Киев, Позняки, ул. А. Ахматовой, 32/18
Пн-Сб з 9:00 до 18:00
Facebook Instagram Youtube
(067) 422-05-03

Відбілювання зубів

Наша посмішка - головний козир при знайомстві і спілкуванні з новими людьми.
відбілювання зубів київ

Відбілювання зубів популярна і затребувана процедура, що дозволяє освітлити зубну емаль і зберегти білосніжну усмішку.

Знаходячись під постійним зовнішнім впливом різних продуктів і напоїв, що містять барвники, зуби темніють, втрачають блиск і білизну. Хтось намагається надати білосніжний вид емалі в домашніх умовах, а хтось вдається до професійної допомоги. Але оскільки домашнє освітлення вимагає багато часу і зусиль без гарантії отримання бажаного результату, правильним рішенням є звернення в стоматологічну клініку.

Незважаючи на популярність засобів для освітлення зубів в домашніх умовах, відбілювання в нашій клініці на Позняках є більш результативним і безпечним для зубної емалі. Лікарі-стоматологи S`Dental  в Києві допоможуть професійно відбілити зуби на кілька тонів і відновити природний відтінок зубної емалі. Сеанс займає 1,5-2 години, а результати перевершать всі ваші очікування!

Способи відбілювання зубів в стоматології

Відбілювання зубів в стоматології - гігієнічна процедура, при якій віддаляються потемнілі ділянки - пігментні плями, що утворилися на твердих тканинах.
У нашій клініці застосовуються новітні методи відбілювання зубної емалі, що гарантують отримання відмінного результату незалежно від вихідного стану.
Лазерне відбілювання
Лазерне відбілювання
Метод полягає в активації дії окислювача лазерним променем. Лазер, найбільш щадний до тканин, не пересушує емаль і не перегріваючи пульпу. В результаті процедури можна добитися освітлення зубів на 6-8 відтінків.
Відбілювання Beyond Polus
Відбілювання Beyond Polus
Методика фото відбілювання зубів проводиться з використанням гелю, який під дією світлодіодної лампи розщеплює фарбувальні пігменти зуба. До складу гелю входять компоненти, які не надають руйнівної дії на емаль, а застосування світла не завдає шкоди дентину. Ефект зберігається на 2-3 роки.
Відбілювання технологією Air Flow
Відбілювання технологією Air Flow
Технологія механічного освітлення зубів, спрямована на зняття пігментного зубного нальоту повітряно-абразивним методом. Процедура дозволяє повернути зубам їх природний колір і освітлити на 1-2 тони.
Ендо або внутріканальне відбілювання
Ендо або внутріканальне відбілювання
Метод застосовують для одного або декількох коронок після ендодонтичного лікування. На порожнину зуба наносять відбілюючий гель, який залишать на певний час, прикриваючи тимчасовою пломбою. Після набуття бажаного відбілювання зуба, проводять реставрацію.
процедура відбілювання зубів в києві

Переваги процедури відбілювання зубів

  • в результаті маніпуляції можна добитися освітлення на 6-8 відтінків;
  • тривалість сеансу становить близько 1,5-2 години;
  • результативність методики на 30% вище аналогів;
  • можливість точної обробки зубного ряду;
  • мінімальний вплив на емаль внаслідок ультрафіолетового фільтра, завдяки чому процедуру можна проводити пацієнтам з чутливими зубами;
  • виконанням займаються висококваліфіковані фахівці, які відмінно знають свою справу.

Важливо знати, що процедура відбілювання емалі може проводитися тільки на абсолютно здорових зубах. Після огляду ротової порожнини лікар скаже, чи нема яких-небудь протипоказань. Якщо такі знайдуться, то від відбілювання доведеться відмовитися чи відкласти його на час, поки будуть усунені всі причини, що заважають проведенню процедури.

Враховуючи безліч переваг вартість відбілювання зубів доступна і виправдовує всі очікування. Звернувшись в стоматологічну клініку СДентал, пацієнт може бути впевнений у безпеці лікарських маніпуляцій. При відбілюванні зубів (Київ) ціна естетичної процедури прораховується в індивідуальному порядку для кожного клієнта.

Етапи проведення процедури

01
Консультація лікаря і підбір оптимального методу відбілювання. При необхідності та для отримання максимального ефекту, лікар проводить гігієнічну чистку, щоб прибрати зубний наліт для підготовки емалі до процедури.
02
Проведення послуги відбілювання емалі зубів виконується за допомогою методики Beyond Polus, що гарантує відмінний ефект на тривалий час. Відбілювання за технологією Бейонд здійснюється шляхом світлової дії на зуби, які попередньо оброблені гелем.
03
Обробка зубів фтор-лаком для нейтралізації чутливості після процедури.
догляд після відбілювання зубів

Правильний догляд за зубами після відбілювання

Результат маніпуляції помітний відразу після процедури. Для закріплення ефекту пацієнтові слід протягом двох тижнів дотримуватися всіх рекомендацій лікаря, щодо подальшого догляду за зубами для збереження отриманого результату на тривалий час.

Процедура відбілювання робить емаль незахищеною і чутливої ​​протягом перших 5 днів після її проведення, тому буде потрібно дотримання елементних правил догляду за порожниною рота:

  • виключити зі свого раціону фарбувальні продукти і напої - кава, чай, соки, вино, ягоди і фрукти;
  • утриматися від куріння і вживання спиртного;
  • регулярно полоскати порожнину рота фторвмісними лосьйонами;
  • чистити зуби тільки щіткою з м'яким ворсом з використанням зубної пасти, призначеної стоматологом.

! Виконуючи рекомендації лікаря, вам вдасться закріпити результат проведеного відбілювання і зберегти гарні зуби.

Популярні питання - Відповіді

Який догляд за зубами після відбілювання?
Після відбілювання зубів в нашій стоматологічній клініці лікар обов'язково дає пацієнтові рекомендації щодо подальшого догляду за зубами для збереження отриманого результату на довгий час.
Які є протипоказання?
Процедура відбілювання емалі може проводитися тільки на абсолютно здорових зубах. До протипоказань відносяться: вік до 18 років, вагітність і період грудного вигодовування, підвищена чутливість зубів, наявність захворювань ясен і карієсу, гострі запальні процеси або герпес.
Що не можна робити після освітлення зубів?
Процедура відбілювання в Києві робить емаль незахищеною і чутливої протягом перших 5-ти днів після її проведення. Тому рекомендується в цей період виключити з раціону такі продукти: кава, чай, шоколад, ягоди, морси, соки, червоне вино, кольорові соуси. Крім цього, треба відмовитися від куріння і використання відбілюючих паст, що містять в своєму складі абразивні частинки.
Вартість відбілювання зубів в стоматології S`DentaL
Естетика
Відбілювання зубів
Професійне відбілювання зубів апаратом «BEYOND POLUSE» (одна щелепа)
2 500 грн
Професійне відбілювання зубів апаратом «BEYOND POLUSE» (дві щелепи)
4 000 грн
Вініри
Вінір керамічний E-max з облицюванням
7 000 грн
Люмініри E-Мax з облицюванням
7 700 грн
Записатися на прийом в S'DentaL
Надішліть заявку і наш адміністратор зв'яжеться з вами для її підтвердження
Записатися
на прийом
в S’DentaL
Залиште заявку, і наш
адміністратор зв'яжеться з Вами для
її підтвердження
Заповніть поле
Заповніть поле

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close