Киев, Позняки, ул. А. Ахматовой, 32/18
Пн-Сб з 9:00 до 18:00
Facebook Instagram Youtube
(067) 422-05-03

Лікування зубів уві сні для дітей

Лікування зубів дітей уві сні київ

Діти - наші найважливіші і вимогливі пацієнти, до яких завжди потрібно шукати індивідуальний підхід. У нашій клініці ми робимо все можливе для того, щоб вони відчували себе комфортно, не боялися чергового походу до стоматолога і не плакали в очікуванні своєї черги.

При проведенні складного і тривалого стоматологічного втручання на допомогу приходить медикаментозний сон, що дозволяє мінімізувати стрес у малюка і повноцінно вилікувати всі зуби за один сеанс.

Медикаментозний сон для дітей - це введення в стан загального наркозу, під час проведення лікування в стоматологічному кріслі. Завдяки загальної анестезії, пацієнти абсолютно не відчувають біль, перед початком процедури вони засинають, а прокидаються вже зі здоровими пролікованих зубками.

Лікування зубів у дітей уві сні в Києві, в стоматології S'Dental проводиться з використанням безпечних і сертифікованих препаратів після детального обстеження у педіатра.

наркоз для дітей при лікуванні зубів київ

Переваги загального наркозу при лікуванні зубів

Швидше за все, кожен пам'ятає свої відвідування стоматолога в дитинстві, коли батьки насильно тримали в кріслі і було дуже страшно, боляче. Лікування зубів дітям під наркозом дозволяє позбавити їх від таких стресових спогадів і не провокує формування боязні і панічного страху відвідування лікаря.

Основні переваги загального наркозу в стоматології для дітей:

  • повна відсутність стресу і емоційної напруги;
  • відсутній ризик розвитку больового шоку;
  • за один похід до лікаря можна провести лікування карієсу в медикаментозному сні на всіх хворих зубах відразу;
  • не формується боязнь стоматолога і панічний страх при вигляді білого халата.

У нашій стоматології наркоз для дітей при лікуванні зубів проводиться із застосуванням сучасних сертифікованих анестетиків нового покоління. Ці препарати не токсичні і не небезпечні для здоров'я малюка. Вхід і вихід з медикаментозного сну спокійний і швидкий. Протягом усієї процедури в маніпуляційному кабінеті присутній анестезіолог і бригада реаніматологів, які контролюють життєві показання і глибину загальної анестезії.

Як проходить лікування зубів дітям уві сні?

01
Підготовчий етап. Педіатр обстежує малюка, виявляє можливі протипоказання, а лікар анестезіолог підбирає найбільш відповідний вид седації і розповідає батькам, як правильно підготуватися до процедури.
02
На пацієнта одягається маска, через яку надходить газоподібний препарат. Після першого вдиху він засинає.
03
Лікар проводить всі необхідні стоматологічні маніпуляції (пломбування, видалення зуба і ін.). Протягом всього часу в кабінеті присутній анестезіолог і бригада реаніматологів.
04
Після завершення всіх стоматологічних маніпуляцій, юний пацієнт прокидається зі здоровими зубками і хорошим самопочуттям.
наркоз в дитячій стоматології в києві

Показання застосування наркозу в дитячій стоматології

Загальна анестезія в дитячій стоматології застосовується за такими показниками:

  • Планування серйозного і тривалого стоматологічного втручання, операції, наприклад видалення зуба дитині під наркозом.
  • Наявність алергії та індивідуальна непереносність місцевих знеболюючих препаратів (лідокаїну, Ультракаїн та інших).
  • Виражений страх стоматологів, їх боязнь, при яких з малюком не виходить домовитися.
  • Сильний блювотний рефлекс.
  • Пацієнти з аутизмом, епілепсією, синдромом Дауна, ДЦП та психічними розладами.

Лікувальна процедура з використанням медикаментозного сну проводиться тільки після консультації педіатра та анестезіолога. Педіатр займається збором анамнезу, обстеженням, виявленням можливих протипоказань до використання загальної анестезії.

лікування зубів під седацией у дітей київ

Відмінності від лікування зубів під седацією

Седація - це занурення в сон за допомогою спеціальних медикаментозних препаратів. При глибокій седації розвивається пригнічення свідомості та всіх больових відчуттів. Препарати вводяться внутрішньовенно, тривалість їх дії повністю контролюється анестезіологом.

При інгаляційному наркозі газоподібний препарат надходить в організм через маску. Цей вид анестезії дозволяє повністю відключити свідомість, ввести в стан глибокого наркозу. Найчастіше інгаляційна анестезія використовується при проведенні складних хірургічних втручань супроводжуються сильним травматизацією.

Вид і спосіб загальної анестезії вибирається лікарями, вони спираються на серйозність стоматологічної патології, на фізіологічне і психологічний стан пацієнта.

Записатися на прийом в S'DentaL
Надішліть заявку і наш адміністратор зв'яжеться з вами для її підтвердження
Записатися
на прийом
в S’DentaL
Залиште заявку, і наш
адміністратор зв'яжеться з Вами для
її підтвердження
Заповніть поле
Заповніть поле

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close