Киев, Позняки, ул. А. Ахматовой, 32/18
Пн-Сб з 9:00 до 20:00
Facebook Instagram Youtube
(067) 422-05-03

Виправлення прикусу у дітей

виправлення прикусу у дітей київ

Прикус формується ще в дитячому віці, саме в цей період важливо стежити за правильністю зубного ряду і вчасно звертатися до лікаря ортодонта. Неправильний прикус є не тільки естетичною проблемою, а й може стати причиною серйозних стоматологічних патологій і захворювань травної системи, як, наприклад, гастрит, виразкова хвороба.

При виправленні прикусу відбувається зміна форми нижнього і / або верхнього зубного ряду, в результаті чого змикання зубів, розвиток щелепи і пропорційність особи наводяться в фізіологічну норму, а пацієнт може повноцінно пережовувати їжу, не соромитися своєї посмішки, комфортно себе почувати при спілкуванні з іншими людьми .

Виправлення прикусу у дітей в Києві, в стоматологічній клініці S'Dental, проводиться досвідченими ортодонтами із застосуванням різних сучасних методик. Ми індивідуально підходимо до лікування кожного пацієнта і підбираємо для нього найбільш ефективні і комфортні методи усунення нерівності зубного ряду.

виправлення прикусу у дітей київ ціна

Причини появи порушення прикусу

Основні причини розвитку неправильного прикусу у дітей:

 • Генетична схильність.
 • Неправильне годування в дитинстві. При народженні, у малюка верхня щелепа більше нижньої. При недостатній активності смоктання не відбувається повноцінне вирівнювання і розвиток щелеп.
 • Травма під час пологів, важке протікання самої вагітності, що супроводжується порушенням формування опорно-рухового апарату і нервової системи.
 • Сколіоз, порушення постави.
 • Аномалії розвитку м'яких тканин ротової порожнини, наприклад, коротка вуздечка язика або верхньої губи.
 • Недолік необхідних мінералів і вітамінів при формуванні щелепи.
 • Хронічні захворювання ЛОР органів, при якому малюк змушений дихати переважно ротом.
 • Рання втрата молочних зубів.

Коли виправляти прикус у дітей і чи потрібно це робити? Корекцію зубного ряду потрібно проводити якомога раніше. Порушений прикус приносить дискомфорт дитині, може викликати відчуття невпевненості і сором'язливість при спілкуванні з однолітками, заважати повноцінно харчуватися. Своєчасно проведене ортодонтичне лікування допомагає сформувати правильний прикус, гармонійну зовнішність і запобігти багатьом стоматологічним патологіям.

корекція прикусу у дітей в києві

Методи корекції прикусу у дітей

Для корекції прикусу ми використовуємо тільки сучасні та ефективні методи, що дозволяють комфортно і безболісно відновити рівність зубного ряду. Ортодонт після ретельного обстеження дитини, підбирає найбільш результативний для нього метод лікування.

Брекети для дітей

Незнімні ортодонтичні конструкції, що допомагають переміщати зуби і коригувати прикус. Складається система з брекетів, зафіксованих з зовнішньої або внутрішньої сторони зубів, спеціальної дуги і пристосувань для її кріплення. Брекети - це надійний і ефективний метод корекції нерівності зубного ряду. За допомогою брекетів можна виправити навіть складні, аномальні порушення прикусу. Тривалість корекції за допомогою брекетів залежить від вираженості патології, в середньому становить 12-24 місяці.

Виправлення прикусу трейнерами

Це знімне ортодонтичне пристосування - капа, що застосовується для корекції прикусу в ранньому віці. Виготовляється він з м'якого і еластичного матеріалу, силікону або поліуретану.

Трейнер одягається на верхню і нижню щелепу, м'яко фіксуючи зуби в правильному положенні. Також, ці знімні пристосування допомагають діткам позбутися шкідливих звичок (смоктання пальця, жування олівців і інших). Трейнери підходять для корекції незначних проблем зубного ряду і не ефективні при виражених порушеннях прикусу. Конструкцію слід одягати під час сну і кілька годин вдень.

Показання для застосування трейнерів:

 • звичка дихати ротом;
 • невелика зубна скупченість;
 • шкідливі звички у дітей (смоктання пальця, дотик зубів руками і ін.);
 • підготовка до установки брекет-систем.

Ортодонтичні пластини - знімні конструкції, які використовуються в дитячому віці для корекції нерівності зубного ряду. Найбільш ефективними вони є в період зміни молочних зубів постійними, пластини сприяють правильному формуванню прикусу і розвитку щелеп. Виготовляються пластини за індивідуальним зліпком, вони зручні і не натирають м'які тканини.

Для досягнення бажаного результату, потрібно носити пластини 20-22 години на добу. Знімати їх слід під час прийому їжі і чищення зубів. Тривалість лікування пластинами індивідуальна, коливається від пів року до двох років. Протягом усього періоду лікування, пацієнту потрібно регулярно відвідувати стоматолога для огляду і оцінювання успішності терапії.

Платівки не підходять для корекції виражених порушень зубного ряду і використовуються тільки при незначних дефектах.

Ціни на виправлення прикусу у дітей
* Всі ціни вказані в гривнях на 2021 р.
Ортодонтія
Знімні ортодонтичні апарати
Апарат ортодонтичний
от 3 500-5 000 грн
Трейнери
Ортодонтичний (Преортодонтичний) трейнер (міобрейс) - Нідерланди
3 500 грн
Міофункціональний трейнер LM-ACTIVATOR - Фінляндія
3 600 грн
Елайнери
Елайнери Invisalign
уточняйте по телефону
Брекети
Металева брекет-система Roth Mini (ORMCO) на одну щелепу
9 000 грн
Сапфірова брекет-система Inspire ICE (ORMCO) на одну щелепу
14 000 грн
Металева брекет-система (самолігуюча) Damon Q (ORMCO) на одну щелепу
16 000 грн
Сапфірова брекет-система Damon Clear (ORMCO) на одну щелепу
20 000 грн
Керамічна брекет система Insignia (США)
80 000 грн
Металева брекет система Insignia (США)
70 000 грн
Лінгвальна брекет-система на одну щелепу
уточняйте по телефону
Ретейнер (знімна каппа) - 1 щелепа
от 1 200 грн
Ретенція
виправлення прикусу у дітей ціни позняки

Вартість виправлення прикусу у дитини

Ціна виправлення прикусу у дитини залежить від обраної лікарем методики корекції, а також від вираженості ортодонтичної проблеми.

При необхідності незначного виправлення нерівності зубного ряду, ціни нижчі, оскільки застосовуються пластинки або трейнери. Брекет-системи коштують дорожче, але і забезпечують більш прогнозований результат, можуть справлятися навіть з ортодонтичними відхиленнями будь-якої складності.

Вартість брекетів відрізняється від матеріалу їх виготовлення. Так, металеві конструкції дешевші, а керамічні та сапфірові коштують дорожче.

Під час огляду і консультації наші лікарі допоможуть підібрати вашій дитині метод корекції, що ідеально підходить для розв'язання стоматологічної проблеми та доступний за вартістю.

Наші стоматологи
Одне з головних багатств стоматології S'DentaL - наші фахівці. У нашій клініці працюють одні з кращих стоматологів Києва.
Записатися на прийом в S'DentaL
Надішліть заявку і наш адміністратор зв'яжеться з вами для її підтвердження
Записатися
на прийом
в S’DentaL
Залиште заявку, і наш
адміністратор зв'яжеться з Вами для
її підтвердження
Заповніть поле
Заповніть поле

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close