Киев, Позняки, ул. А. Ахматовой, 32/18
Пн-Сб з 9:00 до 18:00
Facebook Instagram Youtube
(067) 422-05-03

Видалення зубів мудрості

Операція видалення зуба мудрості нічим не відрізняється від звичайного видалення.
Видалення зубів мудрості київ фото

Зуби мудрості, вони ж «вісімки», прорізаються, в основному, після 18 років і є жувальними. Дуже часто їх поява супроводжується неприємними відчуттями (біль, набряк). Тому необхідність операції з видалення восьмих зубів може бути пов'язана з їх ретенцією.

Видалення восьмого зуба - одна з найбільш часто виконуваних операцій в стоматології. І це не дивно, адже це саме проблемний зуб, який прорізається останнім, і часто завдає чимало проблем і дискомфорту.

Професіонали стоматологи-хірурги S'DentaL гарантують безболісне і повністю безпечне видалення зуба мудрості (Київ) завдяки застосуванню місцевої безпечної анестезії, яка повністю виключає неприємні відчуття в ході операції.

операція видалення зуба мудрості фото

У яких випадках необхідно видаляти «вісімки»?

  • Загострення хронічного періодонтиту, при якому запальний процес неможливо усунути.
  • Травмування м'яких тканин ротової порожнини, язика, ясен внаслідок неправильного росту зуба мудрості.
  • Розвиток одонтогенного остеомієліту.
  • Неможливість установки зубних протезів.
  • Виражене руйнування зуба карієсом.

Як проходить операція з видалення зуба?

01
Санація ротової порожнини - усунення всіх запальних процесів, зняття зубного каменю і нальоту, а при наявності карієсу - проводиться терапія.
02
Введення знеболювального препарату, який повністю виключає виникнення больових відчуттів при хірургічному втручанні.
03
Розхитування і видалення зуба за допомогою спеціальних щипців. Якщо видалення зуба мудрості складне, то до даного процесу передує відсікання ясен.
04
Знезараження рани антисептичним засобом, яке закладається на лунку. При необхідності накладення швів.
Особливості видалення нижнього зуба мудрості
Особливості видалення нижнього зуба мудрості
Особливості видалення нижніх третіх молярів обумовлені анатомією нижньої щелепи. Перед виконанням оперативного втручання потрібно проведення рентгенографії для отримання більш точного уявлення про особливості кореневої системи і підбору найбільш відповідного методу видалення.

Видалення зуба мудрості (Позняки) в клініці S`DentaL здійснюється за допомогою стоматологічного екскватора або щипців, а доступ до кореня стоматолог отримує за рахунок застосування бормашини.
Після видалення проводять ревізію лунки, антисептичну обробку, PRF-терапію і ушивають утворену лунку для швидшого загоєння.
Складне видалення
Складне видалення
Виконання оперативного втручання залежить від місця розташування молярів. Видалення верхніх зубів прирівнюється за складністю до вилучення простого кореневого зуба, через те, що кісткова тканина не дуже щільна, а корень має нормальну форму.

Видалення на нижній щелепі більш складне втручання через кривизну кореня і щільності кісткової тканини. Тому роблять надрізи з метою вилучення кореня з наступним накладенням швів після видалення.

Хірургічні операції з видалення зуба мудрості

Незалежно від обраного методу, видалити зуб мудрості в Києві можна без болю, з максимальним психологічним комфортом завдяки застосуванню найсучасніших методик і обладнання.
Видалення ретинованого зуба
Видалення ретинованого зуба
Ретинований є зуб на стадії розвитку, зростання якому заважають кісткові або м'які тканини. Він задіває кореневу систему сусідніх зубів, викликаючи сильний біль і може навіть призводити до викривлення. Щоб цього не сталося рекомендується видалення такого зуба.
Операція відноситься до планових і вимагає підготовки, при якій робиться рентген знімок щелепи з усіх боків. Це допоможе підібрати оптимальний метод доступу до потрібного зубу.
Операція починається з знеболювання, після чого відсікається частина ясна. За допомогою бормашини хірург робить в кістці отвір, отримуючи доступу до моляра для його видалення за фрагментами з лунки за допомогою пінцета.
Атипове видалення зуба мудрості
Атипове видалення зуба мудрості
При атиповому видаленні зачіпаються не тільки зуби мудрості, а й слизова і окістя. Виконується під місцевою анестезією, але при необхідності операція проводиться під дією медикаментозного сну.
Перед процедурою робиться панорамний знімок для визначення форми і довжини коренів, відстань до нерва і гайморової пазухи. Це дозволить спланувати оперативне втручання.
Атипове видалення зазвичай здійснюється частинами. Коронка відділяється від коренів з почерговим витяганням. Після операції можуть призначатись прийом антибіотиків, знеболюючих та протизапальних препаратів.
Видалення кореня зуба мудрості
Видалення кореня зуба мудрості
Це операція для видалення залишків частини зуба (коренів), наприклад, після невдалої операції з видалення зуба цілком. Досить складний вид оперативного втручання, особливо в ситуації, коли корені потовщені, викривлені і міцно сидять в лунці.
Метод вилучення кореня залежить від його місця розташування (нижня / верхня щелепа), типу і причин залишків коренів в яснах. Операція виконується з застосуванням місцевої анестезії і може тривати до декількох годин в залежності від складності розташування кореня.
При відсутності запального процесу ясна відділяється разом з круговою зв'язкою від кореня, робиться витяг щипцями. У деяких випадках дозволяється застосовувати елеватор, який вводиться між коренем і стінкою лунки.
Ціна видалення зуба мудрості в Києві
Видалення зубів мудрості
Видалення зуба мудрості
від 1500 до 2500 грн.
Атипове видалення зуба
від 2500 до 3500 грн.
Видалення ретинованого зуба
від 3500 до 5500 грн.
вирвати зуб мудрості київ

Рекомендації після видалення зуба мудрості

  • не можна приймати їжу і пити в першу годину після проведення процедури;
  • не відвідувати баню і не приймати гарячу ванну;
  • не можна полоскати рот в день операції, щоб не вимити сформований згусток. В такому випадку може розвинутися запальний процес в лунці (альвеоліт).

У разі утворення сильного набряку, тривалого безперервного болю зверніться до стоматолога.

Наші стоматологи
Одне з головних багатств стоматології S'DentaL - наші фахівці. У нашій клініці працюють одні з кращих стоматологів Києва.
Наші стоматологи
Записатися на прийом в S'DentaL
Надішліть заявку і наш адміністратор зв'яжеться з вами для її підтвердження
Записатися
на прийом
в S’DentaL
Залиште заявку, і наш
адміністратор зв'яжеться з Вами для
її підтвердження
Заповніть поле
Заповніть поле

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close