Киев, Позняки, ул. А. Ахматовой, 32/18
Пн-Сб з 9:00 до 18:00
Facebook Instagram Youtube
(067) 422-05-03

Лікування зубів під мікроскопом

Застосування мікроскопа дає можливість стоматологу відразу оцінити масштаби проблеми і визначити доцільність проведення лікування.
Лікування зубів під мікроскопом київ

Сучасні технології в стоматології стрімко розвиваються, роблячи процеси лікування та діагностики більш ефективними, безпечними та комфортними, як для пацієнта, так і для лікаря. Лікування зубів під мікроскопом в Києві на Позняках в стоматологічній клініці S'Dental, забезпечує максимальний результат і знижує ризики неякісно запломбованих каналів до нуля!

Лікування каналів зуба під дентальним мікроскопом - це новітній золотий стандарт сучасної світової стоматології! Наша клініка обладнана хірургічними мікроскопами, які здатні на найбільше збільшення будь-якої зони.

Стоматологу видно найменші дефекти, тріщини, відгалуження коренів, завдяки чому забезпечується акуратність і точність при лікуванні та пломбуванні каналах, відсутній ризик травматизації здорових тканин.

На лікування зубів під мікроскопом в нашій стоматології ціна доступна, вона прямо залежить від обсягу та складності роботи. Всі етапи лікування здійснюються під місцевою анестезією, проходять комфортно. Зображення виводиться на монітор, пацієнт може спостерігати за всіма процесами терапії і діагностики в реальному часі.

лікування зубних каналів під мікроскопом фото

В яких випадках використовують мікроскоп в стоматології

Наша стоматологія вже не перший рік працює з дентальним мікроскопом. Його застосування розширює можливості ендодонтичної терапії, прискорює процеси діагностики, дозволяючи стоматологу побачити всі найдрібніші особливості кореневих каналів.

Лікування зубних каналів під дентальним мікроскопом проводиться в наступних випадках:

 • при складному анатомічному розташуванні каналів;
 • для уникнення канальної перфорації;
 • для вилучення часток застряглих інструментів;
 • для вивчення мікротріщин емалі;
 • коли потрібні складні маніпуляції в важкодоступних місцях;
 • для чищення пародонтальних каналів:
 • для здійснення точного очищення і пломбування коренів;
 • при терапії кореневої перфорації;
 • для проведення зубної реставрації за допомогою композитного матеріалу;
 • необхідність повторного перепломбірованія раніше неякісно пролікованих коренів;
 • підготовка зубів, їх обточування, перед установкою вінірів;
 • установка і фіксування ортопедичних незнімних конструкцій.
Також, мікроскопічне обладнання часто застосовується при проведенні оперативних втручань на м'яких тканинах ротової порожнини. Завдяки йому хірург-стоматолог має можливість користуватися найтоншими інструментами і шовним матеріалом, не пошкоджуючи при цьому навколишні тканини.
Лечение зубов с микроскопом позняки

Мікроскоп в лікуванні каналів зуба - необхідність?

Пломбування каналів зуба під мікроскопом - це не розкіш і не примха стоматології, а обов'язкова складова ендодонтичної терапії на сьогодні, що дозволяє зберегти власний зубний ряд на довгі роки.

Завдяки цьому гаджету, стоматолог може бачити навіть найдрібніші відколи та мікротріщини в кореневому просторі, дефекти зубної структури, не видимі неозброєним оком. Оптична лінза апарату, що застосовується в роботі в нашій клініці СДентал, здатна збільшувати зображення в 30 разів в реальному часі, яке відразу ж виводиться на монітор, розташований поруч зі стоматологічним кріслом.

Стоматологу зручно застосовувати таке мікроскопічне обладнання як на етапі діагностики пацієнта, виявлення зубної патології, так і під час всіх етапів терапії, контролюючи весь процес.

Лікування зубів під мікроскопом в нашій стоматології в Києві дозволяє домагатися відмінних результатів, остаточно пролікувати навіть складні, викривлені корні зубів, з великою кількістю відгалужень.  Використовуючи сучасне мікроскопічне обладнання дає можливість швидко виявити проблеми і з ювелірною точністю її усунути.

Процес лікування зуба під мікроскопом

01
Підготовчий етап. Стоматолог проводить знеболювання, за допомогою ін'єкції анестетика, потім ізолює зуб за допомогою кофердама, виставляє мікроскопічний апарат на потрібному рівні, приблизно в 40 см від рота пацієнта.
02
Діагностичний етап. Використовуючи мікроскоп, лікар оцінює форму, розмір, глибину і стан канальних ходів, їх стінок.
03
Очищення. Використовуючи різні інструменти, стоматолог очищає кореневі канали зуба, а потім промиває їх спеціальним антисептиком.
04
Пломбування. Пломбування каналів під мікроскопом дозволяє врахувати особливості їх форми, довжину та ширину.
Ціна лікування зубних каналів під мікроскопом
Ендодонтичне лікування під мікроскопом
Первинне ендодонтичне лікування
Одноканального зуба
3000 грн.
Двоканального зуба
4500 грн.
Триканального зуба
5500 грн.
Чотириканального зуба
6200 грн.
Вторинне ендодонтичне лікування
Одноканального зуба
3900 грн.
Двоканального зуба
5500 грн.
Триканального зуба
7200 грн.
Чотириканального зуба
8200 грн.
Реставрація після ендодонтичного лікування
2000-2500 грн.
Під'ясенний Скейлінг зубів мід мікроскопом+ Над'ясенний Скейлінг + Air Flow + Поліровка
2400 грн.
стоматологія з мікроскопом фото

Переваги мікроскопа в стоматології

У нашій клініці використовується високоточний дентальний мікроскоп, який відповідає стандартам якості та безпеки, підтвердженим сертифікатом. Максимально результативним у використанні, як при діагностуванні захворювань, так і при проведенні різноманітних стоматологічних маніпуляцій, в тому числі й при хірургічному втручанні.

 • Завдяки великому збільшенню і точної діагностики, стоматолог може виявляти зубні хвороби, карієс на початкових етапах розвитку.
 • Лікування проводиться з ювелірною точністю, якісно пломбуються всі кореневі канали, включаючи їх розгалуження, тим самим запобігаючи розвитку запального процесу майбутньому.
 • Стоматолог може виконувати навіть складні мікрохірургічні оперативні втручання з високою точністю.
 • Під час маніпуляції не ушкоджуються навколишні тканини, знижується травматизм процедури, що суттєво прискорює реабілітацію, знижує больові відчуття під час реабілітаційного періоду.
 • Ціна. Лікування каналів під мікроскопом в нашій стоматологічній клініці SDental доступне за вартістю, але трохи вище звичайного. Але ціна повністю виправдовується тим фактом, що за допомогою мікроскопічної діагностики вдається врятувати зуб навіть в найскладніших ситуаціях, запобігти його видалення і імплантування.
 • Лікар може виявляти дрібні тріщини, відколи, дефекти на емалі та інших зубних тканинах, не видимі простим оком.
 • За допомогою мікроскопа можна видаляти старі пломби, штифти, не побоюючись пошкодити навколишні тканини.
Наші стоматологи
Одне з головних багатств стоматології S'DentaL - наші фахівці.
У нашій клініці працюють одні з кращих стоматологів Києва.
Записатися на прийом в S'DentaL
Надішліть заявку і наш адміністратор зв'яжеться з вами для її підтвердження
Записатися
на прийом
в S’DentaL
Залиште заявку, і наш
адміністратор зв'яжеться з Вами для
її підтвердження
Заповніть поле
Заповніть поле

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close