Киев, Позняки, ул. А. Ахматовой, 32/18
Пн-Сб з 9:00 до 21:00
(067) 422-05-03

Знімні та частково знімні протези зубів

Відсутність зубів приносить чимало проблем: порушує естетичний вигляд, функцію жування, створює нерівномірне навантаження на м’язи, призводить до резорбції та деформації кісткової тканини, та в цілому впливає на психологічний стан людини. Протезування передбачає комплекс заходів, що спрямовані на відновлення, покращення естетики і функції, усунення навантажень та деформацій. Встановлення протезів, зазвичай є кінцевим етапом у відновленні, йому передує комплексне терапевтичне, пародонтологічне, ендодонтичне, ортодонтичне і хірургічне лікування.

Протез встановлюють у попередньо підготовлену, здорову порожнину рота, тим самим уникаючи неприємних наслідків надалі. Переваги частково знімних та знімних протезів: якість та ціна, виготовляються міцних, гіпоалергенних матеріалів.

знімні та частково знімні протези зубів Київ, Позняки
знімні та частково знімні протези зубів у Києві на Позняках

Види знімних і частково знімних зубних протезів

Розрізняють три категорії знімних конструкцій: умовно-знімні фіксують з допомогою цементу або гвинтів, їх можливо зняти лише у стоматологічному кабінеті. Частково-знімні кріпляться за допомогою аттачментів або кламерів. Встановлюють в щелепу, де є декілька здорових зубів. Знімні конструкції фіксуються фізичними або механічними методами (кламери, присоски).

Види зубних протезів:

  • Бюгельні фіксуються з допомогою замків або кламерів. Розподіляє навантаження між періодонтом опорних зубів та слизовою оболонкою. Встановлюють їх у разі наявності менше шести здорових зубів. Вони зручні в користуванні, надійно фіксуються в роті.
  • Іммедіатпротез — це тимчасові конструкції, що заміщують дефект у випадку відсутності одного зуба. 
  • Пластинковий — являє собою пластмасову пластинку, в якій розміщені штучні пластмасові зуби, що заміщають певний дефект зубного ряду.
  • Знімний протез використовують у випадку повної відсутності зубів. 

Правила догляду за протезами: після їжі протез обов’язково потрібно промивати під проточною водою, а ротову порожнину ретельно прополіскувати. Не рекомендуємо їсти тверду і в’язку їжу. Знімна конструкція потребує щоденної обробки антисептичними засобами. Не піддавайте конструкцію механічному впливу, оберігайте її від ударів та падінь, уникайте травматичних видів спорту. Для запобігання проблемам необхідно періодично відвідувати кабінет стоматолога для регулярного огляду та професійної гігієни порожнини рота. І тоді ваш протез не доставлятиме вам жодного клопоту і термін використання продовжиться на тривалий час. 


Як записатися на прийом в стоматологію S`DentaL 

Щоб записатися на консультацію, зателефонуйте за будь-яким з номерів (067) 422-05-03(093) 422-05-03 або (099) 422-05-03 з понеділка до суботи з 09-00 до 21-00. Центр розташований за адресою: м Київ, Позняки, вул. А. Ахматової, 32/18.

Ціни
* Всі ціни вказані в гривнях на 2021 р.
Протези зубів
Нічна профілактична капа від патологічного стирання зубів
1200 грн.
Капа при бруксизмі
1700 грн.
Акриловий протез
4000-5000 грн.
Нейлоновий протез "Deflex"
5000 грн.
Бюгельний знімний протез з "ацеталу"
7000 грн.
Бюгельний знімний протез із замковою фіксацією
7000-9000 грн.
Бюгельний знімний протез на опорно-утримуючих кламерах
8000 грн.
Наші стоматологи
Одне з головних багатств стоматології S'DentaL - наші фахівці. У нашій клініці працюють одні з кращих стоматологів Києва.
Наші стоматологи
Записатися на прийом в S'DentaL
Надішліть заявку і наш адміністратор зв'яжеться з вами для її підтвердження
Записатися
на прийом
в S’DentaL
Залиште заявку, і наш
адміністратор зв'яжеться з Вами для
її підтвердження
Заповніть поле
Заповніть поле

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close