Киев, Позняки, ул. А. Ахматовой, 32/18
Пн-Сб з 9:00 до 21:00
(067) 422-05-03

Ортодонтичні апарати

Ортодонт – це лікар-стоматолог, який займається профілактикою, виявленням, діагностикою та лікуванням зубощелепних аномалій. На формування неправильного прикусу в ранньому дитячому віці впливає велика кількість різних причин: спадковість, порушення внутрішньоутробного розвитку, штучне вигодовування, ЛОР захворювання, травми, порушення постави, шкідливі звички в дитячому віці (довге смоктання соски, пальця, губ та інших предметів), ендокринні захворювання та порушення обміну речовин (авітамінози, рахіт). Це може призвести до серйозних проблем з жуванням, мовленням, диханням та естетичного дискомфорту.

Вчасна ортодонтична профілактика чи лікування дасть можливість зубощелепній системі правильно рости та розвиватися.

Завданням лікаря-ортодонта є:

  • виправлення прикусу
  • створення правильного співвідношення зубних дуг тим нормалізація функцій щелеп та скронево-нижньощелепного суглоба
  • зміна профілю обличчя та створення привабливої усмішки 

Використання сучасних методів діагностики та лікування дає змогу виправити будь-яку зубощелепну патологію без хірургічного втручання. 

Під час візиту до стоматологічного кабінету лікар-ортодонт проводить збір анамнезу, оцінює стан зубів та щелеп, визначає прикус і ступінь його деформації, проводить додаткові методи діагностики (ортопантомограму, ТРГ), знімає відбитки щелеп і виготовляє гіпсові моделі. На основі усіх досліджень встановлюється діагноз та складається раціональний план лікування.  

ортодонтичні апарати та пластинки Київ, Позняки
ортодонтичні апарати та пластинки в Києві на Позняках

Апарати та пластинки для виправлення прикусу

Існує велика кількість ортодонтичних апаратів які здатні виправити неправильний прикус:

  • вестибулярна пластинка – її використовують при наявності у дитини шкідливих звичок, рекомендується використовувати у ранньому віці;
  • ортодонтичні ретейнери – це знімні апарати, які здатні змінювати розміщення зубів і положення щелеп, їх використання дають можливість відновити носове дихання та поставити у правильне положення язик;
  • знімні ортодонтичні пластинки – це металева дуга з пластиковою основою, активуються з допомогою гвинта та м’яко діють на зуби;
  • незнімні конструкції — це брекет-система, яку фіксують на зуби спеціальним фотополімерним матеріалом і об’єднують між собою дугою з пам’яттю форми, яка повільно розвертає коронки зубів у зворотному напрямку.  

Вибір того чи іншого апарату залежить від клінічного випадку. Лікар-ортодонт підбере потрібну конструкцію саме для вас, яка допоможе зробити вашу усмішку красивою та здоровою. 


Як записатися на прийом в стоматологію S`DentaL 

Щоб записатися на консультацію, зателефонуйте за будь-яким з номерів (067) 422-05-03(093) 422-05-03 або (099) 422-05-03 з понеділка до суботи з 09-00 до 21-00. Центр розташований за адресою: м Київ, Позняки, вул. А. Ахматової, 32/18.

Ціни
* Всі ціни вказані в гривнях на 2021 р.
Ортодонтичні апарати
Знімні ортодонтичні апарати
Знімна капа
від 1100 до 1500 грн.
Апарат ортодонтичний
от 3500-5000 грн.
Трейнери
Ортодонтичний (Преортодонтичний) трейнер (міобрейс) - Нідерланди
3500 грн.
Міофункціональний трейнер LM-ACTIVATOR - Фінляндія
3600 грн.
Записатися на прийом в S'DentaL
Надішліть заявку і наш адміністратор зв'яжеться з вами для її підтвердження
Записатися
на прийом
в S’DentaL
Залиште заявку, і наш
адміністратор зв'яжеться з Вами для
її підтвердження
Заповніть поле
Заповніть поле

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close