Киев, Позняки, ул. А. Ахматовой, 32/18
Пн-Сб з 9:00 до 18:00
Facebook Instagram Youtube
(067) 422-05-03

Бюгельний протез

Завдяки бюгельним конструкцій відновлюється естетичний вигляд зубного ряду і пацієнт знову знаходить можливість повноцінно харчуватися і посміхатися.
бюгельний протез в киеве позняки

Бюгельний протез - це знімний різновид ортопедичної конструкції, функція якої спрямована на відновлення частини втраченого зубного ряду. Свою назву він отримав від німецького слова «bugel» - «дуга». Конструкція складається з:

➔ штучних зубних коронок;

➔ підстави, що імітує ясна;

➔ дугообразного кріплення (бюгеля);

➔ фіксаторів (кламерів, замків).

Ціна бюгельного протеза залежить від його розміру, виду конструкції, кількості зубних одиниць, які потребують протезування і матеріалів, використовуваних при виготовленні.

Основні показання до установки бюгельних зубних протезів:

➤ двосторонній дефект зубного ряду;

➤ одна або двостороння відсутність зубів в кінці ряду;

➤ втрата зубів із захворюванням тканин пародонта (пародонтоз, пародонтит).

Бюгельне протезування в Києві, в стоматологічній клініці S'Dental, проводиться досвідченими лікарями протезистами після ретельного обстеження пацієнта. Всі протези виготовляються за індивідуальними відбитками та надійно фіксуються за власні (рідні) зуби.

бюгельний знімний протез київ

Переваги знімних бюгельних протезів

Вартість бюгельних протезів трохи вище інших знімних ортопедичних конструкцій. Але вона повністю виправдовується величезною кількістю переваг:

 • Зручність і комфорт. На відміну від акрилових, бюгельні протези на нижню щелепу (або верхню) надійно кріпляться і не випадають під час розмови або їжі. Пацієнту не потрібно використовувати спеціальний гель для фіксації
 • Естетичний зовнішній вигляд, що дозволяє відкрито посміхатися і не соромитися свого зовнішнього вигляду.
 • Довговічність. Вони найбільш довговічні в порівнянні з іншими знімними ортопедичними пристосуваннями (за умови дотримання пацієнтом всіх лікарських рекомендацій).
 • Не спотворюють мову розмови і не вимагають звикання.
 • Під час пережовування їжі відбувається рівномірний розподіл навантаження на весь зубний ряд.
 • Не впливають смакові і температурні відчуття їжі.
 • Можуть використовуватися при вираженій зубній рухливості, забезпечуючи додатковий шинувальний ефект.
 • Їх не потрібно знімати під час сну. Це особливо важливо людям, охочим мати гарний вигляд і відчувати себе впевненими 24 години на добу.
 • Можливість ремонту при зламанні. У більшості випадків деталі підлягають відновленню.

Види бюгельних протезів

Залежно від проблем пацієнта, його анатомічних особливостей і фінансових можливостей, можуть використовуватися різні види бюгельних протезів, що відрізняються між собою способами кріплення і особливостями виготовлення конструкцій.
Бюгельний протез на кламмерах
Бюгельний протез на кламмерах
Протез з металевими дужками, привареними до бюгеля - найбільш бюджетний варіант. Він утримується в ротовій порожнині шляхом кріплення гачками (кламмерами) до опорних зубів. Кламмерні бюгельні протези на верхню щелепу виготовляються з відкритим небом, забезпечуючи пацієнту комфортне використання. Такі конструкції часто застосовуються при пародонтиті або пародонтозі. Вони підходять пацієнтам, які потребують протезування і мають виражену зубну рухливість. У цих випадках протез не тільки заміщає відсутні зуби, але й утримує хиткі зуби, рівномірно розподіляючи на них навантаження при жуванні. У деяких випадках, при захворюваннях пародонту, бюгельні конструкції використовуються тимчасово, на період лікування, з подальшою імплантацією.
Бюгельний протез на аттачменах (замках)
Бюгельний протез на аттачменах (замках)
Для закріплення конструкції застосовуються маленькі замочки, які однією частиною кріпляться до бюгеля, а другою вбудовуються в опорний зуб і покриваються коронкою. Таке протезування виглядає естетично, і непомітно. Ціна бюгельного протеза на замках трохи вище кламмерної конструкції, це пояснюється високою вартістю матеріалів і складною роботою. Конструкції з аттачментами відрізняються надійним кріпленням, при прийомі їжі частина навантаження розподіляється на опорні зуби.
Бюгельний протез з телескопічною системою фіксації
Бюгельний протез з телескопічною системою фіксації
Це самий естетичний і непомітний варіант протезування зубів. Для його виготовлення опорні зуби обточуються, формується кукса, на яку надягають спеціальні коронки. Саме на них фіксується протез, це кріплення є надійним, довговічним і красивим. Така робота вимагає від лікаря високого професіоналізму і точності, адже знімна конструкція повинна ідеально підходити.

Вид бюгельной конструкції, оптимально підходить конкретному пацієнтові, підбирає стоматолог, після огляду і обстеження пацієнта. Для діагностики використовуватися комп'ютерна томографія. Такий індивідуальний підхід забезпечує надійність ортопедичної конструкції і комфорт пацієнта під час її використання.

Етапи проведення бюгельного протезування

01
Діагностичний. Після огляду і обстеження (КТ, рентген) лікар підбирає для пацієнта спосіб протезування і становить план підготовки і лікування ротової порожнини.
02
Підготовчий. проводиться санація ротової порожнини і готується до зняття відбитків. На цьому етапі проводиться лікування опорних зубів і професійна чистка.
03
Зняття відбитків. Проводиться після завершення всіх етапів лікування власних зубів. Потім відбитки відправляються зубному техніку на виготовлення.
04
Примірка. Пацієнта запрошують в клініку на примірку, при виявленні недоліків в конструкції протеза, він відправляється на доопрацювання, після чого встановлюється в ротовій порожнині за допомогою кріплень, передбачених конструкцією.
бюгельный протез ціна київ

Правила догляду за знімним бюгельним протезом

Середній термін служби бюгельного протеза становить 7 років, а при ретельному дотриманні всіх правил догляду за ним, може перевищувати 10 років. Це в кілька разів більше ніж тривалість служби акрилових або нейлонових протезів.

Для збільшення терміну служби ми рекомендуємо дотримуватися наступних правил догляду:

 • полоскати рот водою після кожного прийому їжі;
 • чистити штучні зуби щіткою середньої жорсткості два рази в день;
 • відмовитися від абразивних  та паст для відбілювання;
 • один раз на добу поміщати їх у спеціальний миючий розчин на 5-10 хвилин;
 • регулярно приходити на профілактичний огляд до стоматолога (не рідше ніж раз на пів року);
 • при виникненні найменших тріщин або відколів, намагатися вирішити їх самостійно, і негайно звертатися до лікаря.
Ціна на бюгельний протез в Києві
Протези зубів
Нічна профілактична капа від патологічного стирання зубів
1200 грн.
Капа при бруксизмі
1700 грн.
Акриловий протез
4000-5000 грн.
Нейлоновий протез "Deflex"
5000 грн.
Бюгельний знімний протез з "ацеталу"
7000 грн.
Бюгельний знімний протез із замковою фіксацією
7000-9000 грн.
Бюгельний знімний протез на опорно-утримуючих кламерах
8000 грн.
Наші стоматологи
Максимально позитивний результат - правильно обраний метод лікування.
Перед протезуванням ми проліковуємо всі хворі зуби і ясна, а також проводимо професійну гігієну порожнини рота.
Записатися на прийом в S'DentaL
Надішліть заявку і наш адміністратор зв'яжеться з вами для її підтвердження!
Записатися
на прийом
в S’DentaL
Залиште заявку, і наш
адміністратор зв'яжеться з Вами для
її підтвердження
Заповніть поле
Заповніть поле

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close