Киев, Позняки, ул. А. Ахматовой, 32/18
Пн-Сб с 9:00 до 21:00
Відбілювання зубів
Без болю
Клініка S'DentaL обладнана передовим обладнанням для виконання різних хірургічних втручань в області стоматології. Ми проводимо операції за допомогою лазерної установки - безкровно, атравматично, безболісно. Також ми пропонуємо загальний наркоз.

Відбілювання зубів – це стоматологічна процедура, що дає змогу відновити природний колір зубів або відбілити їх на декілька тонів. Сучасна стоматологія володіє великим арсеналом засобів та методів, які допоможуть зробити вашу усмішку білосніжною. Адже колір зубів у кожної людини має свій відтінок, який залежить від багатьох чинників: різні захворювання, вживання кави, чаю, напоїв та їжі, які мають здатність зафарбовувати емаль зуба, куріння.

Існує безліч видів відбілювання зубів, які забезпечать довготривалий результат та не нанесуть шкоди вашим зубам.

Процедура та види відбілювання зубів 


Професійне відбілювання зубів поділяють на:

  • Лазерне відбілювання – суть процедури полягає в активації дії окисника лазерним променем. Лазер найбільш щадний до тканин, не пересушує емаль та не перегріває пульпу.
  • Фотовідбілювання – полягає у відбілюванні за допомогою окисника, який активується під дією світлодіодної лампи. 
  • Ендо- або внутрішньоканальне висвітлення – це метод, який застосовують для одного або декількох коронок зубів після ендодонтичного лікування. У порожнину зуба вносять відбілюючий гель, який залишать у порожнині на певний час.
  • Домашнє висвітлення емалі: не професійне полягає в застосуванні відбілюючих паст, гелів і смужок. Професійне відбілювання в домашніх умовах передбачає зняття відбитків і виготовлення індивідуальних кап. Лікар підбирає концентрацію відбілюючого гелю індивідуально. Після цього пацієнт кожного дня вносить гель у капу та одягає її на потрібний час. 

відбілювання зубів Київ, Позняки

Перед процедурою відбілювання обов’язково лікар-стоматолог проводить огляд, професійну чистку зубів, видаляє м’які та тверді відкладення, лікує всі стоматологічні захворювання, замінює старі реставрації – це забезпечить більш довготривалий ефект.

Ступінь відбілювання в кожного пацієнта є індивідуальним та залежить від концентрації гелю, інтенсивності, тривалості дії апарату та сприятливості тканин зуба до вибілюючого препарату. 

Щоб зберегти ідеальний результат, доведеться дотримуватись білої дієти: в перші дні після відбілювання необхідно обмежити вживання продуктів та напоїв, які містять у собі барвники (кави, чаю, ягід), а також утриматись від куріння.

Протипоказання до процедури відбілювання:

  • наявність карієсу початкових стадій, тріщин і сколів емалі;
  • вік до 18 років; 
  • алергія на препарат, яким відбілюють; 
  • патологічне стирання зубів; 
  • гострі захворювання слизової оболонки рота (стоматит); 
  • вагітність або грудне вигодовування. 


Як записатися на прийом в стоматологію S`DentaL 

Щоб записатися на консультацію, зателефонуйте за будь-яким з номерів (067) 422-05-03(093) 422-05-03 або (099) 422-05-03 з понеділка до суботи з 09-00 до 21-00. Центр розташований за адресою: м Київ, Позняки, вул. А. Ахматової, 32/18.

Ціни
* Всі ціни вказані в гривнях на 2020 р.
Естетика
Відбілювання зубів
Професійне відбілювання зубів апаратом «BEYOND POLUSE» (одна щелепа)
2500 грн.
Професійне відбілювання зубів апаратом «BEYOND POLUSE» (дві щелепи)
4000 грн.
Вініри
Вінір керамічний E-max з облицюванням
5700 грн.
Люмініри E-Мax з облицюванням
6700 грн.
Установка прикрас на зуби
Фіксація скайса (без урахування скайса)
300 грн.
Записатися на прийом в S'DentaL
Надішліть заявку і наш адміністратор зв'яжеться з вами для її підтвердження
Записатися
на прийом
в S’DentaL
Залиште заявку, і наш
адміністратор зв'яжеться з Вами для
її підтвердження
Заповніть поле
Заповніть поле

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close