точний діагноз практично неможливо, але поява будь-якого із симптомів сигналізує про наявність проблем в ротовій порожнині. Чим швидше ви запишіться до пародонтолога, тим вище ймовірність вдалої терапії.

консультація пародонтолога київ

З якими симптомами варто звернутися до пародонтолога

Хвороби ясен, досить поширене як у дорослих людей, так і у дітей. На початковій стадії розвитку хвороби пародонту можуть проходити безсимптомно, тому при найменшій підозрі необхідна консультація пародонтолога. Найпершими симптомами розвитку пародонтозу є:

кровотеча ясен і неприємний запах з рота;

темний наліт на емалі;

припухлість ясен;

оголення шийки і рухливість зубів.

Методи лікування пародонтиту

Вектор терапія
Вектор терапія
Лікування ясен апаратом Vector дозволяє проводити терапію на мікрорівні, в практично недоступних місцях, а також усувати провокують захворювання - бактерії в пародонтальних каналах за допомогою ультразвуку. Перед проходженням терапії на апараті Vector проводиться діагностичний метод - складання пародонтолігіческой карти (Florida Probe), яка дозволяє обстежити стан ясен в динаміці. Проведення цієї процедури раз на рік дозволяє контролювати поширення хвороботворних мікроорганізмів, а значить не допустити втрати зубів.
Шинування зубів
Шинування зубів
Шинування зубів - відновлення зубного ряду при пародонтиті методом забезпечення його стійкості шляхом з'єднання зубів між собою. Застосовується процедура при аномальної зубної рухливості, значному розходженні або розхитуванні зубних одиниць. Воно може здійснюватися за допомогою знімних і незнімних шин. В результаті маніпуляції рухливість зменшується або взагалі зникає, перерозподіляється навантаження на зубний ряд при жуванні - здорові зуби навантажуються більше, тим самим, зберігаючи функціональність уражених.
Рецесія ясен
Рецесія ясен
Рецесія ясен характеризується патологічним опусканням її і оголенням коренів зубів, що підсилює зубну чутливість і може привести до карієсу кореня. Медичні проблеми поєднуються з неестетичним виглядом при посмішці. Лікування рецесії часто має на увазі хірургічне втручання. Існують різноманітні методики щодо виправлення патології, усунення супутніх захворювань і повернення усмішці привабливого вигляду.
методи лікування захворювань пародонту київ

Хірургічні методи лікування захворювань пародонту

Кюретаж пародонтальних кишень - методика механічного очищення кишені ясен від зубного каменю, залишків їжі, нальоту, інших слідів мікробної життєдіяльності. Процедура використовується при наявності твердого зубного «каменю», хворобах і запаленнях пародонту, збільшенні пародонтальної кишені до патологічної глибини. Є два різновиди кюретажа: відкритий і закритий.

Клаптева операція при пародонтиті - хірургічне втручання, за допомогою якого надрізаються ясна з утворенням лоскута, що піднімається, оголюючи важкодоступне місце (корінь, кишеню пародонту). Проводяться необхідні заходи лікування в оголеній зоні, потім клапоть пришивається на місце. Показаннями до застосування операції є великі пародонтальні кишені, рухливість зубів, запалення тканин, потреба в корекції ясен, необхідність відновлення кістки.

Гінгівектомія - відсікання запалення ясен частини для усунення пародонтальних кишень. Операція актуальна також при запаленнях зубних коренів, кістки, хворобах каналів зуба, розростанні міжзубного сосочка. Крім того, процедуру використовують для вирішення проблем естетичного характеру, наприклад, «усмішці яснами».

Коагуляція ясен - операція з відсікання м'яких тканин гарячим інструментом, при якому хірургічне втручання проводиться без втрати крові, що значно скорочує період загоєння і регенерації. Методика проводиться для видалення злоякісних і доброякісних новоутворень, довільних наростань ясна (сосочка), усунення патології розвитку м'яких тканин, їх гіперплазії, лікування захворювань пародонту, запальних процесів в ясенних кишенях.

Ціни на пародонтологію
Пародонтологія
Використання методики A-PRF - Плазмоліфтінг
700 грн.
Зняття пігментованого зубного нальоту + Десенсітайзінг (одна щелепа)
800 грн.
Лікування пародонтиту апаратом «VEСTOR» 2 щелепи
4000 грн.
Кюретаж одного квадранта
Закритий
1500 грн.
Відкритий
2800 грн.
Скейлінг одного квадранта
Скейлінг одного секстанта
1000 грн.
I складності
1400 грн.
II складності
1600 грн.
III складності
1800 грн.
Наші стоматологи
Ми пропонуємо своїм пацієнтам тільки кращі прогресивні методики лікування.
Професійний підхід і прекрасний результат - наш девіз!
Записатися на прийом в S'DentaL
Надішліть заявку і наш адміністратор зв'яжеться з вами для її підтвердження
Записатися
на прийом
в S’DentaL
Залиште заявку, і наш
адміністратор зв'яжеться з Вами для
її підтвердження
Заповніть поле
Заповніть поле

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close