Киев, Позняки, ул. А. Ахматовой, 32/18
Пн-Сб с 9:00 до 21:00

Головною умовою стоматологічного здоров’я є гігієна ротової порожнини. В умовах сучасного життя не завжди є час для повноцінного догляду за зубами. Екологічна ситуація, швидка їжа, різні напої та шкідливі звички погано впливають на стан наших зубів. Навіть при ретельній частці зубів в домашніх умовах неможливо видалити весь наліт з важкодоступних місць самостійно.

М’які та тверді відкладення можуть викликати запалення ясен (гінгівіт), може розвинутися карієс зубів. Сьогодні головною метою стоматології є профілактика захворювань. Головним методом запобігання захворювань зубів є гігієна порожнини рота. Гігієна в домашніх умовах передбачає чищення зубів два рази на день (зранку та ввечері), після кожного прийому їжі слід полоскати рот та використовувати флоси. Та два рази на рік відвідувати стоматологічний кабінет для комплексного обстеження і проведення професійної гігієни. Це дасть змогу уникнути захворювань зубів та слизової оболонки.

професійне чищення зубів Київ, Позняки
професійне чищення зубів у Києві на Позняках

Процедура професійного чищення зубів

У стоматологічній клініці професійний догляд за порожниною рота проводиться комплексно. Лікар-стоматолог проводить огляд, вимірює пародонтальні кишені, заповнює пародонтальну карту для виключення захворювань пародонту. Після цього обробляють ротову порожнину антисептиками та приступають до видалення м’яких і твердих відкладень.

Ця процедура виконується у два етапи: спершу ультразвуковим методом знімають усі тверді (надясенні і підясенні) відкладення. Після повного видалення всього зубного каменю проводять видалення пігментного зубного нальоту з допомогою повітряно-абразивного апарату Air Flow. Щіткою з абразивною пастою видаляють м’який зубний наліт використовуючи полірувальні гумок проводять полірування емалі. Після повного очищення проводять ремінералізуючу терапію, покривають поверхню зубів фторвмісним гелем або лаком. Це допоможе зміцнити емаль та попередить виникнення демінералізації.

Також лікар проводить бесіду про позитивні аспекти профілактики стоматологічних захворювань, навчання і корекцію умінь чищення зубів, підбір індивідуальних засобів гігієни. Професійне чищення зубів допоможе виключити появу карієсу та захворювань пародонту, зробить зуби гладкими і світлішими, усуне неприємний запах з роту та кровоточивість під час чищення. Правильний догляд за зубами та ротовою порожниною забезпечить здорові, білосніжні зуби.


Як записатися на прийом в стоматологію S`DentaL 

Щоб записатися на консультацію, зателефонуйте за будь-яким з номерів (067) 422-05-03(093) 422-05-03 або (099) 422-05-03 з понеділка до суботи з 09-00 до 21-00. Центр розташований за адресою: м Київ, Позняки, вул. А. Ахматової, 32/18.

Ціни
* Всі ціни вказані в гривнях на 2020 р.
Гігієна і профілактика
Десенсітайзер (зняття чутливості зубів) в області одного зуба
200 грн.
Десенсітайзер (зняття чутливості зубів) одна щелепа
500 грн.
Герметизація фісур
500 грн.
Професійне чищення зубів
Зняття зубних відкладань (щітка-паста) - дві щелепи
600 грн.
Професійне чищення зубів апаратом «Cavitron» (Air Flow + Полірування)
1200 грн.
Професійне чищення зубів апаратом «Cavitron» (наддесневой скейлинг + Air Flow + полірування)
1400 грн.
Професійне чищення зубів апаратом «Cavitron» (наддесневой скейлинг + поддесневой скейлинг + Air Flow + полірування)
1600 грн
Фторування зубів
Глибоке фторування одного зуба
200 грн.
Записатися на прийом в S'DentaL
Надішліть заявку і наш адміністратор зв'яжеться з вами для її підтвердження
Записатися
на прийом
в S’DentaL
Залиште заявку, і наш
адміністратор зв'яжеться з Вами для
її підтвердження
Заповніть поле
Заповніть поле

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close