Киев, Позняки, ул. А. Ахматовой, 32/18
Пн-Сб з 9:00 до 18:00
Facebook Instagram Youtube
(067) 422-05-03

Мостовидні протези

На сьогодні мостовидні протези вважаються одними з найбільш популярних методів протезування.
установка мостовидного протеза в Києві

Мостовидні зубні протези - це незнімні ортопедичні конструкції, що застосовуються при відсутності декількох підряд розташованих зубів.

Складається конструкція зі штучних коронок, з'єднаних між собою і кріпляться на сусідні опорні зуби або імплантати. За своєю суттю, протез являє місток, встановлений між відсутніми зубними одиницями.

Головні плюси мостовидних конструкцій:

✓ виглядають естетично і натурально;

✓ не випадають і не злітають при розмові або прийомі їжі;

✓ значно доступніша вартість (в порівнянні з імплантацією);

✓ пацієнт звикає до протеза дуже швидко.

Головним мінусом мостів є необхідність обточування опорних зубних поверхонь для закріплення конструкції.

Скільки коштує поставити міст на зуби? Ціна в Києві, в нашій стоматології, залежить від розміру, виду і матеріалу протеза, складності роботи і необхідного обсягу підготовки і діагностики перед протезуванням.

зубний міст ціна київ

У яких випадках ми рекомендуємо ставити міст на зуби?

Якщо ще 20 років тому протезування за допомогою ортопедичних мостів вважалося методом вибору при відсутності зубів, то в наш час до нього вдаються при наявності протипоказань до імплантування або ж при необхідності заощадити.

В яких випадках пацієнту показана установка моста на зуби?

➥ Якщо опорні зуби пошкоджені карієсом і потребують ортодонтичного лікування. У такому випадку їх не шкода обточувати.

➥ При наявності протипоказань до установки імплантів. До таких станів відносяться порушення згортання крові, інфекційні захворювання, онкологія, вагітність, лактація, цукровий діабет і деякі інші.

➥ При відсутності одного жувального моляра (встановлюється міст на один зуб).

установка моста на зуби ціна київ

Так що ж краще, міст або імплант на жувальні зуби?

У мостовидного імплантування є деякі переваги в порівнянні з імплантами:

▸ швидкість установки;

▸ нижча вартість;

▸ відсутність необхідності в проведенні оперативного втручання.

Але водночас, при використанні мостів, збільшується навантаження на опорні зуби, і вони з часом руйнуються.

Імплантація не пошкоджує здорові тканини і забезпечує рівномірне навантаження при жуванні. Також, імпланти відрізняються більш високою міцністю і естетикою. У деяких випадках мостовидні протези поєднуються з проведенням імплантування, і закріплюються на встановлені імплантати.

установка мостовидного протеза київ

Способи фіксації моста на зуби

При установці мостовидного протеза використовуються наступні види фіксації:

➔ Фіксування цілісних конструкцій на опорних зубних куксах. Така конструкція відрізняється високою міцністю і надійністю, вона одягається на обточену підготовлену зубну поверхню і закріплюється спеціальним матеріалом.

➔ Адгезірованна фіксація - більш щадний спосіб, що не вимагає обточування здорових зубних тканин. Від конструкції виходять спеціальні пластини, "крильця", які приклеюються до тильних опорних поверхонь зуба.

Лікар стоматолог, після огляду і обстеження пацієнта, вибирає вид фіксації, відповідний для конкретного клінічного випадку. Мостовидне протезування підходить для заміщення від однієї до чотирьох відсутніх зубних одиниць. Міст з 5 зубів встановлюється в разі імплантування.

Поставити міст на зуби в Києві, в стоматологічній клініці S'Dental, можна з використанням різних матеріалів. Конструкція виготовляється за індивідуальним відбитком, зручна і функціональна при використанні.

Які види мостовидних зубних протезів використовують в нашій клініці S'DentaL на Позняках

01
Керамічний міст на зуби. Ціна такої конструкції вища серед інших мостовидних протезів. Виготовляються вони без додавання металів, не призводять до гальванізації. Це найбільш естетичний і довговічний метод мостовидного протезування. Кераміка виглядає натурально, що не сточується при жуванні та з часом не змінює колір.
02
Міст з металокераміки - міцний, надійний і недорогий варіант. Він виготовляється з металу, зовні покривається керамікою. Це прекрасне співвідношення ціни і якості.
03
Металеві мости рідко використовуються в сучасній стоматології. Суцільнолитий мостовидний протез з металу, хоч і відрізняється своєю міцністю, але може призводити до руйнування опорних зубів і розвитку гальванізму (присмак металу в роті, гіперсалівація, спотворення смаку). Виглядають металеві протези не естетично і не натурально.
04
Мостовидний протез з діоксиду цирконію - різновид керамічної конструкції. Цирконієві конструкції виглядають естетично, мають легку вагу і не перевантажують власні зубні тканини. Діоксид цирконію біосумісний з людським організмом і не викликає алергічні реакції.
термін служби мостовидного протеза

Термін служби мостовидного протеза і догляд

Скільки служать мостовидні протези? Якщо вони встановлюються на власні опорні зуби, середній термін експлуатації становить 10 років. Але хочемо звернути увагу, що в більшості випадків неможливо встановити повторні мости, через те, що обточені і депульповані раніше опорні зубні одиниці можуть не витримати такої процедури. Якщо ж опорою конструкції служать імплантати, термін її використання може перевищувати 15 років. Таке протезування вважається більш надійним і довговічним.

Для збільшення терміну служби протезів ми рекомендуємо:

  • Вранці і ввечері ретельно чистити ротову порожнину за допомогою щітки середньої або м'якої жорсткості. Слід уникати абразивних паст.
  • Для очищення у важкодоступних ділянках використовувати іригатори і спеціальні йоржики.
  • Полоскати рот простою водою після кожного прийому їжі.
  • Відвідувати ортодонта для профілактичного огляду не рідше двох разів на рік.

Зверніть увагу, що при виникненні найменшого дискомфорту або проблем з протезом, потрібно негайно звертатися за допомогою до лікаря. Чи не намагайтеся самостійно зняти конструкцію або усунути її неполадки.

Ціна мостовидного протеза в Києві
Протези зубів
Нічна профілактична капа від патологічного стирання зубів
1200 грн.
Капа при бруксизмі
1700 грн.
Акриловий протез
4000-5000 грн.
Нейлоновий протез "Deflex"
5000 грн.
Бюгельний знімний протез з "ацеталу"
7000 грн.
Бюгельний знімний протез із замковою фіксацією
7000-9000 грн.
Бюгельний знімний протез на опорно-утримуючих кламерах
8000 грн.
Наші стоматологи
Одне з головних багатств стоматології S'DentaL - наші фахівці. У нашій клініці працюють одні з кращих стоматологів Києва.
Записатися на прийом в S'DentaL
Надішліть заявку і наш адміністратор зв'яжеться з вами для її підтвердження
Записатися
на прийом
в S’DentaL
Залиште заявку, і наш
адміністратор зв'яжеться з Вами для
її підтвердження
Заповніть поле
Заповніть поле

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close