Киев, Позняки, ул. А. Ахматовой, 32/18
Пн-Сб з 9:00 до 18:00
Facebook Instagram Youtube
(067) 422-05-03

Керамічна коронка

Установка керамічної коронки в Києві, в клініці S'Dental, проводиться із застосуванням високоякісних і міцних матеріалів. Такі протези служать довгі роки і не змінюють свій зовнішній вигляд.
керамічна коронка київ позняки

Керамічна коронка - це незнімний протез, який одягається на зубну куксу, штифт або імплантат, що виготовляється з керамічних матеріалів, без металевих домішок.

Керамічні коронки на зуби, на відміну від металевих, виглядають максимально природно і натурально і водночас характеризуються високою міцністю і надійністю. Завдяки таким характеристикам, вони широко використовуються для протезування як передніх зубів, так і жувальних.

➤ Скільки коштує керамічна коронка? - Ціна на неї залежить від багатьох факторів, серед яких кількість зубів, які потребують протезування, обсяг необхідного лікування і обстеження.

Установка керамічної коронки в Києві

Переваги коронок із кераміки

Установка керамічної коронки в Києві, в нашій клініці, має такі переваги:

  • Комфорт і безпеку. Вона не викликає алергічних реакцій, запалень м'яких тканин ротової порожнини. При її використанні не з'являється характерний металічний присмак у роті, що спотворює смак продуктів.
  • Естетичність. Вона повністю відповідає відтінку власного зубного ряду пацієнта. Дуже часто встановлюються керамічні коронки на передні зуби, вони виглядають гармонійно і природно.
  • Герметичність. Протези з кераміки виготовляються за індивідуальним відбитком, і вони герметично прилягають до зубної культи, не дозволяючи потрапляти туди залишкам їжі і бактеріям. Таким чином власні зубні тканини не піддаються впливам патогенних мікроорганізмів і захищені від карієсу.
  • Легкість. Такі конструкції дуже легкі, вони не призводять до появи додаткового навантаження на корінь і навколишні тканини.
  • Гладкість. Протези з кераміки мають абсолютно гладку поверхню, яка не фарбується харчовими продукти та напоями, не змінює свій колір.

Як відбувається протезування зубів керамікою

01
Діагностичний етап. Лікар оглядає пацієнта, проводить обстеження (3D-томографія, рентгенографія), складає план лікування і підготовки ротової порожнини до протезування.
02
Підготовчий етап. Лікар готує зуб і всю ротову порожнину до протезування. Проводиться професійна чистка (ультразвукова, або AirFlow), лікуються захворювання (наприклад, карієс, пульпіт, кісти). Потім протезований зуб депульпують і формують куксу. При необхідності в нього встановлюється штифт.
03
Етап виготовлення. Лікар знімає відбиток і відправляє його зубному техніку на виробництво.
04
Примірка і фіксація. Стоматолог повідомляє пацієнтку, що його коронка готова і запрошує його на "примірку" і тимчасову фіксацію. Якщо вона підходить, і не викликає ніякого дискомфорту, її фіксують на постійній основі.
Види коронок на зуб в Києві
Доступно і якісно!
Використовуємо тільки кращі матеріали!
вартість керамічної коронки на зуб київ

Терміни служби керамічної коронки на зуб

При правильному домашньому догляді, керамічні коронки можуть служити довгі роки, понад 15 років, не змінюючи свого зовнішнього вигляду і зберігаючи всю функціональність. Ми радимо дотримуватися наступних рекомендацій:

  • не забувайте про щоденну гігієну ротової порожнини, необхідно чистити зуби вранці і ввечері;
  • використовуйте щітки середньої жорсткості;
  • уникайте зубні пасти з агресивними абразивними компонентами;
  • по можливості, користуйтеся зубними нитками, іригатором;
  • проходите профілактичний огляд у стоматолога не рідше ніж раз на пів року (навіть якщо нічого не турбує).
Ціна керамічної коронки на зуб
Керамічна коронка
Керамічна коронка
7 000 грн
керамічна коронка на зуб примірка

Важливість примірки коронок

Перед постійною фіксацією протезів, в обов'язковому порядку проводиться їх примірка. Для цього пацієнта запрошують в стоматологічну клініку на огляд.

Стоматолог приміряє готовий протез і оцінює точність його виготовлення і міцність посадки на зубну куксу. Якщо під час примірки всі добре, недоліки не виявляються, вони фіксуються на тимчасове кріплення. Це так званий "тест-драйв" коронки, який триває, в середньому, 1 місяць. Якщо за цей час у пацієнта не виникає проблем, проводиться фіксація на постійне кріплення.

Наші стоматологи
Максимально позитивний результат - правильно обраний метод лікування.
Перед протезуванням ми проліковуємо всі хворі зуби і ясна, а також проводимо професійну гігієну порожнини рота.
Записатися на прийом в S'DentaL
Надішліть заявку і наш адміністратор зв'яжеться з вами для її підтвердження
Записатися
на прийом
в S’DentaL
Залиште заявку, і наш
адміністратор зв'яжеться з Вами для
її підтвердження
Заповніть поле
Заповніть поле

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close