Киев, Позняки, ул. А. Ахматовой, 32/18
Пн-Сб з 9:00 до 18:00
Facebook Instagram Youtube
(067) 422-05-03
Забезпечуємо повну
безпеку лікування
Методи стерилізації
Стоматологія повинна не тільки лікувати, але й бути безпечною. Під час стоматологічного лікування під словом безпека розуміється цілий ряд відповідних мір. В нашій стоматологічній клініці ми турбуємося про безпеку здоров'я пацієнтів та персоналу. Саме тому ми робимо все необхідне, щоб під час лікування виключити ризик передачі інфекції та вірусів. Головним принципом безпеки є дезінфекція, знезараження, стерилізація інструментів і обробка усіх поверхонь в стоматологічному кабінеті. Лікарі під час прийому використовують одноразові рукавички, маски, захисні окуляри та щитки, стерилізаційні пакети. Для вашої безпеки у нашій клініці використовують дезрозчини у відповідній концентрації та новітні стерилізаційні обладнання. 
Процес дезінфекції та стерилізації проходить у декілька етапів. Багаторазові інструменти попередньо замочують у дезрозчинах потрібної концентрації на певний час, стоматологічні наконечники знезаражують. Після цього їх поміщають в ультразвукову ванну, потім кожен інструмент запаковують в індивідуальний крафт-пакет та автоклавують при відповідному режимі. Стерильний, запакований інструментарій зберігають в ультрафіолетових камерах та розпаковують перед використанням в присутності пацієнта, що забезпечує стерильність. Завдяки новітнім протоколам дезінфекції можна не хвилюватися про стерильність та безпеку під час стоматологічного прийому.
01. 02. 03. 04.
01.
Дезінфекція в спеціальному розчині
02.
Промивання, сушка та упаковка інструментів
03.
Стерилізація в автоклаві
04.
Зберігання в спеціальній ультрафіолетової камері
Обладнання для
стерилізації інструментів
Ми робимо все необхідне для забезпечення максимальної стерильності всіх інструментів і приладів та безпеки наших пацієнтів.
Сучасне обладнання
Aвтоклав Europa B Evo 24
Паровий автоклав класу "B" з об'ємом камери 24 л, який дає можливість стерилізації всіх виробів типу B.
Aвтоклав MELAG Vacuklav 23B
Дозволяє проводити безпечну стерилізацію довших інструментів. Потужний вакуумний насос і ефективний паровий генератор забезпечує короткий час циклу.
KaVo QUATTROcare 2124 A
Високотехнологічний прилад для чищення, змащування і догляду за наконечниками виготовлений одним з найбільших виробником стоматологічного обладнання.
Стерилізація наконечників Clevo
Апарат для швидкої дезінфекції стоматологічних наконечників і інструментів.
УФ камери КБ-03- "Я" -ФП Ультра-Лайт
Бактерицидна камера для зберігання стерильних медичних інструментів.
Пакувальна машина Tecno-Gaz DEA
Пакувальна машина, служить для упаковки стоматологічного інструменту.
Обладнання для
стерилізації інструментів
Записатися
на прийом
в S’DentaL
Залиште заявку, і наш
адміністратор зв'яжеться з Вами для
її підтвердження
Заповніть поле
Заповніть поле

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close