Киев, Позняки, ул. А. Ахматовой, 32/18
Пн-Сб з 9:00 до 18:00
Facebook Instagram Youtube
(067) 422-05-03

Установка брекетів

Згідно зі статистикою, у 90 осіб зі 100 зустрічаються відхилення прикусу і нерівності зубного ряду. Крім естетичного дискомфорту, порушений прикус часто призводить до різних стоматологічних патологій, захворювань травної та дихальної систем.
установка брекетів київ

З початку XX століття проблема патологічного прикусу успішно вирішується за допомогою брекетів. На сьогодні ця методика вдосконалювалася і широко застосовується в усьому світі.

Що таке брекет-система? - Це те незнімна ортодонтична конструкція, яка використовується для корекції неправильного прикусу і вирівнювання зубів. Брекети є найбільш ефективним і надійним ортодонтичним лікуванням як дорослим, так і дітям.

Установка брекетів в Києві, в стоматологічній клініці S'Dental, проводиться після обстеження пацієнта. Лікар вибирає найбільш підходящий пацієнтові вид конструкції, з огляду на його побажання і фінансові можливості.

поставити брекети в киеве

Показання до установки брекетів

❞ В яких випадках використовуються брекет-системи? Основні показання для їх установки:

  • Патологічний прикус. Брекети здатні впоратися навіть зі складними вадами в зубному ряді.
  • Аномальне розташування зуба (розворот, нахил, викривлення).
  • Скупченість зубів - неправильне розташування їх відносно один одного, такий стан найчастіше розвивається внаслідок нестачі місця в зубному ряді. Крім естетичного дискомфорту, скупченість ускладнює домашній догляд за ротовою порожниною, збільшуючи ризик розвитку карієсу.
  • Нерівність зубного ряду через відсутність в ньому 1-2 зубів.
  • Треми, діастеми - великі міжзубні проміжки.
  • Планування імплантації. Бувають випадки, коли потрібно зрушити зуби і звільнити місце під імплантат.

Поставити брекети в Києві, в нашій стоматології, можна тільки при відсутності протипоказань до їх установлення. До них відносяться гострі порушення в серцево-судинної і ендокринної системах, онкологія, ВІЛ / СНІД, туберкульоз, аутоімунні патології, гострі психічні відхилення.

Етапи корекції прикусу брекетами

01
Підготовка. Лікар оглядає та обстежує пацієнта (КТ, рентген). Якщо виявляються стоматологічні захворювання (карієс, пульпіт і інші) проводиться їх лікування.
02
Підбирається брекет система. Потім після проведення професійного чищення, конструкція встановлюється на зубну поверхню і активується. Брекети закріплюються за допомогою спеціального фотополімерного цементу.
03
Протягом всього періоду носіння брекетів, пацієнт регулярно відвідує стоматолога для огляду і корекції дуги.
04
Після зняття брекет-системи, пацієнту призначаються спеціальні пристосування для закріплення результатів лікування. Це можуть бути капи, ретейнери або трейнери, їх вид визначається лікарем.
поставити брекети київ недорого

Принцип роботи брекетів

Принцип роботи брекет-системи полягає в здатності дуги повертатися в своє початкове положення. При випрямленні, дуга впливає на зубні одиниці, поступово переміщаючи їх в потрібне положення. В основі механізму брекетів лежить механізм слабких сил. Дуга "пам'ятає" своє становище і при прагненні до неї повернутися, тягне за собою зуби.

Важливо! Під час всього лікування, пацієнту слід регулярно відвідувати ортодонта для корекції дуги і її кріплень.

Залежно від виду кріплення дуги, брекети бувають:

✓ Лігатурні - дуга кріпиться за допомогою спеціальних гумок, лігатур. Пацієнту потрібно приходити до ортодонта один раз на місяць для заміни гумок. Найчастіше такий тип конструкцій застосовується при незначних проблемах з прикусом.

✓ Самолігуючі - дуга закріплюється в пазах за допомогою спеціальних замків, розміщених на поверхні кожного брекета. Такий вид конструкції економить час пацієнтові, адже відвідувати лікаря потрібно 1 раз в 3-4 місяці. Лікування самолігуючі системами проходить швидше, при складних аномаліях прикусу лікар може їх порекомендувати.

брекет система киев позняки

Які брекети ми ставимо?

Ціни на брекети в Києві, в стоматології S'Dental, залежать від виду обраної конструкції. У своїй роботі ми використовуємо металеві та сапфірові брекети. Обидва види брекетів добре справляються із завданням виправлення прикусу, відрізняються естетичними якостями і вартістю.

Металеві брекет-системи - це класика ортодонтії. Такі конструкції можуть впоратися навіть з найскладнішим аномальним прикусом. Головним їх мінусом є зовнішній вигляд. Металеві конструкції добре помітні на зубної поверхні. І незважаючи, що в наш час носити брекети модно і не соромно, деякі люди соромляться їх.

Металеві конструкції підходять для тих, хто хоче поставити брекети, в Києві, недорого. Це найдоступніший різновид брекет-систем.

Сапфірові. Підходять для тих, кому важливий зовнішній вигляд. Виготовляються зі штучного сапфіра, міцного і безпечного матеріалу. Це надійні і міцні конструкції, практично не помітні при посмішці. Штучний сапфір прозорий і при попаданні на нього сонячних променів переливається як вишукану прикрасу. Ціна на сапфірові конструкції значно вище, ніж на металеві через дорожнечу матеріалу.

Ціни на установку брекетів в Києві
* Всі ціни вказані в гривнях на 2021 р.
Брекет-системи
Металева брекет-система Roth Mini (ORMCO) на одну щелепу
9000 грн.
Сапфірова брекет-система Inspire ICE (ORMCO) на одну щелепу
14000 грн.
Металева брекет-система (самолігуюча) Damon Q (ORMCO) на одну щелепу
16000 грн.
Сапфірова брекет-система Damon Clear (ORMCO) на одну щелепу
20000 грн.
Керамічна брекет система Insignia (США)
80 000 грн
Металева брекет система Insignia (США)
70 000 грн
Популярні питання - Відповіді
Скільки коштує поставити брекети в Києві?
Вартість брекетів в Києві, в нашій стоматології, залежить від матеріалу з якого вони виготовлені і виду конструкції. Дізнатися точну ціну ви зможете під час консультації з лікарем.
Як довго потрібно носити брекети?
Тривалість лікування індивідуальна в кожному конкретному випадку і залежить від багатьох факторів, в першу чергу від вираженості порушення прикусу, викривлення зубного ряду. В середньому, ходити з брекетами потрібно від одного до двох років.
Скільки потрібно носити брекети

Скільки потрібно носити брекети?

Тривалість лікування за допомогою брекет-систем дуже індивідуальна. Вона залежить від складності розв'язуваної проблеми, віку пацієнта, типу використовуваної конструкції.

В середньому, термін носіння ортопедичних систем триває від одного до двох років. Після їх зняття, пацієнту слід носити деякий час спеціальні конструкції для закріплення отриманого результату (ретейнери або капи). Отриманий в результаті лікування результат буде постійним, і зуби не повернутися на своє колишнє місце.

Хочемо звернути вашу увагу, що результат лікування залежить не тільки від професійності лікаря і якості ортопедичних конструкцій, а й від старанності пацієнта, дотримання ним призначень і рекомендацій лікаря.

При лікуванні брекет-системами особливу увагу потрібно приділяти гігієні ротової порожнини, і при чищенні зубів користуватися спеціальними йоржиками і щітками. Для профілактики карієсу і появи зубного нальоту і каменів, ми рекомендуємо під час використання брекетів, регулярно проходити професійну чистку, раз в 3-4 місяці.

Наші стоматологи
Одне з головних багатств стоматології S'DentaL - наші фахівці. У нашій клініці працюють одні з кращих стоматологів Києва.
Записатися на прийом в S'DentaL
Надішліть заявку і наш адміністратор зв'яжеться з вами для її підтвердження
Записатися
на прийом
в S’DentaL
Залиште заявку, і наш
адміністратор зв'яжеться з Вами для
її підтвердження
Заповніть поле
Заповніть поле

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close