Киев, Позняки, ул. А. Ахматовой, 32/18
Пн-Сб з 9:00 до 18:00
Facebook Instagram Youtube
(067) 422-05-03

Лікування періодонтиту зуба

У стоматології S'DentaL ми проводимо лікування періодонтита в Києві із застосуванням сучасних методик і матеріалів.
лікування періодонтиту в Києві

Періодонтит - це запальний процес, локалізований в тканинах, розташованих в області верхівки зубного кореня та періодонта, зв'язкового апарата зуба. Робота наших докторів спрямована, в першу чергу, на збереження пацієнтам їх власних зубів. Для успішного лікування періодонтита в нашому арсеналі є мікроскопи і лазер.

Причини, за якими може розвинутися періодонтит, безліч. До основних відносяться:

➤ Пульпіт і запущений, не пролікований карієс. Запальний процес, який виник в пульпі може поширюватися на кореневі канали, тканини періодонта. Регулярні профілактичні відвідування стоматолога здатні уникнути цих процесів.

➤ Зубна травма, при якій відбулося порушення цілісності коренів.

➤ Неякісно проліковані і запломбовані кореневі канали. При розгерметизації запломбованих каналів, бактерії ротової порожнини проникають в кореневий канал і призводять до запалення.

➤ Перевантаження зуба, яка може виникати через неправильне протезування, або ж при постійному навантаженні на конкретні зуби (наприклад, при частому розгризанні горішків).

періодонтит симптоми

Симптоми і види періодонтита

Виділяють гострий і хронічний періодонтит. Ці види захворювання відрізняються клінічною картиною, ступенем ураження зубних тканин і тактикою лікування.

! Наші стоматологи проводять лікування періодонтиту зуба в Києві навіть на запущених стадіях прогресування захворювання.

Гострий періодонтит характеризується стрімким розвитком і яскраво вираженою клінічною картиною. Якщо лікування не почати вчасно, можна не тільки позбутися зуба, але і отримати ряд серйозних ускладнень, наприклад ураження серця, одонтогенний сепсис, гайморит, менінгіт та інші.

Симптоми гострого запалення періодонта:

  • сильний або гострий біль при періодонтиті, який з часом може посилюватися, і з'являтися не тільки під час їжі, але і в стані спокою;
  • поява рухливості зуба, особливо відчутною при жуванні;
  • сильний головний біль і загальна слабкість, при вираженій інтоксикації може підвищуватися температура;
  • набряклість ясен і оболиччя на ураженій стороні.

Хронічний періодонтит - це повільно прогресивний запальний процес. Тривалий час він може не проявлятися абсолютно ніякими симптомами, і поступово приводити до втрати зуба і різних ускладнень.

Хронічні форми періодонтиту:

  • Фіброзний - зустрічається на початкових етапах хронічного запалення періодонта. Найчастіше він не проявляється якими-небудь симптомами, і виявляється стоматологами випадково, на рентгенівських або КТ знімках.
  • Гранулюючий - характеризується набряком ясен та наявністю запального процесу. При цьому з'являється постійний біль, неприємний запах з рота.
  • Гранулематозний періодонтит проявляється формуванням заповнених гноєм кіст на місці запаленого періодонта. Ці кісти вимагають негайного хірургічного видалення.

Переваги лікування періодонтиту в S'DentaL

01
У клініці S'DentaL можна пройти повне обстеження перед початком лікування. Наш рентгенівський апарат і комп'ютерний томограф не дають великого променевого навантаження.
02
При пломбуванні каналів ми використовуємо гутаперчу - сучасний еластичний і міцний матеріал, здатний повністю заповнити кореневий канал. Після установки гутаперча не змінює свою форму, не просідає, забезпечує герметичність зубних коренів.
03
Під час лікування наші стоматологи застосовують сучасні апарати - мікроскопи. Вони дозволяють більш точно виконувати роботу, і помічати навіть мікротріщини в коренях і на емалі.
04
Безпека. Всі препарати, що використовуються нами в роботі, пройшли сертифікацію і ліцензування. Ми ретельно стерилізуємо інструментарій та обладнання згідно з міжнародними протоколами.
лікування періодонтиту зуба ціна київ

Методи і етапи лікування періодонтиту в нашій стоматології

У клініці S'DentaL використовуються тільки сертифіковані сучасні препарати і обладнання. Лікування ґрунтується на міжнародних протоколах і стандартах якості.

Залежно від виду і стадії запального процесу, може використовуватися консервативне або хірургічне лікування.

Етапи лікування:

 1. Стоматолог проводить ретельний огляд і збір анамнезу, після призначає пацієнтові обстеження. Найбільш інформативним методом діагностики є комп'ютерна томографія.

 2. Після обстеження назначається план лікування.

 3. Пацієнту вводиться місцева анестезія, завдяки якій він не відчуває ніякого болю і дискомфорту протягом всієї процедури.

 4. Лікар прибирає старі пломби, уражені карієсом зубні ділянки і отримує доступ до кореневих каналів. Якщо зуб живий - проводиться його депульпація, видалення пульпи.

 5. Наступним етапом стоматолог ретельно очищає і оглядає кореневі канали, при необхідності розширює їх. Це потрібно для отримання доступу до верхівки зуба і періодонта.

 6. Після обробки антисептичними і антибактеріальними препаратами, встановлюється тимчасова пломба і призначається пацієнтові дату наступного візиту. У деяких випадках може бути призначена медикаментозна терапія.

 7. На повторному візиті проводиться контрольний рентгенівський або КТ знімок. Він необхідний для оцінки успішності лікування. Після огляду пацієнта, лікар прибирає тимчасову пломбу, ще раз прочищає кореневий канал і пломбує його. Потім проводиться реставрація зубної коронки.

При важких і запущених формах періодонтиту показано хірургічне лікування. При цьому можуть віддалятися кісти, а при повному ураженні зуба і гнійному руйнуванні коренів, показано видалення зуба. Саме тому так важливо звертатися до стоматолога за найменшої тривожних симптомів.

Популярні питання - Відповіді
Чим відрізняється періодонтит від пародонтоза?
Між цими двома захворюваннями існує величезна різниця. При періодонтиті розвивається запальний процес, можлива поява гною, утворення кіст. Для пародонтозу ж не характерно запалення. При ньому відбувається системне ураження тканин, що оточують і утримують зуби. При прогресуванні він може привести до повної втрати всіх зубів.
Як діагностують хронічний періодонтит?
Найбільш ефективним методом діагностики є комп'ютерна томографія. Вона дозволяє побачити патологічну ділянку в тривимірній площині і скласти ефективну стратегію подальшого лікування.
Що таке гранулюючий періодонтит і чим відрізняється від гранулематозного?
При гранулюючому періодонтиті виникає виділення гнійного вмісту з ясен, викликане прогресивним запаленням. На цій стадії хвороби можна обійтися консервативними методами терапії. При гранулематозному запаленні періодонта формується кістозна порожнина, заповнена гнійним вмістом. Лікується такий процес тільки хірургічно.
Як лікують періодонтит у дітей?
У нашій клініці ми проводимо лікування періодонтиту у дітей як на молочних, так і на постійних зубах. Для постановки правильного діагнозу робиться рентгенівський знімок. Весь процес терапії проходить комфортно і безболісно для малюка. Перед ін'єкцією анестетика стоматолог наносить на ясна спеціальний знеболювальний гель, завдяки якому укол не відчувається.
лікування хронічного періодонтиту київ

Ми допоможемо вилікувати хронічний періодонтит

Хронічний періодонтит - підступне захворювання. Воно може не проявлятися клінічними симптомами або маскуватися під інші стоматологічні патології.

Ми рекомендуємо не відкладати звернення до стоматолога при появі перших симптомів. На жаль, в запущених ситуаціях не завжди можна обійтися тільки консервативною терапією або навіть врятувати зуб.

Стоматологічна клініка S'DentaL оснащена всім необхідним для успішної терапії всіх видів хронічного періодонтиту.

Обстеження і діагностика тривають навіть під час самого лікування. При очищенні, обробці і пломбування каналах наші стоматологи використовують мікроскоп. Завдяки використанню мікроскопа, нам вдається побачити будь-які патології зуба, тріщини і запальні процеси в тканинах.

Однією з причин появи рецидивуючого пародонту може служити неякісне пломбування каналів, порушення їх герметизації. Проходячи лікування у нас, можете про це не переживати. Гутаперча, що застосовується в клініці S'DentaL, з роками не деформується і не розгерметизують корінь.

Ціни на лікування періодонтиту зуба
Ендодонтичне лікування під мікроскопом
Первинне ендодонтичне лікування
Одноканального зуба
3000 грн.
Двоканального зуба
4500 грн.
Триканального зуба
5500 грн.
Чотириканального зуба
6200 грн.
Вторинне ендодонтичне лікування
Одноканального зуба
3900 грн.
Двоканального зуба
5500 грн.
Триканального зуба
7200 грн.
Чотириканального зуба
8200 грн.
Реставрація після ендодонтичного лікування
2000-2500 грн.
Під'ясенний Скейлінг зубів мід мікроскопом+ Над'ясенний Скейлінг + Air Flow + Поліровка
2400 грн.
Записатися на прийом в S'DentaL
Надішліть заявку і наш адміністратор зв'яжеться з вами для її підтвердження
Записатися
на прийом
в S’DentaL
Залиште заявку, і наш
адміністратор зв'яжеться з Вами для
її підтвердження
Заповніть поле
Заповніть поле

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close