Киев, Позняки, ул. А. Ахматовой, 32/18
Пн-Сб з 9:00 до 18:00
Facebook Instagram Youtube
(067) 422-05-03

Знімне протезування зубів

Втрата навіть одного зуба може викликати естетичний і функціональний дискомфорт, привести до нерівномірного навантаження на зубний ряд, спровокувати атрофію кісткової тканини.
знімне протезування київ позняки

Вирішення проблеми втрати одного або навіть всіх зубів, можна за допомогою протезування. Воно допомагає не тільки відновити колишній зовнішній вигляд, але і підвищити комфорт життя, повернути людині впевненість в собі, бажання посміхатися.

Знімні зубні протези - це функціональні ортопедичні конструкції, які можуть бути використані в разі відсутності одного, декількох або ж усіх зубів. Це недорогі зубні протези, найчастіше вони рекомендуються стоматологами при наявності протипоказань до імплантування або при бажанні пацієнта заощадити.

Знімне протезування в Києві, в стоматологічній клініці S'Dental, проводиться із застосуванням сертифікованих і гіпоалергенних матеріалів. Всі протези виготовляються за індивідуальними відбитками, і зручні при використанні.

поставити зубні протези київ

Показання до знімного протезування

Знімне протезування широко застосовується в усьому світі. Сучасні протези еластичні, легкі, зручні і виглядають естетично. Основні показання до використання знімних ортопедичних конструкцій:

  • Повна адентія (повна відсутність зубного ряду на одній або обох щелепах. Ми можемо зробити знімний протез верхньої щелепи (або нижньої) навіть при повній адентії.
  • Захворювання тканин пародонту (пародонтоз, пародонтит), які супроводжуються вираженою зубною рухливістю і їх випаданням. В такому випадку протез на нижню щелепу або на верхню може грати роль зміцнює конструкції.
  • Відсутність одного або декількох зубів (наприклад, жувальних). Навіть в разі відсутності однієї зубної одиниці, необхідно проводити протезування, оскільки через спотвореного навантаження при жуванні, може страждати весь зубний ряд, розвиватися атрофія кісткової тканини, з'являтися захворювання пародонту.
  • Повна або часткова адентія, при якій у пацієнта є протипоказання для імплантування.

Вибором методу протезування і заміщення втрачених зубів займається лікар стоматолог. Після огляду він виявляє показання та протипоказання до процедури, і дає свої рекомендації, враховуючи особливості його ротової порожнини і загальний стан організму.

Етапи проведення знімного протезування зубів в клініці S'Dental

01
Діагностичний етап. Спочатку стоматолог оглядає пацієнта, проводить обстеження (КТ, рентген, панорамний знімок). При необхідності направляє його до суміжних лікарів. Після детальної діагностики, лікар підбирає для пацієнта оптимальний вид протезування.
02
Підготовчий етап. На цьому етапі може проводитися професійна чистка, лікування каналів, пломбування, зняття запального процесу з м'яких тканин.
03
Виготовлення ортопедичної конструкції. Лікар робить відбиток ротової щелепи і відправляє його на виготовлення.
04
Примірка і установка. Спочатку пацієнта запрошують на попередню примірку воскового зразка. Якщо він підходить, технік виготовляє фінальну конструкцію.
види зубних протезів та ціни в києві

Який вид знімного протезу вибрати?

Залежно від стоматологічної проблеми і побажань пацієнта, можуть використовуватися різні види знімних ортопедичних конструкцій.

Існує думка, що знімне протезування приносить тільки дискомфорт і незручність, не дає можливості пережовувати їжу і випадає в невідповідний момент. Найчастіше такі скарги з'являються внаслідок неправильно підібраного і не коректно виготовленої ортопедичної конструкції.

Тільки досвідчений лікар ортопед, після огляду і детального обстеження пацієнта, може грамотно підібрати методи протезування найбільш відповідний конкретному пацієнту. Наші лікарі у своїй роботі базуються на міжнародні протоколи і до кожного конкретного випадку відносяться індивідуально і уважно.

Знімні протези бувають таких видів:

Бюгельні, використовуються для часткового протезування, вони фіксуються за допомогою гачків і кламерів на власних зубах пацієнта (їх повинно бути не менше 6). Це частково знімні протези, зняти їх може тільки стоматолог. Такі конструкції прості у використанні, вони виглядають природно навіть в фронтальній області, а також відрізняються своєю довговічністю, при правильному догляді можуть служити довше 10 років.

Нейлонові - м'які й еластичні, вони не натирають ясна і не викликають дискомфорту при використанні. Застосовуються як при відсутності одного, так і декількох зубних одиниць. Відрізняються своїм естетичним виглядом, оскільки колір основи підбирається до натурального кольору ясен пацієнта. Термін їх служби 5-8 років. За ними легко доглядати, і їх можна не знімати під час сну.

Акрилові, використовуються для протезування одного, декількох або ж усіх відсутніх зубів. Вони можуть встановлюватися на щелепу при повній відсутності своїх зубів, шляхом своєї здатності присмоктатися. Такі конструкції відрізняються своєю легкістю, вони не перевантажують ясна і комфортні при використанні. За ними легко стежити і доглядати в домашніх умовах. У разі зламання, ремонт не коштує дорого. Колір акрилу можна індивідуально підбирати, завдяки чому часткові протези не виділяються на тлі власних зубів пацієнта.

Кращі сучасні знімні конструкції
Тільки передові методики знімного протезування і майстерність, відточена часом!
ціни на знімні зубні протези в киеве

Догляд за знімними протезами

Правила догляду за протезами: після їжі протез обов'язково потрібно промивати під проточною водою, а ротову порожнину ретельно обполіскувати. Не рекомендується їсти тверду їжу. Знімна конструкція потребує щоденної обробки антисептичними засобами. Не піддавайте конструкцію механічному впливу, оберігайте її від ударів і падінь, уникайте травматичних видів спорту.

Для попередження можливих проблем періодично відвідуйте кабінет стоматолога для регулярного огляду і професійної гігієни порожнини рота. І тоді ваш протез не буде завдавати вам ніяких турбот і термін використання продовжиться на тривалий час.

При відсутності одного або навіть всіх зубів можуть використовуватися знімні зубні протези, ціна яких в клініці S'Dental - доступна і не завищена. Конструкції, виготовлені нашими докторами, служать довгі роки, не втрачаючи своєї функціональності і природного зовнішнього вигляду.

Ціна знімних зубних протезів в Києві залежить від багатьох чинників: його виду, розміру, матеріалу з якого він виготовлений. Наші лікарі на консультації підберуть для вас найбільш відповідний варіант, як за вартістю, так і по функціональності, враховуючи індивідуальні особливості ротової порожнини і ваші побажання.

Ціни на знімні зубні протези в Києві
Протези зубів
Нічна профілактична капа від патологічного стирання зубів
1200 грн.
Капа при бруксизмі
1700 грн.
Акриловий протез
4000-5000 грн.
Нейлоновий протез "Deflex"
5000 грн.
Бюгельний знімний протез з "ацеталу"
7000 грн.
Бюгельний знімний протез із замковою фіксацією
7000-9000 грн.
Бюгельний знімний протез на опорно-утримуючих кламерах
8000 грн.
Наші стоматологи
Максимально позитивний результат - правильно обраний метод лікування.
Перед протезуванням ми проліковуємо всі хворі зуби і ясна, а також проводимо професійну гігієну порожнини рота.
Записатися на прийом в S'DentaL
Надішліть заявку і наш адміністратор зв'яжеться з вами для її підтвердження
Записатися
на прийом
в S’DentaL
Залиште заявку, і наш
адміністратор зв'яжеться з Вами для
її підтвердження
Заповніть поле
Заповніть поле

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close